Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Diislite remondikohad (+ ja - sed) (Vastuseid: 110 | Vaatamisi: 125026)
margus61
huviline



Registreerunud 22.09.05
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.07 09:00 Tsiteeri


Kuidas http://www.diislikeskus.ee/ on? Isiklik kogemus puudub, aga tundub et varsti läheb mul ka asjatundjate abi vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kosmoseklutt
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 12.01.08 15:48 Tsiteeri
2,5 tdi rihmavahetus



ka rihmavahetus ees..

Kus aastal 2008 selliseid töid soovitatakse teha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Motorist
huviline



Registreerunud 07.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.08 09:58 Tsiteeri


Tartus rihmavahetused ja mootoriremont Vitamiini 4. Samuti veermik ja pidurid.


Audide remont Tartus. 509 7478.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.08 10:28 Tsiteeri


Meiegi teeme väga eduliselt diisleid audihooldus.ee


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ralf
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.12.07
Asukoht: harjumaa,saue
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant q 3.0tdi,c4 avant 2.5tdi

postitati 21.02.08 17:33 Tsiteeri


täna sai käidud tuttavate soovitusel sellises kohas nagu Test-Rem.asub männikul puukeskusega ühel territooriumil.tegelevad ainult diislitega.väga OK koht.diagnost koos süüte paika panemisega maksis 400.- teenindus väga ok vennad jagavad asja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wondero
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Land Rover Range Rover Sport 3.6 TDV8

postitati 15.08.08 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma


Kas selle OISU diislispetsialistidel mingi kontakt ka on mida keegi jagada suvatseb??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vesse
huviline



Registreerunud 03.04.05
Asukoht: Tapa(hetkel)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 td

postitati 15.09.08 12:21 Tsiteeri


Soovitan Rakvere lähedal (Mädapeal lahe nimi) on üks diisli dig olen seal käinud süüdet kontrollimas ja pumba tihendeid vahetada lasknud alati OK ja soodne. Juppe tellib otse tehastest ja kiiresti käivad asjad. Ainuke miinus et väga uute diislidega ei taha tegeleda tel 5241257 Helistage soovitavalt töö ajal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.08 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P

kindlasti nad teevad palju häid asju, kuid olen pidanud mõnda pumpa üle tegema, mis väidetavalt oisus lastud teha... mitte küll sõiduauto omasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 24.09.08 20:45 Tsiteeri


Sai käidud täna Test-Rem diislis diagnostikas ja ülirahul. Viga oli kõrgsurvepumba kaane asendis, mille tulemusena sai mootor vähe kütet peale. Viga sai parandatud ja arve vaid 300.- Julgen soovitada. Seal liikus teisigi mehi kelle probleemid mujal lahendust ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raika61
huviline

Avatar


Registreerunud 21.01.07
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 1993 c4 AAT

postitati 18.11.08 00:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P

kindlasti nad teevad palju häid asju, kuid olen pidanud mõnda pumpa üle tegema, mis väidetavalt oisus lastud teha... mitte küll sõiduauto omasid.

Mingi Türi vend pidi end kah OISu meheks nimetama..........


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 19.11.08 00:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raika61
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P

kindlasti nad teevad palju häid asju, kuid olen pidanud mõnda pumpa üle tegema, mis väidetavalt oisus lastud teha... mitte küll sõiduauto omasid.

Mingi Türi vend pidi end kah OISu meheks nimetama..........

