Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  25  26  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127352)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.19 08:35 Tsiteeri


HTTPS tugi (eeldab omajagu koodi redigeerimist) ja veel mitu kasutusmugavust tõstvat lisa on loomisel.
Tsitaat:
Algselt postitas: argo12
HTTPS võiks lisada. https://help.zone.eu/kb/https-ja-tasuta-ssl-sertifikaat-lets-encrypt/



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.19 08:41 Tsiteeri


Testisin just ja kõik peaks töötama nagu mõeldud, kas peale avatari vahetamist F5 olete proovinud klikkida?
Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Ei saa juba pikemat aega avatari muuta, tuleb ise vana tagasi koguaeg. Milles asi võib olla?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro 2.2T | MB 190e

postitati 25.03.19 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Testisin just ja kõik peaks töötama nagu mõeldud, kas peale avatari vahetamist F5 olete proovinud klikkida?
Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Ei saa juba pikemat aega avatari muuta, tuleb ise vana tagasi koguaeg. Milles asi võib olla?

Olen proovinud palju kordi, ei midagi :(

EDIT: Korras! Pidi Ctrl all hoidma ja siis F5 vajutama ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 18.06.19 08:02 Tsiteeri


Tere Meeskond!

Tegin varuosakuulutuse.
Pange mulle u2u, mis ma valesti tegin. Kui kuulutust lugesite, siis saite aru, et terve auto ei ole varuosadeks. Muus osas sai nagu nõuded täidetud. Ei mõista praegu.

Tervitustega
Indrek

EDIT: Respect, sain pahandada ja parandusi. Korras, proovib olla parem foorumlane!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.19 20:47 Tsiteeri
laigi või feimi jagamise võimalus



Loen siin juba mitmes õhtu Zoigi hilisöiseid memuaare ja no peab meeldima... samas ei taha heale jutule ühtki tobedat lauset vahele toppida, see oleks nagu hea raamatu sodimine.
On siin vahel teisigi selliseid häid postitusi olnud, mis liigseid kommentaare ei saa, aga vähemalt minu jaoks hoiavad sellised mõnusad klubilaste teemad foorumil hingamist sees ja tulen hea meelega vabadel õhtutel sirvima.

Maailma on tänaseks harjunud igale poole nüüd ja kohe hetke emotsiooni pealt laike ja muid plönne jagama - äkki mingi lihtne '+' märgi kogumine teemadele või positustele juurde? Samas võibolla mõni vana asi toimiks ja hooaja top auto/autoteema valimised taastada...? Ühesõnaga täpset lahendust ei oskagi pakkuda, aga mingi feimi jagamise võimalus võiks olla. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 17.07.19 13:01 Tsiteeri


Üks asi mis minul mõttest läbi käis, et ammu pole enam valitud Aasta autot. Kas äkki see võiks ka olla üks pisike asi mis ehk innustabinimesi natuke masinaga tehtavat jagama? Ma ei tahaks uskuda, et tänapäeval enam inimesed autosid ei noki, aga see ei kajastu küll enam eriti palju.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 17.07.19 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürgen


Maailma on tänaseks harjunud igale poole nüüd ja kohe hetke emotsiooni pealt laike ja muid plönne jagama - äkki mingi lihtne '+' märgi kogumine teemadele või positustele juurde?



Julgen kahelda, et laikide kogumine postituse alla paneb inimesi, kes teevad asja tasemel mis laiki vääriks, rohkem oma projekte kajastama või suuremalt ehitamist ette võtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 17.07.19 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürgen
Loen siin juba mitmes õhtu Zoigi hilisöiseid memuaare ja no peab meeldima... samas ei taha heale jutule ühtki tobedat lauset vahele toppida, see oleks nagu hea raamatu sodimine.
Tänud heade sõnade eest:) Tore, kui keegi peale minu seda saagat veel lugeda viitsib.
Õhtul proovin jätkata, palju pole enam tänapäevani jäänud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.19 05:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürgen
Loen siin juba mitmes õhtu Zoigi hilisöiseid memuaare ja no peab meeldima... samas ei taha heale jutule ühtki tobedat lauset vahele toppida, see oleks nagu hea raamatu sodimine.
On siin vahel teisigi selliseid häid postitusi olnud, mis liigseid kommentaare ei saa, aga vähemalt minu jaoks hoiavad sellised mõnusad klubilaste teemad foorumil hingamist sees ja tulen hea meelega vabadel õhtutel sirvima.

Maailma on tänaseks harjunud igale poole nüüd ja kohe hetke emotsiooni pealt laike ja muid plönne jagama - äkki mingi lihtne '+' märgi kogumine teemadele või positustele juurde? Samas võibolla mõni vana asi toimiks ja hooaja top auto/autoteema valimised taastada...? Ühesõnaga täpset lahendust ei oskagi pakkuda, aga mingi feimi jagamise võimalus võiks olla. :)

Minul isiklikult küll pole ühtegi sellist autot mis like vääriks aga ma pole kindel, et isegi kui oleks kas ma tahaks neid foorumis koguda. Kellegi kätetöö väärtustamine ja see, et ta seda ka meiega jagab on igati okei ja tunnustamist väärt aga kas selleks peab foorumist facebooki tegema, selles ma kindel pole.


Tsitaat:
Algselt postitas: Zandr
Üks asi mis minul mõttest läbi käis, et ammu pole enam valitud Aasta autot. Kas äkki see võiks ka olla üks pisike asi mis ehk innustabinimesi natuke masinaga tehtavat jagama? Ma ei tahaks uskuda, et tänapäeval enam inimesed autosid ei noki, aga see ei kajastu küll enam eriti palju.

Selle ideega olen igati päri ehk see aasta kindlasti korraldame taaskord AC Aasta Auto valimised.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 03.09.20 19:16 Tsiteeri


Mis värk sisselogimisega on? Viimasel ajal lõppeb sessioon kiiremini kui pangas :D varasemalt pidin ainult arvutit vahetades sisse logima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.20 05:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Mis värk sisselogimisega on? Viimasel ajal lõppeb sessioon kiiremini kui pangas :D varasemalt pidin ainult arvutit vahetades sisse logima

Mina ise pole enda kasutamise mustri puhul muutust märganud, aga vaatame üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.09.20 06:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Mis värk sisselogimisega on? Viimasel ajal lõppeb sessioon kiiremini kui pangas :D varasemalt pidin ainult arvutit vahetades sisse logima


Kas võib olla, et kogemata on saanud linnuke sinna kasti? "Turvaline login - kui arvutil on rohkem kasutajaid peale teie"
https://www.upload.ee/image/12232271/login.jpg

Teine variant on interneti brauseri seadetes pandud, et kustutab küpsised ära mingi aja tagant äkki?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 04.09.20 10:48 Tsiteeri


Turvaline login ei ole sees. Võimalik et see on mingi uus Google Chrome featuur (enamasti vaatan foorumit läbi mobiili)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  25  26  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 18.0% - SQL: 82.0%]