Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Toonklaas esiukse klaasidel? (Vastuseid: 89 | Vaatamisi: 29808)
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 11.07.07 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Tsitaat:


Ja selle kohta, et öösel ei näe sõita...no ma ei tea. Kunagi oli sama jutt sõbraga tagumise ringi kohta - "pimedas ei näe tagurada" No misasja. Kuidas ei näe. Mul pole küll mingeid probleeme. Ei olnud ka siis, kui ees toon oli.


Tagurdate, kael kooksus? Iga autojuht peaks oskama peeglite järgi ka tagurdada..:D


Peeglid sul pagassi taha ei näita ju? On piisavalt olukordi kus ainult küljepeeglitega ei saa lihtsalt tagurdada. Või no, saab, aga alati jääb risk et sa kuskile otsa tagurdad. Ja sellise täis tooniga taga on öösel sitt tagurdada küll.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 11.07.07 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur

Peeglid sul pagassi taha ei ju ei näita? On piisavalt olukordi kus ainult küljepeeglitega ei saa lihtsalt tagurdada. Või no, saab, aga alati jääb risk et sa kuskile otsa tagurdad. Ja sellise täis tooniga taga on öösel sitt tagurdada küll.


on on vahe on sees, kui endal tagumise ringi lasin kõigetumemaga panna siis oli parasjagu just vihmane ja sombune päev ka. nüüd muidugi ei saa enam midagi aru, kuna harjunud, aga ex ta mõjutab nägemist päristugevalt


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 12.07.07 08:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: Muhemees
kui tahate aega ja raha säästa pikemas perspektiivis siis on mõtekam lasta klaasid toonida lakiga ja seda teenust pakuvad päris paljud, muidugi hinna vahe on ysnagi suur võrreldes kilega, aga vähemalt ei hakka keegi teid kottima ja tulemus on mega :D.


äkki käsivad laki ka maha kraapida? :P või miks sa arvad, et keegi ei hakka kottima?


kottima ei hakanud siis keegi kuna lasin esimesed kyljeklaasid ära teha, ment pidas kinni ja uuris seda klaasi nii seest kui väljast, aga ei olnud ju kileriba näha ja jutul lõpp, no jo siis arvasid et tehase toon!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 12.07.07 08:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur

Äki annad vihjeks mõne firma kes sellega tegeleda võiks? Ei suutnud praegu otsingui käigus leida midagi.

Ja samuti, miks lakitud klaasidega siis ment piiderdama ei hakka?


kle hetkel ei tea yhtegi firmat kes sellega tegeleb, kuna paigaldasin aastaid tagasi, aga siis kui endale panin siis asus see firma pärnumaanteel seal kuskil sky plussi maja vastas minu mäletamist mööda.

vaata kui sa lased panna laki ka mingi 80% tooniga, eks siis ikka hakkavad piidlema, kui aga natuke yle normi ei urise keegi, ja ma ei saa aru tõesti milleks on vaja süsimustad klaasid? mina lasin kerge roheka tooniga 45% tooni peale panna ja täitsa pro jäi asi, kahju et enam seda masinat ei oma, läks kahjuks hingusele, täitsa pro massin oli 84 aasta oma kohta:cool: niiet edu otsimisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 12.07.07 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Aga privaatsust on kõvasti rohkem, kui toon on peal. Panen endale ka ilmselt tagasi.

Mida Sa teed seal autos? :P

Kuigi ma ise olen enamasti akvaariumitega sõitnud, võiks ju selja tagant veidi tumedam olla. Aga eest... milleks? Kui päike silma paistab, panen päikeseprillid ette. Ei ole hetkel veel nii prominentne isik, et keegi mind autos ära tunda ei tohiks.

Muide, kile on juhi seljatoest ettepoole jäävatel klaasidel keelatud nii või naa. Isegi täiesti läbipaistev turvakile.

Huvitav, kas see täistooni maania tuleneb sellest, et enamusel ideeautodest on kõik aknad kottpimedad? Jah, on küll süngelt ilus, aga kui mõnus sellisega öisel ajal sõita oleks?



no vaata miks inimesed tahavad 100% tooni, sellepärast et nad teevad valguskartvaid tegusid :D ja ma olen enam kui kindel kes neid tumedaid klaase taga igatsevad on enamustel probleeme meie seaduse silmadega;) või siis väikene viha nende vastu:D

kuulge raffas respect seaduste vastu ja liikleme :cool:rahulikult:cool::cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 12.07.07 08:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo

on on vahe on sees, kui endal tagumise ringi lasin kõigetumemaga panna siis oli parasjagu just vihmane ja sombune päev ka. nüüd muidugi ei saa enam midagi aru, kuna harjunud, aga ex ta mõjutab nägemist päristugevalt


kaua sul kile peal on olnud??? kile kaotab oma tumeduse ajajooksul, mida rohkem päikest saab seda heledamaks läheb, vahet ei ole kas ameerika kile või euroopa. aga aastatega läheb heledamaks;) niiet silma harjumisest vähe kasu :D:cool:;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 12.07.07 09:36 Tsiteeri


