Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Autor:
Pealkiri: Diisel või bensiin? (Vastuseid: 126 | Vaatamisi: 96063)
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.06 23:25 Tsiteeri
Diisel või bensiin?



Lp. Audiklubi liikmed, küsimus on minul selline, et plaanin endale värskemat Audit soetada kuid ei suuda otsustada kas võta diislit või bensukat. Diisel on ühes mõttes säästlik ja puha, aga kuna ma plaanin ikkagi kasutatud masinat võtta, siis ei tea kumb otsus õigem oleks. Kasutatud bensakas ei lagune niipalju kui diisel ja põhimõtteliselt kõik see kütuse pealt kokkuhoitud raha läheb tihtipeale remondi peale (ei ole tühjad sõnad, tean seda oma kogemusest) Aidake palun, andke nõu. Kõik arvamused on teretulnud.
Tänan ette! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.06 23:45 Tsiteeri


Aga sa vastad ju ise ju oma küsimusele! Seega võib teema lõppenuks kuulutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 14.11.06 08:48 Tsiteeri


See pigem teema, et kellele ema, kellele tütar. Endale meeldib diisel ja valiks ka diisli. Pumpdüüsidega 1,9 TDI 96kW 6-käigulise manuaalkastiga oleks päris muhe kooslus juba :P


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.06 09:03 Tsiteeri


Tead, mulle endale meeldivad ka diislit, ma ise olen diisli ala spetsialist aga kuna ma tean kui palju probleeme diislidega on ja mis mured nendel on jne, raske on valikut teha. Mehaanilised diislid surevad vaikselt välja aga need uued on suht nõrgukesed, eriti meie kliimas :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Avant Q S-Line FL

postitati 14.11.06 10:03 Tsiteeri


Ise lähtun oma autoostuotsustes oma sõitude iseloomust. Kuna teen suures osas ainult linnas lühikesi otsi, siis otsustan bensuka kasuks.

Pikemate linnaotste ja maanteesõitude tarbeks soovitan diislit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 14.11.06 10:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
.... Kasutatud bensakas ei lagune niipalju kui diisel ja põhimõtteliselt kõik see kütuse pealt kokkuhoitud raha läheb tihtipeale remondi peale....
Tänan ette! :)

Täpsustad äkki oma seisukohta. Miks peaks kasutatud diiselmootoriga auto rohkem lagunema kui bensiinimootoriga masin? Erinevus on jah mootori hoolduse kallidus. Kuid, kui mootor korralik siis pole nagu probleemi, rihmade, rullide jne vahetus tõesti kallim (ei tasu viivitada), kuid kui tihti sa seda ikka vahetad.
Juhtud, mingi rondi otsa, mille mootoril sada viga siis läheb tõesti ülalpidamine kalliks... Nagu sa mainid, et oled diislispets, siis ei tohiks ju kasutatud diiselaudi väljavalimisel orki lennata :)
Kunagi pelgasin ka ise diisel mootorit. Endal diislikogemus ca 1.5 aastat ja ainult positiivne ning julgen väita, et enam bensiinimootoriga autot ei osta.
Aga üldiselt on see asi nii jah, et kellele ema, kellele tütar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.11.06 10:41 Tsiteeri


Aga ikkagi olen mina veendumudel, et diisli hooldamine on lõppkokkuvõttes odavam, kusjuures omadest kogemustest oskan ütelda, et diisliga on oluliselt vähem muresid. Kui arvata kokku kõik küünlad/kõrgepingejuhtmed/jagajakaaned mis bensukatel aja jooksul vahetatakse siis see summa ei ole üldse väike. ;) Diislite puhul selliseid pidevaid näppimisvajadusega osi üldiselt ei ole.
Ja kui siia lisada veel tänu madalatel pööretel saada olevale suurele pöördemomendile oluliselt suurem sõidumugavus, mis on eriti tuntav just linnas või maanteel möödasõitudel siis peaks otsustamiseks põhjust küll olema.:D Ökonoomsust siinkohal ei puudutanudki.:D
Mina rääkisin ka veel paar aastat tagasi "oi ei taha seda naftaautot, plärisebmürisebhaisebjne" juttu, kuid praegu erinevaid diiselautosid pruukinuna kindlasti ei taha enam bensukat.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.06 14:11 Tsiteeri


