Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi Cabriolet (Typ 8G – B3; 1991-2000) (Vastuseid: 90 | Vaatamisi: 250312)
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 18.11.13 01:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Ei - aku vahetus siin rolli ei mänginud, kuid enam pöörded ei hüple ja töötab nii, nagu peab.

Mingit suurt saladust siin ei ole: Põhimõtteliselt väljalaske torustiku lekked olid põhjuseks, miks pöörded hüplesid külmalt. See mootor tahab väga tihedalt torustikku saada ja korralikult töötavat katalüsaatorit. Alguses ei pööranud sellele väga tähelepanu, kuid mingi hetk hakkas ära tüütama ja siis võtsin kogu väljalaske maha, puhastasin liitekohad ära, mastiksit mehiselt vahele ja kokku tagasi. Peale seda ei ole enam ka mitu päeva seisnud külma mootoriga mingit jama. See 2.6 tahab kõikidele silindritele ühtlast vastusurvet saada, et korralikult töötaks ja peale seda ettevõtmist on probleemid kadunud.

Mistahes vabalthingaval mootoril on oluline, et väljalase oleks tihe. Vahet pole, on see 1.6, 1.8, 2.0, 2.3 või 2.6 või 2.8. Vastusurve - googelda. :) Läbi elatud teema mitme vabalthingavaga.
Kuna see pill on rohkem cruiisimiseks, siis milleks üleüldse sinna suuremat kui 2.0 vaja?
Kui ka sõidumõnust rääkida, mis peaks kõik kulud tasa tegema või kaotama või näo naerule tooma, siis ükski cabrio mootorivalikus olev mootor seda ei tee ju. 1.9 TDI ehk, sest kütuse peale eriti ei kulu. :D Täielik nišiauto. Chill pill suvel sõitudeks, ei enam.
PS! Ei ütle, et see cabrio halb on. Mina sinna ei mahu ja olen paraku puht rahalises võrdluses nõus sellega, et 2.6 on kallim seal pidada kui R4.
PS2! Nagu ajad on näidanud, siis vähe on neid autosid, mis on käest laskmata või korralikku hoolt näinud. Enamik laseb hooldusest üle, sest V6 ON kallim kui remontida, kui pikka aega autole kätt külge pandud pole.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 18.11.13 07:25 Tsiteeri


Ma tean seda väga hästi Roland - ei ole vaja googeldada - ma ei oleks ju muidu seda lammutama hakanud.

Selle teemaga on ka vast nii, et nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi.

Mina ei ütleks, et see pill puhtalt kruiisimiseks on - üleüldse mõtlen, et kust selline arusaam on tulnud. Tänu sellele, et ei ole kandvat katust, siis on autot tugevdatud põhja all olevate taladega, mis omakorda viib raskukeseme väga alla. See viib omakorda kurvides pidamise nii palju paremaks, et täitsa korraliku kiirusega kannatab ka kurve võtta, ilma, et peaks kartma rataste maast ülesse tõusmist - kas siis ühe või teise. Tagasild on B4-jalikult täistala, mis seda mõnevõrra veelgi kaasa aitab.
Mis ma tahtsin öelda, on see, et selle autoga kannatab ka väga edukalt kiiresti sõita, mida ma sellel suvel ka päris palju praktiseerisin ja see V6 vedas väga mõnusalt edasi, kui ära harjusin selle mootoriga ja õppisin ära, mis pööretel tuleks käiku vahetada, siis läks see auto väga reipalt edasi - vääne on V mootoril palju parem, kui sellel R4-jal - paberite järgi on vahe pea 60Nm (85kW 166@3200 / 110kW 225@3500). Peaaegu sama hästi läheb edasi, kui samade kilowattidega 1.8T sama raske auto peal. Ja ka V mootori hääl on see, mis sellisele klassikalisele autole väga palju juurde annab - kasvõi emotsiooni mõttes.
Nagu ma juba ka ütlesin, et nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi. 2.0 R4 meestele on tõesti see auto kruiisimiseks, kuid ma tahan vahest ka mõnest mööda sõita ja siis jääb see 85kW ikka väga jõuetuks - rõhutan sõna väga. Olgu see 2.6 kasvõi poolteist korda kallim seal vahel, ikka ei vahetaks lahjema vastu. Tahaks isegi kangemaks ajada ja olen ka välimaist kirjandust uurinud, kus on step by step 2.6 -> 2.8 vahetusest räägitud, kuid seda näitab tulevik, kas see ka tehtud saab. Vähemalt nii kaua, kuni see konkreetne mootor hästi vastu peab, ma seda ette ei viitsi võtta - alles sai ju ka rihmad ja muud jutud ära tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.13 07:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tegin selle valiku teadlikult, kuigi oleks võinud ka 2.8 V6 kasuks otsustada,


