Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  9
Autor:
Pealkiri: Võtme sünkroniseerimine (Vastuseid: 205 | Vaatamisi: 146755)
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.12 17:35 Tsiteeri


Mul on hoopis mingi isemoodi pult praegu:
http://www.hot.ee/oliverko/audi/pult.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tfu
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 2.5TDI 2003, VW Vento 1.8 1994

postitati 13.01.12 20:25 Tsiteeri


Puldi all mõtlesin tegelikult seda nuppudega klappvõtit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 19.01.12 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Kammisin otsingut aga vastust ei leidnud.

Kuidas sünkroniseerida A6 C6 originaal pulti/võtit? Kui see midagi muudab, siis autol on ka võtmeta sisenemine ja käivitamine.

On olemas kaks klappvõtit. Üks igapäevases kasutuses, kuid vahel ei tunne auto võtit ära ja siis vaja vanaaegsel meetodil toimida (puldi nupule vajutades uks lahti ja võti süütelukku). Auto pole veel näidanud tühja puldipatarei märki. Siiski ostsin mõlema puldi jaoks uued patareid ja selgus, et varupuldis polnud üldse patareid sees. Kui patarei sisse panen ja suvalist nuppu vajutan, siis jääb punane tuli puldidl põlema. metallist osa töötab, kuid ei lase autot isegi käivitada. C5 õpetuse järgi igatahes sünkroniseerimine ei aita, kuigi vahepeal miskit nagu vilgutab puldi punane tuli. Toimival puldil ka ei julge nüüd patareid vahetada, sest siis ehk ei saa üldse enam autot käima. Auto manualis pole ka sõnakestki sünkroniseerimisest, lihtsalt vaheta patarei ja kõik.

Kas ma saan lahenduse kodusel teel või vaja arvutit, ehk isegi esindust?

Tänud ette


Ise küsin, ise vastan. Ainsa toimivapuldi patarei vahetusel tõesti pole mingit kunsti. Vanapatakas välja, uus asemele ja kõik toimib suurepäraselt. Auto tajub oluliselt paremini võtme lähedust ja sõiduajal ka ei kurda enam, et võtit ei näe. Autoks siis A6 C6 (võtmeta sisenemine/käivitamine).

Küll aga puudub veel lahendus, et kuidas teine, mittetoimiv, võti uuesti autole tuttavaks teha? Kas on mingi trikk olemas või ainult esindus?


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.12 10:00 Tsiteeri


Netiavaruste infole tuginedes peaks see olema järgnev protsess:
töötava võtmega süüde sisse, uue võtmega manuaalselt uksed lukku, seejärel uue võtmepuldist uksed lahti, umbes 1 sekundi pärast uuest sama nuppu (mõlemal vajutusel peaks suunad vilkuma), nüüd 6 sekundit pausi, unlock nuppu uuesti, siis peaks uksed juba lahti tulema, seejärel süüde välja ja valmis.

http://www.youtube.com/watch?v=NaPX2ZmmgY0


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 19.01.12 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Netiavaruste infole tuginedes peaks see olema järgnev protsess:
töötava võtmega süüde sisse, uue võtmega manuaalselt uksed lukku, seejärel uue võtmepuldist uksed lahti, umbes 1 sekundi pärast uuest sama nuppu (mõlemal vajutusel peaks suunad vilkuma), nüüd 6 sekundit pausi, unlock nuppu uuesti, siis peaks uksed juba lahti tulema, seejärel süüde välja ja valmis.

http://www.youtube.com/watch?v=NaPX2ZmmgY0


C5 õpetuse järgi C6 õpetamine ei toimi. Või siis segab Keyless Go...


