Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Autor:
Pealkiri: A4 b5 originaal kõlarite vahetus (Vastuseid: 348 | Vaatamisi: 116085)
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 13.01.08 14:33 Tsiteeri


Timmid nii, et kompode jaoks lükkad selle lüliti Fulli peale. Levelist ilmselt saab Gaini muuta, st siis võimu ühtlustada maki volüümiga. Kanalite arvu paned ka seal vastavalt, mitu kõlli sa tahad panna ja kas sildad ka. Kui sildad siis paned 2 peale, saad kaks sillatud kanalit.
Ja kompodele paned ikka omad filtrid kah vahele, eelkõige juba sellepärast et sellel võimul kõrgete filtrit ei olegi, ja täisriba ei ole kah mõtet sinna sisse lasta. Niisiis jääb sul üks kanal veel mingi bassika jaoks kah.

A ja kui tahad bassikat ka panna siis sul ilmselt y kaablit, mis teeb ühe rca otsa kaheks, sest sul on seal iga kanali jaoks eraldi sisend ja kui sa ühte ei pane juhet siis välja sealt kah midagi ei tule.
Tsitaat:
Algselt postitas: Chuulo
Nii mõtlesin siiski, et panen need R5A komponendid võimu taha.
Aga ma ikkagi ei tea kuidas peaks võimu taga neid asju timmima.
Mul suht vanakooli võim kah.
Tegin kaks pilti võimust:

http://img100.imageshack.us/img100/2765/subkanalidfq2.th.jpg

Saab selle võimu külge ühendada ültse??



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.08 15:59 Tsiteeri


aitähh sulle ;)
Y kaablid on olemas.
Eelmises autos olid selle võimu taga mul tagumised kõlarid ja suppakas.
Suppaka lasin paraku läbi. :P
Kuna varem pole kompodega kokkupuudet olnud, siis olingi suht juhmard sellel teemal..
Homme siis juhtmeid vedama ;)

Edit: nüüd tuli hoopis nii välja, et ostsin maki millel on 4 rca-d nüüd oleks vaja teist juhet ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 13.01.08 16:34 Tsiteeri


Võid seda sama y kaablit kah kasutada. Ainus millest ilma jääd on vb bassika juhtimine. Kui sul on nii et üks rca väljund on subwoofri jaoks, või teine variant on et üks väljund on front ja teine rear. Aga vahet pole ju, milleks ikka esikõlle maha keerata..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.08 16:53 Tsiteeri


aga kas sellest y juhtmest heli kvaliteet ei muutu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 13.01.08 17:01 Tsiteeri


Ei, jaotad ühe kanali lihtsalt kaheks, et võim aru saaks et teises kanalis kah heli tuleb. Mõnel on nii et on üks sisend ja neli kanalit, mõnel on kaks sisendit ja neli kanalit. Kui seal teises sisendis midagi ei ole siis väljund on ainult kahes kanalis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
slaava
huviline



Registreerunud 26.01.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 17:58 Tsiteeri
arusaamatus



lugesin siin teemat A4 esikõlarite vahetus. Jäi arusaamatuks kas paigaldussügavusega 60 mm kõlarid mahuvad siis sinna või mitte. üks väidab et ruumi on küll aga teine et aken ei lähe täiesti alla. Probleem on selles et mul el aknad ja kui ma panen sinna 60mm sügavusega dls R5-d kas need akna klaasi segama ei hakka. Aken läheb ikka täitsa alla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

postitati 29.01.08 19:44 Tsiteeri


nu mina installisin oma a4 need dls r5 ja aken käib nagu snagie :D ja kunagi oli mul veel 1 a4 ja sellesse installisin signati midwooferid 13 cm ja probleeme ei olnud... mul sellest installist siin kusagil mingi väike jutt ka vist olnud... igatahes minul probleeme ei esinenud... edu !!!


