Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14
Autor:
Pealkiri: A4 b5 originaal kõlarite vahetus (Vastuseid: 348 | Vaatamisi: 116064)
steiss
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: viljandi ja pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2001 1.9 tdi. Avandt

postitati 08.06.13 21:16 Tsiteeri
a4 b5 audio install.



Tervist.

Teema siis seline, et mul autos bose saund olemas. Aga viimasel ajal on esimene juhipoolne kõlar väga ulmeliselt plärisema hakanud.

Ja tagumine minu selja taga olev ei tööta millegi pärast ültse võtsin asja lahti element ise koras.

Seega mida soovitate kas hakan taga ajama originaal asju ja otsima viga miks tagumine ei tööta või asun uut asja paigaladama.

Nimelt mul enamus asjad olemas nii või naa.

Nimelt mõte sinna ette panna siis 13 cm miidid ja tweetrid ka välja vahetada tutikas kallima otsa maci kompod olemas. Ilm selgelt sinna sisse ma ju 16 cm ei pane kuidagi ära ilma lõhkumata.

Kuidas ma need juhtmed ja selle muu asja lahendama peaksin. Kui sinna ette viin uued kõlarid kas võin võta kohe ja nende samade juhtmetega ühendada kogu kupatuse. Arvatavasti tulevad juu converterid ka vehele panna.

Ja taha paneksin siis woofri vähe jõulisema. Mis moodi sellele juhtmed vedada ja kuidas ühendada. Mõlematele võimendid eraldi taha või siis esimesed originaal asjade taha või mängivad nad otse maki tagant.

Üldiselt on nii, et kui keegi viitsiks tegeleda asjaga siis laseksin hea meelega ära installida. Mul kuni kaabliteni enamus asjad olemas. Kindlasti on midagi puudu veel aga siiski.

Kuidas bassikas panna kas sinna taha paremale luugiga auku kannataks ehitada või mite. Kui palju mul muusika pilt muutuda võib ültse. Sest ma ei usus, et seline vaja bose seal nüüd midagi erilist on.

Seega kõik pakumised oodatud kuna ilma mussita on ikka kole mannetu sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tarmok
huviline



Registreerunud 25.01.10
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4, 03, 1.9TDI

postitati 21.07.13 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Noh B5 sedaani omanikud, rääkige mis helismajandus teil toas on?:D


Kas oled miski hea lahenduse leidnud? Enda sedaanil ees MACi 5,25" komponendid ja taga aknalaual 6,5" koaksiaalid ning kõik võimu taga, helil pole viga aga bass on lahja. Olen isegi pikalt mõelnud, et mida teha, supaka kasti ei tahaks pagasnikusse panna. Kõne alla tuleks see nn "stealth" subwoofri variant, ehk pagasnikusse külje sisse niimoodi et väga välja ei paista, aga selle korralikult teha laskmine ilmselt juba üsna kallis.
Teine asi siis leida mingid 6,5" woofrid aknalauale, aga mis heli nad seal teeks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 21.07.13 20:38 Tsiteeri


Enda A4 on esiustes 5.25" komponendid, üleval tweeterid. Taga aknalauas samuti 5.25" komponendid ning maasikaks aknalaual Pioneeri free air subwoofer. Võim pagasnikus ja kogu ruum alles. Ma samuti ei tahtnud kasti pagasnikusse. Mul auto teema all näha lähemalt seda süsteemi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmok
huviline



Registreerunud 25.01.10
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4, 03, 1.9TDI

postitati 23.07.13 08:20 Tsiteeri


kas selliseid pehmeid kõlarikaitseid/katteid eestist ka saada on? Selliseid: http://www.crutchfield.com/g_762/Foam-Speaker-Baffles.html?tp=660


