Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Autochecki tähendused (Vastuseid: 206 | Vaatamisi: 155145)
TriKa3
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.11
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8 '00

postitati 06.12.12 16:59 Tsiteeri


Keegi oskab ehk seletada lahti selle märgi tähendust? Täna kompuuter näitas seda hetkeks. Suretasin auto välja, kontrollisin õli taset, oli normis. Autot uuesti käivitades seda enam ette ei löönud.
http://www.upload.ee/thumb/2885475/aud_symb_001.jpg

Pilt küll imeväike, aga tegemist siis õlimärgiga ja kirjaga sensor.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 06.12.12 17:09 Tsiteeri


Nagu pildil kirjas siis õlitaseme anduri viga. Hakkab teine vist sul otsad andma, kui seda pidevalt viskama hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TriKa3
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.11
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8 '00

postitati 06.12.12 17:21 Tsiteeri


Kahtlustasin ka andurit, kinnituseks küsisin ka targematelt. Piisab siis lihtsalt õlitaseme anduri vahetamisest, et seda enam ei viskaks ette? Ühest autoteenindusest pakuti seda varianti, et kuna Service'i intervall on kustutamata, et ehk sellepärast viskas seda märki, aga see tundub kuidagi ebaloogiline..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 09.12.12 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi
Punased vead:

Hüdraulikasüsteemi rikked:
1) Pidurivedeliku tase alla normi.
2) Hüdraulikaõli tase alla normi. (roolivõimu õli)
3) Hüdraulikasüsteemi surve liiga madal.
http://20vturbo.planet.ee/autocheck/4.JPG





Teemat lugedes olen aru saanud, et kui antud tuli põleb koos ABS tulega siis on ilmselt viga mõnes ABS anduris? Diagnostika mulle kahjuks ei luba ABS-le diagnosti teha või ma lihtsalt ei oska. Õlid on normis, just sai ka uus roolivõim peale. Autoks A4 B5 quattro1997 2.8 142kw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Karel_L
huviline



Registreerunud 02.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb

postitati 10.12.12 15:19 Tsiteeri


http://www.upload.ee/thumb/1545851/Eelsuutekuunal.jpg

Panin auto tööjuures käima, käisin pesemas, tulin 10min pärast tagasi, vilkus see tuli. Tean, et eelsüüteküünalde oma aga miks ta vilkus? Jätsin mootori seisma panin käima, ei vilkunud. Sõitsin 20m vilkus veel 3x ja kustus ära. Pole ennem nii teinud, milles asi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 10.12.12 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karel_L
http://www.upload.ee/thumb/1545851/Eelsuutekuunal.jpg

Panin auto tööjuures käima, käisin pesemas, tulin 10min pärast tagasi, vilkus see tuli. Tean, et eelsüüteküünalde oma aga miks ta vilkus? Jätsin mootori seisma panin käima, ei vilkunud. Sõitsin 20m vilkus veel 3x ja kustus ära. Pole ennem nii teinud, milles asi?


Kui kütust ei suuda põletada vilgub ka. Filter vb veits umbes või veel suve oma paagis ja jääs...
Vilgub ka kui kütusepumbaga probleeme või regulaatoriga. Pihustite kohapealt ei oska õelda...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
markska8
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.12
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.12 18:43 Tsiteeri


Mida täpsemalt a8 d2 tähendab CAT sümbol?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ReneK
huviline



Registreerunud 23.11.12
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.13 13:46 Tsiteeri


Nn "puusalt panen" viimase küsimuse peale. Katalüsaator õhtal/heitgaasid paigast ära?

Aga endal selline küsimus(ed): Audi A8q d2
* Esimesed klotsid (sisemised siis) on küll kulunud aga ei ole midagi hullu veel. Aga endiselt põleb klotsikulumist näitav märk. No heakene küll - eks suvel saab ka need uued panna aga mõtlesin, et saaks ehk sellest tulest lahti. Miski vana kogemus oli, et kui pistik lahti ühendada ja kontakti vahele vasktraati panna (et oleks nn vooluring olemas), siis peaks ju tuli ära kustuma? Tegin. Ei aidanud. Siit küsimus - kas peaks koheselt ära kaduma või võtab natukene aega see? Teine küsimus - kas Audil miski muud moodi asi toimib hoopis ehk see, mis eelpool tegin ei saagi mul üldse miski tulemust anda?
(Või kolmas teooria - kuna vasak esimene ABS andur läbi ja ABS tuli põleb - kas see kah võib kuidagi asja mõjutada? Ise seda ei usu aga mine sa neid Saksa insenere tea).

