Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1285399)
elmo20
huviline



Registreerunud 23.10.13
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.15 16:22 Tsiteeri


Omniva näitab ainult et pakk tallinnas 9:30 saateti talle sms
Aga seda pole kirjas kas on järgi ka läinud või mitte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 24.02.15 18:49 Tsiteeri


Sama tegelane on h*iarite teemas ka teises foorumis:
http://streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=3&t=6114&start=480


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
elmo20
huviline



Registreerunud 23.10.13
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.15 08:13 Tsiteeri
EnricoN



Tema nimeks Enrico Neimann.
Kontakt temaga lõpuks saadud.ehk saan ka asjale lahenduse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro 2.2T | MB 190e

postitati 27.02.15 04:10 Tsiteeri


Ei olnud kuidagi arvutivõimalust ega telefoni, nüüdseks peaks kõik rahad olema üle kantud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
elmo20
huviline



Registreerunud 23.10.13
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.15 10:05 Tsiteeri


Kõik nüüdseks lahentatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wax
huviline



Registreerunud 21.02.06
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.15 06:43 Tsiteeri


Lisan siia ka kodaniku nimega Martin Kuutok, sünd 10.01.1995, foorumites kasutajanimega MartinQ.
Seotud firmaga M.K-Profirent OÜ ja Oma Garaaž. https://www.facebook.com/martin.kuutok
http://wax.planet.ee/martinkuutok.jpeg

2013 aasta oktoobris müüsin talle ehitussoojaku. Leppisime kokku hinna 1600€, millest maksis korraga ära 1000, ning ülejäänu lubas 300+300€ kahe kuu jooksul, ehk 2013 aasta lõpuks. Allkirjastasime ka vastavalt lepingu. Novembris jõudis minuni 150€. Peale seda on olnud ainult katteta lubadused. Nüüdseks on juba üle aasta möödas. Oleks kasvõi iga kuu mingi ~35€ ülekanne tulnud, oleks asi tänaseks päevaks juba ammu klaar ning unustatud. Kuid tundub, et "ärimehel" pole sedagi raha. Mina teda isiklikult ei tunne, kuid kuna eesti on väike ja "autopeded" ikka "näevad", mis autodega ta viimase aasta jooksul ringi on sõitnud (S6, W220, Navigator, E65), tundub et mingit pappi ikka kusagilt pritsib. Võibolla trallitab poiss hoopis emme-issi rahakotil ringi, ei oska öelda.
Igatahes on mul hea meel, et Maksehäireregister võtab vastu ka eraisikute nõudeid, seega peale selle, et see praegune jutt läheb igalepoole foorumitesse ja võlgnike/petturite fb lehtedele, läheb kenasti ka ametlikku registrisse, mis aitab edaspidi finantsasutustel krediidikäitumist hinnata. Kõik, kes selle härraga rahaasju ajavad, soovitan enne mitu korda mõelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 30.03.15 08:43 Tsiteeri


audimees001 Reedel sai kokkuleppe tehtud et laupäeval saan osta turbo. Laupäeval enam telefonile ei vastand.
Tasub olla ettevaatlik tegelasega.
Kristjan Blumfeldt


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 30.03.15 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
audimees001 Reedel sai kokkuleppe tehtud et laupäeval saan osta turbo. Laupäeval enam telefonile ei vastand.
Tasub olla ettevaatlik tegelasega.
Kristjan Blumfeldt


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39773&page=5&highlight=audimees001#pid734657


Tundub, et mees pole end siiski parandanud?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.15 15:46 Tsiteeri


Mis asja? Härra Kristjan kui sa helistad mulle reedel. Võibolla tõesti leppisime kokku,et saan müüa sulle turbo, siis tõesti ma ei olnud laupäeval telefoni lähedalgi mitte. Küsimus kas ma olen sulle midagi võlgu või sind kuidagi petnud? Täna seda postitust nähes helistasin sulle sa kukkusid räuskama ja sõimama. Mille eest? Sorry ma ei saanud laupäeval vastada. Aga ma tõesti ei näe mil moel ma sind või kedagi teist siin petnud olen!? Või ma oleks pidanud kõik oma asjad ümber korraldama ja telefon kõrva ääres ootama? Täiesti absurdne lihtsalt.
Kordan veel mul polnud sulle võimalik vastata laupäeval.
Kinnitan foorumlastele, et müük ja ost pidid toimuma käest kätte ja härra pole mulle vähimatki raha maksnud jne, .et sellise asja pärast siia teema teha. Enne teema algatamist võiks siiski vähegi mõistuse juures olev inimene endale teadvustada kuhu ja mida ta kirjutab.

