Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pereboi (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2299)
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.03 13:28 Tsiteeri
Pereboi



Kas kellegil on olnud sellist jama et sõittes ja mootori soojenedes hakkavad silindrid tagant ära kukkuma ,algul hakkab tõrkkuma külmast ca4-5000 pöörde peal ja mida edasi seda madalamate pöörete peal,kuni lõpuks kooleb peaaegu ära jätad seisma paned käima jälle natuke parem.Vahetatud on küünlad juhtmed rootorid filtrid jne.Ma lähen küll Aava juurde järgmine nädal aga mõtlesin et uurin tausta ,masin on 90q 85a


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 04.01.03 15:24 Tsiteeri


Tere Allan.
Kas su auto on punast värvi ja valgete velgedega ning nr on 679...?
Ma kuulsin jah et su auto podiseb imelikult.
Kas kindlad silindrid kukuvad ära?
Kas sa pihusteid oled vahetanud või nende survet mõõtnud? Äkki on seal kala!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.03 15:55 Tsiteeri


Auto andmed on õiged,aga pihustid on osaliselt vahet võib olla muidugi viga bensu rõhus kuratlikult raske on seda viga lambist leida ,aga see on aja küsimus kui ma ta korda saan,jama on kui seal peab hakkama mingeid rõhuregulaatoteid või muud jama vahetama,pihustitega kipub see jama olema kui nad üledoseerivad keeravad nad küünlad suht kiirelt p...se ,aga eks näe


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 05.01.03 11:13 Tsiteeri


Siis olen mina see inimene kelle käest sa selle auto ostsid. :)
Mina olen selle bensu survega maadelnud korra. Siis kui auto ostsin siis olid jamad, et ei läinud pöördesse rohkem kui 4000 rpm. siis sai surve ära möödetud ja tuligi välja et seal all oli remonditud bena pump mis jama tekitas.
Aga mina sain sellest bensu pumba vahetusega üle. Kas sa oled bensu pumpa vahepeal vahetanud?
Seda nüüd küll, et raske seda viga niimoodi koju viia. Kas siis küünlad on mustad? Et sa oled kindel et pihustid üledoseerivad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.03 11:50 Tsiteeri


Kusjuures pump on vahetatud,ja küünlaid mustaks ei löö,võibolla on segu isegi gramm lahja nii et raske öelda milles viga aga kui teda saan eks siis informeerin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.03 19:22 Tsiteeri


Mul passatiga oli sama jama, et pütad kadusid järjest tagant ära ja kui auto tiba seisis oli mõni aeg jälle norm sõita... pakuti siis variant et külmast õhust see, mul see krdi klapp siis ei töötand mis muudab õhuvõttu, kas sooja või külma ja oli kogu aeg külma peal asi, peale regulaatori vahetust viga kadus. Seda nüüd küll et mul oli auto karpa motoga... ei tea kas sul just sama asi on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 0.2% - SQL: 99.8%]