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
2.6 on veel eriline õnnetus ning seda just seepärast, et 2.8 on olemas, mitte mingil muul põhjusel.


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tahaks isegi kangemaks ajada ja olen ka välimaist kirjandust uurinud, kus on step by step 2.6 -> 2.8 vahetusest räägitud, kuid seda näitab tulevik, kas see ka tehtud saab.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.11.13 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tegin selle valiku teadlikult, kuigi oleks võinud ka 2.8 V6 kasuks otsustada,


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
2.6 on veel eriline õnnetus ning seda just seepärast, et 2.8 on olemas, mitte mingil muul põhjusel.


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tahaks isegi kangemaks ajada ja olen ka välimaist kirjandust uurinud, kus on step by step 2.6 -> 2.8 vahetusest räägitud, kuid seda näitab tulevik, kas see ka tehtud saab.

Noh saigi ring kenasti kinni:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 18.11.13 07:52 Tsiteeri


See oli praegu kontekstist välja kisutud, mis Tarmo tegi ja ei peegelda täielikku tõde või seda, mida ma öelda tahtsin - nagu ajakirjanik, kes sõnu väänab, kuid peab ütlema, et väga kenasti tõid kokku. Mõte oli ikka rohkem selles, et kui see 2.6 peaks mingil toredal põhjusel alla andma, siis kaalun ka 2.8 vahele panemist.
Seda lauset kirjutades, mida Tarmo viimasena tsiteeris, teadsin millegipärast juba ette, et keegi kisub selle tekstist välja ja ütleb, et näedsa, ise arvad ka et mõtetu - seda ma ei mõelnud. See 2.6 -> 2.8 jutt tähendas seda, et võiks isegi võimsam see mootor olla, aga mitte selle pärast, et praegu on 2.6 vahel ja see halb mootor oleks. Kui nii võtta, siis iga mootor alla 2.8 on mõtetu, kuid sellisel juhul on see 2.0 R4 ikka täiesti BS.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 18.11.13 11:17 Tsiteeri


See on huvitav pill: http://www.auto24.ee/used/1494151

Mis siis, et S-Line-i sellel ajal ei eksisteerinudki ja mingi Exclusive see ka ei ole. Rääkimatta loetletud lisavarustuses toodud multifunktsionaalne rool, konditsioneer, reguleeritav rool, kummist jalamatid (vähemalt nendel piltidel on riidest) jne. kõik puudu. Peatoed ei asu ka seal, kus nende koht on. Natuke odavama hinna eest, kui see soodushind on, kannataks vast isegi ära võtta ja korda teha, kuid siis tuleks ka selle automaatkasti osas midagi välja mõelda.
Tundub selline Leedukate poolt ülekäidud isendina olevat.

Ehk tuleb kevadel ja/või talve jooksul neid jälle müüki, mis ka korralikud on, kuid hetkel on vähemalt auto24-s müüdavad küll suht sellised, et ei teki küll tahtmist mõnda ära võtta. Üsna masendav seis hetkel nende jaoks, kes endale just talvel Cabriot otsivad, et odavamalt kätte saada, kui kevadel, kuid lootust on, et kevade poole seis paraneb. Käesoleva aasta kevadel oli mingi hetk vist isegi 15 B4 Cabriot müügis ja paremad läksid ka suht kiiresti. Kallima otsa paremik mitte nii kiiresti, kuid juuni keskpaigaks oli sisuliselt plats puhtaks ostetud või siis omanik müügist loobunud. See aasta oli ikka suurepärane suvi Cabrioga ringi sõitmiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 18.11.13 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
See on huvitav pill: http://www.auto24.ee/used/1494151