Või tõesti kas mõni foorumlane, kes seda siin loeb arvab, et tegu on petturlusega? Või siis kuritöö või rikkumisega kuna mul polnud võimalik lihtsalt telefonile vastata ja seda laupäeval müüa.
Samuti foorumlastele teadmiseks mul pole olnud juba 1aasta kellegagi probleeme. Kaupa müün ka foorumlastele ettemaksuta postiteel. Samuti annan ka garantii asjale! Mina olen ammu oma vigadest õppinud. Samuti võiks nüüd selle täieliku jama kirjutaja Kristjan sellest aru saada.

Lugupidamisega, Audimees001


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vibro
huviline



Registreerunud 01.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.15 17:56 Tsiteeri


Siin on sulle järelikult veel üks asi millest õppida.
Ma ei tea küll antud olukorra tagamaid aga kui mina teeks kellegiga kokkuleppe, et saada mingi päev kokku ja käest kätte tehing teha ja pean selle jaoks veel pika sõidu ette võtma siis ma oleksin ka kuri kui lähen kohale ja tehingut ei toimu ja müüja ei vasta telefonile.
Sa oleksid pidanud kas eelmine päev või enne seda kui teada said, et alates sellest ajast mind kätte ei saa, helistama sellele kellega lepiti kokkusaamine kokku ja ütlema et see jääb ära.
Praegu sa pole rahalise kasu eesmärgil küll kedagi petnud aga võibolla teisel poolel oli rahalist kahju sellepärast et sa telefonile ei vastand ja see näitab teistele ka seda selliseid kokkuleppeid ei saa sinuga teha järgmine kord oskab sellega arvestada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 30.03.15 17:59 Tsiteeri


Audimees001 kohta võin mina öelda küll, et positiivne kogemus kuna inimene pakkus u2u kaudu soovitud juppi ja päevasel ajal helistas üle ja pakkus ise variandi, et saadab kauba ära ja kui mul käes ja kontrollitud siis teen ülekande mis on minujaoks esmakordne juhus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
q_max
huviline

Avatar


Registreerunud 11.05.13
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0TDIq '04

postitati 30.03.15 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vibro
Siin on sulle järelikult veel üks asi millest õppida.
Ma ei tea küll antud olukorra tagamaid aga kui mina teeks kellegiga kokkuleppe, et saada mingi päev kokku ja käest kätte tehing teha ja pean selle jaoks veel pika sõidu ette võtma siis ma oleksin ka kuri kui lähen kohale ja tehingut ei toimu ja müüja ei vasta telefonile.
Sa oleksid pidanud kas eelmine päev või enne seda kui teada said, et alates sellest ajast mind kätte ei saa, helistama sellele kellega lepiti kokkusaamine kokku ja ütlema et see jääb ära.
Praegu sa pole rahalise kasu eesmärgil küll kedagi petnud aga võibolla teisel poolel oli rahalist kahju sellepärast et sa telefonile ei vastand ja see näitab teistele ka seda selliseid kokkuleppeid ei saa sinuga teha järgmine kord oskab sellega arvestada.


