Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Autopesulad (Vastuseid: 43 | Vaatamisi: 25173)
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 19.12.07 19:24 Tsiteeri
Autopesulad



Auto juba pidevalt must (ikka väljast mitte seest) ning koduõues enam ise külma käes pesta ei tahaks ning liuvälju tekitada. :D Seega siis teema autopesulate kohta. Oleks pannud pealkirjaks Tartus, aga mõtlesin ringi, et teeks pigem Eesti kohta ühe üldisema, kus võib rääkida/soovitada pesulaid igast kandist. Nii firmasid kui ka nö ''nurgataguseid'' pesulaid (ärge viimase pärast solvuge nüüd ;))

Ennast huvitavad praegu Tartu autopesulad.

Nii käsi kui ka automaatpesulad.

Seega, millised pesulad on parimad hinna kvaliteedi suhtelt?
Ehk siis kus pestakse autot mõistliku hinna eest sopast puhtaks, aga kui puhtaks? Näiteks automaatpesulates. Kas seal saad hingehinna eest vaid katuse pesu ning hiljem pead auto alumise poole (no ukselinkidest allapoole koos velgedega) ise puhtaks kraapima või mitte. Kuidas ka käsipesud on? Kes mõlemat proovinud autole, siis kumb tundub parem?
Mis pesu valite? Mingite lisanditega (vahadega vms) või tavalise?

Äkki teete postitused nii, et koht(nimi, asukoht, linn) kus olete käinud, millise pesu Te võtsite, millist hinda selle eest maksite, olete pesuga rahul või mitte, kui mustaks jäi auto pärast pesu?? Ahjaa, kuidas saab näiteks masin hakkama sedaanide kui universaalidega? A Liigne tsiteerimine ka teemas ülearune...

Teema nüüd avatud, niiet andke aga tuld :cool:

-e-
Ise pole veel siiani autoga ühtegi pesulat proovinud. Sai tuttavaga mindud sinna
Jazz kiirkäsipesulasse Tartus. Tehti vist survepesu mingi pesuainega. Mingi 100 midagi oli. Tulemus oli norm, kuigi auto tilkus ning autolt leidus ka sellist ''vahtu'', niiet pidime oma lapiga veel masina üle käima.
Statoli tanklate pesulad pidid ka head olema, kuni 7 minti pesu. Aga tulemust ja raha hulka ei oska kommenteerida.

Äkki on keegi sattunud ka Jaama tänaval seal Alvistra (vms) pesulatesse ning oskab kommenteerida? Tänagi Jazzis järjekord sõiduteeni välja....:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.07 13:57 Tsiteeri


Rakveres ARK-i kõrval käsipesula. Hinnad on 75-100 ja pesu väga korralik. Läksin väga musta autoga ja see oli ainuke käsipesula (automaatpesu poleks autot puhtaks teinud), mis oli pühade ajal avatud. Ootasin kusagil alla tunni järjekorras ja sõitsin sisse. Mees tegi ukse lahti, küsis, mis pesu võtame ja kas tsekki on ka vaja.
Kõigepealt lasi potsikust mingit möginat peale ja hakkas nühkima. Tegi nuustikuga ja survepesuga. Tegi lapiga ja nühkis hoolega. Sõitsin 5 meetrit edasi ja harjad käisid ka veel autost mitu korda üle. Pärast mees käis kuiva lapiga ja kompressori õhupüstoliga ka üle.
Harjapesumasin paistis ka päris uus olema.
Ma ei näe põhjust, miks sedaane ja universaale ei peaks pestama. Enamus autod ju ongi sedaanid. Aga dziipidele ja mikrobussidele on ekstra 30.-
Hetkel tundub, et raha ja kvaliteedi suhet on paremat raske leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 25.12.07 14:33 Tsiteeri


Statoili kohta võin niipaju öelda, et harjadega pesusse ma elusees ei lähe. Jääb mustaks ja kriimustab ära kah veel.
Ainuke survemasinpesu on Lõunaka juures. Pesu on suht enamvähem, kui kiirelt vaja auto sitast enamvähem puhtaks saada siis on selleks võimalus 24h. Extra kaardiga saab alla kah veits, hind on sellegipoolest kõrge. Aga see on Statoilie ka omane, teenindus ja nimi ka maksab midagi.