See konkreetne auto eriti ostu huvi küll ei tekita. Mootorite kohapealt siis. Ise olen proovin a6 c4 kere peal ja minu arust veidi lahja. Oli veel nelikvedu ka. Loomulikult oleneb kõik ka inimesest ja eesmärgist. Eks noorem generatsioon otsibki pigem veidi võimsamaid autosi. Hiljem siis vanemaks saades, või pereinimeseks saades, on aega neid suuremaid ja ökomaid autosi vaadata. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Renee
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.13 01:25 Tsiteeri


Lugesin natukene seda teemat ja mõtisklesin pisut. Olgem ausad, ainuõige mootor ongi nendel Cabriodel kas 2.8 või siis 2.0 ja mõlemad manuaal kasti ostas. Eks kindlasti leidub mehi kes taovad rusikaga vastu rindu ja väidavad ,et 2.6 või 2.3 on piisavad selle jaoks. Jah on küll, aga nad on mõlemad samamoodi mõttetud seal otsas. Üks rohkem perssekukkunum kui teine. Samal teemal on siin ka sõna võtnud pistut kompetentsemad mehed kui lihtsalt vennad kes omavad 2.6. (ei väida, et mootorid oleks halva vastupidavusega)

Lisaks kurvisuutlikusele, jah sellega saab kurvi minna, samuti saab ka süldikausiga kurvi võtta kui on piisavalt mune. Mis kasu sellest raskuskesemest on kui kere paindub kurvis läbi? Tungige oma cabriod ühest otsast üles ja üritage ust lahti teha. Aga Tegelikult tahtsin ma sinna jõuda ,et kui tahad head ja siiani nägusat kabrioetti osta siis on see auto just sulle. Aegumatu välimus, seisab hästi sirgel teel ja on muidu vaha auto vaatamata mootorivalikule. Kindlasti pean ühe sellise veel ära. Kui tahad rääkida kurvisuutlikusest ja heat dünaamikast/kütusekulust, siis selleks on ka sobivamaid autosid olemas.

Aga üldiselt, kevad tuleb mühinal, laske oma kabriolettidel katus maha ja nautige seda autot olenemata mootorist ja olge Audi inseneridele tänulik, et nad on suutnud nii aegumatu ka kauni välimusega auto valmis teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.12.13 08:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Renee
Lugesin natukene seda teemat ja mõtisklesin pisut. Olgem ausad, ainuõige mootor ongi nendel Cabriodel kas 2.8 või siis 2.0 ja mõlemad manuaal kasti ostas. Eks kindlasti leidub mehi kes taovad rusikaga vastu rindu ja väidavad ,et 2.6 või 2.3 on piisavad selle jaoks. Jah on küll, aga nad on mõlemad samamoodi mõttetud seal otsas. Üks rohkem perssekukkunum kui teine. Samal teemal on siin ka sõna võtnud pistut kompetentsemad mehed kui lihtsalt vennad kes omavad 2.6. (ei väida, et mootorid oleks halva vastupidavusega)

Millele Sinu väited põhinevad? Mille järgi hindad kompetentsi? Mille poolest on üks hea ja teine perssekukkunud, nagu Sa ütlesid? Tsiteerides foorumikaaslast: Neid isendeid pole enam vabalt turult võtta stiilis "2.6 on lahja ja pigem 2.8". 2.0 lihtsalt ei jõua seda autot edasi liigutada – kust otsast see hea valik on, kui pead veri ninast väljas pingutama, et üldse näiteks möödasõitu teha? 2.3 alates, kui see pihustite jama välja jätta, on kõik piisavalt head mootorid ja ükski valik ei ole teisest halvem - küll on erineva mineku ja kütusekuluga. Ma ei ole suutnud leida ühtegi põhjust, miks 2.6 näiteks halvem on, kui 2.8. Minek on natuke lahjem ja samas on ka kütusekulu väiksem. Dünaamiliste näitajate poolest mitte suguni nii palju halvem.
Tsitaat:
Algselt postitas: Renee
Lisaks kurvisuutlikusele, jah sellega saab kurvi minna, samuti saab ka süldikausiga kurvi võtta kui on piisavalt mune. Mis kasu sellest raskuskesemest on kui kere paindub kurvis läbi? Tungige oma cabriod ühest otsast üles ja üritage ust lahti teha.

