Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1285259)
audicompetition
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.09
Asukoht: Pärnu/Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Competition

postitati 23.10.09 22:53 Tsiteeri
ilus jutt



Kindlasti ei soovita ma osta kellelgi autot Margus Elu käest, sest mina ostsin ja sain päris kõvasti vastu pükse.
Kui ostma läksin siis auto oli paistis korralik mootor töötas ilusti ja midagi välja ei paistnud et oleks suurem viga ja mis kõige tähtsam, väga ilus jutt oli mehel ja väga sõbralik mees on aga ta ütles et mootoril on vaja vahetada ainult klapisääre tihendid ja selle peale ma välja läksingi aga kui lõpuks see aeg kätte jõudis kui hakkasime mootorit lahti võtma siis tuli välja et mootorit on juba lahti võetud, mis tundus juba alguses kahtlane ja mida rohkem me seda mootorit lahti võtsime seda enam vigu välja tuli.
Kokkuvõtteks: mootor oli läbi omadega ehk siis saaled olid viimase piiri peal, silindrid ja kolvid olid kahjustatud, väljalaske kollektoris oli 5cm pragu. Ja mis kõige tähtsam, klapisääre tihendid olid uued.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 19.11.09 21:53 Tsiteeri


Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta. Nimi temal siis Janis Veldre.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 19.11.09 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta.

Ma ostsin tema käest radika, ootasin üle nädala aga sain ikka kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 19.11.09 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta.

Ma ostsin tema käest radika, ootasin üle nädala aga sain ikka kätte.


Arvestage, et kui saadab lihtpostiga siis võib poolteist nädalat ka saatmisega minna. Enal kogemused olemas: ootasin tuleklaasi, vahemaa oli ca 100km aga kohale tuli nädal ja 1 päev, lihtkirja ootasin täpselt poolteist nädalat, seega järeldused võite ise teha. Aga muidugi ei õigusta see telefoni mitte vastuvõtmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 19.11.09 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta.

Ma ostsin tema käest radika, ootasin üle nädala aga sain ikka kätte.


Arvestage, et kui saadab lihtpostiga siis võib poolteist nädalat ka saatmisega minna. Enal kogemused olemas: ootasin tuleklaasi, vahemaa oli ca 100km aga kohale tuli nädal ja 1 päev, lihtkirja ootasin täpselt poolteist nädalat, seega järeldused võite ise teha. Aga muidugi ei õigusta see telefoni mitte vastuvõtmist.

Mulle saatis ta cargoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 19.11.09 22:22 Tsiteeri


Ettevaatust inimesega, kes nimetab ennast netiavarustes nimega: mait91
Tegu on siis poisikesega, kes kujutab endale ette, et ta müüb varuosi ja muud autodega seonduvat nänni. Elukoht Põlva.

Konkreetne kogemus: Otsisin audile keskkonsoolis olevaid lüliteid ja antud isik pakkus lausa 7 tükki. Andis oma numbri ja sai siis kokku lepitud, et lähen õhtul Põlvasse ja helistan talle kui kohal. Helistasingi aga oh imet - see number polnud kasutuselgi.

Kuna sain lülitid järgmine päev teise inimese käest siis polnud hullu.

Nüüd 2 nädalat tagasi pakkus mulle audi salongi põhjavaipa. Korralik ja puha. Kui tahtsin kätte saada siis hakkasid ulmelised vabandused tulema. Hiljem ka täielik kõrvaleviilimine asjast. Küsisin, et kus põhjamatt on, ütles, et Põlvas ringtee tänava lammutuses. Sinna helistades öeldi, et põhjamatte pole juba ammu ja maitu ka keegi ei tunne.

Sellised "ärimehed" on liikvel siis. Õnneks raha kaotsi ei läinud. Aga lubadus on siiski lubadus isegi kui vaid suuline.

Pildid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 19.11.09 22:26 Tsiteeri


Kontrollisid ikka enne lingi siia riputamist, et reidikonto omanik on see, kes villast ajab ?


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 19.11.09 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Kontrollisid ikka enne, et selle reidikonto omanik on ikka see, kes villast ajab ?