Jazzis olen tavalise välipesu alati võtnud. Pesevad puhtaks küll ja masin kuivatab ära kah, päris veest ei nõreta küll auto, aga noh ega ta väga kuiv kah ei ole. See masin ni hästi ka ei kuivata. Seal saab vel näksida/juua ka midagi ja netist passida jne.

Ja mujal ma ei ole käinud, 99% oma auto pesudest pesen ma ise. Nii saab kõige parem ja raha kulub vähem.
Samas mind huvitab mingi koht peale statoili kus saaks õhtul hilja ka käia veel. Ja auto pärast normaalne kah oleks.

Teemaalgatajale:
kui sa seal jazzis ainult survepesu võtsid, st svammiga üle ei käidud, siis vist masinaga ei kuivatata kah? Peale sellist pesu ma ei julgeks enda autot lapiga üle kah käia, sest ega ta puhtaks ei pese nii. Liivaseks võib ja jääb ta ikkagi. Kui sa oma lapiga üle käid siis kriimustab päris kergelt ära.

Eriti masendav on vaadata neid vendi kes nühivad lapiga enda autosid sitast puhtaks. Ükskõik kas tulesid või mida iganes. Jube.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tiit
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant tdi

postitati 25.12.07 14:50 Tsiteeri


aga mis pesutüübi te olete statoilis võtnud, ise olen kasutanud ainult kallimat varianti ja kurta küll ei oska.
Enamasti pesen siiski ise


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 25.12.07 15:02 Tsiteeri


Ma kõige odavama võtnud :D
Aga seal väga vahet ei ole, kallimal mingid vahad ja asjad juures ju ainult?
Survega ei pese teda nii puhtaks ju ikkagi kui svammiga nühkides. Oleneb kui sitane auto on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.07 18:19 Tsiteeri


Tartus olen paar korda käinud Vitamiini tänava lõpus, 150 eeku eest käsipesu ja on pärast puhas kyll, kuivatavad ikka ära ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wimms
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C7-FL 3.0 BiTDI, Allroad C5 4.2, A4 B8 2.7TDI, A6 C4 2.6

postitati 26.12.07 18:30 Tsiteeri


Kui elasin linnas korteris, siis käisin praktiliselt 100% Statoilis. Enne kui ainult harjadega automaadid olid, siis seal. Mulle see ei meeldinud ja kui sain esimese vigastuse siis mulle aitas. Survepesulad ei tee autot puhtaks. Vähemalt mitte siis kui käid autoga pesus pisutki harvemini kui ise dushi all. Mul oli kord vaja ilma selle kuumvahata pesta, et allesjäävat sitta mitte vaha alla jätta, ja teeninduse tädi ütles, et nad ei saa vaha välja lülitada. Mul jäi mulje, et nende pesu programmidel pole üldse mingit vahet, maksad lihtsalt vastavalt sellele kuidas ennast mugavalt tunned.

Käsipesus olen käinud Järve keskuse maa-aluses parklas, vot ei mäleta nime praegu. Sealt tuli tõeliselt puhas auto alati. Aga hind ja aega kulus neil tund vähemalt.
Nüüd kui oma majas toimetan, siis pesen ise. Aga vahatada ei viitsi ega õnnestu sugugi nii tihti kui vaja oleks. Ja tulemus on vist käes - lakk kulunud ja sitt otse värvi küljes, ei tule mahagi enam. Nii et aegajalt peab ikka kuskil vahatamas käima. Ja ise pestes peab ise hoolega vahakihti peal hoidma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 27.12.07 08:04 Tsiteeri


Eile käisin statoili sruvekas, auto oli kõva nädal ilgelt sitane olnud, suurema pro pesi maha küll, ja ei ütleks et väga mustaks jäi. Samas Jazzis oleks sama raha eest korraliku pesu saanud (135 EEK). Veljed mõne koha pealt mustad ja ta ei kuivata kah nii hästi ära, pärast jäävad veepiisad. Kuid arvestades hetkel ilma siis ei peagi ta nii piinlikult puhas olema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 27.12.07 10:14 Tsiteeri


Ise käisin ka kunagu statis. Jama värk ja harjadega pesu rikkus autot. Praegu siis käisin yhe korra ylemiste Jazz-is. Ka väga puhtaks ei saanud. Parim koht siiamaani on Magasini 31 sisehoovis asuv käsipesula. Mul muide vanal audil salong ujus. Maas vähemalt 15 cm vett :D . Auto kuivatasid ja pesid seest, pagassist, mootori alt ja väljast väga hästi ära ja hinda kysisid ainult 550.- . Kahtlemata yks parima hinna-kvaliteedi suhtega kohti Tallinnas.

