Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14
Autor:
Pealkiri: A4 b5 originaal kõlarite vahetus (Vastuseid: 348 | Vaatamisi: 115966)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.07.12 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kirjutasin ju lõppu, et ma võin asjast valesti aru saada, aga siiani olen ikka arvanud, et kui makil on peal 4x40 või parematel ka 4x60w, siis see on ka olemas. Kõlaritel on küll nii jah, et pakil näidatakse suurelt max võimsust ja väikselt nominaal ehk siis mitte see, mida kõlar vaid hetkeks suudab välja anda. 40 või veel enam 60W võimu on 80w kõlari jaoks ju täitsa sobilik.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42185


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.07.12 11:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kirjutasin ju lõppu, et ma võin asjast valesti aru saada, aga siiani olen ikka arvanud, et kui makil on peal 4x40 või parematel ka 4x60w, siis see on ka olemas. Kõlaritel on küll nii jah, et pakil näidatakse suurelt max võimsust ja väikselt nominaal ehk siis mitte see, mida kõlar vaid hetkeks suudab välja anda. 40 või veel enam 60W võimu on 80w kõlari jaoks ju täitsa sobilik.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42185

Selge! Maailm on nüüd minu jaoks jälle natukene laiem ja selgem. Iseenese tarkusest saab igasugu loogikaid välja imeda, nagu minu jutust ka näha oli, aga mingid loogikad olemasolevate teadmiste baasil peab ju looma, muidu ei teki maailmapilti;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 01.08.12 09:51 Tsiteeri


Oskab keegi öelda kui suured kõlarid mahuvat ette kui ka tagumiste uste sisse? Ehk siis paigaldus sügavus! Äkki on keegi mõõtnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elarix
huviline



Registreerunud 24.08.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T

postitati 17.08.12 21:07 Tsiteeri


M2rkasin endal v6imu taha paigaldades, et mu tagaumise aknalaual on nn k6lari valmidu olemas. Aknalaua plaadi alumises otsas on sisse pressitud ringid ja pleki sees on avad. Keegi on sinna k6lareid paigaldanud? Kuidas toimisite (kinnitasite)? Plaan endal sinna 6.5" 120 RMS mid bassid sisse panna aga ei tea veel kuidas kinnitada. Akna kalde t6ttu ruumi v2he, et midagi keerata v6i puurida. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 17.08.12 21:09 Tsiteeri


Altpoolt ruumi küll,kust puurida ja mütata.


Ostan mobiiltelefone ja erinevat rikkis elektroonikat k.a rikkis/vanad mobiilid!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Elarix
huviline



Registreerunud 24.08.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T

postitati 17.08.12 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fireplay
Altpoolt ruumi küll,kust puurida ja mütata.

No see ongi ainuke variant, lihtsalt peab ennem k6lari kinnitus aukude kohad kuidagi alla poole 2ra m2rkima. Kui lai k6lar sealt pleki syvendist yldse l2bi mahub? Ise autost mingi aeg eemal ja ei ole olnud v6imalust seda auku t2pselt yle m66ta.

E: Keegi saaks kinnitada, kas 6,5" mahub sinna siis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 25.10.12 15:48 Tsiteeri


Kuhu oleks hea avandis võimendid peita, mul neid 2 tk. Üks on hetkel niisama bagassis vedelemas aga tahaks ühe veel lisada ja hea oleks kui saaks nad kuhugi peitu lükata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 25.10.12 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zerro
Kuhu oleks hea avandis võimendid peita, mul neid 2 tk. Üks on hetkel niisama bagassis vedelemas aga tahaks ühe veel lisada ja hea oleks kui saaks nad kuhugi peitu lükata


Mul on peidetud taha tiiva sisse selle luugi taha, paremat kohta pole suutnud leida. :)
Mõnel autol õnnestuvb ehk peita kas esi istmete alla või siis võimalik et ka taga istme alla (B4-l ega B5-l see mul ei ole õnnestunud).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 25.10.12 16:40 Tsiteeri


Mul pole seal "taga taskus" nii palju ruumi, et kaks kohe mahuks ära.
Hmm see taga istme vaejant oleks küll hea, juhul kui seal ruumi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.10.12 16:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zerro
Mul pole seal "taga taskus" nii palju ruumi, et kaks kohe mahuks ära.
Hmm see taga istme vaejant oleks küll hea, juhul kui seal ruumi on.