Aitäh kõigile, ma arvan et jään edaspidi ka "naftaauto" omanikuks :D Lihtsalt head diiselautot on raske leida. Üks tuttav tõi saxast 2001 aasta BMW 525TDs ja kui minu juurde diagnostikasse tuli, selgus et masinal on 200 000 KM asemele, mis on ette kruvitud, läbisõit 960 000. Ja samas mootor ja veermik kõige hullemad ei olnudki. Aga jah, vb oma rolli mängis see et mu praegune diiselmasin tegi viimastel päevadel paar üllatust mis mind kõvasti mõtlema panid :P Ja lisaks sellele veel mõned faktid, nimelt on ühel tuttaval 2003 a. Audi allroad 2.5 TDi ja teisel sama aasta 2.7 BiTurbo. Bensakas käib keskuses ainlt hoolduses, diisliga pidevalt mingi jama, kord lendas turbo laiali, kord viskas kõrgsurvepump vedrud välja, nüüd veovõll läbi. Aga pole hullu, lapin ära ja annan tuld! Edaspidi jään ainult diislit austama! Tänud kõigile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 14.11.06 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Üks tuttav tõi saxast 2001 aasta BMW 525TDs ja kui minu juurde diagnostikasse tuli, selgus et masinal on 200 000 KM asemele, mis on ette kruvitud, läbisõit 960 000. .


Vaevalt, et ta 960000 läbi on sõitnud. See tähendaks igapäev 526 km sõitu, mis annab 70 km/h keskmise kiiruse juures 7 tundi ja 30 minutit. Ja nii iga jumala päev.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 15.11.06 08:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Aitäh kõigile, ma arvan et jään edaspidi ka "naftaauto" omanikuks :D Lihtsalt head diiselautot on raske leida. Üks tuttav tõi saxast 2001 aasta BMW 525TDs ja kui minu juurde diagnostikasse tuli, selgus et masinal on 200 000 KM asemele, mis on ette kruvitud, läbisõit 960 000. Ja samas mootor ja veermik kõige hullemad ei olnudki. Aga jah, vb oma rolli mängis see et mu praegune diiselmasin tegi viimastel päevadel paar üllatust mis mind kõvasti mõtlema panid :P Ja lisaks sellele veel mõned faktid, nimelt on ühel tuttaval 2003 a. Audi allroad 2.5 TDi ja teisel sama aasta 2.7 BiTurbo. Bensakas käib keskuses ainlt hoolduses, diisliga pidevalt mingi jama, kord lendas turbo laiali, kord viskas kõrgsurvepump vedrud välja, nüüd veovõll läbi. Aga pole hullu, lapin ära ja annan tuld! Edaspidi jään ainult diislit austama! Tänud kõigile.


kas seda õiget läbisõittu on bmw l lihtne vaadata??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.06 08:38 Tsiteeri


Suhteliselt. Ei pea arvutitki olema, armatuurist nuputad välja. Ja btw ma ei uskunud ise enda silmi, aga nii ta oli 960000 ma ei tea kes, kus ja kui palju päevas sellega sõitud on, aga nii ta oli. Vb saxa autobahni peal iga päev 200ga sõitnud, kes sedagi teab :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus61
huviline



Registreerunud 22.09.05
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.06 08:58 Tsiteeri


Ise seisan hetkel sama valiku ees, kas võtta bens või diisel. Senini on kõik igapäevaautod diislid olnud. Valiku tegemise üks aspekt on salongi soojenemise kiirus talvel.

Kuna tegemist on pere teise autoga, millega naine sõidab aastas ca 10000 km ja veldavalt linnaotsi, siis kaalun tõsiselt bensiinimootorit. Olemasolev '96 1,9 tdi B4 on ikka nii ökonoomne, et külmalt käivitades hakkab mingit soemat moodi õhku tulema alles 5 km sõidu järel ja talutava sooja saab sisse ca 10 km pärast. Kui DEFAga mootorit tunnikese eelsoojendada koos salongisoojendusega, on asjad veidi paremad, aga see on ka parajalt tülikas. Linnast tagasi startides pärast tööd aga üldjuhul võimatu.