A6 C4 Avant 1.8 92 kw 1997 a. ; A4 B5 Avant 1.8 92 kW 1997 a. ; A6 C5 Avant quattro 2.5 tdi 132 kW 2000 a. ; A4 B5 quattro 2.8 142 kW 1997 a. ; S6 C5 Avant quattro 4,2 250 kW 2000 a. A4 B5 Avant 1.8 TQ 132 kW 2000 a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 29.01.08 20:11 Tsiteeri


Aga tee või tina, mina installisin ka DLS R5A, koos ostetud vahetükkidega, aga juhi aken lõpuni alla enam ei lähe :D Pressid, siis tunned, et mingi asi on ees ja natuke annab järgi. Ehk minu loogika järgi kõlar.
Kõrvalistuja oma aga läheb täitsa lõpuni alla.
Samas mina ei näinud ühtegi erinevust juhi vs kõrvalistuja polstril ega uksel, seetõttu ei tohiks vahet olla. Peaks tegelikult tõesti polstiri ükspäev lahti võtma ja vaatama.
Kuna mul õnnetuke vändaakentega, pole häirinud siiani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lri
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.07
Asukoht: Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kW

postitati 03.07.08 16:28 Tsiteeri


Kust neid esikõlarite vaheadaptereid veel võiks leida, siinnimetatud Audiocity poes neid ei ole, Noores Tehnikus ka mitte.
Kui paksud need muidu on, saaks ise vineerist või millestki lõigata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 03.07.08 18:00 Tsiteeri


Väga paksud ei ole, ca 3-4mm(oleneb kohast) ja vineerist on ikka parem tulemus kui plastist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.07.08 07:25 Tsiteeri


Mina soetasin just nädalapäevad tagasi Noortehnikust audi A4, B5 vaherõngad esiustele ja hind oli 275 kr.
Olemas ka puidust vaherõngad aga originaalkõlar asetseb nurga all, polstri küljes, niiet tasane vaherõngas ei sobi (ühe nurgaga on ainult vastu polstrit, ülejäänul on vahe sees), niiet ei näinud põhjust ise aretama hakata, kui spetsiaalne asi olemas.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.07.08 07:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Mina soetasin just nädalapäevad tagasi Noortehnikust audi A4, B5 vaherõngad esiustele ja hind oli 275 kr.
Olemas ka puidust vaherõngad aga originaalkõlar asetseb nurga all, polstri küljes, niiet tasane vaherõngas ei sobi (ühe nurgaga on ainult vastu polstrit, ülejäänul on vahe sees), niiet ei näinud põhjust ise aretama hakata, kui spetsiaalne asi olemas.

http://www.nexxia.co.uk/Speaker_adaptors/images/SAK-1104.jpg Mul polnud küll kruve kaasas aga muidu samasugused.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 04.07.08 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
http://www.nexxia.co.uk/Speaker_adaptors/images/SAK-1104.jpg Mul polnud küll kruve kaasas aga muidu samasugused.

Ja neid samu sai Audiocity'st ca 100.- :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.07.08 12:51 Tsiteeri


Seda nimetatakse vahendustasuks vms ;)


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lri
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.07
Asukoht: Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kW

postitati 04.07.08 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Mina soetasin just nädalapäevad tagasi Noortehnikust audi A4, B5 vaherõngad esiustele ja hind oli 275 kr.
Olemas ka puidust vaherõngad aga originaalkõlar asetseb nurga all, polstri küljes, niiet tasane vaherõngas ei sobi (ühe nurgaga on ainult vastu polstrit, ülejäänul on vahe sees), niiet ei näinud põhjust ise aretama hakata, kui spetsiaalne asi olemas.

Tallinna noored tehnikud polnud sellistest adpteritest kuulnudki, rääkisid ka et tuleb ise saagida ja värki.