Ja jätkub. Puudu oli üks parktule pirn ja no see pirni hoiatus tuli kah muudkui laulis. Panin pirni - kõik kena tore. Ikka ei kustunud ära. Kontrollisin muud asjad üle. Kõik nagu korras. Küsimus - kas salongis põlev pirni hoiatus tuli põleb ka siis, kui spidoplokist mõni tuli eemaldatud? Sest tean, et eelmine omanik mulle ütles, et CAT tuli sealt puudu (no eks ta põhjusega vast ikka oli).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 06.02.13 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markska8
Mida täpsemalt a8 d2 tähendab CAT sümbol?

Mul põles see nt siis kui kommutaator läbi oli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.02.13 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ReneK
Nn "puusalt panen" viimase küsimuse peale. Katalüsaator õhtal/heitgaasid paigast ära?

Aga endal selline küsimus(ed): Audi A8q d2
* Esimesed klotsid (sisemised siis) on küll kulunud aga ei ole midagi hullu veel. Aga endiselt põleb klotsikulumist näitav märk. No heakene küll - eks suvel saab ka need uued panna aga mõtlesin, et saaks ehk sellest tulest lahti. Miski vana kogemus oli, et kui pistik lahti ühendada ja kontakti vahele vasktraati panna (et oleks nn vooluring olemas), siis peaks ju tuli ära kustuma? Tegin. Ei aidanud. Siit küsimus - kas peaks koheselt ära kaduma või võtab natukene aega see? Teine küsimus - kas Audil miski muud moodi asi toimib hoopis ehk see, mis eelpool tegin ei saagi mul üldse miski tulemust anda?
(Või kolmas teooria - kuna vasak esimene ABS andur läbi ja ABS tuli põleb - kas see kah võib kuidagi asja mõjutada? Ise seda ei usu aga mine sa neid Saksa insenere tea).

Ja jätkub. Puudu oli üks parktule pirn ja no see pirni hoiatus tuli kah muudkui laulis. Panin pirni - kõik kena tore. Ikka ei kustunud ära. Kontrollisin muud asjad üle. Kõik nagu korras. Küsimus - kas salongis põlev pirni hoiatus tuli põleb ka siis, kui spidoplokist mõni tuli eemaldatud? Sest tean, et eelmine omanik mulle ütles, et CAT tuli sealt puudu (no eks ta põhjusega vast ikka oli).


Paljudel mudelitel saab klotsihoiatuse arvutiga vaikima sundida. Juhul kui ei saa, on kõige targem otse kellade tagant vastav pin massi e. keresse ühendada.
Alati ju võib loomulikut ka vigast kohta otsida, kuid iga kord see ei õnnestu.
Traadi panid ikka korralikult ja auto poole, mitte klotsi poole :D.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ReneK
huviline



Registreerunud 23.11.12
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.13 14:29 Tsiteeri


Traadi panin korralikult (6 kiudu kokku keeratuna ) ja panin auto poolsesse pistikusse ja seejärel veel omakorda pistiku ka kokku et miski jama jms. ei läheks pesadesse.
Ja armatuuris olevalt LCD displayl on raske pisut pirni välja võtta :). Tänud vastuse eest igaljuhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 15.02.13 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi
Punased vead:

Hüdraulikasüsteemi rikked:
1) Pidurivedeliku tase alla normi.
2) Hüdraulikaõli tase alla normi. (roolivõimu õli)
3) Hüdraulikasüsteemi surve liiga madal.
http://20vturbo.planet.ee/autocheck/4.JPG




Hakkas mindki selline tuluke täna vilgutama. Kõige huvitavam on asja juures see, et mul on minicheck+kompuutri kellad ja minichecki juhtmestikku pole veatud veel, kuna pole pistikut leidnud:)
Eks ma homme kontrollin kõiksugused vedeliku tasemed ära nii igaks juhuks, kuid kust see minicheck endale andmeid võtab et seda tuld vilgutada? Kaks kuud ringi sõitnud ilma et see tuli minicheckis põleks ja täna äkki...


