Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  17
Autor:
Pealkiri: Mida peaksid teadma Xenon tuledest? (Vastuseid: 409 | Vaatamisi: 181229)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.08.09 21:07 Tsiteeri


C4 orig ksenoonid olid paraku veel selle õnnetu poolitatud ballastiga, mis muudab uue pirni hinna absurdselt kõrgeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 26.08.09 06:32 Tsiteeri





Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 30.08.09 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
C4 tule puhul rikub see samune klaas suure osa ära, ta ikka jääb valgusvihule ette ja rikub selle ilusa sirge joone ära. Kui tahad xenoni peale ümber teha mõne teise luubiga siis ainult selge klaas, kogu asja ilu keerab see ribiline klaas tuksi. Ilmselt S6 originaal xenon luubi koostamisel on seda kuidagi arvestatud ja seal näeb see vastuvõetav välja.

Ma ei tea kas C4'l on mingeid aftermarket tulesid selge klaasiga, sinna võib juba aretada midagi. Aga ruumi on tules vähe ja üks ilge jamamine ta on. Kui keegi midaig sarnast teha tahab siis mul on selle eelmise projekti pildimaterjal arvutis olemas. Näpunäiteid võin ka jagada, et mida teha ja mida mitte.


Võrdlesin siin C4 laternaklaase. Kui Hella ksenoonlaterna klaasil on lähitule all servas ainult mõned triibud ja selle all pikem triipude rida, siis Hella halogeenlaternal on see alumine triipude rida lihtsalt sedavõrd kõrgem. Depo klaasil on ka samakõrge triipude rida, nagu Hella tavalisel klaasil, aga need triibud on Hellaga võrreldes üsna olematud. Samas on mõlemal halogeenlaterna klaasil halogeentäistule (HR) ja halogeenlähitule (HC) tähistused, ksenoonlaterna klaasil lähitule tähistus lihtsalt puudub.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 30.08.09 21:16 Tsiteeri


Lihtsalt infoks, et minu katsetused olid tehtud C4 originaal xenon klaasiga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kahjutasu
huviline



Registreerunud 05.03.09
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c5 2,5 tdi quattro

postitati 23.09.09 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
See on tavaline klaas.
Ja see on ksenoontuli.





ärge palun uskuge igasuguseid, sest parakun kõik inimesed ei tea isegi, mida nad välja pakuvad.
eesti vabariigis seni kehtivate seaduste ja ka kõikide autotootjate poolt on kindlaks määratud, et xenoni tähiseks on D. niisiis, kui tulel on HR siis see ei ole teps mitte xsenon vaid halogeen ja xenon oleks DR

Ärge palun uskuge igasuguseid, sest paraku kõik inimesed ei tea isegi, mida nad välja pakuvad.
Eesti Vabariigis seni kehtivate seaduste ja ka kõikide autotootjate poolt on kindlaks määratud, et xenoni tähiseks on D. Niisiis, kui tulel on HR, siis see ei ole teps mitte xenon, vaid halogeen ja xenon oleks DR.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.09.09 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kahjutasu
Ärge palun uskuge igasuguseid, sest paraku kõik inimesed ei tea isegi, mida nad välja pakuvad.
Eesti Vabariigis seni kehtivate seaduste ja ka kõikide autotootjate poolt on kindlaks määratud, et xenoni tähiseks on D. Niisiis, kui tulel on HR, siis see ei ole teps mitte xenon, vaid halogeen ja xenon oleks DR.

Ei kehti paraku 100% esialgsete eelmise sajandi lõpus välja tulnud ksenoontuledega autode puhul. Sellel igasugusel vennal, keda sa tsiteerisid, on tehasest selliste ksenoontuledega tulnud S6 Plus. Sel ajal ei olnud tihti tehases paigaldatud ka ei tuledepesureid ega automaatset nivooregulaatorit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 24.09.09 07:04 Tsiteeri


HR on halogeenkaugtule tähis, mitte lähitule. Halogeenlähitule tähis on HC. Gaaslahendusega siis vastavalt DR ja DC.
Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavad nõuded

Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kahjutasu
huviline



Registreerunud 05.03.09
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c5 2,5 tdi quattro

postitati 26.09.09 15:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: kahjutasu
Ärge palun uskuge igasuguseid, sest paraku kõik inimesed ei tea isegi, mida nad välja pakuvad.
Eesti Vabariigis seni kehtivate seaduste ja ka kõikide autotootjate poolt on kindlaks määratud, et xenoni tähiseks on D. Niisiis, kui tulel on HR, siis see ei ole teps mitte xenon, vaid halogeen ja xenon oleks DR.