Kas ukse külge ei saa kinnitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.07.08 19:52 Tsiteeri


Asja iva selles ongi, et vahe jääb uksepolstri ja kõlari vahele kuna originaalkõlari kinnitused on nii tehtud, et kõlar jääks ülessepoole suunatuna.
Saab ikka ise ka aretada, ma ühe tegingi ise.. 10mm vineerist rõngas, see kruvidega kinni + siis vahed lasksin silikooni täis, kuigi ilus ei jäänud aga mängis hästi, teist ei viitsinud teha, niiet vaherõngad poest parem osta.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RiderS
huviline



Registreerunud 22.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 '94 Avant

postitati 04.07.08 19:59 Tsiteeri


me oleme tavaliselt teinud puidust rõngad, ning oleme ka paigaldanud 16,5cm kõlarid uste külge


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 06.07.08 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RiderS
me oleme tavaliselt teinud puidust rõngad, ning oleme ka paigaldanud 16,5cm kõlarid uste külge

Jaa ikka on saladus, kuidas see esteetiline välja hakkab nägema ja üldse kuidas ;) ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RiderS
huviline



Registreerunud 22.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 '94 Avant

postitati 06.07.08 11:50 Tsiteeri


kõlar jäi polstri taha, polster jäi nii nagu ta tehasest tuli. pole kyll parim varjant kuid oli vaja niimoodi teha. sai kõik ära tihendatud ning heli jäi hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 06.07.08 14:35 Tsiteeri


Mõni pilt ehk tööst?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RiderS
huviline



Registreerunud 22.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 '94 Avant

postitati 06.07.08 18:25 Tsiteeri


kahjuks pilte pole pakkuda, ei tule koguaeg meelde, et võiks pilti teha ning siis ei jõuaks tööd ka teha kui koguaeg kaameraga ringi käija.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uunp
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.08 12:17 Tsiteeri


proovi nii: pane hea headunit(makk) ja kõik audi originaalkõlarid korraliku võimu taha ning kerge subwoofer ja asi suht ok. Sõber tegi nii ja võiks öelda, et väga hea säästuprojekt!:D
endal praegu S4-l samamoodi pandud ja ütleks et audi kõlarid nagu peakski võimu taga olema. väga hästi mängivad ja üllatavalt puhas..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 14.07.08 15:43 Tsiteeri


Samas kui Sa vaatad neid originaal kõlareid - mid-woofer on 4" ja RMS äkki 20W, siis minu arvates on mõttetu neile veel võimendi vahele panna. Enne ostaks võimendi asemel kasvõi uued kõlarid, mille paneks esialgu maki taha, kui võimu pole.

Muidugi ma ei väida, et võimendiga ei hakka orig kõlarid paremat häält tegema, aga lihtsalt kasutegur on väga väike.

Kuid eks see ole maitse asi - kes hindab kõrgelt kriiskavat heli, kes madalat jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lri
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.07
Asukoht: Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kW

postitati 14.07.08 17:15 Tsiteeri


Panin ka siinsete soovituste järgi DLS R5A kompod koos võimendiga, kuid kogu see ukse polster ja värk vibreerib ja pläriseb kaasa niiet tulemus ei ole küll see mida ma ette kujutasin.
Mis te selle polstrialuse porolooni moodi asjaga teinud olete, kas üldse ära visanud või on veel mingeid ideid? Endale tundub et see sahistab ka tuulega kaasa seal, kõige etem vist oleks see polstri külge kinni liimida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 14.07.08 20:30 Tsiteeri


Minul on see polstrialune asi alles, peaks olema tolmukaitse.

Ja vibratsiooni ma küll uksest oluliselt ei kuule, pigem tunnen jalgadega. Mina küll ei kurda.
Muidugi on mul tehtud ustele täis nn naginaeemaldus, ehk kõik polstri osad mis kuhugi vastu lähevad, on pehme liimitava riidega üle kaetud. Samas ka enne seda ei plärisenud.

Äkki on Sul midagi lahti jäänud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.2% - SQL: 54.8%]