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.07 10:45 Tsiteeri


eks käsipesula on ikka kõige parem...ise käin tööjuures..60 eeku käsipesu...uste vahed ja natuke kuivatatakse ka. vahel saab ka peale 5te mõne õlle eest auto puhtaks ja vahel saab seal ise pesta:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.12.07 11:17 Tsiteeri


Loomulikult on käsipesu parim. Masin ju ei näe, kust must on ega pühenda neile kohtadele rohkem tähelepanu. Seepärast käingi enamasti ühe tuttava juures käsipesulas, kus saan sümboolse summa eest ise oma auto ära pesta.

Statoili "laserpesus" olen ma käinud ainult ühe korra. Tumepunane auto oli pärast pesu ja kuivamist täiesti hall ja tuli tervelt lapiga üle nühkida. Rohkem sinna ei lähe. Survepesuga võib autolt ainult algul suure saasta maha pesta ja pärast pesuvahendist puhtaks loputada. Füüsilise kontaktita ei saa aga autot puhtaks. Tuleb ikka harja või svammiga üle käia.

Kui on kiire olnud, olen viimasel ajal käinud hoopis Lukoili harjapesus. Pigi see muidugi ei eemalda ja velgesid puhtaks ei tee, kuid muus osas võib selle raha (100.-, kliendikaardiga 90.-) eest rahul olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Marje
huviline

Avatar


Registreerunud 06.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Quattro best ET10,2sec@240,24km/h, topspeed on 1 mile 304km/h

postitati 27.12.07 11:51 Tsiteeri


Kõige parem teenindus ja parimad töötajad asuvad Hansa Pesulates(http://www.hansapesulad.ee).
Sinna on koondatud teistest pesulatest parimad töötajad ja ma pole siiani küll kuulnud ,et keegi viriseks kvaliteedi üle.


Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalat lennata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 27.12.07 13:53 Tsiteeri


Olerexi Jaama automaatpesula Tartus. Ainus automaatpesula, kus olen Audiga käinud. Tavaliselt võtan harjad+survepesu - 150.-
Minu ebapädeva hinnangu kohaselt teeb korralikku tööd, ka veljed saab puhtaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lennukiga
aga mis pesutüübi te olete statoilis võtnud, ise olen kasutanud ainult kallimat varianti ja kurta küll ei oska.
Enamasti pesen siiski ise


vahet pole, kas kallim või odavam, vesi on ikka külm:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 17.01.08 15:03 Tsiteeri
Jazz



Jazzi pesulas pestakse enam vähem.Auto on ikka peale pesu krõbeline soolast.Olen seal ka juurde maksnud pesu eest ja vahet pole.Olen seal ka mittu korda uesti lasnud pesta.Sest kui ma maksan sellist raha tahan saada ka head tulemust.Kuiv puhastust nad ei tea kah sut s... . Tuli kodus üle kõik teha. Olen ise kah pesulaga tegelend ja tean mis on kvaliteed.Minu käest nõudi korraliku tööd nõuan kah mina nüüd.Aga muidu pesen ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.01.08 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
Jazzi pesulas pestakse enam vähem.Auto on ikka peale pesu krõbeline soolast.Olen seal ka juurde maksnud pesu eest ja vahet pole.

See ei ole sool, see on sulaselge pigi, mis ei peagi tavalise shampooniga ära lahustuma. Miskipärast arvatakse, et talvel ei tule pigi auto külge. Tegelikkus on selline, et tuleb rohkem kui suvel. Telli pigileotusega pesu ja saad auto puhtaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 17.01.08 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
Jazzi pesulas pestakse enam vähem.Auto on ikka peale pesu krõbeline soolast.Olen seal ka juurde maksnud pesu eest ja vahet pole.