Ei kehti paraku 100% esialgsete eelmise sajandi lõpus välja tulnud ksenoontuledega autode puhul. Sellel igasugusel vennal, keda sa tsiteerisid, on tehasest selliste ksenoontuledega tulnud S6 Plus. Sel ajal ei olnud tihti tehases paigaldatud ka ei tuledepesureid ega automaatset nivooregulaatorit.



Olen nõus. On üks aga. Need nõuded ei kehti masinatele, mis on toodetud enne 1. jaanuari 1997. Kõik mis on toodetu peale seda kuupõeva peavad omama tuleklaasidel vastavaid tähiseid DR ja DC. Kui neid ei ole, tekib lihtsalt üleavaatusel probleeme, sest seal kontrollitakse selliseid asju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 30.09.09 13:33 Tsiteeri


Järelpaigalduse loodide komplekti on keegi kusagil silmanud?


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altzz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.02.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 2,0TFSI | Audi A6 c6 Avant 2,8FSI Q

postitati 30.09.09 18:52 Tsiteeri


Siin pakutakse tulede automaatset kõrguseregulaatorit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.10.09 06:26 Tsiteeri


Võin sama asja c4-jale pakkuda hinnaga 3k, tegemist täiesti uue Hella toodanguga, kui kellelgi huvi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raizxc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.05
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.09 08:53 Tsiteeri


Tervitus
Tekkis selline küsimus, mul sõbral on Audi A6 2000nda aasta väljalase originaal tehase xenonidega, ja üks ballast andis otsad. Originaali A varuosa eest küsitakse 5000kr. Mõte oli selles, et kui nõnda kallis, vahetaks kogu komplekti mõne odavama vastu välja. Aga pirnid ei sobi originaali pessa. Need nagu nendele autodele, mil pole xenoni ees. Vähemast nii ma sain aru jutust.
On mingi odavam lahendus, kui 5000kr ühe ballasti eest maksta? Vaatasin Xenon-eesti.ee-st, seal oli ballaste mingi 1500ga müügil. Kas need variandid ei sobi?
Igasugune abi lahenduse leidmisel on teretulnud.
Rain


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 01.10.09 09:49 Tsiteeri


Võid kasutada suvalist aftermarket ballastit. Mul on isegi üks üle. Seal on küll teised pistikud küljes kuid nendele on olemas nö. üleminek millega saad originaal pirni külge panna.

Näeb siis selline välja:
http://www.convert2xenon.co.uk/21-50-large/d2s-d2r-connector-for-after-market-ballast.jpg

Ballasti võin 500.- eest ära anda, võta ühendust kui huvitab. Ja selle pistikuga saan kah sind aidata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raizxc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.05
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.09 16:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Võid kasutada suvalist aftermarket ballastit. Mul on isegi üks üle. Seal on küll teised pistikud küljes kuid nendele on olemas nö. üleminek millega saad originaal pirni külge panna.

Ballasti võin 500.- eest ära anda, võta ühendust kui huvitab. Ja selle pistikuga saan kah sind aidata.


Tänud! Saite vist mu sõbraga telefonitsi diilile. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 02.10.09 05:30 Tsiteeri


Aga mis võiks olla selle loodikomplekti ingliskeelne nimetus, või tootekood? Tundub hirmkallis olevat, aga tihtipeale on eestis ilmunud 50% hinnalisa, võrreldes netis liikuvatele komplektidele.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 02.10.09 07:09 Tsiteeri


Olen ka silmanurgast seda teemat jälginud ja nüüd valaks veel õli tulle. Ühel minu autol (A4) on paigaldatud H7 pesas käivad xenonid, ei ole mingeid pesureid, luupe ja loode. Tuleklaas ka tavaline. Julgen väita, et H7 pesas käiv xenon pirn on väga sarnane oma kujult halogenile, valguse vihk jääb samaks. Ainus erinevus on selles, et nähtavus on kordases parem. Tean, et see võib kaasa tuua trahvi ja kordusülevaatuse, kuid riskin siiski. Eesmärk on nähtavus. Meie suurepäraselt märgistatud teedel sügisel vihmaga pole tee pervegi näha, helkurita joodikust me parem ei räägi.

