Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Turu alafoorumiga seotud probleemid ja muudatused (Vastuseid: 124 | Vaatamisi: 62235)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 02.08.09 20:28 Tsiteeri


Enne kui sa sõna hakkad võtma, loe mõttega mis siin teemas kirjas on.
Kus on kirjas, et keegi piirab ostuteemasi, näita mulle ka seda kohta.

Sinu esimene ostukuulutust on siin ja teine siin, kuulutused nupu all kuvatakse ainult viimaseid kuulutusi/postitusi.
Vanemaid kuulutusi/postutusi tuleb otse vastava foorumi alt vaadata.
Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Et siis 5 kuulutust kasutaja kohta. Teen 5 kuulutust ära ja rohkem ei saagi? Siiamaani olen teinud 2 kuulutust, mõlemad ostu kuulutused, esimese soovitud asja sain kohe, teisega oli keerulisem. Pakkumisi tuli, aga ei olnud see mida otsisin. Ja nüüd vaatan, et kuulutust enam pole, mingi nädal tagasi panin kuulutuse ja enam ei näe. Ainult kahe viimase päeva kuulutused on siin. Kas siis nüüd peaks tegema uue samasuguse kuulutuse??? Ja kui siis ka kahe päeva jooksul ei saa soovitud osa, siis teen jälle uue kuulutuse? Niikaua kuni mul 5 kuulutust täis saab ja mis siis saab? Mul (nagu ka paljudel teistel) on ajaga muudki teha kui siin pidevalt samu kuulutusi lisada. Oleks ju mõistlik, kui saan kuulutuses soovitud asja ja pärast muudan kuulutuse pealkirja "ostetud" või "olemas", ja alles siis kustutatakse see ära. Või oleks võimalus ise kuulutus ära kustutada.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.09 20:42 Tsiteeri


No selge, saab ka ju inimlikult suhelda, ei pea kohe tänitama hakkama. Teema jätkub siin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 04.08.09 06:22 Tsiteeri


Kui sa lugeda ja süveneda ei viitsi, siis ei ole vaja siin vinguda ka.
Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
No selge, saab ka ju inimlikult suhelda, ei pea kohe tänitama hakkama. Teema jätkub siin



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 31.03.10 08:06 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=14897
Siia teemasse võiks punkti nr 6 alla lisada ka selle, et ära peaks mainima ka veoskeemi.
Praegu otsisin neliveolist audi 80 foorumist, aga keegi ei ütle, milline tal on - heal juhul saab auto24'st infot selle kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.10 08:09 Tsiteeri


Põhimõtteliselt küll. Levinud on see, et kui ei ole märgitud veoskeemi, siis tavaliselt on tegu esiveduse autoga. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Veiko66
huviline



Registreerunud 26.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 01.05.10 21:09 Tsiteeri
see



ma ei tea kuhu seda kirjutada aga ex mõni "mode" kustutab või liigutab.

Ma olen igast idi... näinud aga kui kuulutus 2nädalat üleval ja siis kustutatakse ära mingil põhjusel, siis võiks ikka
anda teada miks !!!!
Või kui ma oma kaupa mõnele "modele" ei müü talle sobiva hinnaga siis võib ära kustuda teema või ????


Trrr see ikka eri....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.05.10 21:59 Tsiteeri


Mina olin see idi, kas olen Sinult midagi osta soovinud ja Sa pole müünud või vastupidi? Pole mõtet kõike isiklikult võtta, teeme lihtsalt oma tööd ja ju siis keegi enne lihtsalt ei avastanud.

Infoks:
Pisteline kontroll kuulutustele - kontaktid olid puudu, u2u kasutajale koos eksimusega.

Mis nüüd sellesse eelmisesse postitusse puutub, siis kas oled kursis, et selles foorumis kehtivad ka õigekirjareeglid, - sellisele postile järgneks koheselt märkus rikkumise kohta. Jätan selle hetkel tegemata, aga järgmisel korral pead leppima, et keegi idi on anonüümselt Sinu kirjapildi kohta märkuse teinud ja võibolla ka postituse sisu kustutanud.

