Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Bluetooth telefon (Vastuseid: 88 | Vaatamisi: 60827)
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 25.02.09 08:05 Tsiteeri
Bluetooth telefon



Kas võimalik bluetooth-i paigaldada Audi org. telefonile lisaks, et töötab bluetooth läbi org. HF.
Autos on org. Nokia telefon juhtmega. Audi 2003a. Ei soovi paigaldada veel üht HF, kuna originaalis on see peal ja töötab hästi. Lihtsalt ebamugav on kaarti ringi tõsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.02.09 08:21 Tsiteeri


Selleks on näiteks EMT'l twinsim teenus koos lisakaardiga. Kasutanud ise juba aastaid ja paksult rahul. See, et sa autole bluetoothi saad ei anna sulle tegelikult suht midagi ja originaal BT suhtleb mingil põhjusel ainult oma toruga (või ei olnud meil piisavalt aega, et kõiki võimalusi kontrollida ja kasutada). Mingi kontaktisyngi saime isegi käima, aga mingi jama ikkagi tekkis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.09 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Selleks on näiteks EMT'l twinsim teenus koos lisakaardiga. Kasutanud ise juba aastaid ja paksult rahul.
See teenus maksis vanasti ca 100 krooni kuu. On see endiselt nii?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.09 08:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
See teenus maksis vanasti ca 100 krooni kuu. On see endiselt nii?
Nii on!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 25.02.09 08:34 Tsiteeri


Olen teadlik EMT teenustest aga 100.- eeku kuus (aastas 1200eeku) lihtsalt kaardi omamise eest on põhiendamatult palju küsitud.
Pigem paneks autosse rohkme, et asi töötaks. ;););)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.02.09 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tafkin
Olen teadlik EMT teenustest aga 100.- eeku kuus (aastas 1200eeku) lihtsalt kaardi omamise eest on põhiendamatult palju küsitud.
Pigem paneks autosse rohkme, et asi töötaks. ;););)

Millest sa hetkel räägid? Mida sa paned autosse rohkem? 100 eeku kuus tapab, et poleks vaja jännata? Osta endale BT "head unit" (kõrva külge riputatav) ja ühenda oma moblaga ära, ning vabaned oma muredest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 25.02.09 11:08 Tsiteeri


Küsimus oli kas võimalik bluetooth-i paigaldada Audi org. telefonile lisaks, et töötab bluetooth läbi org. HF.
Asi ei ole 100 eeku kuus maksta vaid põhimõttes kas saab paigaldada või ei. Twinsimi ei taha ega muid vidinaid ei soovi kõrva panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Veikko
huviline

Avatar


Registreerunud 27.02.09
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant

postitati 27.02.09 11:20 Tsiteeri


Minu Audis on http://www.nokia.ee/link?cid=PLAIN_TEXT_422728
Toimib kenasti - kuumaksuvabalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audi499
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c7

postitati 25.10.09 21:48 Tsiteeri


Tõstaks teema uuesti üles, äkki keegi on vahepeal targemaks saanud. Küsimus täpselt sama, et kas on võimalik orig hands freega liita mõni bluetooth vastuvõtja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
h6bekuul
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: k6iktee C5; GTI mk5

postitati 26.10.09 06:31 Tsiteeri


Kas sa hakkad siis iga kord, kui autosse istud eraldi aktiveerima oma telefonil BT?

Või hoiad koguaeg aktiveerituna ning panustad pidevale aku laadimisele?

Kasuta ikka asja sihtotstarbeliselt. Nagu "valge inimene". Ehk soeta twinsim. Vanasti maksis see teenus 250.-, nüüd alla saja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 26.10.09 06:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi499
Tõstaks teema uuesti üles, äkki keegi on vahepeal targemaks saanud. Küsimus täpselt sama, et kas on võimalik orig hands freega liita mõni bluetooth vastuvõtja?


Kas siis Parrot´id ei kõlba või - töötavad väga hästi ning hääl tuleb läbi originaal kõlarite. Olen neid päris palju paigaldanud

http://www.parrot.com/uk/products/hands-free-car-kits


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.09 07:12 Tsiteeri


Olen isegi seda Parrot'it vaadanud, kuid mina ei tahaks helikvaliteedis järgi anda. On kellelgi tolle head unitiga kokkupuuteid, et mida see endast ka realselt kujutab?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 26.10.09 07:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Olen isegi seda Parrot'it vaadanud, kuid mina ei tahaks helikvaliteedis järgi anda. On kellelgi tolle head unitiga kokkupuuteid, et mida see endast ka realselt kujutab?