B-piilarist tahapoole jäävate akende tumendamine on maitse asi - ühele meeldib kergelt tõmmum klaas, teisele jälle pigimust klaas.
Aga üks positiivne asi on tagaakna tumedaks tegemisel - pimedas ei häiri enam ni tugevalt kui tagant lähenev auto ei taipa täistulesid maha võtta. Samuti ei paista tagaistmele ja aknalauale jäetud/unustatud asjad enam võõrastele silma.
Igasugune esiukse klaaside tumendamine välimuse parandamise nimel on minu meelest laen turvalisuse arvelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 12.07.07 12:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Aga üks positiivne asi on tagaakna tumedaks tegemisel - pimedas ei häiri enam ni tugevalt kui tagant lähenev auto ei taipa täistulesid maha võtta.


sellejaoks on isetumenev tahavaatepeegel leiutatud;):cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tnx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro

postitati 12.07.07 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Muhemees
Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Aga üks positiivne asi on tagaakna tumedaks tegemisel - pimedas ei häiri enam ni tugevalt kui tagant lähenev auto ei taipa täistulesid maha võtta.


sellejaoks on isetumenev tahavaatepeegel leiutatud;):cool:

Ise tumenev peegel aitab kuidagi selle vastu kui tagasõitva auto tuled sulle kuklasse näitavad?:mad:Tumenevad peeglid on autol olemas,kui tooni panin ikkagi:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 12.07.07 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Muhemees
ment pidas kinni ja uuris seda klaasi nii seest kui väljast, aga ei olnud ju kileriba näha ja jutul lõpp, no jo siis arvasid et tehase toon!!!


no kui kileriba näha, siis on sitasti pandud kile. pealegi pole üldse mõnus klaasikillurahega näkku saada, korra olen saand, nüüd kasutan kilet. varganäod ei saa ka nii lihtsalt sisse ronida kui kile peal ja kui puruks lüüakse, siis ei pea pärast klaasikilde ka eriti korjama! plusse on tunduvalt rohkem kui miinuseid. kordusülevaatust tuleb võtta kui regulaarse hooldusena või kontrollina, et auto oleks korras. :D enamus avariisid niikuinii puruks läinud sharniiri või mille iganes pärast, mitte mingi 50% toonklaasi pärast. IMO.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 13.07.07 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Muhemees
Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Aga üks positiivne asi on tagaakna tumedaks tegemisel - pimedas ei häiri enam ni tugevalt kui tagant lähenev auto ei taipa täistulesid maha võtta.


sellejaoks on isetumenev tahavaatepeegel leiutatud;):cool:

Ja kui paljudel autodel me leiame isetumeneva tahavaate peegli :P Ma usun, et B4 ja C4, mida on liikvel palju eriti mitte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.07.07 08:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Siin siis lõik Riigi Teatajast kõik mis puudutab klaase, kuna siin kile kohta midagi mainitud enam pole (varem oli tõesti märgitud et mittemingisugust kile ei tohi esimeste akende katmiseks kasutada), seega eeldan, et enam see keelatud pole.

Tundub, et on muudetud - kile osa ära koristatud ja soomusauto osa lisatud.

Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Ja kui paljudel autodel me leiame isetumeneva tahavaate peegli :P Ma usun, et B4 ja C4, mida on liikvel palju eriti mitte

Seeeest leiame peegli alt vastava ette-taha lükatava nupu. Kasutan pimedal maanteel sõites pidevalt. Samas poleks mul ka midagi selle vastu, kui tagaaknal oleks kardin või toonkile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RemyM
huviline



Registreerunud 29.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 13.07.07 09:24 Tsiteeri


Kolmapäevases Autolehes kirjutab ka klaaside toonitamisest tegelevast firmast ( OÜ Klaasikaitse)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lairer2
huviline