Parimat!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Veiko66
huviline



Registreerunud 26.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 01.05.10 22:17 Tsiteeri


Nii palju võiks ikka kuskil olla et ma teaks mida ma valesti tegin!
2nädalat hiljem suht raske mõistatada !!
Kui muud moodi ei saa siis võiks saata vähemalt kustutatud posti sisu.
Saan ehk ise oma väikese mõistusega aru mida valesti tegin :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RX
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T, VW Passat 1,9TDI, VW Passat 2,0TDI, UAZ469B,

postitati 02.06.10 20:02 Tsiteeri


Tere

Postitus on kustutatud, kuna see ei sisaldanud reeglites nõutavat infot!
Müügi puhul HIND kohustuslik!

Meeskond.

PS: Käesolevale teatele ei ole võimalik vastata


Tere!

Oleks tore, kui saaksin oma kuulutse nüüd ilusti tagasi, sest tõesti ei jõua neid pilte uuesti linkida ja ka teksti kirjutada. Kas ei oleks piisanud saata mulle sõnum, et ole hea ja muuda oma kuulutus ära aga ei, tundub, et lihtsam on kohe ära kustutada:mad:

Liigne korrektsus ajab kohati tigedaks. Piisaks ju saata väike vihje mis on valesti ja asi saaks lähimate tundide jooksul muudetud.

Jään lootma mõistvale suhtumisele ja ootan postkasti oma kuulutust, et see siis koos mõne hinnaga uuesti ülesse panna.

Terv.

rax


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 03.06.10 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RX
tundub, et lihtsam on kohe ära kustutada:mad:

Liigne korrektsus ajab kohati tigedaks.


Enne kisamist võiks reeglid/nõuded kuulutusele ka korralikult läbi lugeda mitte see 30 sekundit niisama passida.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RX
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T, VW Passat 1,9TDI, VW Passat 2,0TDI, UAZ469B,

postitati 03.06.10 08:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: RX
tundub, et lihtsam on kohe ära kustutada:mad:

Liigne korrektsus ajab kohati tigedaks.


Enne kisamist võiks reeglid/nõuded kuulutusele ka korralikult läbi lugeda mitte see 30 sekundit niisama passida.


Ega ma ei kisagi, vaid kas ei oleks viisakam saata sõnum, et saaksin vajaliku ära muuta, kui olen eksinud. Kustutamine muidugi lihtsam teile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.10 08:33 Tsiteeri


Aga tulles tagasi küsimuse juurde - mis takistas reeglite läbilugemist selle 30 sekundi jooksul?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.06.10 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RX
Kustutamine muidugi lihtsam teile.

On jah. Kui sa teaksid, kui palju neid kustutatakse. Oma nime alt U2U-d saates tuleb niikuinii midagi ninakat vastu. Või siis lihtsalt ignoreeritakse. Ei jõua/viitsi tuuleveskitega võidelda ega personaalteenindust pakkuda. Kustutamine on konkreetne märguanne, et edaspidi tuleb midagi muuta. Lisaks tuleb noreply kasutajalt ikkagi selgitav kiri ka ju. Minu arvates on see piisav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RX
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T, VW Passat 1,9TDI, VW Passat 2,0TDI, UAZ469B,

postitati 03.06.10 19:58 Tsiteeri


Kuna ei ole just uus liige siin ja muidu asjadega suht kursis, siis seekord ma tõesti eksisin ja ei lootnud just sellist suhtumist aga enivei, lihtsalt viskas korraks ära aga üritasin jääda viiskaks siiski;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rahzel
huviline



Registreerunud 25.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & A3

postitati 03.01.11 11:13 Tsiteeri


Ei suutunud leida moderaatorite nimekirja seega kurdan oma muret siin.
Nimelt ei lase mul veljed&rehvid foorumis kuulutusi lisada, kuna ütleb et limiit (5) täis. Samas on nendest 5-st 4 juba mitte-aktiivsed tükk aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 03.01.11 13:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rahzel
Ei suutunud leida moderaatorite nimekirja seega kurdan oma muret siin.
Nimelt ei lase mul veljed&rehvid foorumis kuulutusi lisada, kuna ütleb et limiit (5) täis. Samas on nendest 5-st 4 juba mitte-aktiivsed tükk aega.

