Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  17
Autor:
Pealkiri: Mida peaksid teadma Xenon tuledest? (Vastuseid: 409 | Vaatamisi: 181235)
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 02.10.09 14:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa

20 000 pole mitte liialdus. Automaatne reguleerimine (sõltuvalt autost - kui võimalik, siis originaal), pesurid võiks ka ikka stange sees käia ja võimalusel originaalid. Edasi tule klaas - kas ikka saad ainult klaasi? Paljudel autodel vaja terve tuli vahetada. Noh ja sinna juurde siis ka pirnid, ballastid, luubid. Miks eelistada originaali? Et tulevikus ka aru saaks, et mis seal tehtud on. Kui ma nüüd kõik selle firmana kokku panen ja paigaldan, siis peaks asjad olema uued, et saaksin anda ka garantii. Vaevalt, et inimene tahab mingit aretist, mida vaid üks mees remontida oskab ja siis see aretis ikaldab ka veel näiteks. Nüüd siis küsimus, et palju kõige selle paigaldamine maksab? 500? 3000? Mina taolist teenust ei taha kunagi pakkuda ja ma arvan, et 20 000 on isegi vähe.


Ma juhtisin pigem tähelepanu sellele, et mille poolest see kiti xenon siis erineb? Sellele on sul samamoodi vaja regulaatoreid, pesureid ja uusi klaase. Ainus vahe on selles et kiti paigaldamisel maksad umbes 1000.- kiti eest kuid OEM luupide komplekti eest 3-5k. Seda siis parema nähtavuse nimel. Ehk kokkuvõttes tuleb võit kiti puhul kuskil 2000 - 4000.- + tööraha mis on luupide paigaldamisel suurem.

Mis puutub klaasidesse, siis üldiselt on nii et vanematel autodel on klaasid mida saab edukalt vahetada, teadaolevalt on vist C4 A6 ainuke millel olid tehasest ka xenonid võimalik tellida (üks esimesi A8 vist samuti). Minu autol on näiteks halogeen tule klaasil ka xenoni tähised peal. Ja ma arvan et see pole ainuke auto. Ja uutel autodel pole nagunii erilist vahet sellel, kuna terve klaas on selge. See klaas ei muuda enam valgusvihku.

Ning aretuse kohapealt, kui on korralikult tehtud siis ei erine ta kuidaig tehase tulest. Mis seal katki minna on, samamoodi võib sul tehase luup kakti minna kuidagi, keegi ei hakka seda parandama ju. Ostetakse uus tuli ja kogulugu. See kui sa kuskile urna paned ja pärast oled oma kallitest tuledest ilma on sinu enda probleem, lihtsalt risk mida tuleb võtta. Mina olen sellega arvestanud et ma kasko kaudu ei saa täpselt samasuguseid tulesid enam tagasi.

Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Kui nüüd kogu see süsteem tõsta (oletame, et B3-l on xenoni tähisega klaas saadaval) B3 peale ja politsei su kinni peab, siis trahvi sa tõesti ei pruugi saada. Kui aga sa nüüd vaidled, et kõik seaduslik ja targutad ka, siis kindlasti saad ülevaatuse. Ülevaatus aga tasuta pole + aja ja närvide kulu.


Miks ma pean targutama? Mis see põhjus siis oleks mille alusel politsei mind korduvale saadaks? Kui kõik on nii nagu peab, õiged klaasid, pesurid, andurid. Point on selles et poltsei ei hakka põhjuseta kedagi kimbutama, kui need tuled ikka võssa näidavad siis saadetakse korduvale ja kogulugu.

Eestis keegi sellist teenust ei paku, seevastu on see USA's suhteliselt levinud. Mina olen seda korra teinud ja rohkem ei teeks, jamamist on palju. Kuid kel vähegi mutrivõti käes püsib see teeb ise, netis on materjali küllalt. Ning näiteks halogeen luubi vahetamine sama auto xenoni luubi vastu pole küll eriline kunst. See teiste luupide aretamine on jah juba teine teema.

Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa

Saavutan küll. Kas see pole saavutus kui tänu parematele tuledele jääb inimene ellu? Või et ma ise jõuan koju? Kui vaja, siis lähen ülevaatusele või maksan trahvi. Asjal on aga teine ja palju kurvem pool. Oluliselt ohtlikum on 10-20 aastat vana auto mille tuled on juba väsinud ja irooniline on see, et taoliste kalmuküünaldega auto politseid ei huvita ja ülevaatuselt saab ka läbi. Ilus ei ole ennast õigustada, aga kiiruse ületamine on palju ohtlikum ja ei aita kuidagi ohutusele kaasa. Ometi ju kõik oleme kiirust ületanud. Muidugi aga selle tulede teema eeldus on see, et need on reguleeritud ja ei pimestaks.


Nn. kalmuküünlad saad relee+eraldi toite ja uute pirnidega oluliselt paremaks. Näeb välja nagu auto tehasest tulles. Pesed tuled ka veel ära ja.
Mind täiesti harimise mõttes huvitab palju on liiklusõnnetuses vigasaanuid sellepärast et sõidukil olid ees mingid hädised halogeenid? Eeldusel et ta ei ületanud kiirust muidugi.
Ning teine asi millele mõelda, et kui kit pimestab siis see ei tekita sinumeelest üldse liiklusohtliku olukorda? Näitena võin tuua et B3 peal olen ma suht kindel et see kit hakkab pimestama. Põhjuseks reflektoriga tuli + ribidega klaas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 02.10.09 15:45 Tsiteeri


Lisaks Lauri öeldule - olen pidanud B5 masinat ja võin kinnitada, et uue H7 pirniga näitas kõnealune tuli uskumatult hästi (minu algne idee illegaalsed hid kitid lisada B5-le kadusid peast peale halogeenpirnide vahetamist / vist said sinna allseason-d).

C5 D2S tehase xenon oli esimesel öisel sõidul nutuvõru suu ümber kiskuv kogemus ja nii ma olen teosammul nendega edasi liikunud - searoosa varjundiga hääbuvad pirnid vahetanud 2x uute vastu - siis reguleerinud ja vahepeal isegi juba rahul olnud - aga nüüd ikkagi rohkem valgust ihkavana lõpeks ka projektori vahetamise ideeni jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 02.10.09 20:00 Tsiteeri


Ja kui mehed räägivad, et audi tuled näitavad enam vähem siis vw omad ei näita midagi ei night brakeriga ega ka tava uue pirniga.

Ja no 3000.- (6000.- paar) plus veel originaal ballastid ei aitäh. Vanemal autol on see liig. 4000 järelpaigaldus loodid, 2000 pesurid. Lisaks pesurite paigaldus ja katete värvimine. See kõik on väga kulukas praegustel rasketel aegadel. Pirnid veel juurde ja ballastid

Kas keegi on kursis järelpaigaldus lähi tulega mida hella pakub, kuigi ka need olid rõve kallid.

Nägin kusagilt xenon pirne koos balastidega 1000.- paar. Räägiti midagi philipsi litsentsist.

Samas kui kasutada veel päeva tuledeks eraldi tule ja xenonit mitte päeval põletada, ei tohiks xenoni eluiga väga lühike olla.

Ja kaugtulede lisa paigaldus ei anna kah midagi juurde. Tallinn-Tartu maantee esimesel 50 km pole kaugtulega midagi teha liiklus on lihtsalt nii tihe. Ja jõudu pole, et osta uus auto kus xenon peal.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 03.10.09 06:16 Tsiteeri