No ega keegi ju ei tea, kui suured sul need võimendid on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 25.10.12 16:54 Tsiteeri


No ega päris sellised võistlus omad ka pole nüüd. Sellised mõistliku suurusega ikka. Sinna taskusse ei taha panna ka, seal on mõned vajalikud tööriistad. Ilmselt sealne niiskus ka võimendile head ei tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 25.10.12 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zerro
No ega päris sellised võistlus omad ka pole nüüd. Sellised mõistliku suurusega ikka. Sinna taskusse ei taha panna ka, seal on mõned vajalikud tööriistad. Ilmselt sealne niiskus ka võimendile head ei tee.


Muid selliseid kohti nagu Avandil pole, kuhu saaks nö ära peita... neid külgmisi taskuid muidu ju peaks ikka kaks olema, üks ühte, teine teisse ja tööriistad siis äkki varuratta juurde vm ;)
Üks idee oli veel... panna peenike tagavararatas ja siis sinna tagavararatta peale teha mingi värk, et saaks sinna panna, aga muidugi siis tekib probleem kuhu tungraud panna...

EDIT: Üks koht veel meenus.. koht kus asub avandil ORIGINAAL WOOFER, see välja võtta ja selle asemele, aga seal just eriti palju ruumi pole (teisel pool on sama koha peal kütuse luuk), seega kui ei viitsi niisama lahti kiskuda seda, siis tuleks enne uurida mis selle woofri mõõdud on ja palju seal üldse vaba ruumi on. Ise ei viitsinud niipalju leiutada, aga Alpine MRP-M350 oleks justkui sinna ära mahtunud isegi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
huux
huviline

Avatar


Registreerunud 23.11.06
Asukoht: põltsamaa/tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 TQ

postitati 16.11.12 17:13 Tsiteeri


Autols Audi A4 Avant 1999. Küsin kuidas oleks mõistlik tagumised kõlarid asendada Hertz ESK 165 vastu, sai proovitud vahetükk ise teha, aga ei saand uksepolstrit enam paika. Probleem siis seisnes selles, et uksepolstrit tagasi pannes läks kõlarikorpus vastu seda kaarjat raami, mis ukse sees on. On kellegil mingit mõistlikku lahendust pakkuda ???


Terv. Marko


Sound of R5:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 16.11.12 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: Zerro
No ega päris sellised võistlus omad ka pole nüüd. Sellised mõistliku suurusega ikka. Sinna taskusse ei taha panna ka, seal on mõned vajalikud tööriistad. Ilmselt sealne niiskus ka võimendile head ei tee.


Muid selliseid kohti nagu Avandil pole, kuhu saaks nö ära peita... neid külgmisi taskuid muidu ju peaks ikka kaks olema, üks ühte, teine teisse ja tööriistad siis äkki varuratta juurde vm ;)
Üks idee oli veel... panna peenike tagavararatas ja siis sinna tagavararatta peale teha mingi värk, et saaks sinna panna, aga muidugi siis tekib probleem kuhu tungraud panna...

EDIT: Üks koht veel meenus.. koht kus asub avandil ORIGINAAL WOOFER, see välja võtta ja selle asemele, aga seal just eriti palju ruumi pole (teisel pool on sama koha peal kütuse luuk), seega kui ei viitsi niisama lahti kiskuda seda, siis tuleks enne uurida mis selle woofri mõõdud on ja palju seal üldse vaba ruumi on. Ise ei viitsinud niipalju leiutada, aga Alpine MRP-M350 oleks justkui sinna ära mahtunud isegi.



Võimu võib veel nii ka paigutada :)

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/372/230/09311517781ce0.jpg

Iseasi kui omanik raatsib sinna polstrisse auku teha. Endal juba pikemat aega sedasi see seal ja niiskuse üle küll kurta ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
iuq
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Tallinn/Harjumaa/Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi; Subaru; Isuzu; Ford; Yamaha ja veel mõni

postitati 16.11.12 17:54 Tsiteeri


Kui lihtsalt see woofer sealt välja käib, kui näiteks tagatule pirni on vaja vahetada? Sealpool peaks veel olema ka klaasipesu paak, kuidas see lahendatud on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
huux
huviline

Avatar


Registreerunud 23.11.06
Asukoht: põltsamaa/tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 TQ

postitati 16.11.12 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: iuq
Kui lihtsalt see woofer sealt välja käib, kui näiteks tagatule pirni on vaja vahetada? Sealpool peaks veel olema ka klaasipesu paak, kuidas see lahendatud on?




