Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17
Autor:
Pealkiri: Mida peaksid teadma Xenon tuledest? (Vastuseid: 409 | Vaatamisi: 181236)
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.13 12:26 Tsiteeri


Pole tänu väärt, siis on hea kui asja ette läks :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 26.12.13 12:27 Tsiteeri


Paluks jällegi foorumikaaslaste abi xenon tulede kohalt. Nimelt tekkis mõte originaalis B4 suht tagasihoidliku sooritusega luupidele paigaldada 55w xenon komplektid. Hetkel on mul originaal pirnide asemel 35w/4300k komplektid. Otseselt väheseks nagu ei jää aga pigem oleks asja mõte selles, et autocheki veateade ära saada, ilma mõtetut lisatarbimist/takistit lisamata ja autocheki ratsimata. Siinkohal palukski asjakohaseid kommentaare kuidas toimib 55w xenon luupidega. Milline on pirni töötemperatuur võrreldes 35w xenoniga. Kas luupide taga reflektoreid ei hakka küpsetama. Mida veel peaks teadma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.12.13 15:48 Tsiteeri


55W xenon'i ploki takistus ei pruugi sugugi sama olla mis 55W hõõglambil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 27.12.13 12:45 Tsiteeri


Ega ei pruugi jah, mind huvitabki, et kas "petab" sellega autocheki ära või mitte. Kas B4 tuledel olid luubi tagused reflektorid vist plekist ja kroomitud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 11.02.14 21:49 Tsiteeri


Kas keegi teab sellist asja?
Mis mudelite tuled sobivad Audi V8-le? Tingimus oleks see, et tegu oleks projektor luuptuledega ning vastavate E ja muude tähistega.
Lühidalt, tahan organiseerida projektoritega originaaltuled V8-le. Mitte sellised mis ma ise kokku pean ehitama.
Aga no kui ei saa siis hakkan ehitama. Ärge mulle ÜV punkti kontrollist rääkige, olen kursis ja tean mida vaja et seaduslik oleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.02.14 06:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Kas keegi teab sellist asja?
Mis mudelite tuled sobivad Audi V8-le? Tingimus oleks see, et tegu oleks projektor luuptuledega ning vastavate E ja muude tähistega.
Lühidalt, tahan organiseerida projektoritega originaaltuled V8-le. Mitte sellised mis ma ise kokku pean ehitama.
Aga no kui ei saa siis hakkan ehitama. Ärge mulle ÜV punkti kontrollist rääkige, olen kursis ja tean mida vaja et seaduslik oleks.

Need tunduvad üsna 1:1.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 12.02.14 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Kas keegi teab sellist asja?
Mis mudelite tuled sobivad Audi V8-le? Tingimus oleks see, et tegu oleks projektor luuptuledega ning vastavate E ja muude tähistega.
Lühidalt, tahan organiseerida projektoritega originaaltuled V8-le. Mitte sellised mis ma ise kokku pean ehitama.
Aga no kui ei saa siis hakkan ehitama. Ärge mulle ÜV punkti kontrollist rääkige, olen kursis ja tean mida vaja et seaduslik oleks.

Need tunduvad üsna 1:1.


Vabanda, kuid ma ei mõista mis tunduvad 1:1.
Ma tahaks lihtsalt teada millise mudeli Xenon tulesid otsida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.02.14 17:22 Tsiteeri


No kui sinna miski enamvähem esteetilise välimusega sobiks, oleks nett luupidega V8-te pilte täis. Ega see sul originaalne idee ju pole.

Kõige lähedasemad selle ajastu luubid on B4/Coupe/S2/RS2 omad. Need on aga lühikesed ega näeks ilmselt head välja.

Järgmised on C4 S4/100 TDI omad. Ei näeks paremad välja. C4 A6 omad ka mitte.

Siis on D2 A8 omad. Algsed kitsamad eraldi suundadega ja hilisemad facelifti kõrgemad ja ühes tükis. Need viimased võiks ehk midagi sobivusele kõige lähedasemat olla, kuid reaalsuses ilmselt siiski mitte.

Mingeid muid variante väga nagu polegi. Mina arvan, et las V8 jääda, nagu ta on. See luup ei tee teda etemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 12.02.14 17:25 Tsiteeri


V8 originaal tuli peale hooldust näitab paremini kui S xseno luup.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 14.02.14 22:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
V8 originaal tuli peale hooldust näitab paremini kui S xseno luup.


Tänud info eest kõigile.
Kevadel teen hoolduse läbi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.12.14 20:26 Tsiteeri


Põles maha xenoni moodul (5DV 008 290-00), see on seda tüüpi asi, kui ma õigesti olen aru saanud, mis teeb ise 85V, kõrgepingeosa on eraldi vahetult pirni taga.