Helikvaliteet ei ole kindlasti nii hea kui torust- torusse rääkides, sest muudetakse seda heli korduvalt analoog digitaalseks ja vastupidi. Ja mida mudel edasi seda paremaks on heli läinud, näiteks 6100 on oluliselt parem kui 3200 mudel. Parrot 9000 seeriat ei ole veel paigaldanud, sest eestis minuteada ei müüda veel (ei ole päris kindel).
See HU on vist kah nii uus asi, et ei ole kogemust.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.09 07:32 Tsiteeri


Urmas, ma pidasin antud juhul silmas muusika heli kvaliteeti.:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 26.10.09 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Urmas, ma pidasin antud juhul silmas muusika heli kvaliteeti.:)


Kuhu see muusika kvaliteet siis peaks kaduma, Parroti unitist läheb ju line-out kaabel maki line-in sisendisse. Või tahad sa mobiiltelefonist üle blutoothi muusikat mängida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.09 08:30 Tsiteeri


Minul on "Sony Ericssoni HBC-30" ühendatud originaal Concert maki taha (lisa "line in" karbi abil, CD box on samuti alles). Töötab nii SonyEricsson kui Nokia telefonidega suurepäraselt.


http://www.nationalfuelprotest.co.uk/HCB-30.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.09 22:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Kuhu see muusika kvaliteet siis peaks kaduma, Parroti unitist läheb ju line-out kaabel maki line-in sisendisse. Või tahad sa mobiiltelefonist üle blutoothi muusikat mängida?

Kui sa kuulad muusikat tehase HU-st või siis mõnest SQ vidinast, siis onju vahe sees eksole.:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 12.11.09 10:20 Tsiteeri
Parrot CK3100 BT Handsfree



Ostes autot , oli sellel peal bluetooth handsfree Parrot CK3100.Tahaks seda kasutada, kuid mul ei õnnestu kuidagi seda telefoniga ühendada. Sellel on salvestatud eelmiste omanike poolt 5 kasutajat (kui ma ikka õieti asjast aru sain) ja ma arvan, et algatuseks tuleks need kustutada, aga kuidas? Kas kellelgi on kogemusi jagada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 12.11.09 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catmar
Ostes autot , oli sellel peal bluetooth handsfree Parrot CK3100.Tahaks seda kasutada, kuid mul ei õnnestu kuidagi seda telefoniga ühendada. Sellel on salvestatud eelmiste omanike poolt 5 kasutajat (kui ma ikka õieti asjast aru sain) ja ma arvan, et algatuseks tuleks need kustutada, aga kuidas? Kas kellelgi on kogemusi jagada?


Mul kulus selle manuali otsimiseks internetist peaaegu terve minut.
http://www.parrot.com/usa/support/userguides/parrotck3100ck3300ck3500


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 12.11.09 11:38 Tsiteeri


Vabanda minu võhiklikkust, aga kas eestikeelset ei ole kuskil(puust ja punaselt)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 12.11.09 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catmar
Vabanda minu võhiklikkust, aga kas eestikeelset ei ole kuskil(puust ja punaselt)?


Uue aparaadiga on eestikeelne kaasas olnud aga see vist Sind ei aita. Seal ei ole midagi keerulist. SETINGS alt valid PAIRED DEVICES tuleb nimekiri salvestatud seadmetest ning järjest ERASE (kustutad) need. Pärast kustutamist paaritad oma telefoniga.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 12.11.09 16:44 Tsiteeri


Tänud! Eks ma homme proovin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 13:08 Tsiteeri


Selline küss (ennekõike Urmasele), et kas selle Parrot'i saab ka Audi originaal süsteemidega suhtlema panna? Nu näiteks d2 facelift, millel kompuutri ülemine sektsioon on raadio ja telefoni info päralt (Radio/telephone information) ning aktiivroolil on ka telefoni klahv.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 26.01.11 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Selline küss (ennekõike Urmasele), et kas selle Parrot'i saab ka Audi originaal süsteemidega suhtlema panna? Nu näiteks d2 facelift, millel kompuutri ülemine sektsioon on raadio ja telefoni info päralt ning aktiivroolil on ka telefoni klahv.



Displeid vaevalt kasutada saab aga roolinuppude jaoks on Parrotil olemas Multican ja Multicom. Uuematele autodele teevad nad lausa originaalseadmeid, võibolla need ühilduvad ka displeidega.

No see oli selline poole tunniga hangitud info.

http://quickconnectproducts.com/steeringwheel.html


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.01.11 07:17 Tsiteeri


Pidasin silmas seda, et kui näiteks kõne sisse tuleb, siis ilmselt d2 facelifti kompuutri ülemine sektsioon näitab sissehelistajat. Ilmselt saab sealt ka tel. raamatut sirvida. Aga usun, et sa said sellest niigi aru.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.5% - SQL: 42.5%]