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Spice
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c5 2.5TDIq ´05

postitati 23.10.13 12:37 Tsiteeri


Oman 1995 aasta b5 ja olen otsinud ja uurinud ja puurinud,et mis suuruses kõlarid tagumiste uste sisse lähevad. Endal 1 pläriseb ja kaua ei kannata ju seda kuulata. Süsteem ei ole Bose. Kuskil ingl.keelselt saidilt sain ka veel sellist infot nagu : Front Door is 4" (5 1/4 can fit with some work). Not sure on Rear Door as non Bose cars didn't have them.
Seega ehk saaks keegi seda tööd juba teinud mees mulle suuruse õelda. Lappasin seda teemat siin ka ,kuid silme eest tõmbas kirjuks ära juba.
Lisaks on tegu sedaaniga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 23.10.13 13:07 Tsiteeri


Enda autol pole ka originaal kõlarid sees, ja taha uutena läksid Alpine SXE-1725S ( 16,5cm ). Muidugi kinnitused peab aretama :) Autoks küll 99 aasta Avant, aga ma arvan, et erilist vahet olla ei tohiks?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 23.10.13 17:44 Tsiteeri


Helina, ega juhuslikult ei mäleta, kui palju sinna veel uputamisruumi jäi?
Nimelt Sinu mainitud elemendi sügavus on 46mm, siis soov oleks teada, et kui suure ahtriga element sinna originaal avasse mahuks veel probleemideta.
Kui kellelgi teisel oleks infot jagada, siis vötaks teadmiseks, seda nii esi-, kui tagauste puhul.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 23.10.13 17:56 Tsiteeri


Tagumistesse ustesse läks asi nagu lihtsamalt, veidike ruumi jäi veel, aga eks kõik oleneb, kui hästi see kinnitus rõngas sinna aretada, esimestesse ustesse läks mul 10cm asemele 13cm kõlarid, aga nendega oli ikka tükk tegemist, et ära mahutada, sest polnud võtta seda õiget kinnituste järgi tehtud rõngast sinna vahele, et kinnitused sobiksid, siis oli tükk tegu, et need sinna ära mahuks ja et kõlar võimalikult sügavale pessa istuks. Aga sobima nad sinna sai ja kõik toimib :) Üle 13cm esiustesse vast ei lähe, kui ei taha mingit aretust polstrist väljapoole teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Spice
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c5 2.5TDIq ´05

postitati 23.10.13 18:16 Tsiteeri


Niisiis selgus selline asi,et oman siiski bose helisüsteemi. Taga ustes 4" bosed. Huvitav,et kuskil märget pole leidnud,mis sellele oleks viidanud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gerton06
huviline



Registreerunud 29.07.10
Asukoht: jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 05.11.13 16:14 Tsiteeri


Tervist!
Autoks audi a4 ( B5) avant 1998a, Soov oleks siis vahetada tagumised kõlarid paremate vastu ning originaal maki sooviks välja vahetada. Kellegil mingeid soovitusi on maki või kõlarite suhtes!? Oleks vaja ka teada kas ISO pistikud tuleb ise seal tinutada külge, sest jään arvama et originaal makil pole seda ISO pistikut taga. Ning kas tuleb 2 oomiline makk võtta ning kõlarid? Keegi tark võiks anda nõu selle koha pealt, ise võhik sel alal.

Gerton


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.11.13 10:36 Tsiteeri


Mõtlesin, et küsiks teie arvamust ja soovitusi. Kogu helisüsteemi nõrgimaks lüliks on minu silmis hetkel esiustes asuvad 4" Pioneerid. Soov oleks need asendada millegi asjalikumaga. Tingimused siis oleks järgmised: 5,25", hinna piiriks umbes 50€ ja sobib nii komponent kui ka koaksiaal (siiani on originaal tweeterid enam-vähem hakkama saanud ja alumist otsa toetab kuudis 12" Alpine Type-E, seega oleks rõhk pigem kesk ja kõrgsagedusel).