Kui nüüd rääkida asja muutmisest seaduslikuks, siis suuresti on tegu enese petmisega. OK, vahetate, tule klaasi, panete pesuri ja loodi. Siis veel lisada sinna luup... Kas siis on asi seaduslik? Kas tule ümber ehitamine on üldse lubatud? Pean silmas luubi lisamist? Tegelikult aga mõtlen, et kas kõik see jama tasub end ära? Oletame, et see komplekt on Audi 80 küljes... Politsei peatab ja kuna sellel autol pole kunagi tehas xenonit paigaldanud, siis lähed kordusülevaatusele ikka. Ma eelistan ca 20 000 kroonise komplekti asemel siiski ca 2000 välja anda. Kui politsei peatab, siis rõhun helkurita joodiku päästmisele ja ütlen, et ostes juba oli paigaldatud. Ehk pääsen. Kui sinul aga on makstud 20 000 ja vaidlema kukud, siis raudselt lähed ülevaatusele.

pagana pikk jutt tuli juba. Nüüd aga küsimuse juurde, et miks kirjutasin. Ehk keegi on paigaldanud või teab täpsemalt miskit selle loodi käitumisest. Originaalis on andurid ju õõtsade küljes ja selt tuleb inf, et kui koormatud on auto (tee suhtes) ja palju tulesi peaks alla keerama. See lood aga peaks tulesi alla keerama kui ta ise kuidagi kaldu (kalle maakera, mitte tee suhtes) on? Ilmselt on tal mingi reageerimise aeg, et iga muhk ja lohk ei mõjutaks teda. Kui aga on pikem mäkke tõus? Siis saab ta aru, et tagumine ots all ja keerab tuled ka alla? Mäe otsas olles tuled maas ja näha ei miskit? uurin seepärast, et kui see töötab, siis võib see ka tavalise tule puhul mugavust juurde anda. Näiteks õhtul linnas on kolm inimest tagaistmel ja unustasin käsitsi tuled alla keerata ning pimestan teisi...


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 02.10.09 08:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Samzik
Aga mis võiks olla selle loodikomplekti ingliskeelne nimetus, või tootekood? Tundub hirmkallis olevat, aga tihtipeale on eestis ilmunud 50% hinnalisa, võrreldes netis liikuvatele komplektidele.


Ultrasonic Headlamp Leveling Kit Hella 8XX 008 614-011 12 Volt

Eestis on jah kuskil 5k või enam, kasutaja Starri käest saad ma arvan et Eestis kõige odavamalt, vb isegi odavamalt kui eBayst tellides. Minu teada peaks tal see kasutamatta olema.


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Olen ka silmanurgast seda teemat jälginud ja nüüd valaks veel õli tulle. Ühel minu autol (A4) on paigaldatud H7 pesas käivad xenonid, ei ole mingeid pesureid, luupe ja loode. Tuleklaas ka tavaline. Julgen väita, et H7 pesas käiv xenon pirn on väga sarnane oma kujult halogenile, valguse vihk jääb samaks. Ainus erinevus on selles, et nähtavus on kordases parem. Tean, et see võib kaasa tuua trahvi ja kordusülevaatuse, kuid riskin siiski. Eesmärk on nähtavus. Meie suurepäraselt märgistatud teedel sügisel vihmaga pole tee pervegi näha, helkurita joodikust me parem ei räägi.

Kui nüüd rääkida asja muutmisest seaduslikuks, siis suuresti on tegu enese petmisega. OK, vahetate, tule klaasi, panete pesuri ja loodi. Siis veel lisada sinna luup... Kas siis on asi seaduslik? Kas tule ümber ehitamine on üldse lubatud? Pean silmas luubi lisamist? Tegelikult aga mõtlen, et kas kõik see jama tasub end ära? Oletame, et see komplekt on Audi 80 küljes... Politsei peatab ja kuna sellel autol pole kunagi tehas xenonit paigaldanud, siis lähed kordusülevaatusele ikka. Ma eelistan ca 20 000 kroonise komplekti asemel siiski ca 2000 välja anda. Kui politsei peatab, siis rõhun helkurita joodiku päästmisele ja ütlen, et ostes juba oli paigaldatud. Ehk pääsen. Kui sinul aga on makstud 20 000 ja vaidlema kukud, siis raudselt lähed ülevaatusele.