Süldikausiga võrdlus on selge liialdus – tänu madalale raskuskesemele peab kurvis väga hästi ja tunne on isegi palju kindlam, kui B6 Avandiga. Tule proovi - väga edukalt saab ukse lahti. Olen selle Cabrioga sellisel pinnal seisnud, kus parem esimene ja vasak tagumine ratas täitsa koopasse surutud ja teised kaks sisuliselt õhus - tulin autost välja ja sisse tagasi ilma ühegi probleemita. See ei ole nii vedel, nagu Sa püüad siin praegu väita, kuid jäik ka kohe kindlasti mitte. Kui Cabrio kurvis nii palju läbi painduks, et ratastel pidamine ära kaob, siis peab midagi ikka väga katki põhja all olema. See läbipaindumine on millimeetrites mõõdetav kogu auto pikkuse peale.
Tsitaat:
Algselt postitas: Renee
Aga Tegelikult tahtsin ma sinna jõuda ,et kui tahad head ja siiani nägusat kabrioetti osta siis on see auto just sulle. Aegumatu välimus, seisab hästi sirgel teel ja on muidu vaha auto vaatamata mootorivalikule. Kindlasti pean ühe sellise veel ära. Kui tahad rääkida kurvisuutlikusest ja heat dünaamikast/kütusekulust, siis selleks on ka sobivamaid autosid olemas.
Aga üldiselt, kevad tuleb mühinal, laske oma kabriolettidel katus maha ja nautige seda autot olenemata mootorist ja olge Audi inseneridele tänulik, et nad on suutnud nii aegumatu ka kauni välimusega auto valmis teha.

Heast kurvisuutlikusest, dünaamikast jms. sai just räägitud Cabrio puhul, et suudab seda väga kenasti. Teemaks ei olnud, et Cabrio on selle jaoks see õige auto ja mõni S või RS sportvedrustusega oleks selle jaoks palju paremini, kuid ta ei jää hätta ka keerulisemates oludes.

P.S. Su jutt oleks ka palju usutavam, kui Sa nii palju kirjavigasid ei teeks. Eesti keele põhireegleid mittetundva inimese teksti on raske tõepähe võtta.

Siia lõppu sobib ka kenasti selline tsitaat:

Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Kütusekulud, kw ja kiirendus (manuaalkast):
2.0 85kw - 9.1/100km, 12.9s
2.6 110kw - 10.4/100km, 10.2s
2.8 128kw - 10.8/100km, 9.8s

Eks igaüks valib endale meelepärase. Minu arust ei ole eriti vahet, mis mootoriga cabrio on. Mingisugune kiirenduspüss ei ole ükski neist ning ei ole ka selleks loodud. Pigem jälgida konkreetse auto tehnilist seisukorda, kuna nad on juba suhteliselt vanad.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
fox759
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.09
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a7

postitati 14.01.14 19:38 Tsiteeri
Audi Cabriolet (8G7, B4) ostu soov.



Kas kellegil on pakkuda müüa korraliku audi 80/90 cabrio (B4) ? (Nahksisuga)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 14.01.14 19:53 Tsiteeri


Esiteks ei ole sellist asja nagu Audi 80 Cabrio - on Audi Cabrio (B4).
Üks selline on mul pakkuda küll, aga ma ei usu, et Sa oled nõus selle korraliku eest ka korralikku hinda maksma - see ei ole samas hinnaklassis sedaanide ja universaalidega. Cabrio ostuabiteema on ka juba olemas ja ostusoovid käivad üldjuhul turu alafoorumisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.01.14 20:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Esiteks ei ole sellist asja nagu Audi 80 Cabrio - on Audi Cabrio (B4).