Kiire pilgu peale viskamisel Nooretehniku kodulehel, jäid endale silma järgmised:
Blaupunkt Blue Magic CX 130 - Ainult, et ma ei tea kuidas mu makk suhtub 3oomistesse kõlaritesse?
Alpine SPG-13C2 - Kui ma ei eksi, siis samad kõlarid paigaldas mkangur enda autosse, kui vastab tõele, siis peab kuulama tulema. :)
GAS Silver GS520P
Boschmann RFD-5339M - Tootja minu jaoks suht no-name + tehnilised andmed sarnanevad kordi kallimatele kõlaritele, kas neid saab üldse tõepähe võtta?

Seega ootaks teie arvamusi ja soovitusi. Samuti on oodatud pakkumised kõigilt nii uutele kui ka korralikele kasutatud kõlaritele, mis vastaks ülaltoodud tingimustele.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 22.11.13 11:48 Tsiteeri


Võimaluse korral soovitaks lisada ka esikõlaritele võimendi, tulemus kordades parem. Mingeid võimsusenäitajaid ei tasu ka vaadata, nagunii võimendit vahele ei pane ja makk sul üle 10-15W RMS'i kanali kohta ei anna nagunii. Kindlasti oled ka tähele pannud, et paljudel odava firma toodetel on eriti optimistlikud näitajad :P


Kui aga kindel hinnapiir ees on, siis vaadata võimalikult suure tundlikusega komponentkõlarid, need koksiaalid unusta küll ära. Kui juba praegu 4'' koksiaalid ees on, siis miks sinna uuesti koksiaalid tahad panna? Tulemus ei muutu tõenäoliselt oluliselt paremaks kui praegu, helipilt jääb ju suhteliselt sarnaseks.

Vaata pigem mingid sellised.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.11.13 12:30 Tsiteeri


Võimendi on plaanis küll, kui kuskilt soodsalt mõne 4 kanaliga võimendi (high level sisendiga) leiaks. Niipalju olen jah targemaks saanud pärast nende kõlarite ostu, et olulist rolli mängib justnimelt see tundlikus. Vatte vaatasin lihtsalt, et RMS võiks olla 50w või rohkem.

Kusjuures ka endale jäid need Sinu välja toodud elemendid silma, aga seades ülemine piir mõttes sinna 65€ juurde mõtled, et ahh mis see mõni € veel ja siis juba lõpuks vaatab mingeid 2x kallimaid. :D
Praegu nagu ongi helipildis mingi auk sees ja seda just ees istudes. Bassi on piisavalt, seega puudujääk saab olla just kusagil seal keskelt ülespoole. Ei tea, kas need tweeterid mahuvad originaal tweeterite asemele?

Aga mida arvata neist Blaupunkt-dest? Korralik firma peaks ju olema ja tundlikus on ikkagi parem (91dB), kui praegustel (88dB), küll aga jääb alla nendele Hertz-dele (93dB). Mahub ilusti planeeritud summa sisse ja on samuti komponent, ainult muret tekitab see 3oomine takistus.

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Blaupunkt Blue Magic CX 130 - Ainult, et ma ei tea kuidas mu makk suhtub 3oomistesse kõlaritesse?



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.11.13 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Võimendi on plaanis küll, kui kuskilt soodsalt mõne 4 kanaliga võimendi (high level sisendiga) leiaks. Niipalju olen jah targemaks saanud pärast nende kõlarite ostu, et olulist rolli mängib justnimelt see tundlikus. Vatte vaatasin lihtsalt, et RMS võiks olla 50w või rohkem.

Kusjuures ka endale jäid need Sinu välja toodud elemendid silma, aga seades ülemine piir mõttes sinna 65€ juurde mõtled, et ahh mis see mõni € veel ja siis juba lõpuks vaatab mingeid 2x kallimaid. :D
Praegu nagu ongi helipildis mingi auk sees ja seda just ees istudes. Bassi on piisavalt, seega puudujääk saab olla just kusagil seal keskelt ülespoole. Ei tea, kas need tweeterid mahuvad originaal tweeterite asemele?