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.12 17:13 Tsiteeri


Teab keegi kas saab erinevate sagedustega võtmeid samale autole õpetada?
Sain nimelt 315MHz fob-võtme. Peaks olema vist USA regiooni jaoks.
Või kuidas saab sageduse euroopa peale teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raul55
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.02.12 09:30 Tsiteeri


A6 C5 1999 a. autol mul olemas 4 võtit, 2 on nuppudega, siis 1 service võti ja üks on plastikust hästi väikese peaga. Kõikide võtmetega saan auto uksed lukust lahti keerata ja autot käivitada, aga ei toimi puldid. Olen proovinud erinevaid õpetusi, aga pole hakkama saanud. Olemas on veel mingi lahti käiv plastikust riba kus sees on 3 mingisuguste numbritega kleebist, ühel oli kraabitav koht kust alt tuli välja 4 kohaline number. Milleks need koodid on mõeldud ja kuidas saab VAG-COM-i abil võtmepulti õpetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kambo1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,8T 2001/VW Golf 1,9tdi 2009

postitati 20.03.12 23:44 Tsiteeri


Kuidas käib A4 B5 avant puldi sünkroniseerimine.Sai ka patarei ära vahetatud aga ei midagi, sai proovitud siinsete õpetuste järgi.Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arx007
huviline



Registreerunud 03.12.04
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI 171kw

postitati 24.03.12 19:19 Tsiteeri


pekki.. minu masin 2000 A6 1.8T ja peale patareide vahetust võtmepuldis kesklukk puldi nuppudest enam ei tööta. Ja ei aita ei ussi ega püssirohi.. ei üksi eelväljapakutud versioon. Asja teeb vist jamaks see et teist võtit ei ole et saaks kahe võtme versiooni proovida. Küsimus siiski jääb.. mis siis nüüd teha? Tartus või kuskil mojal Lõuna Eestis keegi tegeleb selle värgendusega? Ja mis raha selle eest võetakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 08.05.12 19:34 Tsiteeri


Küsimus targematele ,tegemist siis s6 c4 96a. isendiga millel on peale tõstetud 2,5 tdi mootor.Autol on infrapunaga võti ja kahjuks on see ainus võti,huvitab just kas selle võtme infrapuna süsteem oli ka seotud auto eelmise ajuga või on see eraldiseisev süsteem?Taga istme all on ka olemas signa plokk.Kas mul on mõtet hakata jaurama selle võtme selgeks õpetamisega või on see tühi vaev?Ja muidugi mis moodi see õpetamine sellel infrapuna süsteemil käib kui on ainult üks võti?


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 09.05.12 06:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Uss
Küsimus targematele ,tegemist siis s6 c4 96a. isendiga millel on peale tõstetud 2,5 tdi mootor.Autol on infrapunaga võti ja kahjuks on see ainus võti,huvitab just kas selle võtme infrapuna süsteem oli ka seotud auto eelmise ajuga või on see eraldiseisev süsteem?Taga istme all on ka olemas signa plokk.Kas mul on mõtet hakata jaurama selle võtme selgeks õpetamisega või on see tühi vaev?Ja muidugi mis moodi see õpetamine sellel infrapuna süsteemil käib kui on ainult üks võti?


Auto ajuga ei ole seost, aga igavene keberniid on see infrapuna. Kui vähegi rahaliselt kannatab tuleks lisapultidega signa panna ja asi lahendatud.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 09.05.12 21:21 Tsiteeri


Ise mõtlesin ka ,et peaks ikka uue asja juurde paigaldama.Aga samas tahaks ,et originaal asi ka toimiks,jääb häirima kui midagi ei tööta.


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pint
huviline



Registreerunud 18.05.08
Asukoht: tallinn ja ka järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.12 19:46 Tsiteeri


Proovisin enda auto peal pultvõtme sünkroniseerimist aga ei hakkanud minul see asi tööle.
Tegin siis sedasi, et keerasin uksed lukku ja suunasin võtme vastuvõtja poole ja vajutasin puldil olevat nuppu ja ootasin minuti ning siis avasin võtmega uksed.
Aga ei hakkanud toimima.

Võib-olla oskab keegi soovitada kust viga otsida.

Autoks on a6 c4 2.8 1996 aasta.