Kui tõesti vaja kuskile kaugele kodust sõita, siis terve mõistusega inimene ei torma kohe sõitma suvalisel ajal eeldades, et teine osapool istub terve päev ootuses, et sina kohale ilmud üks hetk. Elementaarne on see, et eelnevalt lepitakse kokku kindel aeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.15 18:45 Tsiteeri


Head foorumlased. Kristjan ei sõitnud kuskile kohale selle turbo järgi vaid tegi teema sellepärast, et ma ei saanud laupäeval telefonile vastata. Ja, et ta turbota jäi. Loomulikult tunneks ma süüdi end kui inimene oleks kokkulepitud kohta ja kella peale kohale tulnud.Midagi sellist polnud. Ta tegi sellepärast teema, et ma laupäeval ei saanud vastata ja ta turbot osta ei saanud. Täna helistasin talle, et selgitada kuid ta närvitses ja lõugas ja ei kuulanud midagi vaid ütles mida ma siin talle helistan üldse. Et mis mõttes ma ei vastanud telefonile ega müünud turbot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.15 18:56 Tsiteeri


Olen ka paar korda soovinud autot ostma minna mida olen netis näinud ja ühte ka siin foorumis. Leppisin ka kokku,et tulen järgmine päev vaatama jne. Samuti pole vahest müüjat kätte saanud. Aga minu mõistus nüüd küll selle asja pärast kuskile foorumitesse kirjutama ei pane Petturite listi, et näed vana ei näidanud ega müünud autot mulle kuigi pidin vaatama ja ostma minema. Umbes sama teem see turbo teema siin välja. Ma saaks aru kui ma lepin inimesega kokku kellaaja ja koha kuskil ja lähen kohale ja ei vastata enam, siis tõesti oleks asi jama. Kuid ma helistan alati üle ja kui ei vastata, siis ma kuskile välja ka ei sõida. Samuti ei ole kokkulepitud Kristjaniga kohta ja kellaaega täpselt, et ta pidanuks kuskile tulema selleks ajaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 31.03.15 19:48 Tsiteeri


Miks sa arvad et võid teiste inimeste aega raisata? Ma kirjutasin siia kuna sa ajad tühja möla, sinu nädalavahetuse mäller mõjutas kuut inimest otseselt.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 31.03.15 20:06 Tsiteeri


Kehv juhus, võib-olla. Arusaamatus, võib-olla. Lahendage omavahel privas või olemasolevate kontaktide abil.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.15 21:00 Tsiteeri


Kuule Kristjan ma tean ise ka mida ja millal ma teen. Kui sa nii mees oled, siis miks sa telefoni otsas seda ei ole? Lõugad ja alad mida ma sulle helistan jne ühtki selgitust ei kuula. Üleüldse kui ma ei vasta ei peagi ma mingisuguseid selgitusi jagama. Ja see mida mina nv tegin ei puutu sinusse. Vabandan, et polnud võimalik sulle seda turbot müüa aga see mida sa siia kirjutad on täiesti labane. Kuut inimest? Sorry polnud teadlik ega tunne ka end kuidagi süüdi hetkel. Kui mul oli vaja olla kohas kus ma olin, siis tõesti ma ei pea kõike pooleli jätma sellepärast, et sul oleks vaja olnud turbot. Ja kui nii häda oli,et ma keerasin sinu päeva jne kihva, siis teinud foorumisse kuulutus, et otsid sellist osa oleksid tõenäoliselt mitu pakkumist kiirelt saanud. Tundub tõesti, et kui varuosa müüja telefonile ei vasta on ta kohe pettur. Ja ma tõesti rohkem ei näe põhjust sinuga vaielda ega arutleda seda siin Petturite teema all. Kirjutasin avalikusele ära kuidas asi oli. Mina sind petnud ei ole!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kmerevits
huviline



Registreerunud 04.03.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.04.15 20:41 Tsiteeri


Mina ütleks audimees001 kohta positiivseid sõnu! kaup jõudis minuni kiiremini kui lootsin ja ootasin :D ! Detail oli konditsioonis "maasikas"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raksike
huviline



Registreerunud 26.05.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8TQ

postitati 23.04.15 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Pettur tennar üritab ka vist uusi ohvreid leida, nimelt pakkus mulle minu ostukuulutuse peale soovitud detaili, ikka eriline jultumus. Küsisin siis oma siiani saabumata võre kohta aga ei piiksugi enam :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TairoB
huviline



Registreerunud 30.01.15
Asukoht: Lääne-virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.15 19:17 Tsiteeri


Mulle pakkus ta täna sportistmeid riidest 50 euriga.Aga kui tema kohta siin foorumis lugesin,arvatavasti tuleb tehing katki jätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.05.15 13:15 Tsiteeri
Revo Taar - Revolver



29.03.15 sai kaubeldud isikult A4 orig. subwoofer, mis lubati 24H jooksul posti panna.
Kurb tõsiasi on aga see, et tänaseni pole detaili kätte saanud.
Suheldud, kuid tema poolsed lubadused teele panemise osas on siiani olnud tulutud.