pagana pikk jutt tuli juba. Nüüd aga küsimuse juurde, et miks kirjutasin. Ehk keegi on paigaldanud või teab täpsemalt miskit selle loodi käitumisest. Originaalis on andurid ju õõtsade küljes ja selt tuleb inf, et kui koormatud on auto (tee suhtes) ja palju tulesi peaks alla keerama. See lood aga peaks tulesi alla keerama kui ta ise kuidagi kaldu (kalle maakera, mitte tee suhtes) on? Ilmselt on tal mingi reageerimise aeg, et iga muhk ja lohk ei mõjutaks teda. Kui aga on pikem mäkke tõus? Siis saab ta aru, et tagumine ots all ja keerab tuled ka alla? Mäe otsas olles tuled maas ja näha ei miskit? uurin seepärast, et kui see töötab, siis võib see ka tavalise tule puhul mugavust juurde anda. Näiteks õhtul linnas on kolm inimest tagaistmel ja unustasin käsitsi tuled alla keerata ning pimestan teisi...


20 000.- on ju ilmselge liialdus. Kiti saad ka 1000.- eest, korralikud luubid(+pirnid) ja ballastid saad kuskil 4-5k eest. Kuna sa kiti puhul ei paigalda kah pesureid ja nivoo andureid siis pole neid hetkel mõtet summadele lisada.

Uutematel autodel on põhimõtteliselt kõigil olemas ka xenon tuled, saksa autodele ei ole kuigi keeruline just neid xenon tule luupe saada. Ülejäänud tule ehitus on üldjuhul täpselt sama. Põhimõtteliselt on see vahetus siis plug n play, ehk ei mingit aretamist ja kõik täpselt nagu peab. Paned pesurid ja andurid ka külge ja on vinks vonks.

ARK arvates ei tohi sa põhimõtteliselt stanget kah ise kodus vahetada, rääkimata muudest asjadest. Pead töökojas käima sellega tegelikult. Asja mõte milleks suurem summa välja käia on ju see et paremini näha, su A4 võib paremini näidata küll kui halogeenidega, ei vaidle vastu, aga pane nad kõrvuti mõne tehasest välja veerenud xenonitega ja on kohe teine lugu. Mõistlikult tuleb läheneda asjale, loomulikult tuleb luup pärast korralikult kinnitada et kuskilt liikuma ei hakkaks ning samas saaks teda hiljem ka õigesti reguleerida. Kui need tingimused on täidetud siis pole ju probleemi. Kui mul on olemas ka pesurid ja andurid ning luup on korrektselt külge pandud siis pole põhjust ju mind trahvida? Esiteks ei näe keegi mu tule sisse ja teiseks kui kõik näeb välja nagu tehase lahendus siis milleks? Tehakse muidugi igasugu asju, seda ma siin ei propageerigi et keegi põlveotsas mingi luubi oma B3'le ette aretab.

Audi 80'l ainsaks takistuseks on see, et tuleklaasil pole xenon tähist, muidu võiksid tollele ka vabalt panna ja oleks asi seaduslik. 80'l on klaas ribidega, niiet sinna seda luupi panna oleks nagunii mõttetu.

Mis sellesse loodi puudutab siis ta ei ole sõna otses mõttes lood. Loodiga pole seal miskit pistmist tegelikult. Asi töötab ultraheli anduriga. Andur paigaldatakse kuskile tagasilla lähedusse ning mõõdab siis ultraheliga kui suur vahemaa on tagasilla ja maapinna vahel. Põhimõte on sama mis õõtsa külge kinnituval anduril. Ja mingi viivitus on tal ka kindlasit jah, et iga asja peale kruttima ei hakka kohe.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 02.10.09 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Audi 80'l ainsaks takistuseks on see, et tuleklaasil pole xenon tähist, muidu võiksid tollele ka vabalt panna ja oleks asi seaduslik. 80'l on klaas ribidega, niiet sinna seda luupi panna oleks nagunii mõttetu.
Audi 80-le on tehase luuptuli täiesti olemas. Xenoni tähist kahjuks minuteada pole.

http://www.s2forum.com/photoplog/images/1860/large/1_DSC_0067mod.jpg


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 02.10.09 11:00 Tsiteeri


Kaua vaevas mind probleem C5 xenoon luuptule kehv valgusefektiivsus. Pistsin sisse uued D2S pirnid, nähtavus paranes märkimisväärselt, olin mitu kuud õnnelik, siis tundus, et toon on imeliku roheka varjundiga, vahetasin veelkord pirne, toon sobis (neutraalne valge), olin taas õnnelik mõda aega aga nüüd pimedatel õhtutel sõites märkasin kurvastusega, et on autosid (suht uusi) mille xenonluubid on nähtavalt parema valgusjõudlisega (minust tekib vari, mu oma tuledevihus nina ees). Vaatasin kodanik jk. pildimaterjali väsinud reflektorist ja jõudsin arusaamale, et ajalugu ilmselt ei ole ka mind suutnud vältida.