Veidi paremad olid lood '99 2,5 tdi A6-ga. Soojenes kiiremini, aga diisel võtab külmast ja poolkülmast peast (aga selles režiimis liigub jutuksolev auto talvel valdavalt) suht palju kütust ja ökonoomias ei ole bensu ees mingeid eeliseid.

AR 2,5 tdi läheb suht ruttu soojaks, aga ta paneb ise Webasto käima. Keskmine kütusekulu Tallinnas ning Tallinna ja provintsiasumi vahel rahulikult liigeldes on siiski ca 11,0 ja ilmselt pole märkimisväärselt väiksem, kui bensiinimootoril.

Huvitav on see, et nii B4-l kui A6-l lõpetasid turbod töö150...155000 tegeliku kilomeetri pealt. Vahetus 12...14000 krooni. Kunagi (kui veel diisli hind oli bensiinist märgatavalt odavam) arvestasin, et turbo lennates tuli mingi 30000 kilomeetrit sõita, et jälle bensiiniautoga võrreldes plussi poolele jõuda. Nii et kasutatut ostes katsuge tingimata turbo võlli lõtku.

Aga kui aastased läbisõidud üle 20000, tihti mingi suurem või väiksem käru taga tolkneb ja turbodiisli moment naudingut pakub, ei ole valikus muidugi mingit kahtlust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 15.11.06 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Suhteliselt. Ei pea arvutitki olema, armatuurist nuputad välja. Ja btw ma ei uskunud ise enda silmi, aga nii ta oli 960000 ma ei tea kes, kus ja kui palju päevas sellega sõitud on, aga nii ta oli. Vb saxa autobahni peal iga päev 200ga sõitnud, kes sedagi teab :P

Kui sa mõtled odo näidu teada saamise all armatuurist seda süüte sisse-välja ja veel paari nupuga mängimist, siis oled küll haleda BS-i otsa komistanud. Alates `00 teisest poolest (facelift siis) BMW-del saad tegeliku odo näidu teada kui viid süütevõtme esindusse. Muu ninnu-nännu seal armatuuris näppimisega lollitad ainult teisi ja eelkõige iseennast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 15.11.06 09:42 Tsiteeri


nii siis ka minul kevadel suured plaanid auto suhtes..
Mina olen sõitnud (omanud) kõikki bensiini autosid (4 audit) ja 2 nendest on olnud automaadid. Nii siis hakkasin minagi mõtlema diisli peale, ja kindlasti automaat. Väikest ja ökot ja aut kastiga ei tahaks kül endale kaela peale. nii siis peaks auto ikka edasi käima ja võtma vähe kütust ka ja võimalikult uus. ja siis pean kahjuks tõdema et u 200k ümber ökot püssi ei ole võimalik soetada. ja kui sai proovitud e39 millel oli kogu pauk ja 530d siis jäingi ostuse juurde. 200k eest saab a6 aga isegi mitte poolte lisadega mis saab e39 ja r6 on r6 ja v6 on v6. (pane auto 24 võrdlusesse 1999 a 530d ja a6 aut 132kw siis ise veendud). Kindlasti selle raha eest ei saa uut autot aga kui minna sellisesse hinna klassi siis peale foorumite lugemist leidsin et united motors ja ka reval teevad müügieelset ülevaatust mis igati tasub ära. NB!!! MA ei tee reklaami. Aga mõelge ise kui ostad pea 200k autot ja pärast avastad et diisli puhul on sul läbi nii turbo kui ka pump mis on kõige kallimad asjad (eeldates et auto reaalne läbisõit 1999-2000 aasta puhul 200-300 tuhhi.) ja pärast tambid pea 100k sinna veel alla. United motorsis on selle jaok 24punkti test kus kontrollitakse üle vabsee kõik asjad alates turbost lõpetades armatuuri pirnini aga kulub 3 tundi ja maksab 1.5 k Pole ju palju? Kui maksad ära selle 1500 eeku ja saad teada et kõigest 100 kilo veel alal ja auto korras sa rohkem võidad selle 1500.- eest kui kaotad. mina oleksin nõus kaotama 1500.- kui see auto ei sobi mulle ja tean et sinna alla oleks läinud pea 100k alla. Ka revalis on asi olemas ja toimib maksumust ei tea kahjuks. Ja kui inimene kes autot müüb ei ole nõus sinuga revalisse vüi UM i tulema siis on autol midagi kaptaalselt ka viga. Nii et kui ikkagi hinad küündivad sinna 200-300 vahel siis mina kül soovitan seal testis ära käija ja siis klaar kas tasub osta või mitte.