Küsiks siin teemas,et sai paigaldatud S4 C4jale kaugtuledesse xenonid ning nüüd selline jama, et alguses läksid mõlemad põlema ja järgmine kord läks üks pool ning siis teine pool, vaheldumisi, korraga ei põlenud. Nüüd vahepeal oli nii, et kui kaugtuled sisse lülitada siis korraks läks tööle juhipoolne, siis lülitas välja poole minuti pärast ja seda ainult juhi pool. Sai nüüd aku vahetatud, paigaldatud võimsam, 85 Ah ja nüüd alguses tegi sama asja, aga üks päev isegi hakkas kõrvalistuja poolne tööle ning põles korralikult, aga ikkagi, korraga mõlemad tööle ei hakka. Soovitati vahele panna kas takisti või relee, et kas keegi oskab kommenteerida mis aitaks sellise jama vastu, et ikka mõlemad põleks. Samas mainiks ära, et räägiti, et asi võib olla selles, et originaalis 55 W pirn ja nüüd xenoni pirn 35 W, võib olla see, et auto ei saa aru, et pirn töökorras ja lülitab voolu välja nagu oleks pirn läbi. Vool peale tuleb, aga pirni tööle ei pane. Pirnid ja plokid korras!


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 03.10.09 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Küsiks siin teemas,et sai paigaldatud S4 C4jale kaugtuledesse xenonid ning nüüd selline jama, et alguses läksid mõlemad põlema ja järgmine kord läks üks pool ning siis teine pool, vaheldumisi, korraga ei põlenud. Nüüd vahepeal oli nii, et kui kaugtuled sisse lülitada siis korraks läks tööle juhipoolne, siis lülitas välja poole minuti pärast ja seda ainult juhi pool. Sai nüüd aku vahetatud, paigaldatud võimsam, 85 Ah ja nüüd alguses tegi sama asja, aga üks päev isegi hakkas kõrvalistuja poolne tööle ning põles korralikult, aga ikkagi, korraga mõlemad tööle ei hakka. Soovitati vahele panna kas takisti või relee, et kas keegi oskab kommenteerida mis aitaks sellise jama vastu, et ikka mõlemad põleks. Samas mainiks ära, et räägiti, et asi võib olla selles, et originaalis 55 W pirn ja nüüd xenoni pirn 35 W, võib olla see, et auto ei saa aru, et pirn töökorras ja lülitab voolu välja nagu oleks pirn läbi. Vool peale tuleb, aga pirni tööle ei pane. Pirnid ja plokid korras!


Ilmselt on sul asi selles et nõrk vool on. Vea eraldi juhtmestik koos releega. Starr'i C4'le sai nii tehtud, et võib mingeid näpunäiteid jagada sulle kui tegemiseks läheb. Kulu on kuskil 200-300.-

Kompuuter voolu maha ei võta, kui on sul see autocheck siis lihtsalt piiksub et pirn läbi. Selle vastu aitab jah takisti.

Tsitaat:
Algselt postitas: Samzik
Ja kui mehed räägivad, et audi tuled näitavad enam vähem siis vw omad ei näita midagi ei night brakeriga ega ka tava uue pirniga.

Ja no 3000.- (6000.- paar) plus veel originaal ballastid ei aitäh. Vanemal autol on see liig. 4000 järelpaigaldus loodid, 2000 pesurid. Lisaks pesurite paigaldus ja katete värvimine. See kõik on väga kulukas praegustel rasketel aegadel. Pirnid veel juurde ja ballastid

Kas keegi on kursis järelpaigaldus lähi tulega mida hella pakub, kuigi ka need olid rõve kallid.

Nägin kusagilt xenon pirne koos balastidega 1000.- paar. Räägiti midagi philipsi litsentsist.

Samas kui kasutada veel päeva tuledeks eraldi tule ja xenonit mitte päeval põletada, ei tohiks xenoni eluiga väga lühike olla.


Üldiselt saab 4000-5000.- eest väga korralikud luubid+originaal ballastid+pirnid. Ja sinna pesurid ja andurid juurde. Lihtsalt infoks, et nii hull see asi ka nüüd ei ole. Aga vanemale autole loomulikult, kui ala eluks ajaks endale ei jäta siis pole mõtet ilmselt.

Kuskilt foorumis kunagi lugesin et need hella tuled ei näita just kõige paremini. Võta sa nüd kinni, proovind pole ja tunduvad mõtetult kallid jah.

