Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Audi 80 1.8S - 1991 - tryku (Vastuseid: 144 | Vaatamisi: 23285)
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.09 20:58 Tsiteeri


Asja menetletakse hetkel. Ei tea tema sõbra tunnistuse kohta. Mina ise leidsin 5 tunnistajat lisaks enda kaasreisijale, kellest 2 nägid tervet õnnetust pealt ning 3 autode asendit pärast pauku. Lisaks sõitis sealt mööda üks politseiauto vahetult pärast õnnetust, tema lubati ka üles otsida. Eks me näe, mis saab. Üks nendest tunnistajatest käis politseis, kes nägi tervet laksu pealt, ning mainis, et nad olid asja üle väga hämmingus olnud ning kahtlustavad, et süü läheb pooleks. Eks tuleb edasi kaevata sel juhul.

Muidugi kui natukenegi loogiliselt mõelda, siis ei saa mina nagu kuidagi süüdi selles jääda. See Golfimees väidab, et mina olin tema suunavööndis risti ees, monoveoliselt b3 on üsna raske sellise liiklusega niimoodi risti ajada asfaltil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 29.12.09 21:07 Tsiteeri


Kahju, et sellised õnnetused juhtuvad ja sellised ülbikud meie ümber. Ma ei tea kuidas sa suudad sellise näilise rahuga asja võtta. Ma oleks vihast juba ammu midagi (lolli) teinud. Näiteks ülbitseja proteesikandjaks tampinud või auto taastamiskõlbmatuks plekk-karbiks tagunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.09 21:11 Tsiteeri


Eks on minulgi suur hunnik närvirakke kadunud ning soov igasuguseid asju teha. Nagu sa mainisid, siis niiöelda loll tegu ei mõjuks menetluskäigule hetkel eriti hästi. Sooviks seaduslikult midagi korda saata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 29.12.09 21:11 Tsiteeri


Ütleme nii, et omakohus on alati üks viimastest variantidest, aga siiski olemas. Seda siis peale menetluse lõppu muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.12.09 21:16 Tsiteeri


Vastuse mittenöustumisel peaksid igaljuhul vaidlustama minema, kui sulle tahetakse mingit mudru pähe määrida.
Sinu masina kahjusid ja vastasosapoole oma vaadates....ei saa isegi sellest aru, et kuidas nad süülisust veel jagama hakkavad, ilmselgelt sinu masina muljumiste järgi näha, et poolitada pole siin tegelikult midagi.
Süülisust nüüd körvale jättes, kindlustus ütleb taastamisele kindlasti ei: " majanduslikult pole taastamine pöhjendatud jne jne".


Loodame parimat ja pöhjustaja saaks ka teenitud karistuse!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 29.12.09 21:17 Tsiteeri


Oleks siis vaid uksed kõverad aga see tainas on sul karbi ja tagumise tiiva ka sassi sõitnud, mida ei saa ainult välja vahetada. Ja tõsiselt ülbe tegelane tundub, ei imesta ka kui selline läti tuning tagumiku all. Nagu ta mainis, kavatseb läbi Audi sõita?? No vaevalt. Ei tõsiselt kurb ikka vaadata sellist asja. Igaljuhul loodan, et saan masina jalule! Küll sellele Golfi vennale veel elu ehitab!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.09 21:20 Tsiteeri


See auto ilmselt taastamisse ei lähe, pool külge tuleks mingise teise aparaadi küljest ära lõigata. Kindlustuses öeldi kohe, et taastamist ei tule. Eks näeb, hetkel olen uue auto otsinguil, mis hetkeseisu järgi vist ei juhtu Audi olema, sest hinnaklass on piiratud. Kaalusin ka varianti doonori ostuks ning tehnika ringi laduda, aga see on kahtlane variant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.10 18:52 Tsiteeri


http://www.tartupostimees.ee/?id=208365 :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.10 23:01 Tsiteeri


Politsei jõudis otsusele, et Vw Golfi juht on süüdi liiklusõnnetuse põhjustamises ning kostitati teda väikese rahatrahviga. Selleks, et teda süüdi mõista, otsisin avalikke kanaleid mööda tunnistajaid. Lõpuks sain erinevate foorumite abil 9 tunnistajat, kellest 1 tegi toreda pildi(allpool).