Patareid vahetasin ka ära aga sellest polnud ikka kasu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rinks
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.12 19:46 Tsiteeri


Tere,
Autoks A6 C5. Olemas üks võti. Lisaks on autole paigaldatud Gemini 7200 alarmi süsteem. Uksi saab avada ja lukustada ainult Gemini puldist, kuid soov oleks tööle saada originaal klappvõtme nupud. Panin uued patareid aga ei midagi.
Võib-olla on Gemini alarmi blokk takistuseks? Peaks maha kakkuma?
On kellegil ideid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 16.09.12 07:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rinks
Tere,
Autoks A6 C5. Olemas üks võti. Lisaks on autole paigaldatud Gemini 7200 alarmi süsteem. Uksi saab avada ja lukustada ainult Gemini puldist, kuid soov oleks tööle saada originaal klappvõtme nupud. Panin uued patareid aga ei midagi.
Võib-olla on Gemini alarmi blokk takistuseks? Peaks maha kakkuma?
On kellegil ideid?


Sünkroniseeri pult uuesti ära. Lisaalarm ei puutu asjasse. Pulte saab õpetada ka Vag-Com-iga.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Torm
huviline



Registreerunud 06.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.12 19:20 Tsiteeri


Tere,

Kui on abiks, siis minu A6 C5 võtmed sai töökorda Viljandi Home Gallery majas olev Lukuprofid OÜ. Mul oli probleem, et lisavõtmed kesklukku avasid, kuid immo jäi peale ja autot käima ei saanud. Töö oli kiire ja korralik.

Parimat!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rinks
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.12 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru

Sünkroniseeri pult uuesti ära. Lisaalarm ei puutu asjasse. Pulte saab õpetada ka Vag-Com-iga.


Eelnevate õpetuste järgi ei õnnestunud sünkroniseerimine. Ainult 1 võti. Ukselukk ei toimi (käib lihtsalt ringi. Eks mõni päev võtan lahti ja vaatab mis viga). Proovisin ka eelnevalt mainitud meetodit, et uksepolster maha võtta ja ust lukku keerata, kuid ei õnnestunud ka nii.
Ehk oskad või oskab keegi nõu anda Vag-Com'i suhtes. Kaalbel ja programm on olemas, aga kuidas programmiga õpedada? :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Torm
Tere,

Kui on abiks, siis minu A6 C5 võtmed sai töökorda Viljandi Home Gallery majas olev Lukuprofid OÜ. Mul oli probleem, et lisavõtmed kesklukku avasid, kuid immo jäi peale ja autot käima ei saanud. Töö oli kiire ja korralik.

Parimat!


Üritan veel ise asjast sotti saada. Kuid kui asja ei saa, siis peab tõesti sammud sinna seadma. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 18.09.12 06:21 Tsiteeri


Võtmete õpetamine Vag-Com-iga: Central locking > adaptation > channel 21 > kasti paned numbri mitmendasse mälukohta tahad võtme salvestada e. 1;2 või 3 > test ja vajutad puldi nuppu kuni ülesse ritta tuleb kiri, et on selgeks õppinud > save ja lähed välja kui rohkem pulte ei ole.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pint
huviline



Registreerunud 18.05.08
Asukoht: tallinn ja ka järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.12 08:09 Tsiteeri


Kas keegi õpetaks minu auto võtit?

Autoks a6 c4 ja asukoht tallinn.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.12 10:59 Tsiteeri


Vahel aitab eelnevate pultide mälust kustutamine, muidu ära ei õpi.
[46 - Cent. Conv.] or [35 - Cent. Locking] (whichever is applicable to the car, as found here)

[Adaptation - 10]

Enter channel "00"

[Read]

[Save]

When the prompt asks if you are sure you want to save a value of 0 to Channel 00, click [Yes]

After doing so, no remotes will be matched. You'll need to follow the appropriate above procedure to match all of the remotes.

Seejärel otsastpeale kõik puldid selgeks.