Registreerunud 24.07.07
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2.5 tdi avant 00, Q

postitati 31.07.07 11:08 Tsiteeri


sõbral on olnud kõik viimased autod paar aastat vähemalt nn täisringiga, ei ole veel kordagi nende pärast kinni peetud. endal on ka esimesed 50 või 70 % taga päris tumedad. minu meelest kaitseb autot valguse, ebasobivate pilkude jne eest. kuna endal tume nahksisu, siis suvel on väga hea jahe sisse istuda kui auto on päikse kätte jäänud tuleb lihtsalt parkida nii pidi et esiklaas ei jääks päikse kätte;) nojah vihmase ilmaga on tõepoolest nähtavus veidi halvem, aga siis tuleb lihtsalt ettevaatlikumalt sõita ja rohkem vaadata enda ümber aga see nii väike miinus võrreldes plussidega:) nojah ja ex ole neid nokkijad mente küll, kes leiavad sul midagi mille üle nokkida. tuleb lihtsalt mitte silma jääda jne. ise sõidan nädalas 1000 km vähemalt pole klaaside pärast küll veel kinni peetud, kuigi olen korduvalt nende silmade eest läbi sõitnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 31.07.07 11:16 Tsiteeri


viimase nn kodutute reidi ajal saarde jäid päris mitmed enda autode esimestest toonidest ilma + kordusülevaatusele....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Panda
huviline

Avatar


Registreerunud 24.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro (B6)

postitati 06.09.07 14:48 Tsiteeri


Ei tahaks küll nokkida aga kui isiklikult pean kinni auto millel ees toon siis esimese varjandina lasen lihtsalt maha kiskuda... kui ei ole soovi kilet eemaldada siis trahv + korduv... kui on lakkitud ja mõõdik näitab et läbipaistvus väiksem kui 75% siis kuna lakki suht raske eemaldada trahv + korduv...
Loomulikult on täis tooni ring lahe aga mendina ei ole ülde lõbus kui pean auto kinni ja siis mõtlen et kas seal tooni taga ootab mind mingi tavaline rullnox või laetud pumppüss... ja seega on minu trahvid suht maksimumi lähedased... SORRY


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 06.09.07 15:47 Tsiteeri


aga kas tagantaknast ei või sind pumpuss oodata?...kui tagumised aknad on toonitud? lihtsalt küsimus :)

isiklikult ei saa aru miks on keelatud esimestel ustel toonklaas...


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 06.09.07 16:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Panda
Ei tahaks küll nokkida aga kui isiklikult pean kinni auto millel ees toon siis esimese varjandina lasen lihtsalt maha kiskuda... kui ei ole soovi kilet eemaldada siis trahv + korduv... kui on lakkitud ja mõõdik näitab et läbipaistvus väiksem kui 75% siis kuna lakki suht raske eemaldada trahv + korduv...
Loomulikult on täis tooni ring lahe aga mendina ei ole ülde lõbus kui pean auto kinni ja siis mõtlen et kas seal tooni taga ootab mind mingi tavaline rullnox või laetud pumppüss... ja seega on minu trahvid suht maksimumi lähedased... SORRY


jõudu,just võitsin kohtukeissi.... sul ei ole mingit õigust lasta mul see kohapeal maha kiskuda,oma vara võid sa ise rikkuda ja minul sa seda teha lasta ei saa, saad, aga ma ei pea oma vara rikkuma ega lõhkuma,ülevaatusele saad ainult saata!

saan aru,et see su töö,aga sa ju sündinud ment kohe,saaks aga trahvi väänata,jõudu sinusugustele.....et sa ikka oma palga välja teeniksid....:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.09.07 22:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
jõudu,just võitsin kohtukeissi.... sul ei ole mingit õigust lasta mul see kohapeal maha kiskuda,oma vara võid sa ise rikkuda ja minul sa seda teha lasta ei saa, saad, aga ma ei pea oma vara rikkuma ega lõhkuma,ülevaatusele saad ainult saata!

saan aru,et see su töö,aga sa ju sündinud ment kohe,saaks aga trahvi väänata,jõudu sinusugustele.....et sa ikka oma palga välja teeniksid....:D

Eks võmmidel ole omad ametijuhendid, kuidas mingis olukorras käituda. Ta ei peagi käskima Sul kilet eemaldada, ta annab Sulle nii lihtsalt võimaluse autoga kordusülevaatust läbimata edasi sõita. Kui ülevaatus on kohapeal kehtetuks tunnistatud, ei tohi Sa selle autoga enam edasi liikuda, pead puksiiri järele tellima. Minu arust oli Panda jutt (võmmi kohta :P) suht mõistlik. Ta ju mainis, et ei tee esimesel võimalusel trahvi.

Olen ka kuulnud, et peamine esiakende läbipaistvuse nõude põhjus on see, et eemalt oleks näha, kes roolis on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuuzik
huviline



Registreerunud 06.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.07 22:43 Tsiteeri


aga kas mingit sellist kile pole et hakkax järjest tumedamax minema ca 1/3pealt ???

naisele sai 3ne kupee soetatus ja see olex ilusam kui 1/3 pealt hakkax tumedax minema ja siis taga olgu juba see mis peab !