Kokkuvõtlikult:
C5 2,5" luubiga D2S xenoon reflektoreid (projektoreid) 2tk tarvis.

Lahendus:

A
E-bay-d olen kaevanud aga ilmselt vale otsingusõnaga (xenon projector) ning tulemus pole mitte reflektorid / projektorid vaid terviklikud tuuningtuled, clear 3" luubid lahtisena jms. Kui keegi on saanud e-bayst soovitud tlemuse, siis avaldatatu maagiline otsingusõna.

B
Kui kellelgi on üle c5 xenon projektorid (võivad olla ka väsinud / olen vamis katsetama nende taastamisega), siis antagu sellest teada ning lepitagu hind u2u kaudu või telefonitsi 5016728.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 02.10.09 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
A
E-bay-d olen kaevanud aga ilmselt vale otsingusõnaga (xenon projector) ning tulemus pole mitte reflektorid / projektorid vaid terviklikud tuuningtuled, clear 3" luubid lahtisena jms. Kui keegi on saanud e-bayst soovitud tlemuse, siis avaldatatu maagiline otsingusõna.


eBay link

Valikut on.

Eks see luubi disain paneb ka nii mõndagi paika, lisaks sellele veel väsinud tule klaas. Kasvõi need honda luubid millest siin korduvalt juttu on olnud, no midagi pole teha lihtsalt näitavad super hästi.

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Audi 80'l ainsaks takistuseks on see, et tuleklaasil pole xenon tähist, muidu võiksid tollele ka vabalt panna ja oleks asi seaduslik. 80'l on klaas ribidega, niiet sinna seda luupi panna oleks nagunii mõttetu.
Audi 80-le on tehase luuptuli täiesti olemas. Xenoni tähist kahjuks minuteada pole.

...


Ma pidasin jah pigem B3 silmas. See peaks S2 tuli olema kui ma ei eksi? Tavalisel B4'l vist ei olnud neid?

Aga point jääb samaks, ilmselt xenonit ikkagi panna ei saa sest neil on need tobedad ribid seal ees. Osa klaasist on selge jah aga see alumine osa on ribidega kergelt mis rikub kokkuvõttes asja ära ikkagi. Mõeldud konkreetselt halogeen pirni jaoks, midagi pole teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 02.10.09 12:15 Tsiteeri


Mina ostsin selle müüja käest. Tal kindlasti midagi sobivat pakkuda.

Edit:
2001+ C5 3" bi-xenon luubid (saad kasutaja laur jälgedes käia :) )
Veel ühed, saad ühe tule ka kaasa :D

2.5-tolliseid aga praegu kahjuks ei leidnudki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 02.10.09 13:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
20 000.- on ju ilmselge liialdus. Kiti saad ka 1000.- eest, korralikud luubid(+pirnid) ja ballastid saad kuskil 4-5k eest. Kuna sa kiti puhul ei paigalda kah pesureid ja nivoo andureid siis pole neid hetkel mõtet summadele lisada.


20 000 pole mitte liialdus. Automaatne reguleerimine (sõltuvalt autost - kui võimalik, siis originaal), pesurid võiks ka ikka stange sees käia ja võimalusel originaalid. Edasi tule klaas - kas ikka saad ainult klaasi? Paljudel autodel vaja terve tuli vahetada. Noh ja sinna juurde siis ka pirnid, ballastid, luubid. Miks eelistada originaali? Et tulevikus ka aru saaks, et mis seal tehtud on. Kui ma nüüd kõik selle firmana kokku panen ja paigaldan, siis peaks asjad olema uued, et saaksin anda ka garantii. Vaevalt, et inimene tahab mingit aretist, mida vaid üks mees remontida oskab ja siis see aretis ikaldab ka veel näiteks. Nüüd siis küsimus, et palju kõige selle paigaldamine maksab? 500? 3000? Mina taolist teenust ei taha kunagi pakkuda ja ma arvan, et 20 000 on isegi vähe.

