Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Toonklaas esiukse klaasidel? (Vastuseid: 89 | Vaatamisi: 29780)
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.06.10 03:22 Tsiteeri


Eks see rohkem selline katsetamise teema on :). Kui vähe sõidad ja lollusi ei tee, siis vaevalt sind kinni peetakse.
Samas sai ükspäev jupo-kate käest uuritud, et mille alusel trahvi tehakse, kui toonklaas ees on. Vastus selline, et Ei saagi trahvi teha, ainult korduvale saadavad. Ja seda ka juhul, kui sa kohapeal eest ära ei kisu.


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 21.06.10 12:37 Tsiteeri


Kuidas trahvi Ei saa teha?:o
Kuidas siis eespool kirjutanud isikud trahve on saanud? Sry,ei saa aru lihtsalt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rait183
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Tallinn/Paide
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 Avant 1.8T

postitati 13.07.10 21:51 Tsiteeri


Tervist, võibolla ei ole päris õige teema, aga oleks soov lasta panna a4 avandile täisring toonklaasi (va esiklaas muidugi). Ehk oskate soovitada mingit kohta Tallinnas või Tartus kus tehakse ka laupäeval (nädala sees pole endal võimalik autot kuhugi viia). Samuti peaks olema hea hinna-kvaliteedi suhe.

Rait


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro

postitati 14.07.10 09:22 Tsiteeri


Tallinnas on olemas väga hea hinna ja kvaliteediga mobiilne kiletaja.Kogemust juba üle 15a. Kui huvi siis margus@vkmlogistic.ee 50 22 194 aitab sul õige inimesega kontakti saada.

Kui helistad, siis maini et said kontakti Tõnu käest ja sellega kaasneb ka mingisugune soodustus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.01.12 16:06 Tsiteeri


Vana teema, aga üks huvitav link sobiks siia küll panna, kuidas teha nii, et kõik oleks peaaegu rahul :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.01.12 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Vana teema, aga üks huvitav link sobiks siia küll panna, kuidas teha nii, et kõik oleks peaaegu rahul :).

Soovide teostamiseks piirid puuduvad.:cool:


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SaashV
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

postitati 05.02.12 13:48 Tsiteeri


Tallinnas meeldib 3m kile paigaldus.
Sai kevadel kotka tänavas patrullile silma jäädud.Oli 65 ring.Kiskusime sõbraga nende ees kilet maha.Suht tüütu tegevus kui kile ei taha hästi ära tulla;)
Ütlen niipalju,et sõita kannatas 2a nii et kordagi maha ei tiritud kilega.Pimedas talvel oli ikka korralikult paista kui kottis auto on nii et suur suur vedamine,et niikaua sai ringi lasta niimodi.
Endal plaanis audile nüüd targem aste teha.taha 65% ja ette lubatud ja saab rahulikult kulgeda rahulikult :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.05.13 08:41 Tsiteeri


Kuidas muidu ülevaatuse onud sellesse suhtuvad? Mul uuel autol vaja ülevaatus teha, toon tundub olevat juba tehasest, aga samas mitte kõige heledam.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 16.05.13 08:46 Tsiteeri


Kui on tehasest selline toon, siis ma ei näe põhjust nurinaks. Samas kontrolli üle ega seal siiski mingit kilet pole peale venitatud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.05.13 08:47 Tsiteeri


Tehas/esindus toonib ka kilega, seega siin vist selle järgi määrata ei saa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmo_j
huviline

Avatar


Registreerunud 12.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3,0tdi 2004a

postitati 17.06.13 15:27 Tsiteeri


Kui on tehase toon siis on klaas ise tume. Kui esinduses paigaldatud toon siis on kile.

Klaasi servast peaks olema ilusti aru saada kas kile peal või tegemist tehase tooniga.

Kui tehase toon siis pole ÜV onudel midagi öelda, kui kile siis ausal teel läbi ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
E3RIK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.07.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 S-line