Otsi need kuulutused üles ja muuda nende staatus "müüdud/ostetud/vahetatud" vastu. Kuulutused ei muutu mitteaktiivseteks iseeneslikult, vaid ootavad kasutajapoolset muudatust. Variant on see, et oled lihtsalt pealkirja milleks iganes muutnud ja ees ilutseb ikkagi staatus "M:" ehk siis "müüa".

PS! Vastus esimesele murele.

EDIT: Vot, kus Sinu mure põhjus peitub :). Paluks ikka enne kuulutamist reeglid läbi lugeda, mis kuulutuse sisestamisel avanevad ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rahzel
huviline



Registreerunud 25.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & A3

postitati 03.01.11 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
EDIT: Vot, kus Sinu mure põhjus peitub :). Paluks ikka enne kuulutamist reeglid läbi lugeda, mis kuulutuse sisestamisel avanevad ;).


Tänud! Mõtlesin esialgu,et muudan vaid teema pealkirja "MÜÜDUD" peale.
Nüüd asi selge. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 03.01.11 22:54 Tsiteeri


Mind huvitaks pigem, et miks sisestatud kuulutust kustutada ei saa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 03.01.11 23:08 Tsiteeri


Ole hea, vaata müügiteemade õpetuste alt pilte. Su kuulutus on pandud 1.jan. Ei ole veel 7 päeva möödas. Muuta saad küll.
See on lihtsal põhjusel: mõned siin igapäev kustutasid teema ja tegid kohe sama sisuga uue - ehk kunstlik "uppimine".
Parimat!
Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Mind huvitaks pigem, et miks sisestatud kuulutust kustutada ei saa?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 04.01.11 09:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lunatic
Ole hea, vaata müügiteemade õpetuste alt pilte. Su kuulutus on pandud 1.jan. Ei ole veel 7 päeva möödas. Muuta saad küll.
See on lihtsal põhjusel: mõned siin igapäev kustutasid teema ja tegid kohe sama sisuga uue - ehk kunstlik "uppimine".
Parimat!
Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Mind huvitaks pigem, et miks sisestatud kuulutust kustutada ei saa?



Küsimus ei olnud mitte muutmises nagu lugeda võib vaid kustutamises, kui lõpuks leian omale soovitu siis tahaks ka kuulutuse kustutada. Muutnud olen seda kuulutust juba piisavalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 04.01.11 10:07 Tsiteeri


Nagu näha, siis on sul probleeme lugemisega - näed ainult seda mida ise tahad? Kustutamine käib täpselt samamoodi nagu muutmine, kui viimasest muutmisest on 7 päeva möödunud, siis on võimalik muuta või kustutada kuulutus. Selle teema alt kolmandas postituses on ilusti ära näidatud kus see kustutamise valik asetseb.
Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Küsimus ei olnud mitte muutmises nagu lugeda võib vaid kustutamises, kui lõpuks leian omale soovitu siis tahaks ka kuulutuse kustutada. Muutnud olen seda kuulutust juba piisavalt :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 04.01.11 18:22 Tsiteeri


OK selge, eks vist nägin seda mida tahtsin. Kena kui kustutamisvõimalus olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.11.11 21:13 Tsiteeri
Split Harry_R autoteemast



Pane palun konkreetne hind juurde, kuna üldiselt on meil kombeks hinnata pakkumisi külma kõhuga maha rookida. :) Loodan, et oled seda homme hommikuks teinud, hetkel saad nii palju aega selle välja mõtlemiseks ja parandamiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.11 21:19 Tsiteeri
Split Harry_R autoteemast



Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Pane palun konkreetne hind juurde, kuna üldiselt on meil kombeks hinnata pakkumisi külma kõhuga maha rookida. :) Loodan, et oled seda homme hommikuks teinud, hetkel saad nii palju aega selle välja mõtlemiseks ja parandamiseks.


Black, parandus tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.11.11 21:20 Tsiteeri
Split Harry_R autoteemast



Täpsustan: hind peab olema selline, millega on võimalik kas kohe osta või millest on võimalik allapoole tingida! Oksjonite korraldamiseks on paremaid portaale.

Thanks, but no, thanks. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.8% - SQL: 38.2%]