Mõte on see vahetada mingi järelturu hiina mooduli vastu, kuid nendest vist suurem osa sisseehitatud kõrgepingeosaga? Küsimus ongi selles, kas eksisteerib mingeid "hiinakaid", mil oleks käiviti eraldi?

Küsin seepärast, et siis saaks installi teostada oluliselt viisakamalt, ei peaks hakkama tule korpust lõikuma, viiks kaabelduse läbi originaalpistiku ja jätaks algse pirnitaguse käiviti alles?
Mis tuuninguspetsialistid kommentaarivad sellise idee peale.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 08.01.15 19:51 Tsiteeri


C6-l viskas ühe xenon pirni roosaks ära. On kellelgi kogemust ka popimate night breaker vms poppide pirnidega võrrelduna originaal xenon pirniga? On parem valgustatus või tegu hea turundusega?


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.01.15 21:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
C6-l viskas ühe xenon pirni roosaks ära. On kellelgi kogemust ka popimate night breaker vms poppide pirnidega võrrelduna originaal xenon pirniga? On parem valgustatus või tegu hea turundusega?

Minu arvates on parem küll. :) C6 isegi kaks eraldi teemat, kus igasugust juttu selle kohta. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 25.01.15 12:14 Tsiteeri


Kas keegi siit on midagi tellinud retrofitlab ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 25.01.15 12:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: medical
Kas keegi siit on midagi tellinud retrofitlab ?

Jah on küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
marko.koiduste
huviline



Registreerunud 09.11.14
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.15 19:21 Tsiteeri


Palju teid siin on, kes halogeni on vahetanud Xenoniks? Kuidas käitute ülevaatuse eel? Politseiga pole kokkupuuteid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
iguaan
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 A4 Avant 2.0T quattro 147kw '05

postitati 22.05.15 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: marko.koiduste
Palju teid siin on, kes halogeni on vahetanud Xenoniks? Kuidas käitute ülevaatuse eel? Politseiga pole kokkupuuteid?

Kui pesurid ja automaatne kõrguse regull ning muidu tuled näitavad nii nagu peab, siis sõidad sisse ja loodad, et ülejäänud auto korras. Kui aga puuduvad eelnevad lisad, siis jätad auto maja ette senikauaks, kuni kõik vajalik olemas seaduses sätestatud korras. Teele inimesi pimestama minna ei ole kohe kindlasti vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Madman
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A3 1.9 81kw

postitati 04.11.15 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: medical
Kas keegi siit on midagi tellinud retrofitlab ?


Hiljuti tellisin, 6 päevaga jõudis Tartu DPD lattu. Tellitud sai FXR-3.0 Bi-xenon laternad koos Aharon ballastitega ja misked 4300k D2S pirnid.

Tuled soojenevad ~3-5s ning näitavad väga-väga hästi. Ülimalt rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RomanP
huviline



Registreerunud 27.07.15
Asukoht: RAKVERE
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5

postitati 05.12.15 10:37 Tsiteeri


S6 c5 xenonite reflektoreid ka kuskilt veel tellida saab? Jube kehvasti näitavad lähituled..
V mida teha, et need xenonid midagi näitaksid ka??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 14.12.15 17:36 Tsiteeri


Ega kellelgi ei ole jagada A6 C4 tehase xenonite elektri skeemi? Mingil põhjusel lülitub vasak tuli korraks sisse ja siis kustub, ja nii iga paarikümne sekundi pärast.


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 14.12.15 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arro
Ega kellelgi ei ole jagada A6 C4 tehase xenonite elektri skeemi? Mingil põhjusel lülitub vasak tuli korraks sisse ja siis kustub, ja nii iga paarikümne sekundi pärast.


Kindel, et ballast korras? Proovi multimeetriga mõõta enne balklasti, kas pinge on pidev ja piisav ja proovi parem-vasak ballast omavahel ära vahetada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 15.12.15 15:12 Tsiteeri


Mis puudutab vilkumist siis see toimub siis kui tuled kustus ja süüde väljas, ma üldse ei välista et ballast tuksis omadega kuid mõõtnud ma ka ei ole, eks kui kodus tagasi siis saab seda teha mis mind rohkem huvitab on see, et kas pistikust ballasti peab minema pidev 12V, kaasa arvatud siis kui süüde väljas. Ning teine asi mis mind huvitab on see et milline on õige toite juhe kahest, sellepärast ka skeemi vaja. Üldiselt on plaan need originaal ballastid sealt minema saada ja teha spets adapter mille abil D2S pirn koos D2S pistikuga kinnitada reflektorile ning kasutada aftermarket ballaste.