Klaasipesu vedelik tuleb sel isendil ju eest ;)


Sound of R5:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
iuq
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Tallinn/Harjumaa/Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi; Subaru; Isuzu; Ford; Yamaha ja veel mõni

postitati 16.11.12 18:23 Tsiteeri


Minul on küll see paak seal taga.
Endal on hetkel selline junn, aga võtab liiga palju ruumi.
Pilt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 16.11.12 18:43 Tsiteeri


Klaasipesu vesi tuleb jah mu autol eest ning woofer käib lihtsalt küljest ära, vaid kruvidest lahti ja saab juba pirnidele ligi :) Ma eeldan, et väga tihti ka pole vaja pirne seal vahetada ( enda autode ajaloos pole veel ette tulnud ).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 17.11.12 08:10 Tsiteeri


Kui päris supakat ei taha autosse ning sedaan kere, siis oskate midagi võimsamaid kõlle taha aknalauale soovitada? + võim. Või kusmoodi sedaan kere omanikud selle subwoofri paika saanud on? Kuni 8"(äärmisel juhul 9") taha aknalauale. Või parem juba kahe asemel suurem üks supakas taha (seljatoe vahele) aretada. Praegused tagumiksed on saanud räbalad..esimesed ustes originaalid mürtsuvad ikka täitsa hästi.

neist ehk midagi?
http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/593/
http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/2956/
http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/2312/


edit:
Või juba sama raha eest üks see:
http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/595/

samas aknalaual tuleks need 2 räbalat ikka asendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.11.12 20:34 Tsiteeri


Helina, kas see bassika lahendus on sinu söidukil?
Tahaks teada, et kuidas tagaosa seal lahendatud on, kas element omakorda kastis vöi niisama seintele kruvitud.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 17.11.12 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Helina, kas see bassika lahendus on sinu söidukil?
Tahaks teada, et kuidas tagaosa seal lahendatud on, kas element omakorda kastis vöi niisama seintele kruvitud.


Jah, pilt minu auto pagassist. Minu teemas kusagil on näha ka kuidas see sein sinna ehitatud on. Tagant on polsterdatud porolooniga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 17.11.12 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Helina, kas see bassika lahendus on sinu söidukil?
Tahaks teada, et kuidas tagaosa seal lahendatud on, kas element omakorda kastis vöi niisama seintele kruvitud.


Jah, pilt minu auto pagassist. Minu teemas kusagil on näha ka kuidas see sein sinna ehitatud on. Tagant on polsterdatud porolooniga.


"Vabandame, see osa foorumist on mõeldud kas klubiliikmetele või on muul põhjusel piiratud juurdepääsuga. Lisainformatsiooni klubiliikmetele mõeldud ala kohta saab SIIT." - Oleks ka tahtnud näha ja uurida asja, sest praegu on endal kastiga woofer vastu seljatuge ja no suht tuhkagi ei mahu autosse, isegi 4 rehvi ei mahu ära sinna taha... -_-
Äkki saab paluda mõne pildi sellest woofri tagumisest osast või pisut rohkem infot? :) Kui ei saa, siis vist ei jää muud üle kui ka klubiliikmeks hakata (nüüd vist peaksin juba saama seda teha). :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.11.12 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Jah, pilt minu auto pagassist. Minu teemas kusagil on näha ka kuidas see sein sinna ehitatud on. Tagant on polsterdatud porolooniga.


Aitähh, jällegi targem.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 19.11.12 09:59 Tsiteeri


Noh B5 sedaani omanikud, rääkige mis helismajandus teil toas on?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
huntt
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 99' 1.8 92kW

postitati 17.01.13 17:29 Tsiteeri


Pole küll müügiteema, aga kui kellegil on vaja, siis mul on ühed esimesed vaherõngad üle.
Kirjutage privasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.5% - SQL: 48.5%]