Ja ega see xenoni eluiga nii kehva nüüd kah ei ole. Praegu müüakse originaal Philipsi pirne nii 600.- eest. Mul on olnud kuskil 2 või 3 aastat ja ei tee teist nägugi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 04.10.09 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Ning teine asi millele mõelda, et kui kit pimestab siis see ei tekita sinumeelest üldse liiklusohtliku olukorda? Näitena võin tuua et B3 peal olen ma suht kindel et see kit hakkab pimestama. Põhjuseks reflektoriga tuli + ribidega klaas.


Päris mitmes postituses olen ma maininud, et kindlasti ei tohi järelpaigaldatud xenon pimestada ja tuled peavad olema reguleeritud. Loomulikult on see ohutuse kohalt äärmiselt tähtis. Kindlasti peaks inimesed ka selleks valmis olema, et kui nad paigaldasid kiti ja see ikka pimestab ning on ohtlik, siis tuleb see maha võtta. Nii ikka ei tohi, et kurat, ma maksin 1000.- ja pohui, las pimestab - mina ju näen.

Mis puudutab aga B3 või teiste autode reflektortuld ja mustriga klaasi, siis on suur tõenäosus, et see siiski toimib hästi kit-ga. Pirni suurus ja kuju on ju sama. Muutub vaid valguse temperatuur. Kindlasti on erandeid, aga paljudel juhtudel õnnestub.

Tulepesuris tahaks ka veel rääkida. Olen sõitnud paljude autodega millel on tule pesurid ja kurat, sellest on vaid pesuvedeliku raiskamise efekt. Puhtaks need klaasi küll ei tee. Ka ei toimi tule pesur ju paljudel autodel kui tulede automaatika peal. Toimib vaid siis kui tuled käsitsi sisse keeratud. Kui tuli ikka sitane, siis pimestamine pole ainus probleem. Siis sa ise ka juba ei näe ja ikka ainuõige lahendus on auto peatada ja tuled puhtaks teha. Ma ei otsi praegu mingit õigustust, lihtsalt see EURO nõue ei toimi hästi meil.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 04.10.09 11:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa

Mis puudutab aga B3 või teiste autode reflektortuld ja mustriga klaasi, siis on suur tõenäosus, et see siiski toimib hästi kit-ga. Pirni suurus ja kuju on ju sama. Muutub vaid valguse temperatuur. Kindlasti on erandeid, aga paljudel juhtudel õnnestub.

Tulepesuris tahaks ka veel rääkida. Olen sõitnud paljude autodega millel on tule pesurid ja kurat, sellest on vaid pesuvedeliku raiskamise efekt. Puhtaks need klaasi küll ei tee. Ka ei toimi tule pesur ju paljudel autodel kui tulede automaatika peal. Toimib vaid siis kui tuled käsitsi sisse keeratud. Kui tuli ikka sitane, siis pimestamine pole ainus probleem. Siis sa ise ka juba ei näe ja ikka ainuõige lahendus on auto peatada ja tuled puhtaks teha. Ma ei otsi praegu mingit õigustust, lihtsalt see EURO nõue ei toimi hästi meil.


Olles näinud nö. loomkatseid selliste tuledega siis pigem ikka ei tööta nad üheski. Luuptulega on jah suur tõenäosus et näitab täidsa normaalselt.

Pirni kuju ja suurus võib enamvähem sama olla, aga nende tööpõhimõte on täiesti erinev. Ei ole ainult see et ühel on teine valgustemperatuur. Selles kogu asja point ongi. Halogeen pirnil on hõõgniit mis helendab, xenonil on gaasiga täidetud kapsel mis helendab. Xenon pirnil on heledamad kohad hoopis teistest kohtades, kui ma õigesti mäletan siis vist oli valgus heledam just kapsli otstes mitte keskel. Nagu sa isegi aru saad siis hõõgniit helendab ikkagi keskelt kõige enam. Sealt tulebki vahe sisse juba, valguse nö. lähtekoht on erinev, tule disainimisel on arvesse võetud just näiteks halogeenpirni eripärasid. Kunagi nägin netis head pilti kuidas xenon pirn valgustab, ei leia üles hetkel kahjuks.