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dimand
huviline



Registreerunud 08.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant B5 1.9TDI

postitati 19.12.15 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
6. detsembril 2007. a. jõustus muudatus Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavate nõuete seadusele. Selles muudatuses räägitakse „lähi- ja kaugtuledest, mille valgusvool ületab 2000 lumenit ".
Nõuded sellisele optikale on alljärgmised:
1. Pirne, mille valgusvool ei ületa 2000 lumenit, on lubatud kasutada tuledes asümmeetrilise valgusvoolu jaotusega;

2. Mootorsõidukile, mille esmaregistreering jääb peale 2000. a. 1. oktoobrit, peavad ksenoontuled olema varustatud automaatse kõrgusekorrektoriga ning tulepesuritega (automaatseks korrektoriks ei loeta salongis asuvat regulaatorit);

3. Gaaslahendusega laternatel peab lähitulest kaugtule peale ümberlülitamise seade rikke korral lülitama automaatselt sisse lähituled.

Lisaudutuledel peab samuti olema E-markeering ning need peavad vastama nõuetele, mis on toodud Euroopa sertifikaadis number 19 või direktiivis 76/762/EMÜ. Ksenooni saab neisse paigutada üksnes tootjatehas ise.



http://uudised.ekspressauto.ee/news/auto/article.php?id=29975613


Kas antu kehtib endiselt? Ehk kui auto esmaregistreering jääb enne 2000. a 1. oktoobrit ja halogeenide asemele paigaldatud tuled on ksenoonidele vastava märgistusega, kuigi masinal puudub tulede automaatne kõrgusereguleerimine ja tulepesurid, ei tule TÜV punktis sellega probleeme?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Madman
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A3 1.9 81kw

postitati 16.01.16 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dimand
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
6. detsembril 2007. a. jõustus muudatus Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavate nõuete seadusele. Selles muudatuses räägitakse „lähi- ja kaugtuledest, mille valgusvool ületab 2000 lumenit ".
Nõuded sellisele optikale on alljärgmised:
1. Pirne, mille valgusvool ei ületa 2000 lumenit, on lubatud kasutada tuledes asümmeetrilise valgusvoolu jaotusega;

2. Mootorsõidukile, mille esmaregistreering jääb peale 2000. a. 1. oktoobrit, peavad ksenoontuled olema varustatud automaatse kõrgusekorrektoriga ning tulepesuritega (automaatseks korrektoriks ei loeta salongis asuvat regulaatorit);

3. Gaaslahendusega laternatel peab lähitulest kaugtule peale ümberlülitamise seade rikke korral lülitama automaatselt sisse lähituled.

Lisaudutuledel peab samuti olema E-markeering ning need peavad vastama nõuetele, mis on toodud Euroopa sertifikaadis number 19 või direktiivis 76/762/EMÜ. Ksenooni saab neisse paigutada üksnes tootjatehas ise.



http://uudised.ekspressauto.ee/news/auto/article.php?id=29975613


Kas antu kehtib endiselt? Ehk kui auto esmaregistreering jääb enne 2000. a 1. oktoobrit ja halogeenide asemele paigaldatud tuled on ksenoonidele vastava märgistusega, kuigi masinal puudub tulede automaatne kõrgusereguleerimine ja tulepesurid, ei tule TÜV punktis sellega probleeme?


Ma läksin ka sama jutuga TÜV'i, et näe selline seadus, kuid puust ja punaselt tehti selgeks, et pane need kaks asja külge või korista xenonid ära. Ühesõnaga seadus on vigaselt kirja pandud aga TÜV läbi ei saa (kui just mustalt ei tehta).

Ostsin Hiinast kaks 3000K D2S pirni, mis hiinakatele omaselt on väga nõrga valgusega ning üsnagi kollased. Nendega sain läbi :). Ei pidanud tulesid maha kakkuma ja halogeenid asemele panema.

Juhuslikult leidsin tuledepesurid ning reguleerija tagasillale. Üritan need külge saada, siis ei pea enam narveerima iga TÜV kord.

Samas kui pollar võtab seadust sõna-sõnalt (mida nad enamus kordi teevad) siis ehk selle määruse kohaselt ei pea neid panema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xxm24
huviline



Registreerunud 07.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.16 08:43 Tsiteeri


Tere,

Tuleb endalgi nuud see teekond ettevotta kuna uks pirn on juba paris oranziks laind.
Nagu ma arusaan siis Audi A6le C5 2004.a sobivad D2S Xenon Pirnid?
Päris hiinakaid soetada ei tahaks, mis te nendest arvate?
http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=197949

Aitah


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.5% - SQL: 70.5%]