Jah!
Vestlesin temaga Messengeris: mait91@windowslive.com

Rate kontol sama messengeri aadress, vanus ja elukoht Põlva - ei saa olla kokkusattumus!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 25.11.09 17:53 Tsiteeri
kfd



kfd Janis Veldre saada mulle minu piduri suppordid ära mida olen peaaegu 3 nädalat oodanud.
Sa küll ütlesid kunagi eelmine nädal, et panid smart posti aga siiamaani pole mingit teadet mulle tulnud, niiet vale jutt.
Ja telefoni ka vastu ei võta, ma saan aru, et minu numbrit ei võta, aga olen mingilt 4 numbrilt proovinud helistada ikka vastu ei võta :mad:
väga halva mulje see tüüp jätnud.

Vabandust oli jah vigane kasutajanimi. Andmed said antud telefoniteel temale.

Mida peaks tegema tahaks ikka omi asju kätte saada, raha on makstud, tüüp müüb vapralt teisi asju edasi, võopola teeb teistele sama nalja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
UM
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Q 2,8 V6

postitati 03.12.09 20:29 Tsiteeri


Hoiatus kõigile! Kui helistatakse telefonilt 56773772 ostu-müügi (varuosad) puhul, siis olge ettevaatlikud! Tegu venelasega, kes pani täna koos varuosadega ajama, telefoni ta vastu ei võta ja raha kauba eest ei maksnud! Juhul kui keegi teab antud numbri taga olevat isikut, oleks info eest väga tänulik!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 03.12.09 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
kfd Janis Veldre saada mulle minu piduri suppordid ära mida olen peaaegu 3 nädalat oodanud.
Sa küll ütlesid kunagi eelmine nädal, et panid smart posti aga siiamaani pole mingit teadet mulle tulnud, niiet vale jutt.
Ja telefoni ka vastu ei võta, ma saan aru, et minu numbrit ei võta, aga olen mingilt 4 numbrilt proovinud helistada ikka vastu ei võta :mad:
väga halva mulje see tüüp jätnud.

Vabandust oli jah vigane kasutajanimi. Andmed said antud telefoniteel temale.

Mida peaks tegema tahaks ikka omi asju kätte saada, raha on makstud, tüüp müüb vapralt teisi asju edasi, võopola teeb teistele sama nalja?

Kas saite oma mure lahendatud, ostetud radikas on ka suht ära hooratud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 03.12.09 23:16 Tsiteeri


kfd: selle tüübiga ikka ei saanud, mingipäev saatsi mule sõnumi, et paneb posti aga ei haisugi, nädal peaaegu juba möödas, maisaa aru mida selliseid vendi audiklubis hoitakse võiks mingid hoiatused olla, aga ei midagi, tüüp müüb vapralt asju edasi, kuu aega ikka ei saadaks juppe!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.09 15:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kahjuks pean panema siia kah ühe klubiliikme, kelle võlasumma on u 26 000.- (diisli kõrgsurvepump).

Ma ei paneks siia nime kirja aga kuna viimane tähtaeg oli sellel nädalal ning viimasel nädalal telefon kõnedele ei vasta siis üritaks asja veel viisakalt lahendada ning inimesega kontakti saada, seega paluks kõigil kellel infot antud inimese kohta on, minuga või temaga kontakteeruda ning leiame ehk asjale veel korraliku lahenduse.

Nimeks siis Kaido Sapel (IK377111700XX), asukohaks peaks olema Saaremaa, autoks 98a A8 2,5TDI ning telefoni numbriks 5182992



Mees siiani kadunud ja võlga tasunud pole!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 07.12.09 16:23 Tsiteeri


Igasugune info Mati Karu kohta on oodatud. Peaks elama Pärnus või Paikusel. Jaanuaris saab aasta täis kus ta on mulle 2700.- võlgu. Pole väga suur summa kuid jonni ma ka ei jäta. Asi käis juba kohtus vahepeal ja tsiviilhagi käigus mõisteti antud summa mulle välja. Mingit tähtaega seal kahjuks kirjas ei olnud. Enne kohtutäituri poole pöördumist proovin siis hea inimene olla ja helistada talle, et ehk ta maksab selle ilusti ära.