äkki kegi teab sellest midagi ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.07 22:48 Tsiteeri


..........ja palju siis ees lubatud on kui üldse?
sujuv üleminek on ilus aga pole kursis kas ka lubatud.
samas ei viitsi teemat ka täielikult läbi lugeda, sorry kui vastus siin olemas. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.09.07 23:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
..........ja palju siis ees lubatud on kui üldse?
sujuv üleminek on ilus aga pole kursis kas ka lubatud.
samas ei viitsi teemat ka täielikult läbi lugeda, sorry kui vastus siin olemas. :)


Mitu korda siit foorumist läbi käinud ju:

Kood 607. Klaasid

Nõuded: 1) tuuleklaasi läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 75%, v.a DOT või SAE tähisega tuuleklaas või enne 1. jaanuari 1985. a esmakordselt kasutusele võetud sõiduki tuuleklaas, mille läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 70%. Tagumises asendis oleva juhiistme seljatoest eespool asuvate sõiduki külgakende läbipaistvus peab olema vähemalt 70%, sõltumata nende valmistamise aastast. Kui eriotstarbelisel soomussõidukil on tuuleklaas või ülalnimetatud külgakna klaas kuulikindlast klaasist, siis nende läbipaistvus peab olema vähemalt 60%. Kui tagaakna läbipaistvus on alla 70%, peavad sõiduki mõlemal küljel olema tahavaatepeeglid;


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuuzik
huviline



Registreerunud 06.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.07 14:44 Tsiteeri


aga kas mingit sellist kile pole et hakkax järjest tumedamax minema ca 1/3pealt ???

naisele sai 3ne kupee soetatus ja see olex ilusam kui 1/3 pealt hakkax tumedax minema ja siis taga olgu juba see mis peab !

äkki kegi teab sellest midagi ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Panda
huviline

Avatar


Registreerunud 24.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro (B6)

postitati 30.01.10 03:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
jõudu,just võitsin kohtukeissi.... sul ei ole mingit õigust lasta mul see kohapeal maha kiskuda,oma vara võid sa ise rikkuda ja minul sa seda teha lasta ei saa, saad, aga ma ei pea oma vara rikkuma ega lõhkuma,ülevaatusele saad ainult saata!

saan aru,et see su töö,aga sa ju sündinud ment kohe,saaks aga trahvi väänata,jõudu sinusugustele.....et sa ikka oma palga välja teeniksid....:D

Eks võmmidel ole omad ametijuhendid, kuidas mingis olukorras käituda. Ta ei peagi käskima Sul kilet eemaldada, ta annab Sulle nii lihtsalt võimaluse autoga kordusülevaatust läbimata edasi sõita. Kui ülevaatus on kohapeal kehtetuks tunnistatud, ei tohi Sa selle autoga enam edasi liikuda, pead puksiiri järele tellima. Minu arust oli Panda jutt (võmmi kohta :P) suht mõistlik. Ta ju mainis, et ei tee esimesel võimalusel trahvi.

Olen ka kuulnud, et peamine esiakende läbipaistvuse nõude põhjus on see, et eemalt oleks näha, kes roolis on.


Üldjoontes sai Black õigesti asjast aru. Parandan vaid selles osas, et kui auto saadetakse korduv ülevaatusele siis teeb politseinik vastava sisulise märke auto tehnilisse passi. Aega on korduv ülevaatuseks 1 kuu. Samas tehakse vastav märge ka politsei andmebaasi (näitab, et autol puudub ülevaatus), ning seda autot hakatakse tunduvalt tihedamalt kinni pidama. Trahvi küll selle kuu aja jooksul ei saa kuid tülikas ikkagi. Ning lisaks veel see, et isegi kui auto ideaal korras ja läbib korduva probleemideta, siis tüli tekitab ikkagi ja mingi kopika nõuab ka.
Trahvi tegemine ei ole eraldi eesmärk... Seepärast annan ka 100% alati inimesele võimaluse jamasid vältida... Aga kui kile on armas siis mina ei takista sellega sõitmist... Saad korduvalt oma toonidega läbi siis saad kuni järgmise korrani ju rahulikult edasi sõita :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MTK
huviline



Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.10 09:12 Tsiteeri


Mul tuli trahv 600.-, kisuksin kiled maha ja kordusülevaatus 600.- Enam ei lase esiküljeklaase toonida. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.0% - SQL: 26.0%]