Aga mida arvata neist Blaupunkt-dest? Korralik firma peaks ju olema ja tundlikus on ikkagi parem (91dB), kui praegustel (88dB), küll aga jääb alla nendele Hertz-dele (93dB). Mahub ilusti planeeritud summa sisse ja on samuti komponent, ainult muret tekitab see 3oomine takistus.

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Blaupunkt Blue Magic CX 130 - Ainult, et ma ei tea kuidas mu makk suhtub 3oomistesse kõlaritesse?

See Blaupunkt ei ole enam see, mis varem, ise ostsin mõõdu jagu väikemad (nüüdseks müüdud) ja Herziga sama suuruse juures võrrelda ei anna, isegi Audi originaal oli IMO parem.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 22.11.13 15:42 Tsiteeri


Pigem siis tõesti juba need, kui hinnapiir kõigutatav ei ole.

Endal on kogemus ainult Hertzi komponentidega, mis maki järgi mängides tegid kunagises autos üpris kuulatavat heli. Teiste tootjate kohta ei tea, kuid usun, et kindlam on see tühised 15€ juurde panna:) Ehk oskab keegi teine teisi variante kommenteerida.

Kui seda veel teinud ei ole, siis loe see sama teema äkki läbi, mäletan, et kunagi kui uurisin siis vist just siin samas oli ka juttu sarnastest Hertzidest ja ka paljudest teistest komponentkõlaritest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.13 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Pigem siis tõesti juba need, kui hinnapiir kõigutatav ei ole.

Endal on kogemus ainult Hertzi komponentidega, mis maki järgi mängides tegid kunagises autos üpris kuulatavat heli. Teiste tootjate kohta ei tea, kuid usun, et kindlam on see tühised 15€ juurde panna:) Ehk oskab keegi teine teisi variante kommenteerida.

Kui seda veel teinud ei ole, siis loe see sama teema äkki läbi, mäletan, et kunagi kui uurisin siis vist just siin samas oli ka juttu sarnastest Hertzidest ja ka paljudest teistest komponentkõlaritest.


Pistan ka juba nina siia vahele.

Kas need kõlarid istuvad ilusti uste sisse? Pean siis silmas, et ei pea midagi eriliselt ümber tegema? Sama ka tweeterite koha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.11.13 20:12 Tsiteeri


Eks ma pean siis kaaluma vist pisut kallimaid kõlareid. Aga teab ehk keegi soovitada mõnda teist kauplust, millel oleks kodulehel olemas kogu tootevalik ja ilusti viisakalt koos tooteinfoga olemas ja ehk ka suurem tootevalik ja soodsamad hinnad.

Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Pistan ka juba nina siia vahele.

Kas need kõlarid istuvad ilusti uste sisse? Pean siis silmas, et ei pea midagi eriliselt ümber tegema? Sama ka tweeterite koha.


Võin öelda, et ette ustesse saab paigaldada 4" elemendid originaal kõlarite asemele lõigates originaal kõlari küljest see kinnitus rõngas ära ja selle külge uus kõlar kinnitada. Aga veidike viisakam oleks osta näiteks AudioCity-st kõlarirõngad ja paigaldada 5,25" kõlarid. Nende tweeteritega on natuke keeruline vist ja tõenäoliselt vaja loomingulist lähenemist mingisuguse liimiga. Sest originaal tweeterid istuvad täpselt silindrikujulises augus, seega tuleks uutel tweeteritel kogu üleliigne korpus ümbert ära lõhkuda vist ja siis kuidagi liimiga sinna auku kinnitada, sest see originaal klamber ei pruugi uutele sobida. Ühesõnaga kui kunagi uksepolstri oled maha võtnud, küll siis tead millest räägin.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 03.12.13 12:46 Tsiteeri