Koodineeger.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 12.03.13 11:00 Tsiteeri


Info "punaste vigade" kohta tuleb kelladeplokki niikuinii sisse, olenemata sellest, kas sul on 2 või 4 tulukesega minicheck või autocheck. Need siis näidatakse kas selles ülemises kastis või siis allpool ruudustikus, või mõlemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vixter
huviline



Registreerunud 30.07.12
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6; 2,4; 121 kW, 1998 a.

postitati 01.08.13 22:52 Tsiteeri
km/h piiksuv kollane tuluke



Täna vahetasin akut panin kella õigeks ja hakkas keberniit pihta. Hakkasin sõitma ja piiksub kollane km/h tuluke kus all paremas nurgas veel nr 2. Olen kõik otsinud läbi lugenud, kallikese juures kõik läbi proovinud ja ei midagi. Räägitakse igasugu variante. Vajuta paremat nii ja vasakut naa. Siis ilmub km/h number ühega üleval vasakus nurgas. Siis ei piuksu enam kumbki aga esimene variant jääb vilkuma. Enne seda jama ei olnud. Kas kella seadistamine võis tõesti selle nii keeruliseks ajada? Ühesõnaga kopp on ees juba. Äkki keegi oskab täpsemaid juhiseid anda, ma ei taha seda tulukest näha ja piiksumist enam kuulda. Või ma olen tõesti nii uhuu, et nendest selgitustest siin aru ei saa.
Kallimaks on A6 C5 1998a. Tuttaval sama aga aasta 2002. Proovisime mõlemaid kõrvuti aga mitte tattigi.
Kui keegi asjapulk Jõhvis nõus aitama on, teen sikspäki!

Vixter


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vixter
huviline



Registreerunud 30.07.12
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6; 2,4; 121 kW, 1998 a.

postitati 05.08.13 10:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vixter
Täna vahetasin akut panin kella õigeks ja hakkas keberniit pihta. Hakkasin sõitma ja piiksub kollane km/h tuluke kus all paremas nurgas veel nr 2. Olen kõik otsinud läbi lugenud, kallikese juures kõik läbi proovinud ja ei midagi. Räägitakse igasugu variante. Vajuta paremat nii ja vasakut naa. Siis ilmub km/h number ühega üleval vasakus nurgas. Siis ei piuksu enam kumbki aga esimene variant jääb vilkuma. Enne seda jama ei olnud. Kas kella seadistamine võis tõesti selle nii keeruliseks ajada? Ühesõnaga kopp on ees juba. Äkki keegi oskab täpsemaid juhiseid anda, ma ei taha seda tulukest näha ja piiksumist enam kuulda. Või ma olen tõesti nii uhuu, et nendest selgitustest siin aru ei saa.
Kallimaks on A6 C5 1998a. Tuttaval sama aga aasta 2002. Proovisime mõlemaid kõrvuti aga mitte tattigi.
Kui keegi asjapulk Jõhvis nõus aitama on, teen sikspäki!

Vixter


Aidake kaasmaalast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.08.13 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vixter
Täna vahetasin akut panin kella õigeks ja hakkas keberniit pihta. Hakkasin sõitma ja piiksub kollane km/h tuluke kus all paremas nurgas veel nr 2. Olen kõik otsinud läbi lugenud, kallikese juures kõik läbi proovinud ja ei midagi. Räägitakse igasugu variante. Vajuta paremat nii ja vasakut naa. Siis ilmub km/h number ühega üleval vasakus nurgas. Siis ei piuksu enam kumbki aga esimene variant jääb vilkuma. Enne seda jama ei olnud. Kas kella seadistamine võis tõesti selle nii keeruliseks ajada? Ühesõnaga kopp on ees juba. Äkki keegi oskab täpsemaid juhiseid anda, ma ei taha seda tulukest näha ja piiksumist enam kuulda. Või ma olen tõesti nii uhuu, et nendest selgitustest siin aru ei saa.
Kallimaks on A6 C5 1998a. Tuttaval sama aga aasta 2002. Proovisime mõlemaid kõrvuti aga mitte tattigi.
Kui keegi asjapulk Jõhvis nõus aitama on, teen sikspäki!

Vixter

Ei oska aidata, aga tegemist peaks olema mingisuguse kiiruse meeldetuletusega. Et annab märku kui sõidad mingisest kiirusest kiiremini/aeglasemalt. Kusagil foorumis isegi selle kohta mingi jutt silma jäänud. Proovi sõidu ajal neid nuppe näppida, ehk siis salvestub uus kiirus vms.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vixter
huviline



Registreerunud 30.07.12
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6; 2,4; 121 kW, 1998 a.

postitati 05.08.13 11:34 Tsiteeri


Olen näppinud ja mitte vähe. Kogu selle www ruumi olen läbi käinud, osaliselt muidugi. Kas tõesti peab teenindusse minema sellise asjaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vixter
huviline



Registreerunud 30.07.12
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6; 2,4; 121 kW, 1998 a.

postitati 05.08.13 18:28 Tsiteeri
Probleem lahendatud



Jonn ja üha süvenev huvi kandis vilja. Seletan siis ise ka kuidas piiksumisest lahti sain.