Seega telefoninumber oleks väga teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.12.09 10:36 Tsiteeri


Minu ettepanek on sellised natuke privaatsemad teemad muuta ainult klubiliikmetele või siis ka huvilistele nähtavaks. Audiclub foorum ei ole ju avalik võlgnike või petturite häbipost. Samuti võib vastuolu tekkida isikuandmete kaitsmisega, kui siin juba pereelu üksipulgi lahti harutatakse.
Imagoloogiliselt see auto ja tehnikaklubile kasuks ei saa tulla. See info võib omada väärtust nagu iga muugi (blogi) või suurendada populaarsust/külastatavust, aga tegemist on siiski suure off topic'uga.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.12.09 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Minu ettepanek on sellised natuke privaatsemad teemad muuta ainult klubiliikmetele või siis ka huvilistele nähtavaks. Audiclub foorum ei ole ju avalik võlgnike või petturite häbipost. Samuti võib vastuolu tekkida isikuandmete kaitsmisega, kui siin juba pereelu üksipulgi lahti harutatakse.
Imagoloogiliselt see auto ja tehnikaklubile kasuks ei saa tulla. See info võib omada väärtust nagu iga muugi või suurendada populaarsust/külastatavust, aga tegemist on siiski suure off topic'uga.

Teema on kõigi silmadele ja nii ka jääb. Ka huvilised ja avalikkus võivad lugeda, kelle või millega tegemist poleks vaja teha.
AC pole kohtumõistja ega võlanõudja vaid infokandja, kus isikud saavad oma kehva kogemust levitada. See, kas postides esineb sellist infot, mis puudutab isiku privaatsust, on jälgimise all ja kustutatakse kui tekib vähimgi kahtlus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 17.02.10 19:19 Tsiteeri


Pean ka siia listi lisama ühe nime. Pole küll Audidega seotud, aga hoiatan ikkagi teisi foorumlasi.

Nimeks siis Kaido Kiisk, tegeleb pettuste varastamiste ja räigete valetamistega.
Ostis läppari, tegi tonn ettemaksu, saatsin läppari ära ja ootan siiani teist tonni. Viimane jutt oli tema poolt see, et asub ta Soomes tööl. Sai natuke uurida, asub ta hetkel ja muidu ka Järvamaal, Koigi vallas, Päinurme külas.

Seega hoiduge sellest tüübist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi112
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 01.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.10 22:31 Tsiteeri


Siis küsimus kasutjale jippy1 kas said oma jupit kätte või maksis raha tagasi küsin kuna tegutseb
kfd jälle.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=77251


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 18.02.10 22:41 Tsiteeri


Sain kätte pm, aega läks aga asja sai, maitea mis tal pähe tuli et ära saatis:D
Kuid kokkulepidut asjadest olid piduriklotsid puudu ja 1 asi mis ühendab piduri sadulat ja suposrdit, see vahe pikk pulk, see tuleb nüüd ise uus teha:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
guidomaata
huviline



Registreerunud 20.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.10 19:57 Tsiteeri


Nimi: Reigo Koovit

AC: A4-Turbo

Isikukood:38807114917



Elukoht:Suure-Jaani Linn Supeluse3/Viljandimaakond

PETTUR,KES TEGELEB AUDIDE VÄLJAPETMISEGA!!!!

:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 19.08.10 08:59 Tsiteeri
Hoiatus!



Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADRI PAJUL* ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 19.08.10 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADRI PAJUL* ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".


Sattusid nüüd ühe perekonna otsa või. Kui 1 juba pätt, siis ise ka ei õpi, et laenad edasi ??? Või on see miskine perekonnatüli ?

Vabandust teema segamise pärast, aga tundub natuke koomiline isegi, et 3 inimest, sama perekonna nimega ja kõigelt saad pügada... kus siis oma silmad ja mõistus on... ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 21.08.10 15:33 Tsiteeri


Nad kolmekesi ühes ja samas skeemis sees lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
terve87
huviline



Registreerunud 05.06.06
Asukoht: saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,8q ja Audi5000

postitati 22.08.10 14:09 Tsiteeri


Hoiatan ka siis omalt poolt kasutaja kfd -janis veldre- eest. Kes teab selle mehe kontakte paluks mulle saata. Läheks talle külla ja teeks ühe õlle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.08.10 14:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: terve87
Hoiatan ka siis omalt poolt kasutaja kfd -janis veldre- eest. Kes teab selle mehe kontakte paluks mulle saata. Läheks talle külla ja teeks ühe õlle.


Täpsusta palun oma pettumust - niisama paugutada ka inetu!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.1% - SQL: 35.9%]