Kui nüüd kogu see süsteem tõsta (oletame, et B3-l on xenoni tähisega klaas saadaval) B3 peale ja politsei su kinni peab, siis trahvi sa tõesti ei pruugi saada. Kui aga sa nüüd vaidled, et kõik seaduslik ja targutad ka, siis kindlasti saad ülevaatuse. Ülevaatus aga tasuta pole + aja ja närvide kulu.

Eks arvamused on erinevad. Anyway, siis leidub mehi kes teevad nii ja naa. Mõni on lihtsa KIT-ga rahul, teisele ei sobi ka originaal xenoni luubid. Oluline on, et see süsteem teisi ei pimestaks ja oleks turvaline. Mina sõidan iga päev maanteel ja pool aastast pimedas. 2-3 korda kuus on ikka ohtlike situatsioone küll. Lihtsalt ei näe inimest, looma.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 02.10.09 13:18 Tsiteeri


Kui suudaks käia, siis Lauri jälgedes sibamine oleks mulle suureks auks. Mees teab mis teeb!
Loen Lauri teemad taaskord läbi ja vajadusel konsulteerin enne kui hakkan 3" BiXenoone soetama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 02.10.09 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Tsitaat:
Algselt postitas: laur
20 000.- on ju ilmselge liialdus. Kiti saad ka 1000.- eest, korralikud luubid(+pirnid) ja ballastid saad kuskil 4-5k eest. Kuna sa kiti puhul ei paigalda kah pesureid ja nivoo andureid siis pole neid hetkel mõtet summadele lisada.


20 000 pole mitte liialdus. Automaatne reguleerimine (sõltuvalt autost - kui võimalik, siis originaal), pesurid võiks ka ikka stange sees käia ja võimalusel originaalid. Edasi tule klaas - kas ikka saad ainult klaasi? Paljudel autodel vaja terve tuli vahetada. Noh ja sinna juurde siis ka pirnid, ballastid, luubid. Miks eelistada originaali? Et tulevikus ka aru saaks, et mis seal tehtud on. Kui ma nüüd kõik selle firmana kokku panen ja paigaldan, siis peaks asjad olema uued, et saaksin anda ka garantii. Vaevalt, et inimene tahab mingit aretist, mida vaid üks mees remontida oskab ja siis see aretis ikaldab ka veel näiteks. Nüüd siis küsimus, et palju kõige selle paigaldamine maksab? 500? 3000? Mina taolist teenust ei taha kunagi pakkuda ja ma arvan, et 20 000 on isegi vähe.

Kui nüüd kogu see süsteem tõsta (oletame, et B3-l on xenoni tähisega klaas saadaval) B3 peale ja politsei su kinni peab, siis trahvi sa tõesti ei pruugi saada. Kui aga sa nüüd vaidled, et kõik seaduslik ja targutad ka, siis kindlasti saad ülevaatuse. Ülevaatus aga tasuta pole + aja ja närvide kulu.

Eks arvamused on erinevad. Anyway, siis leidub mehi kes teevad nii ja naa. Mõni on lihtsa KIT-ga rahul, teisele ei sobi ka originaal xenoni luubid. Oluline on, et see süsteem teisi ei pimestaks ja oleks turvaline. Mina sõidan iga päev maanteel ja pool aastast pimedas. 2-3 korda kuus on ikka ohtlike situatsioone küll. Lihtsalt ei näe inimest, looma.

Selle "ma olen seadusest kõrgemal" suhtumisega sa siin küll mitte midagi ei saavuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 02.10.09 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk.
Selle "ma olen seadusest kõrgemal" suhtumisega sa siin küll mitte midagi ei saavuta.


Saavutan küll. Kas see pole saavutus kui tänu parematele tuledele jääb inimene ellu? Või et ma ise jõuan koju? Kui vaja, siis lähen ülevaatusele või maksan trahvi. Asjal on aga teine ja palju kurvem pool. Oluliselt ohtlikum on 10-20 aastat vana auto mille tuled on juba väsinud ja irooniline on see, et taoliste kalmuküünaldega auto politseid ei huvita ja ülevaatuselt saab ka läbi. Ilus ei ole ennast õigustada, aga kiiruse ületamine on palju ohtlikum ja ei aita kuidagi ohutusele kaasa. Ometi ju kõik oleme kiirust ületanud. Muidugi aga selle tulede teema eeldus on see, et need on reguleeritud ja ei pimestaks.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  17
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.7% - SQL: 50.3%]