1) Keera süüde välja
2) Kella õigeks paneku nuppu vajuta kaks korda. Teise korra ajal hoia nuppu all kuni tuleb kompuutrisse vastav märguanne=tuluke. Minul oli selleks 20 km/h
3) Selleks, et panna vastav piirkiirus millal märku annab, tuleb vajutada kompuutri lehitsemise nuppu +/-. Miinimum 10 km/h ja müstiline maksimum 360 km/h
4) Seejärel keera süüde sisse, käivita ja talla. Panin endale 110 km/h ja toimis.
5) Kui ei taha vastava funktsiooni toimimist korda sama toimingut aga +/- asemel hoia all kompuutri RESET nuppu. Ekraanile ilmub km/h kollase ringi sees, mis on läbi kriipsutatud.


Loodan, et on abiks teistele edaspidiseks. Nüüd rahus teleka ette õlut libistama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 06.08.13 08:18 Tsiteeri


Huvi pärast proovisin oma C4-jal, et mis siis saab kui seda vasakpoolset nuppu sedasi alla vajutada. Autochecki tuleb number 63. Kompuutri nuppudega ei saa midagi teha. Võimalik, et mul polegi seda kiirusehoiatust peal. Mis see nr 63 seal tähendaa võib?

Teine asi mis huvitama hakkas on see, et parempoolne nupp, millest saab alumise odomeetri nullida kui see nupp alla vajutada. Seda saab ka välja tõmmata. Mis eesmärk sellel on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vixter
huviline



Registreerunud 30.07.12
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6; 2,4; 121 kW, 1998 a.

postitati 07.08.13 11:53 Tsiteeri


C4-ga ei oska kaasa rääkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivorturb12
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 12.08.13 15:30 Tsiteeri


http://20vturbo.planet.ee/autocheck/4.JPG

See tuli süttis täna autot käivitades, a4 1.9 96a 81kw
KÕIK vedelikud normis.
Kliimarihm sai maha võetud kuna pump tegi koledat häält, see ju ometigi ei tohiks selle tule süttimist põhjustada?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 16.08.13 16:25 Tsiteeri


Esimene number näitab silindrite arvu, ehk sinul siis 6, teine number näitab seda, millisele keelele autocheck on seadistatud
1- saksa, diisel
2- USA, bensiin
3- muu maailm, bensiin
4- saksa, diisel
5- usa, diisel
6- muu maailm, diisel

Tsitaat:
Algselt postitas: MartT
Huvi pärast proovisin oma C4-jal, et mis siis saab kui seda vasakpoolset nuppu sedasi alla vajutada. Autochecki tuleb number 63. Kompuutri nuppudega ei saa midagi teha. Võimalik, et mul polegi seda kiirusehoiatust peal. Mis see nr 63 seal tähendaa võib?

Teine asi mis huvitama hakkas on see, et parempoolne nupp, millest saab alumise odomeetri nullida kui see nupp alla vajutada. Seda saab ka välja tõmmata. Mis eesmärk sellel on?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 16.08.13 16:28 Tsiteeri


Võib küll põhjustada, tuluke näitab hüdraulika ja pidurite riket. Kui pump teeb koledat häält, siis tähendab, et kuskil hüdraulikas ei ole piisavalt rõhku ja tuluke süttibki.
Tsitaat:
Algselt postitas: ivorturb12
http://20vturbo.planet.ee/autocheck/4.JPG

See tuli süttis täna autot käivitades, a4 1.9 96a 81kw
KÕIK vedelikud normis.
Kliimarihm sai maha võetud kuna pump tegi koledat häält, see ju ometigi ei tohiks selle tule süttimist põhjustada?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivorturb12
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.13 19:17 Tsiteeri


http://20vturbo.planet.ee/autocheck/4.JPG

MuL V8 3.6 audi, 88aasta, ja sellel pillub vahel harva seda ette, piiksub mingi 3korda ees ära ja siis jälle ok. Ühekorra oli nii, et piiksus ära ja kohe hakkas uuesti. Ja olen tähelepannud, et just kui vajutada rohkem, siis lööb ette. Roolivõimu õli normis, pidurivedelik normis, ees piduriklotsid suht kulunud, kuid tolle jaoks peaks ju teine märk olema.? Ega käigukasti õliga mingi kamm ei või olla, kui seda pillub ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 26.03.14 17:30 Tsiteeri


Kas autocheck peaks algama punaste tulukeste kontrollimisega või vastupidi? Mul näitab ainult pidurite viga ja siis pirniviga ja siis tuleb brake light ja see on ka kõik ja jääbki neid loopima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.9% - SQL: 35.1%]