Peale selle on kitide kvaliteet lihtsalt kehvem, alati ei pruugi pirn täpselt keskel olla ja mida veel. Ja selle põhjuseks on see et ükski endast lugupidav firma ei tooda neid kitte (näiteks Hella ja Philips). Mõelge kaua kitid on turul olnud ja palju on läbimüük, aga üksi suurfirma pole neid kunagi teinud. Sel lihtsalt põhjusel, et ameerikas ja üldiselt vist euroopas kah on keelatud halogeentulesse kiti paigaldamine. Põhimõtteliselt on see nii ka Eestis, tulel peab ju xenon pirni tähis olema.

Mis pesuritesse puutub siis jah, üldiselt raiskab pool paaki pesuvett ära ja puhtaks ikka ei tee. Vb volvodel aind, neil on kojamehed :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.10.09 12:19 Tsiteeri


Ma olen A-kaheksaga täpselt sama meelt. Näha on, et mees mõtleb peaga, mitte ei propageeri jõmmimoodi käitumist, samas ei lase ka mingil jäigal EU-bürokraatial endale pähe istuda.

Kaaku kunagisel punasel olid 6000K H4 pesaga bi-ksenoonid ees. Ei mingeid luupe isegi, pesuritest ja autoregullist rääkimata. Sõitis mulle korduvalt vastu, ei pimestanud sugugi. Võibolla seda oli vaid veidi imelik vaadata, et reflektortuli nii siniselt säras. 4300K pirnidega kaob ka see efekt pisemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 04.10.09 12:30 Tsiteeri


Kuna autol selge klaasi ja luubiga tuled, tuli soov osta Xenon HID komplekt, et pimedas paremini näha. Küsingi targemte käest millist klomplekti osta? Määrav on nii hind kui ka töökindlus.

Endale jäi silma selline komplekt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.10.09 13:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
Kuna autol selge klaasi ja luubiga tuled, tuli soov osta Xenon HID komplekt, et pimedas parmini näha. Küsingi targemte käest millist klomplekti osta? Määrav on nii hind kui ka töökindlus.

Endale jäi silma selline komplekt.

Osta kõige odavamad. :) Mina pole veel aru saanud, et neil mingit reaalset kvaliteedivahet oleks. Ilmselt on kõikumisi partii piires, kuid müüja annab tavaliselt aastase garantii, millega saad ringi vahetada, kui jamasid esineb.

Tegelikult peaks vist siit selle "kuidas peaks" ja "kuidas tegelikult ka ok on" osa lahku lööma... Ma kiidan laur'i tubli selgitustöö ja tootearenduse eest, kuid ise läheksin vist ikkagi odavat teed... :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 04.10.09 17:01 Tsiteeri


To Laur :
Tegemiseks läheb kindlasti! Juhtmed on originaalid, aga neid tuli pikendada, aga seda ka korraliku jämeda voolukaabliga, et seal küll jama pole, joodetud ning termoga kinni juhtmed. Pigem siis, et relee vahele, aga mis relee täpsemalt sinna vahele peaks panema?


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 04.10.09 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
To Laur :
Tegemiseks läheb kindlasti! Juhtmed on originaalid, aga neid tuli pikendada, aga seda ka korraliku jämeda voolukaabliga, et seal küll jama pole, joodetud ning termoga kinni juhtmed. Pigem siis, et relee vahele, aga mis relee täpsemalt sinna vahele peaks panema?


http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/37-007-42/relay-1-pole-40-20-a + http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/24-580-25/so960-socket-for-relais-960-wire-60cm-

Uued juhtmed tuleb vedada akult otse releeni, ja releest siis plokkideni. Kui tahad skeemi siis võin seda ka jagada, aga pole eriti keeruline kah.

Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Tegelikult peaks vist selle "kuidas peaks" ja "kuidas tegelikult ka ok on" osa lahku lööma... Ma kiidan laur'i tubli selgitustöö ja tootearenduse eest, kuid ise läheksin vist ikkagi odavat teed... :P


Kusjuures kui ma peaks uuesti tegema siis hetkel vb läheks ka kiti teed. Või teine variant et ostaks sama auto xenon luubid lihtsalt. Põhjus on lihtne - peavalu on kordades vähem, ei viitsi enam. Paar korda võis seda pulli teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.09 17:11 Tsiteeri


Küsiks veel, et kui panen xenoni oma luuptulele siis kuidas peaks reguleerimine toimuma et need võimalikult vähe teisi pimestaks. Või kui autol on täiesti klaari klaasiga tuli siis kas on üldse lisareguleerimine vajalik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.10.09 17:28 Tsiteeri


Regulli nad seinal samamoodi, nagu halogeenid ja ei pimesta nad kedagi. Halogeenid ju pimestavad tegelikult samamoodi, kui nad liiga kõrgele näitavad või näiteks reflektor väreleb vms. Üldjuhul valgustab siis tuli ka tegelikult puulatvu, mitte teed. Kui regullida lähituled maksimaalselt tee peale näitama, siis nad vastutulijaid ei pimesta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 04.10.09 18:04 Tsiteeri


Veel üks huvitav tähelepanek. Mul on ka Passat 2009a - halogeen luubiga. Siiani pole mõelnud xenoni peale, kuna autol ju ka garantii. Nüüa aga huvi pärast uurisin tuld/klaasi ja seal pole absoluutselt ühtegi tähist-kriipsu-tähte-numbrit. Mis nüüd? Ei saa halogeniga ka ülevaatuselt läbi?


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.10.09 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:

Osta kõige odavamad. Mina pole veel aru saanud, et neil mingit reaalset kvaliteedivahet oleks.


Tuleb valida sellised, mida ikka siis saaks ka probleemide puhul ümbervahetada. Ehk siis käest-kätte naljalt ei ostaks ning Lasnamäe keldrist v-o ka mitte.

Olles paigaldanud 1000.- ja 8000.- krooniseid kitte, siis tõesti suurt vahet pole. Jamavad nad tihtipeale kõik, kindlasti korraliku kaabeldusega saab minimaliseerida.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.10.09 12:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Lisaks Lauri öeldule - olen pidanud B5 masinat ja võin kinnitada, et uue H7 pirniga näitas kõnealune tuli uskumatult hästi (minu algne idee illegaalsed hid kitid lisada B5-le kadusid peast peale halogeenpirnide vahetamist / vist said sinna allseason-d).

C5 D2S tehase xenon oli esimesel öisel sõidul nutuvõru suu ümber kiskuv kogemus ja nii ma olen teosammul nendega edasi liikunud - searoosa varjundiga hääbuvad pirnid vahetanud 2x uute vastu - siis reguleerinud ja vahepeal isegi juba rahul olnud - aga nüüd ikkagi rohkem valgust ihkavana lõpeks ka projektori vahetamise ideeni jõudnud.

Sai ka kunagi asja põhjalikult uuritud, vahepeal on uuesti tööle hakanud selline firma:
Vaakumkroom OÜ, Akadeemia tee 21 C, Tallinn. Mulle öeldi hinnaks 400 eek. tükk
A6 C5 Xenon reflektori taastamise eest. Mul tegelt kaks orig. xenoni reflektorit täitsa olemas(vana kahjustunud kroom maha võetud), mingi aeg lasen ära teha.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raulk89
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.08
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kw -00

postitati 11.10.09 00:04 Tsiteeri


Lugesin seda teemat natuke, ja tekkis küsimus, võibolla on see kuskil välja toodud juba, aga kui on luup tuli kas siis on tuleklaaside peal mingi kiri xenonide kohta ja kas siis võivad olla xenonid ( ilma pesurite ja regullijateta ),

mis toobki mind teise küsimuseni

Kas Audi A4 2000. aastakäigul on üldse tulnud tehase xenone. Kui on siis järelikult ma võin ju omale vabalt sellisele autole panna xenoni kiti, ilma pesurite ja regullijateta, sest sel ajal ei olnud neid minu teada üldse nõutudki. Täpsustage kui ma eksin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.10.09 01:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raul206
Lugesin seda teemat natuke, ja tekkis küsimus, võibolla on see kuskil välja toodud juba, aga kui on luup tuli kas siis on tuleklaaside peal mingi kiri xenonide kohta ja kas siis võivad olla xenonid ( ilma pesurite ja regullijateta )

Võivad olla, kui on tehasest nii tulnud.

