Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi V8 4,2 - 1992 - m2rk0 (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 6455)
m2rk0
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 1992 4.2

postitati 25.07.08 09:58 Tsiteeri
Audi V8 4,2 - 1992 - m2rk0



Omanud autot umbes 2 kuu kanti. Ei ole ühtegi halba sõna öelda.
minu arvamus v8 kohta on, et olenevalt suurest mootorist ei ole see auto mõeldud kiirendamiseks, vaid rahulikult sõidu nautimiseks (kui vaja siis saab ka väga korralikult kiirendada, jalgu ei tohiks paljudele jääda). Kasutan siis autot igapäevasesk sõiduks.

Aasta: 1992
Mootor: 4.2, 206 kw
Käigukast: Automaat
Värvus: tumepunane


lisad: elektrilised peeglid, elektrilised akende tõstukid, elektriline katuseluuk, käetõed ees ja taga, püsikiiruse hoidja.

Vaja natuke nokitseda auto kallal enne kui päris korda saab. Vaja vahetada pidurikettad + klotis. Tegemist siis ufo ketastega, mille ostmine ei ole just kõige meeldivam. Kuid selle eest on nede eluiga pikk. Ja siis veel mingi kala auto käima jäämisega, millest ka siin foorumis juttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 25.07.08 10:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: m2rk0
...

Vaja natuke nokitseda auto kallal enne kui päris korda saab. Vaja vahetada pidurikettad + klotis. Tegemist siis ufo ketastega, mille ostmine ei ole just kõige meeldivam. Kuid selle eest on nede eluiga pikk. Ja siis veel mingi kala auto käima jäämisega, millest ka siin foorumis juttu.


Mõttekam oleks otsida kuskilt S6 püstakud koos suportidega. Esiteks ei ole nende ufo ketaste eluiga midagi nii pikk ning teiseks nad on ikka väga inetud ja tihti küsitakse, et kuidas sa panid valuvelje plekkvelje peale. :D

Paar pilti ei teeks paha autost.
Edu ja jaksu hooldamisel.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m2rk0
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 1992 4.2

postitati 25.07.08 10:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Tsitaat:
Algselt postitas: m2rk0
...

Vaja natuke nokitseda auto kallal enne kui päris korda saab. Vaja vahetada pidurikettad + klotis. Tegemist siis ufo ketastega, mille ostmine ei ole just kõige meeldivam. Kuid selle eest on nede eluiga pikk. Ja siis veel mingi kala auto käima jäämisega, millest ka siin foorumis juttu.


Mõttekam oleks otsida kuskilt S6 püstakud koos suportidega. Esiteks ei ole nende ufo ketaste eluiga midagi nii pikk ning teiseks nad on ikka väga inetud ja tihti küsitakse, et kuidas sa panid valuvelje plekkvelje peale. :D

Paar pilti ei teeks paha autost.
Edu ja jaksu hooldamisel.


ilu suhtes on küll jah ufo kettad suht rõvedad aga õnneks on mul suht täis veljed ja kettaid pole nähagi. äkki räägid täpsemalt sellest s6 püstakutest ja suportitest.

Pildid tulevad ka mõne aja jooksul. kahjuks pole teinud veel pilte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 25.07.08 10:46 Tsiteeri


Sinna sobivad S4/C4 uuemad püstakud/suportid ja kõikide S6/C4 esipüstakud/suportid. Kui huvi, võin nimetatud suportid koos pmts uute klotsidega hea hinnaga müüa, ühe pmts uue ketta saad ka kaasa. Püstakud pead otsima või olemasolevatele ratsima vahetükiga supordid külge. UFO kettad ei kesta kaua, mitte üldse, igavane rist ja viletsus. kardab kuumana vett st temperatuuri muutusi, läheb kiiresti kõveraks.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 25.07.08 13:53 Tsiteeri


V8...tubli ost ;).....olen sellist isendit omanud juba üle 2 aasta :)
Hoolduskulud , et auto liiguks ja ilus välja näeks , on lihtsalt mystilised :mad:
Hetkel seisab kuuriall, kuna mootor otsustas õli sumpsist välja heita:mad:
Loodame ,et su masin kestab ja ise ka seda hoiad
;)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.08 17:19 Tsiteeri


täna vaatasin keskhaigla juures ühte v8 kuidas ta manööverdas. 4,2 hääled ikka ilusad. ilus auto see v8 aga mul küsimus miks sul avatari pilt hoopis teine audi siis on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
m2rk0
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 1992 4.2

postitati 25.07.08 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
täna vaatasin keskhaigla juures ühte v8 kuidas ta manööverdas. 4,2 hääled ikka ilusad. ilus auto see v8 aga mul küsimus miks sul avatari pilt hoopis teine audi siis on?


see teine on mu kunagine audi, ehk siis esimene audi mis mul oli. ja kusjuures peale audi pole ma suutnud või ei tahagi muid autosi soetada

uus avatar tuleb siis kui olen jõudnud autost korralikke pilte teha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.8% - SQL: 44.2%]