Tekkis nüüd endal küsimus muusikasüsteemi kohta. Auto ei ole küll B5 vaid 8L, kuid tundus siiski parim koht küsimiseks, sest isegi elementide suurused on samad. Nimelt on autos sees tavaline Concert heli, ees ustes originaal 4'' midbassid ja tweetrid. Taga on 5.25'' originaal koksiaalkõlarid ning pagasiruumis originaal väike woofer. Esimesed originaalkõlarid on aga alla igasugust arvestust, hakkavad väga kergelt plärisema ja tagumised mängivad need lihtsalt üle. Algselt tekkis mõte asendada esimesed kõlarid 5.25'' komponentidega. Tellisin omale sobivad vaherõngad ning paigaldasin garaažis juba mitu aastat vedelenud Hertzi EV130 midbassid esiustesse koos mingite Hertzi tweetritega.
Kahjuks aga teevad need üpris vaikset heli võrreldes nende originaalidega mis seal enne olid. Kui Fader keskele keerata siis karjuvad tagumised kõlarid lihtsalt üle. Kui aga Fader rohkem ette keerata, siis jääb pagasiruumis olev woofer vaikseks. Ühesõnaga nii läheb kõik paigast ära ja nüüd ongi küsimus, et millega need esimesed kõlarid asendada?

Originaal midbass oli 4ohm'ne, sama on ka see uus mille paigaldasin. Küll aga on nende praeguste Hertzide tundlikkus kõigest 90db. Juhul kui osta näiteks sellised või sellised, kas siis võib asi tänu kõrgemale tundlikkusele heli olla parem? Need viimased on muidugi vaadatud sellise mõttega, et kevadel, kui ilmad paremad, lisada neile võimendi ning väheke asisem woofer taha. Hetkel ei ole viitsimist/tahtmist seda asja nii suurelt ette võtta, kui üldse. Juhul kui praegu saaks ainult esikõlarite vahetusega helipildi oluliselt paremaks, siis jätakski asja tõenäoliselt nii.

Üks küsimus veel, kumb on originaal kõlarijuhtmetel pluss ja kumb miinus? Üks juhe üleni roheline ja teine roheline musta kriipsuga (äkki ühendasin valesti üldse).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 22.02.14 13:24 Tsiteeri


Oskab keegi öelda milliste näitajatega on B6 originaal võimendi(tavaline süsteem supakaga, mitte bose)? Või mis võimsusega kõlarid seal otsas on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 22.02.14 13:46 Tsiteeri


Tagakõlarite väljund on maks. 2x25W ( THD = 10% ) . 2-oomiste kõlaritega saaks ehk 2x40W.
Subaka väljund on maks. 70W ( THD = 10% ) .


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.14 14:19 Tsiteeri


Meil laos lai valik sobitusrõngaid, raame, tagakõlari aktiivadaptereid, võimendeid, kõlareid jne.
Omal jääb kohe üle terve B5 bose komplekt (6x kõlarid + suppar, võim). Kel huvi, u2.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 23.02.14 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tagakõlarite väljund on maks. 2x25W ( THD = 10% ) . 2-oomiste kõlaritega saaks ehk 2x40W.
Subaka väljund on maks. 70W ( THD = 10% ) .


Tänud!

Originaal kõlaritel tahaks leida midagi asemele ilma, et peaks uusi juhtmeid ja võimu vahetama hakkama. Oskad äkki paar näidet tuua mis sobiks sinna? Nii, ette kui ka taha, suppaka jätaks hetkel samaks.
Lisaks:
Põhimõtteliselt peaks sellised sobima nii, ette kui ka taha? http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/492/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 27.02.14 21:06 Tsiteeri


Kas sellised kõlarid 65w rms üldse korralikult tööle hakkavad ilma võimuta, kui makk on 4x50w?

http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/123/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.02.14 07:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Kas sellised kõlarid 65w rms üldse korralikult tööle hakkavad ilma võimuta, kui makk on 4x50w?

http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/123/

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42185&page=1


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmok
huviline



Registreerunud 25.01.10
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4, 03, 1.9TDI

postitati 02.03.14 20:57 Tsiteeri


Kas kuskil müüakse ka korralikke MDF vaherõngaid nii ette kui taha? Need plastikud on nagu nad on....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.0% - SQL: 36.0%]