Tsitaat:
Algselt postitas: raul206
Kas Audi A4 2000. aastakäigul on üldse tulnud tehase xenone. Kui on siis järelikult ma võin ju omale vabalt sellisele autole panna xenoni kiti, ilma pesurite ja regullijateta, sest sel ajal ei olnud neid minu teada üldse nõutudki. Täpsustage kui ma eksin.

On tulnud tehasest ka ksenooniga. Neisse aga, mis on tulnud halogeenidega, kuigi ka luupidega, seaduse järgi ise mingit HID kitti panna ei tohi. Kui paned, siis omal vastutusel ja oled valmis selleks, et ülevaatuselt nendega läbi ei saa või et tänaval võidakse neile viltu vaadata (väike tõenäosus küll, kui ülearu sinised pole) ja kordusülevaatusele saata. Vastu rinda taguda ja seadusele viidata sul aga nii õigust ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.09 08:40 Tsiteeri


B5 facelift halogeen tuledel on ka xenoni tähised peal. Vähemalt minu valduses olevatel tuledel on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 01.11.09 00:35 Tsiteeri


http://www.philips-d2s.com/d1s-bulbs-4300k-pair.html

kas keegi on tellinud ei saa päris täpselt aru kas tegu on philipsi enda toodanguga, kuigi tundub, et ei ole kuna müüakse ka osrmi tooteid...

Hea meelega ostaks originaal toodet.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mrk1
huviline



Registreerunud 01.11.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.09 06:55 Tsiteeri


Leidsin netist ühe lehe, kus võrreldud erinevatel autodel HID järelpaigaldatud komplekte. Ehk kellegi on natuke abiks (paistab, et euroopa autodest sobivad HIDid suurema probleemita E36-le ja 911-le):
http://faqlight.shopower.com/car-tested-retro.htm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 07.11.09 21:29 Tsiteeri


Üks väga abiks sait tundub olevat. Igasugu huvitavaid asju mõistlike hindadega iseehitajatele. Enamus paistab olevat originaali järgi tehtud.

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p591_Auto-Leveling-Headlights---Harness---VW-Passat-3BG.html

Asi mida otsisin aga hella järelpaigalduse oma tuleb odavam ilmselt. Kuna originaal loodid on peris krõbeda hinnaga.

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p108_Auto-Leveling-Headlights---Retrofit---VW-Passat-3BG.html

Ja veel lahe asi mis uuematel autodel peal aga vanadel pole suuna vilgutamine 3x:

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p751_Comfort-Blinker-Module---1-Touch---3-Blinks---VW-Passat-3BG.html


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 09.11.09 10:35 Tsiteeri


Mul on vist aftermarket xenonid luuptulele pandud (atm. regulaatorit ja pesurit pole). Tavaasend on mul 0 peal (kõige madalamale suunatud). Keegi vilgutanud pole, pimedas näitab ilusti ning liiklusmärgid helendavad kenasti vastu. Ülevaatusel üritati peedistada aga kuna klaasi peal polnud märget, et hõõglamp peaks sees põlema ja mudeli aasta on parasjagu sellest ajast kui hakati panema xenon tulesid, siis lasti läbi.

Tulede taga istuvad miskid kirillitsas siltidega ballastid, millest üks inisevat häält teeb. On see halb? :D Kui tuled on peal siis raadio sahiseb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 09.11.09 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Mul on vist aftermarket xenonid luuptulele pandud.

Tulede taga istuvad miskid kirillitsas siltidega ballastid, millest üks inisevat häält teeb. On see halb? :D Kui tuled on peal siis raadio sahiseb.


VAG minule teadaolevalt ei ole tõesti pannud kunagi inisevaid kirillitsas ballaste / seega võid olla täiesti kindel, et sul on aftermarket HID !


:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  17
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.9% - SQL: 55.1%]