postitati 27.04.20 20:40 Tsiteeri


Ma usun et minu küsimus sobib siia teemasse.
Küsiks teie arvamust, millised võivad olla mul lootused autoga ülevaatusest läbi saada arvestades järgnevaid asjaolusid.
Tegemist on 2012. aastakäigu Audiga, mille ma tellisin eelmine aasta Saksamaalt. Autol tunduvad olevat esimesed küljeklaasid (lisaks tagumistele klaasidele, mis on veel tumedamad) toonitud. Silma järgi ütleks et tegemist on umbes 70-se või veel vähem läbilaskva kilega. Kui auto Maanteeametis arvele võeti, siis tundub et neile see probleeme ei valmistanud. Vähemalt sõiduki taustakontrollis mingit märget see külge ei saanud.
Näiteks oma eelmisele autole lasin lisada esimestele küljeklaasidele 70-se kile. Tõenäoliselt oli sellel ka juba eelnevalt kerge tehasetoon. Igatahes lõpptulemus jäi umbes sama nagu praegusel Audil. Selle auto jõudsin enne maha müüa kui järgmisele ülevaatusele jõudsin. Uus omanik rääkis mulle et ülevaatust ta sellepärast ei läbinud ja pidi minema korduvale. Märkuseks oli kirjutatud 50,1%.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 27.04.20 20:57 Tsiteeri


Lähed proovid, saad korduva, kisud maha ja lähed uuele ringile, muidugi on väike võimalus, et panda tähele või on ükskõik.
Viimati kontrolliti ÜV-l enamus asju nii, et ka kaameratest oleks hiljem tõendatav nõuetele vastavus antud ajahetkel.
Kui linnas mõnel patrullil igav on ja näevad, et just ÜV läbinud oma klaasidega, siis saavad ÜV onud ka sumpsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 27.04.20 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: E3RIK
Ma usun et minu küsimus sobib siia teemasse.
Küsiks teie arvamust, millised võivad olla mul lootused autoga ülevaatusest läbi saada arvestades järgnevaid asjaolusid.
Tegemist on 2012. aastakäigu Audiga, mille ma tellisin eelmine aasta Saksamaalt. Autol tunduvad olevat esimesed küljeklaasid (lisaks tagumistele klaasidele, mis on veel tumedamad) toonitud. Silma järgi ütleks et tegemist on umbes 70-se või veel vähem läbilaskva kilega. Kui auto Maanteeametis arvele võeti, siis tundub et neile see probleeme ei valmistanud. Vähemalt sõiduki taustakontrollis mingit märget see külge ei saanud.
Näiteks oma eelmisele autole lasin lisada esimestele küljeklaasidele 70-se kile. Tõenäoliselt oli sellel ka juba eelnevalt kerge tehasetoon. Igatahes lõpptulemus jäi umbes sama nagu praegusel Audil. Selle auto jõudsin enne maha müüa kui järgmisele ülevaatusele jõudsin. Uus omanik rääkis mulle et ülevaatust ta sellepärast ei läbinud ja pidi minema korduvale. Märkuseks oli kirjutatud 50,1%.


Kui tehas toonil on kasvõi turvakile peal, siis reeglina on läbipaistvus kohe alla 70% ja ülevaatust läbi ei saa.
Kui sul oleks ainult see 70% kile (ilma klaasita) siis see sobiks, aga kuna klaas ise ei ole kunagi 100% läbipaistvusega, siis 70% kile lisamine viib selle läbipaistvuse kindlasti alla 70%.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
E3RIK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.07.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 S-line

postitati 11.05.20 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: E3RIK
Ma usun et minu küsimus sobib siia teemasse.
Küsiks teie arvamust, millised võivad olla mul lootused autoga ülevaatusest läbi saada arvestades järgnevaid asjaolusid.
Tegemist on 2012. aastakäigu Audiga, mille ma tellisin eelmine aasta Saksamaalt. Autol tunduvad olevat esimesed küljeklaasid (lisaks tagumistele klaasidele, mis on veel tumedamad) toonitud. Silma järgi ütleks et tegemist on umbes 70-se või veel vähem läbilaskva kilega. Kui auto Maanteeametis arvele võeti, siis tundub et neile see probleeme ei valmistanud. Vähemalt sõiduki taustakontrollis mingit märget see külge ei saanud.
Näiteks oma eelmisele autole lasin lisada esimestele küljeklaasidele 70-se kile. Tõenäoliselt oli sellel ka juba eelnevalt kerge tehasetoon. Igatahes lõpptulemus jäi umbes sama nagu praegusel Audil. Selle auto jõudsin enne maha müüa kui järgmisele ülevaatusele jõudsin. Uus omanik rääkis mulle et ülevaatust ta sellepärast ei läbinud ja pidi minema korduvale. Märkuseks oli kirjutatud 50,1%.

Väike update minu enda küsimusele. Läbisin edukalt ülevaatuse ja klaasiteemat ka jutuks ei tulnud. Tundub et klaasi läbipaistvus jäi mõistuse piiresse. Igaks juhuks pesin eelnevalt klaasid ka ära et paremini läbi paistaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.6% - SQL: 49.4%]