Väga vale pole ka nii esimest nimetada, sest pöhiosas Audi 80/90 tegu, nimetusse jäeti number panemata, sellest ka Audi Cabrio.

E: kribasin oletatavalt öige tähistusega toote teema pealkirja.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox759
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.09
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a7

postitati 14.01.14 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Esiteks ei ole sellist asja nagu Audi 80 Cabrio - on Audi Cabrio (B4).
Üks selline on mul pakkuda küll, aga ma ei usu, et Sa oled nõus selle korraliku eest ka korralikku hinda maksma - see ei ole samas hinnaklassis sedaanide ja universaalidega. Cabrio ostuabiteema on ka juba olemas ja ostusoovid käivad üldjuhul turu alafoorumisse.





Võibolla siis vähe infot müüdava auto kohta ja pilte ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.01.14 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fox759
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Esiteks ei ole sellist asja nagu Audi 80 Cabrio - on Audi Cabrio (B4).
Üks selline on mul pakkuda küll, aga ma ei usu, et Sa oled nõus selle korraliku eest ka korralikku hinda maksma - see ei ole samas hinnaklassis sedaanide ja universaalidega. Cabrio ostuabiteema on ka juba olemas ja ostusoovid käivad üldjuhul turu alafoorumisse.





Võibolla siis vähe infot müüdava auto kohta ja pilte ?
Kuna Sul on piiratud ligipääs, siis teemat ei näe, mtaudil on isendi kohta see olemas.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.01.14 22:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Mõistsime üksteist, see ongi peamine! :)
Minul muid pretsensioone pole, kui see suhtuge solidaarsemalt inimestesse, kes ei viitsi oma aju pisidetailigega nuumata, kuigi nende mõte on sama, mis teie. Tõesti, see ei muuda midagi!

Aga ma vaatan, et teemaalgataja võttis väga südamesse! Ta pani sinna selliseid tähiseid, mis mulle mitte emmigi ei ütle. :D


Liitun, kuid pealkirja muudatus on minu liigutus, tema muudatus algsest, on postituses sees, 80/90 jne.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox759
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.09
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a7

postitati 15.01.14 05:37 Tsiteeri


Foorum jääb foorumiks, juba sõimate siin üksteist, tundub et cabrio ma siit ei leia .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox759
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.09
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a7

postitati 15.01.14 05:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Ma ei taha ka pillikeelt lõhki ajada ja ei teki sellist tunnet, kuid nii see on ja on kogu aeg olnud, et kõige esimene Audi poolt toodetud kabriolett on mudelitähisega Audi Cabrio - laiendatult Audi Cabriolet. Mudelinimetus sai Audi poolt nii pandud ja nii on. Lihtsalt Audi Cabrio on B4. Selle koha pealt olen "Cabriopede", kui nii võib öelda.
Seal edasi, ehk siis alates B6 kerest, lisandus ka täpsustus, ehk mudelinimetus, ehk siis näiteks Audi A4 Cabrio, Audi A3 Cabrio, Audi TT Cabrio, Audi A5 Cabrio jne. jne. R8 baasil tehtud kabrioletil ei ole üldse Cabrio nimetust sees, vaid on R8 Spyder.
Ma ka eksin ka mitmetes asjades ja üsna tihti, kuid mudelinimetuste koha pealt olen püüdnud ennast harida. Samuti need quattro/Quattro, TDi/tdi, Tq/tq, A4/a4, Avant/avant jms. tähitused - kuidagi ilus on silmale vaadata, kui õieti on.

Harry_R - ei võta isiklikult, normaalne kuju oled :)




Äkki saad mulle meilile veits pilte ja infot panna autost : reiko.reinau@gmail.com


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.01.14 07:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fox759
Foorum jääb foorumiks, juba sõimate siin üksteist, tundub et cabrio ma siit ei leia .