Selline on minu arvamus nii testi kui auto poolest. Äkki kellegil on sellest testist ka kasu. Hea oleks kui keegi paneks ka revali testi hinna siia ülesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 15.11.06 10:01 Tsiteeri


jah test müüjale kah ju,tegelt voiks nii et kui autol mingi suurem viga ,jääks müüja tasuda ja järgmisele kliendile saab ta testi nädata ju ja ilmnenud veale näidata ka kviitungit,et asi parandatud.ja kui auto ikka ju korras,sis peaks uuele omanikule see 1500 krooni ikka väga hea loteriipilet olema,et sai nii hea auto;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 15.11.06 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
jah test müüjale kah ju,tegelt voiks nii et kui autol mingi suurem viga ,jääks müüja tasuda ja järgmisele kliendile saab ta testi nädata ju ja ilmnenud veale näidata ka kviitungit,et asi parandatud.ja kui auto ikka ju korras,sis peaks uuele omanikule see 1500 krooni ikka väga hea loteriipilet olema,et sai nii hea auto;)


ise enesest hea mõte...

et kui müüja onnii kindel et auto on korras ja ilmneb tõesti suuri vigu siis komenseerib selle müüja, kui aga on auto tõesti korras siis maksan näiteks mina selle. ja varinat on veel ka see et müüja käib ise enne auto müüki ära revalis teeb ära testi ja näitab seda tulemust ostjale kes siis ise otsutab kas ota või mitte või esitab ka arved mis on seni ajani tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.06 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Suhteliselt. Ei pea arvutitki olema, armatuurist nuputad välja. Ja btw ma ei uskunud ise enda silmi, aga nii ta oli 960000 ma ei tea kes, kus ja kui palju päevas sellega sõitud on, aga nii ta oli. Vb saxa autobahni peal iga päev 200ga sõitnud, kes sedagi teab :P

Kui sa mõtled odo näidu teada saamise all armatuurist seda süüte sisse-välja ja veel paari nupuga mängimist, siis oled küll haleda BS-i otsa komistanud. Alates `00 teisest poolest (facelift siis) BMW-del saad tegeliku odo näidu teada kui viid süütevõtme esindusse. Muu ninnu-nännu seal armatuuris näppimisega lollitad ainult teisi ja eelkõige iseennast.


Ma arvan et sa eksid. Kui peal on vana mootor 2,5 TDS siis saab armatuurist ka näitu välja nuputada, see võtmega teema tuli koos commonrailiga ja koos mudeliga 525d 2000 aasta teisel pool, sul on õigus :P Siis tulid uued ajud jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 22.11.06 09:52 Tsiteeri


Usu mind -scottimees- see armatuurist reaalse odo näidu nibimine on jama!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 09.12.06 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Suhteliselt. Ei pea arvutitki olema, armatuurist nuputad välja. Ja btw ma ei uskunud ise enda silmi, aga nii ta oli 960000 ma ei tea kes, kus ja kui palju päevas sellega sõitud on, aga nii ta oli. Vb saxa autobahni peal iga päev 200ga sõitnud, kes sedagi teab :P

Kui sa mõtled odo näidu teada saamise all armatuurist seda süüte sisse-välja ja veel paari nupuga mängimist, siis oled küll haleda BS-i otsa komistanud. Alates `00 teisest poolest (facelift siis) BMW-del saad tegeliku odo näidu teada kui viid süütevõtme esindusse. Muu ninnu-nännu seal armatuuris näppimisega lollitad ainult teisi ja eelkõige iseennast.