Siin mõnes teemas aetakse kesklukk ja immo (auto käivitamine ) segamini. Need 2 täiesti erinevat asja ja autole õpetatakse eraldi.
Keskluku puldi õpetuseks pin / SCK koodi vaja pole, vajalik immole uue võtme tutvustamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ReneK
huviline



Registreerunud 23.11.12
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 01.01.13 21:16 Tsiteeri


Küsimus:
Kas '96 A8 pulti on kah võimalik kuidagi uuesti selgeks teha? Nimelt ei toimi ükski pult (2 tk neid on). Proovisin ühel ka patareid ära vahetada aga ei midagi. Pult ise on siis võtmega koos nagu audil ikka ja ainult ühe nupuga.
Samas lukku keerates kõlab vastav signaal ja alarm läheb peale. (anomaalia ka see, et maha tuleb signa ainult kõrvalistuja poole pealt keerates - sellepärast tahakski puldid ikkagi selgeks kuidagi õpetada, et mugavam oleks).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
v6hitler
huviline



Registreerunud 17.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.13 06:24 Tsiteeri


KUna mu 2001a a6 ainult 1 võti siis laseks hea meelega ühe juurde teha. Kõigepealt muretsen klappvõtme tooriku. Võtme muugi saan lasta samuti valmis teha, kuid kuidas seda signavärki kodeeritakse, et uksed puldist lahti tuleks ning samuti signa maha ja peale. Immot mul pole vaja kodeerida, kuna sõber häkkis immo lahti, niiet võtme immo enam ei toimiks.

Ja veel seda, et juhiukse luku suutsin puruks keerata võtmega, niiet luku jupid kukkusid pudinal ukse põhja. Kuidas edasi toimida? Saan ma siin teemas õigesti aru, et muretsen lihtsalt selle klappvõtme lasen muugid sisse teha ning vag com õpetan võtme uksi nupust avama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
blinkz
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 22.01.13 11:12 Tsiteeri


Mul on selline küsimus, et kui ma tellin uue keskluku juhtimise süsteemi, siis kas ma saan selle keskluku puldid originaal kesklukujuhtimisele selgeks õpetada? Kas on üldse mõtet üritada või on oht, et pärast ei hakka puldid ka õige keskluku mooduliga tööle?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.13 16:07 Tsiteeri


Autoks A6 C5 '98
Ostsin lammutusest võtmenupud aga ei saa neid sünkroniseeritud. Õpetusi leiab netist ka erinevaid, mina tegin AutoData oma järgi ja see ei tööta.
Ühe võtmega süüde sisse
Teise võtmega väljast uks lukku keerata
siis vajutasin avamise nuppu, mitte midagi ei juhtunud
ootasin 5 sekundit
vajutasin uuesti avamise nuppu ja ei tööta see lugu.

Proovisin sama protseduuri sulgemise nupuga, siis niipalju oli parem et võtme peal vähemalt tuluke korra vilgutas aga võtit ära ei õpi.

Kas ma tegin midagi valesti? Oleksin pidanud all hoidma nuppu või võtit keeramisel hoidma vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sten82
huviline



Registreerunud 23.11.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 "11

postitati 05.02.13 20:24 Tsiteeri


Proovi seda. Mul töötas.

http://www.upload.ee/image/3048711/orig_23294825_UFNH.jpg


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Autoks A6 C5 '98
Ostsin lammutusest võtmenupud aga ei saa neid sünkroniseeritud. Õpetusi leiab netist ka erinevaid, mina tegin AutoData oma järgi ja see ei tööta.
Ühe võtmega süüde sisse
Teise võtmega väljast uks lukku keerata
siis vajutasin avamise nuppu, mitte midagi ei juhtunud
ootasin 5 sekundit
vajutasin uuesti avamise nuppu ja ei tööta see lugu.

Proovisin sama protseduuri sulgemise nupuga, siis niipalju oli parem et võtme peal vähemalt tuluke korra vilgutas aga võtit ära ei õpi.

Kas ma tegin midagi valesti? Oleksin pidanud all hoidma nuppu või võtit keeramisel hoidma vms?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.9% - SQL: 36.1%]