Leian, et sõimamisest pole siin juttugi, auto osas vaata TURG osakonda, ehk on midagi pakkuda.
Ahjaa, üks on kindlasti, kodanik Cabrio20V pakutav.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 15.01.14 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fox759

Äkki saad mulle meilile veits pilte ja infot panna autost : reiko.reinau@gmail.com


Panin info meili - hinna osas ei ole mõtet väga kaubelda - alla selle ei ole mõtet maha müüa, vaid ise edasi sõita ja Cabrio rõõme nautida. Uuemaid ja paremaid pilte võin õhtul juurde saata. Näitama tulla kuhugi ei saa ja proovisõitu teha ei saa praegu, kuna puudub kindlustus (pole mõtet seisvat autot kindlustada) ja nende all olevate rehvidega ei kannata sellise lumega sõita - ei riski auto lõhkumisega.

P.S. Sügisel oli hind soodsam, kuid mida lähemale kevad tuleb, seda vähem tahan müüa ja seda jäigemaks hind muutub :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tinnuri
huviline



Registreerunud 11.05.13
Kasutaja on eemal


postitati 12.04.14 05:43 Tsiteeri


Tere. Vaatan, et kõik lahkavad 2.0 ja 2.6 mootoreid aga 2.3 pole pms üldse juttu. Kas see mootor siis nii keva, et ei väärigi juttu? Mis on selle mootori head ja vead. Miks eelistada seda ja miks mitte? Omale jäi üks 2.3 silma ja uuriks enne mis selle mootoriga ka kaasneb või toimetab ilusti ilma suuremate muredeta. Tänan kõiki kes viitsivad selle mootori puhul sõna võtta ja nõu anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 12.04.14 07:53 Tsiteeri


2.3 -l on miskitsorti pritsungi ja jagaja jamad, mida pea võimatu korda saada. Hea on võibolla ainult see, et on kiirem, kui 2.0, kuid sellega eelised ka lõppevad.
Ma ise ka ükspäev mõtlesin, et sellest mootorist ja 1.9 TDi -st ei ole sõnagi, kuid ei ole mõtet kurja karja tuua mõtlesin siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.04.14 09:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tinnuri
Tere. Vaatan, et kõik lahkavad 2.0 ja 2.6 mootoreid aga 2.3 pole pms üldse juttu. Kas see mootor siis nii keva, et ei väärigi juttu? Mis on selle mootori head ja vead. Miks eelistada seda ja miks mitte? Omale jäi üks 2.3 silma ja uuriks enne mis selle mootoriga ka kaasneb või toimetab ilusti ilma suuremate muredeta. Tänan kõiki kes viitsivad selle mootori puhul sõna võtta ja nõu anda.

2.3 mootoreid pandi ka Coupe-dele, sedaanidele, jms B3/B4 platvormile. Foorumis peab sellest mootorist palju juttu olema. ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.04.14 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
2.3 -l on miskitsorti pritsungi ja jagaja jamad, mida pea võimatu korda saada. Hea on võibolla ainult see, et on kiirem, kui 2.0, kuid sellega eelised ka lõppevad.
...

No ei ole ainult kiirenduse vahe, üks on koleda häälega R4, teine juba päris mõnusa häälega R5, see on IMO igapäevaselt natuke olulisem isegi kui kiirenduse erinevus, seda enam, et tegu kabrioletiga.

BTW, ega keegi ei tea, kas see alles müügis olnud roheline cabrio recaro sisuga tuli klubisse? Läks kuramus teine vist suht kähku ära:(


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veiko757
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.04
Asukoht: Lihula/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 2.0TDI; Audi 80 Cabrio

postitati 03.06.15 19:13 Tsiteeri


Tere.

Jäi silma selline isend: http://www.auto24.ee/used/1897883
Oskab keegi selle kohta mingit infot jagada ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.06.15 07:47 Tsiteeri


Foorumis oli kusagil sellest autost ka teema. Omanikku ei tea, aga vähemalt kirjutiste järgi viisakas hooldaja. Kui sisse mahud, siis osta ära. Üks ideaalsemaid kooslusi. 20v r5 on muheda häälega, kui vähegi ralli ajaloost lugu oled pidanud ja tead, mis laineid lõid selle mootori süüteajastusega vanemad Quattro Audid. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.0% - SQL: 28.0%]