Ma arvan et sa eksid. Kui peal on vana mootor 2,5 TDS siis saab armatuurist ka näitu välja nuputada, see võtmega teema tuli koos commonrailiga ja koos mudeliga 525d 2000 aasta teisel pool, sul on õigus :P Siis tulid uued ajud jne...


Samas ega ka bensukas raudkindel ei ole, mis liigub see kulub, samamoodi ka bensukatel ;) Samas diisel on ka ca 20k kallim, oleneb autost ja aastast. Ise olin sama dilemma ees kas 99a bens a4 v diisel, sai valitud seekord diisel. Enne ostu sai läppar taha lükatud ning diagnostikaga üle k2idud. Noh kui tahad midagi "kangemat" siis quattro juba võtta. Kõike nüüd kokkuvõttes valiksin ise ka uuesti ostes diisli


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tiiger88
huviline



Registreerunud 30.09.06
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis

postitati 06.01.07 18:10 Tsiteeri
Diisel või bensiin?



Olen hakanud plaanima millise auto ma järgmisena ostan. Arvatavasti on ka järgmine audi kuid 100% lubada ei saa.
Küll-aga olen paika pannud paar kriteeriumit mida arvestan uue (vana) auto ostmisel
1. Aastaarv peab olema alates 94-
2. Kw peab olema rohkem või 85
3. Alla 2.5 liitrist vist ei soovi.... kõige hädalisemas korras kõlbab al. 2.2
4. See on see üks tähtsamaid. kas võtta bensiin või diisel. Diisel pole kindlasti nii erk kui bensiin kuid diiselt kulub mõnel määral vähem kui bensiini. Teine asi on see et vahepeal tahaks kuulda mootori häält ja vaadata tahomeetrit tõusmas kõrgemale kui 4-5 tuhat. Sellekohapealt pidavat bensiin vastupidavam vist olema. Räägitakse et diiselautode plokikaan on hapram ja ülekuumenemisel kipub kergelt väänduma või lihtsalt katki minema.
5. Hinna poolest on nii et 45tuhhi oleks ülemine piir!

Loodan häid nõuandeid just diiselautode omanikelt....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.07 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tiiger88

2. Kw peab olema rohkem või 85
3. Alla 2.5 liitrist vist ei soovi.... kõige hädalisemas korras kõlbab al. 2.2
'
aru ma ei möista nendest 2 punktist. aga sina?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.07 18:43 Tsiteeri


2 punkt siis alates 110-120kw jne (diisel)
bensukas algab sama moodi 2,6 mootoriga 110kw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.01.07 20:17 Tsiteeri


Arvestada võiks ka sellega, et (normaalse sõidu korral muidugi) enamvähem samasuguse sõidunaudingu pakub diiselmootor juba oluliselt väiksema võimsuse juures, st 85kw diisliga on tihtilugu ntx linnas oluliselt mõnusam liigelda kui 100kw bensukaga.
Ja tavaliselt diislil 5000p/min kipub maksimum olema, seega kui isu on mootorit pöördes hoida siis võid selle variandi ära unustada:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.07 20:42 Tsiteeri


auto24-s on sinu kriteeriumide järgi valik 13 autot

ahjaa, ja kui maha tõmmata alla 2,5l masinad, siis jääb järgi meeletud 4, millest üks on avariiline :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 06.01.07 22:11 Tsiteeri


Diisel. Igal juhul, kui kõik korras ja tuttav eraisikust diislimüüja omastkäest võtta anna minna. Mina igatahes ei kahetse, et vahetasin bens. 4WD(ei olnud Audi) Audi 4WD diisel vastu. KW-de kohapealt julgen niipalju sõna võtta, et ka 51 KW(Audi 100, 2,0D) saab kiirust ületada:P Süües kasvab isu. :P

Ise oman 103Kw A6 ja rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.9% - SQL: 43.1%]