Hetkel tegeleb asjaga kindlustus ning märtsi kuu jooksul ehk selgub, kui suur summa minule hüvitatakse. Auto läheb mahakandmisele niikuinii, lihtsalt ei tea, kas jääb minu kätte või võtab kindlustus ära. Mina seda nagunii tükeldama ei hakka, tahaksin tervikuna müüa.

Pilt avariist siis:

http://trykmann.planet.ee/audiavarii.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 24.02.10 23:30 Tsiteeri


Sellistel ülbikutel tuleks load ära korjata, oleks Eesti liikluskultuur hoopis ilusam ;)

Oli eelmisel aastal samane juhus, kus Tartus Statoili juures (bussikakõrval) tagurdas mingi maun mulle oma e30-ga ette... Nagu tellimise peale olid politseinikud kohe platsis, ja vennal oli julgust ülearugi. Tema pole süüdi ja jutul lõpp! Parklas olid veel ühed klubilised hõbedase s4-ga, kes nägid asja pealt ja läksid selle rullika peale viha täis, ja lõpuks oli sedasi et see "kõva" vend küsis kiiremas korras mu konto numbri ja stange sai uue värvkatte :)

Sulle soovin ma igastahes autoasjus edu!


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 24.02.10 23:40 Tsiteeri


Väga hea meel, et asi sinu kasuks lahenes ja seda venda rahatrahviga kostitati. Ta on mullegi mitmel korral oma mitterahuldava liiklemismaneeriga silma jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.10 18:16 Tsiteeri


Ta sai nüüd 6000.- trahvi + liikluskindlustuse koefitsendi kasv ning katkise auto remont, ehk õppis sellest midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 25.02.10 19:57 Tsiteeri


Tryku, mis sinu masinast ka saab? Huligaan teeb korda, st katab kahjud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.10 20:04 Tsiteeri


Huligaani kindlustus tegeleb asjaga. Eks hüvitavad mulle selle. Küsimus on hetkel ainult selles, mis suurusjärku see summa jääb ning kas auto jääb minu kätte või ostab kindlustus minult selle ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KristoA
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8t Avant

postitati 25.02.10 20:14 Tsiteeri


Enda oli kunagi juhus kus peateele ette keerati, auto läks põhimõtteliselt mahakandmisele. Kindlustus pakkus algul ühte summat ja auto oleks talle jäänud. Lühikese mõttepausi järle küsisin kindlustuselt nõks väiksema summa tema poolsest pakkumisest + auto jäi mulle. Hiljem müüsin auto veel terviklikuna maha sellises seisus nagu ta oli. Kokkuvõttes tuli auto hind kõvasti üle turu keskmise.
Soovitan sullegi samamoodi teha kui autost lahtisaamise soov muidugi väga kiire pole;)


Dont Drive Faster Than Your Guardian Angel Can Fly.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.10 20:17 Tsiteeri


Eks ma kaalun jah seda varianti. Lihtsalt sõltub sellest praegu, kui suur see summa on, mis nad hinnast alla lasevad või vastupidi. Kui see summa on näiteks 4k, siis ei ole mõtet endale võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
advanti
huviline



Registreerunud 08.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.10 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Ta sai nüüd 6000.- trahvi + liikluskindlustuse koefitsendi kasv ning katkise auto remont, ehk õppis sellest midagi.



kas trahv on ainult liiklusavarii põhjustamise eest või on määratud ka valeütluste andmise eest?

ma lihtsalt ei mõista miks sellistele petistele valetamise (loe: politseile kaarega laskmise) eest nagu mingi karistust ei rakendata ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.10 20:56 Tsiteeri


Ma millegi pärast arvan, et see on hetkel ainult liiklusõnnetuse põhjustamise eest. Ma pole hetkel politseist ühtegi paberit saanud, käin ja uurin täpsemalt, mis ja kuidas seal on. Tean lihtsalt, et politsei koostas talle väärteoprotokolli ning sai 6000 trahvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.10 20:19 Tsiteeri


Kindlustus andis raha ning auto jäi alles. Helitehnika on autost suures osas maha müüdud. Võib auto endiste alla ära tõsta, kuna nüüd läheb tervikuna müüki ning pole siin muud tarka miskit rääkida.


Auto on müügis ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.10 13:25 Tsiteeri


Auto on MÜÜDUD.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 46.8% - SQL: 53.2%]