See Türi"vend" ongi Oisu tegelase päris vend, nn."Türilane" ei taha või ei oska uuemaid pumpasid teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
HRQ
huviline



Registreerunud 13.12.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.08 14:47 Tsiteeri


Hoolduse, remondi, rihmavahetuse, rehvivahetusega jne tegeleb AGS Racing, Vabriku 59, Tallinn (Kalamajas). Mehaanik Anti 533201130. Koht on uus ja järjekordasid pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dimka70
klubiliige



Registreerunud 12.01.06
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 25.03.09 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ralf
täna sai käidud tuttavate soovitusel sellises kohas nagu Test-Rem.asub männikul puukeskusega ühel territooriumil.tegelevad ainult diislitega.väga OK koht.diagnost koos süüte paika panemisega maksis 400.- teenindus väga ok vennad jagavad asja
Käisin peale rihmavahetust(2.5 V6) samal protseduuril Oisu diislis ja arve oli 1 000 EEK.Valus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 12.09.09 16:23 Tsiteeri


Kuhu soovitate pöörduda kui vaja üks poihusti ära vahetada? Mootoriks 1,9 110kw diisel. Pihusti saab ehk kätte enne septembri lõppu, oleks vaja selleks ajaks kuskile aeg kinni panna. Ise hetkel olen vaadanud võimalikest kohtadest TestRem,diislikeskus või audihooldus.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
klaPP
huviline



Registreerunud 23.09.09
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.09 10:44 Tsiteeri


Kas kellegil on kogemusi forss-i töökvaliteedtiga/ teenindusega ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.09 11:24 Tsiteeri
Viru Rahvaauto - miinus, miinus ja veel üks pikk miinus



Ei soovita ei diisli probleemidega ega mingi muu murega Viru Rahvaautosse minna. Seal ei ole kunagi midagi kohapeal olemas, pädevus on paljas null ja eesmärk on kliendilt võimalikult palju raha koorida. Konkreetne lugu- autol oli suur õlikulu. Rahvaautos sai mootor lahti võetud ja öeldi et plokikaas vajab remonti (klapi juhtpuksid, kl. sääre tihendid jne) Kui ma ütlesin et vahetaks ka kolvirõngad ära kui asi juba nii laiali on, Mulle öeldi et ei ole mõtet et rõngad on väga heas korras, ideaalsed. Okey, sai asi kokku pandud ja kuna ülemine osa sai igatpidi tihe ja hea siis tekkis läbi rõngaste karterisse surve ja surve oli nii tugev et endise 1l/1000km õlikulu asemele sai 1l/200km. Tarkpead! Teises firmas lasti rõngad ära vahetada ja sai auto jonksu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 19.10.09 17:10 Tsiteeri


Pole küll diisel ja ei taha kedagi maha teha aga Viru Rahvaautoga sama mure kevadel.
Auto jäi seisma ja läks käima ainult sekundiks või kaheks. Kuna siin palju laidetud Autohallis kus ma tavaliselt käin olid sel hetkel pikad järjekorrad siis läksin Rahvaautosse. Seal öeldi, et aju läbi põlenud ja pritsepea ka õhtul omadega. Selge. Mis siis ikka. Arve esitati 550 eeki diagnostika eest. Hakkasin juba uusi asju otsima kui vedasin Autohalli, et las vaatavad veel ühekorra üle kui aega leiavad.
Leidsid järgmisel päeval vaba momendi ning vastus tuli, et auto korras. Vahetasid jagaja kaane ning rootori. Ja sõidab siiamaani :) . Bensupumba surve olevat natukene nõrgemapoolne aga pritsepea ja aju küll kindlasti korras.
Arve umbes 250 eeki.
Peale seda võtsin Autohallist paberi, et mis viga oli ja palju maksma läks. Viisin Rahvaautosse, käisin ülemuse jutul ja peale seda maksti mu 550 eeki tagasi. Selles mõttes normaalne koht :)
Minu kogemus Viru Rahvaautoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 25.01.10 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: klaPP
Kas kellegil on kogemusi forss-i töökvaliteedtiga/ teenindusega ?