Kuido Kivimäe - 51 seitse seitse 02 kaheksa

E: 03.05.15 - järgmiseks päevaks lubati uuesti teele panna, ehk 04.05.15 peaks detail posti sattuma ja siis jääb üle oodata, kuniks piik-piiks teatega tuleb.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janno2525
huviline



Registreerunud 13.01.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 V8

postitati 04.05.15 07:37 Tsiteeri


Sa ei ole ainuke, kellel antud kasutajaga probleeme, tean ka inimest, kellele ta oli lubadusi jaganud, kuid oli probleeme nende täitmisega.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
29.03.15 sai kaubeldud isikult A4 orig. subwoofer, mis lubati 24H jooksul posti panna.
Kurb tõsiasi on aga see, et tänaseni pole detaili kätte saanud.
Suheldud, kuid tema poolsed lubadused teele panemise osas on siiani olnud tulutud.

Kuido Kivimäe - 51 seitse seitse 02 kaheksa

E: 03.05.15 - järgmiseks päevaks lubati uuesti teele panna, ehk 04.05.15 peaks detail posti sattuma ja siis jääb üle oodata, kuniks piik-piiks teatega tuleb.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.05.15 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Sa ei ole ainuke, kellel antud kasutajaga probleeme, tean ka inimest, kellele ta oli lubadusi jaganud, kuid oli probleeme nende täitmisega.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
29.03.15 sai kaubeldud isikult A4 orig. subwoofer, mis lubati 24H jooksul posti panna.
Kurb tõsiasi on aga see, et tänaseni pole detaili kätte saanud.
Suheldud, kuid tema poolsed lubadused teele panemise osas on siiani olnud tulutud.

Kuido Kivimäe - 51 seitse seitse 02 kaheksa

E: 03.05.15 - järgmiseks päevaks lubati uuesti teele panna, ehk 04.05.15 peaks detail posti sattuma ja siis jääb üle oodata, kuniks piik-piiks teatega tuleb.

Selle nädala jooksul peaks saama täpsemalt teada, kodanikul minu nr. olemas ja lubas kohale tuua, just natuke aega tagasi telefonitsi sai suheldud.


NB: jah, ma saan aru, et kõigil on suve tulekuga kiired ajad ees, kuid kuu aega ootamist (mitte just konkreetse juhtumiga, mis kahjuks ka siia kuulub) on veidi liig, eriti Eesti piires, isegi naaberriikidest tuleb asi kohati paari päevaga edukalt kohale.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 28.05.15 17:02 Tsiteeri


Kodanik Revolver-iga on asi silututud ja minu poolt kõik, ostetud detail ilusti käes.
Kaup see mis tellitud + veidi pealegi ja visuaalselt tiba-toba. Peale kauba saamist mõnda asja lisaks veel uuritud, vastused olemas.
Minu poolt rohkem Revolver suunas juttu pole, aega võttis, mis võttis, kuid vähemalt suheldakse viisakalt, kui ise viisakaks jääda.
Mina pikka viha ei pea!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 03.08.15 14:11 Tsiteeri


Panen siia üles petturina kasutaja AUDISON (kodanikunime ei tea).
Milles probleem ja pettus seisneb.
Kodanikul on müügiks S6 varuosadeks siin teemas. Sai tellitud tagatule luugipealne paneel, raha sai üle kantud Aili Tõukre kontole. Müüjapoolne lubadus oli järgmisel päeval (raha kandsin laupäevasel päeval) autot lammutama hakata ning esmaspäeval postitada detail minuni Cargo teel.
Siis aga hakkasid vabandused tulema, et küll ei jõudnud, küll ei osatud. Siis väidetavalt oldi saksamaal, küll hollandis ja kus iganes. Lubati raha tagasi kanda kuid tänase päevani ootan seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.6% - SQL: 46.4%]