See ei ole sool, see on sulaselge pigi, mis ei peagi tavalise shampooniga ära lahustuma. Miskipärast arvatakse, et talvel ei tule pigi auto külge. Tegelikkus on selline, et tuleb rohkem kui suvel. Telli pigileotusega pesu ja saad auto puhtaks.


Ma mõtlen seda et kui ma olen maksnud ka selle eest et oleks tehtud ka pigieemaldus.Aga ikkagi tulemus sama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.01.08 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: crazy
Ma mõtlen seda et kui ma olen maksnud ka selle eest et oleks tehtud ka pigieemaldus.Aga ikkagi tulemus sama

Siis tuleb lasta töömehel sitasti tehtud töö uuesti teha. Seni, kuni auto külg sile on. Enne lihtsalt ei maksa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 17.01.08 18:43 Tsiteeri


Ise käinud Tartus Go busi pesulas Ringtee 25. Survepesu 60eeki ja käsipesu + kuivatamine 125eeki. Puhtaks pesevad ilusti aind et järjekorrad kipuvad olema.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 17.01.08 19:21 Tsiteeri


Ka siitpoolt ei tule jazz pesulale soovitust. Hinnaga löövad oimetuks, tulemust selle eest paraku pole. Küll on auto alumine äär must, küll velgedelt sodi voolab, küll triibud peal autol, küll kuivatus puudulik. Kui hind oleks vastav, siis suva.
Seal ülemiste jazzi tehakse suht suurtes kogustes ka musta tööd ja 2 korda odavamalt. Selle raha eest oleks normaalne.
Üldiselt ikkagi enamik pesulaid ühe vitsaga löödud. Ühel üks häda, teisel teine.
Kui tahad, et korralikult tehtud saaks, siis tuleb ise teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 17.01.08 19:27 Tsiteeri


Käisin ka täna esimest korda Statoili pesulas Tartus lõunakeskuse juures.Võtsin hõbepesu paketi.Auto päris puhtaks ei läinud ja jäin veel oma antennist ilma:mad:


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.01.08 19:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Ka siitpoolt ei tule jazz pesulale soovitust. Hinnaga löövad oimetuks, tulemust selle eest paraku pole. Küll on auto alumine äär must, küll velgedelt sodi voolab, küll triibud peal autol, küll kuivatus puudulik. Kui hind oleks vastav, siis suva.
Samas seal ülemiste jazzis vähemalt tehakse suht suurtes kogustes musta tööd ja 2 korda odavamalt. Selle raha eest on normaalne.
Üldiselt ikkagi enamik pesulaid ühe vitsaga löödud. Ühel üks häda, teisel teine.
Kui tahad, et korralikult tehtud saaks, siis tuleb ise teha.




täiesti nöus.köige parem tulemus ikka siis kui ise seda teed.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vuchmann
Käisin ka täna esimest korda Statoili pesulas Tartus lõunakeskuse juures.Võtsin hõbepesu paketi.Auto päris puhtaks ei läinud ja jäin veel oma antennist ilma:mad:

:D antenn tuleb ikka eemaldada. ei pese sellise [roppus] puhtaks isegi kuld pesuga. olen 3korda jutti ka statoili raha eest kuld pesu saanud ja puhtaks ei saa.:D (kunagine staazikas statoili pesu klient.pesen talvel 2 korda nädalas masinat, suvel kord.) enam mitte sest otsisin konkreetse käsipesula. statoil peseb sul tolmu maha vaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 17.01.08 20:35 Tsiteeri


Mustaks jääb jah. Ma siin kunagi mainisin et saab puhtaks. Ei saa tegelikult, kui hommikul autot nägin siis oli ikka sitane :D Kui on tolmune või no eriti hullu jamaga koos, et auto värvi enam ära ei tunne, siis saab puhtamaks jah.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.09.12 13:35 Tsiteeri


Tartus käisin FI-s garaazis pesemas 5e eest ja aeg-ajalt põhjalikum pesu vahaga.Huvitab Tallinnas sellised soodsama otsa garaazipesulad kuhu võib julgesti minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.4% - SQL: 29.6%]