Soovitan lugeda natuke ajalugu sellest teemast, saad teada. Omalt poolt ütlen, et vaenlasele ka ei soovitaks. Esiteks käisin sealt üht vidinat ostmas, vana ettenäitamisel toodi uus võeti raha, anti jpp kätte ja kogu protsess toimus ilma ühegi sõnata. Ei tere, ei palun, ei aitäh, ei midagi. Teine asi oli eelsüüte küünalde vahetus. Kuna selgus, et vaja oli vahetada 2 küünalt millest üks pesas ringi käis oli vaja auto sinna jätta ja lubati reedel 2-3 tunniga valmis teha. Õhtul helistati, et ei jõudnud, pidavat tund või paar veel minema(kell 5),kuigi forss on seitsmeni avatud pidi motoristi tööpäev 5 ni olema, aru ma ei saa, no teinud tunnike kauem siis. Paistab, et autoremondi alal masu pole. Peaks ka ehitus ärist autoremondi ärisse sukelduma. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 07.03.10 20:53 Tsiteeri


Käisin Karla Autos Tartus. Auto A4 1,9 TDI 81kw. Kuna mootor ei käinud enam kõige paremini ja tõmme ka lahjem, otsustasin spetsialistidel lasta üle vaadata. Auto oli seal 1,5 tundi, kui helistati et valmis. Kontrolliti pihusteid ja tehti diagnostika. Üks pihusti olla ka lahti võetud. Lisaks vahetati ka ülevoolu voolik ja valati pool pudelit kõikvõimast lisandit paaki. Arve oli 1654.00???? Sain auto kätte, mootor nurrus ilusti ja kõik hästi, aga kiirendus veel halvem. Helistasin paari päeva pärast (arvasin et halb kiirendus suure koguse küttelisandi pärast 0.5l mõeldud tegelikult 250l kütusele) ja öeldi et vaja kohale tulla. Kuna pole kohalik ja selline arve ka virutati, siis nagu ei kipu sinna enam. Kas Lõuna-Eestis on mõni targem, kes aitaks mõistliku hinna eest. 1654 krooni pooleteise tunni eest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rockstar
huviline



Registreerunud 23.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.10 08:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Kas selle OISU diislispetsialistidel mingi kontakt ka on mida keegi jagada suvatseb??

OÜ Oisu Diisel
Enn Siemann
52 70 232


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hrhuu
huviline



Registreerunud 18.04.10
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.10 18:18 Tsiteeri


Endal Oisu diisliga paha kogemus. Raha võeti(ropult), midagi tarka ei tehtud, midagi soovitada ei osatud. Arvet ei antud. Mina oma jalga sinna enam ei tõsta.
Üks tööline tundus abivalmis. Seda bossi ennast küll enam näha ei taha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 21.08.10 21:39 Tsiteeri


Revalit tahaks kiita. Ei tea kas on masu teinud oma töö või milles asi aga väga mõistlik teenindus ja suhtumine. Käisin hiljaaegu pumpa vahetamas seal. Ajas leppisime kokku 2,5-3h aga läks 5. Kuid töö eest tasusin ikka 3 h eest ja lisaks tehti 25% alet ka. Autosse istudes avastasin, et air bagi tuli oli samuti kustutatud, mis rooli maha katkumisega põlema jäänud. Vastupidiselt Forsile kus küünalde vahetus sai lepitud summale X aga arve tuli 3xX. Harja ajas punaseks ka see kui reede õhtul oleks mehaanik sutsu kauem teinud oleks asi valmis olnud ja unustatud, aga ei jäätakse nädalavahetuseks ilma autota ja esmaspäeval peale pooletunnist nokkimist saad lõpuks auto kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raago
huviline



Registreerunud 06.12.09
Asukoht: Tallinn/Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 07.09.10 12:57 Tsiteeri


Kas kellegil on kogemusi Jassi Autotoaga, tegelevad diislite remondiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivar12
huviline



Registreerunud 17.12.08
Asukoht: Revel
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.11 21:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raago
Kas kellegil on kogemusi Jassi Autotoaga, tegelevad diislite remondiga.



Norm koht.Nii mitmetiki autod seal remonditud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiruk
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.11 21:53 Tsiteeri


Soovitan sõle tänaval asuvat Progates OÜ Autoremonti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.5% - SQL: 37.5%]