Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Turu alafoorumiga seotud probleemid ja muudatused (Vastuseid: 124 | Vaatamisi: 62640)
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.11 22:53 Tsiteeri
Split Harry_R autoteemast



Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Täpsustan: hind peab olema selline, millega on võimalik kas kohe osta või millest on võimalik allapoole tingida! Oksjonite korraldamiseks on paremaid portaale.

Thanks, but no, thanks. :P


Tegin uue muudatuse, mis äkki sobib, aga ma ei saa aru, mis on selle asja point teil? Teie mailbox'sid täituvad debiilsete pakkumistega ja telefonid on punased? Ostu-müügi teemasid kommenteerida nagunii ei saa, et see foorumit risustaks. Ei räägi enda tuledest, sest need jäävadki nagunii mulle garaazi nurka seisma, aga mõtlen just üleüldiselt. Milleks see konkreetne hinna reegel?

Või pean tegema enne müüki paiskamist teema ostuabisse, et asjale hind määrata, kui ise ei oska küsida konkreetset hinda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.11.11 08:34 Tsiteeri
Split Harry_R autoteemast



Point selles, et müügikuulutus olgu selline, et loed läbi, leiad sealt kauba kirjelduse, hinna ja kontaktandmed, võtad müüjaga ühendust ja saad tehingu ära teha, mitte selline, et müüja ootab kuude kaupa mingit ebamäärast maksimaalset hinda (ja lolli, kes seda pakuks) ja mõistliku hinnaga reaalselt osta soovijad raisaku oma aega mõttetute pakkumiste tegemisele. Ma irvitan alati Hiiumaal vanematel külas käies kohaliku lehe kuulutusterubriigis valitsevat "hind kokkuleppel" traditsiooni. Defitsiidiajastu, kus kõik välismaine kraam lennult haarati, on paraku ammu möödas, hetkel vaatab potentsiaalne klient esimese asjana hinda - kui see sobib, võtab ühendust, kui seda üldse polegi, siis ta üldjuhul ei viitsi rohkem süvenedagi, kuna eeldab, et müüja ei tea seda isegi ja algab üks ebameeldiv keerutamine, a'la "aga mis sa pakud? oi, nii vähe, ei sobi! keegi (kes kurat küll?) pakkus juba rohkem". On ju teada, palju mingi asi uuena maksab, palju keskmine turuhind on, tee kodutöö ära, otsusta ära, arvestades asja seisukorda ja aega, mis sul selle müümiseks on ja pane see kirja! Tegelikult sa tead ju, alla millise hinna sa midagi ära ei anna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahti221
huviline



Registreerunud 31.05.05
Asukoht: Tartu-Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 2 korda Audi 200 Quattro 20V

postitati 30.11.11 15:13 Tsiteeri
Split Harry_R autoteemast



Sorry, aga ei suuda lihtsalt vaikida, millegi pärast jääb mulje, et vahepeal lausa jonni pärast kustutatakse kellegi kuulutus mingi rumalavõittu eeskirja pärast. See hind peaks olema see kõige väiksem mure mille pärast üldse midagi kustutama hakata!!! Kui nüüd neid igasuguseid kuulutusi lugeda siis on märgata, et kohati ei ole antud esemel mida müüakse või osta tahetakse nimegi juures (eelkõige pealkirjades). Pandud pealkirja mingi umbmäärabe kirjeldus nagu näiteks: müüa klapp või mingisugused peeglid jne. Hoopis sellised asjad võtavad inimesel aja varuosasid otsides. Ja kui on olemas see nii öelda "loll" kes pakubki näiteks ulme hinna müüjale siis jumal temag, järelikult oli ka temal kodutöö tegemata kui hiljem kuuleb et kallilt ostis, nii et mingi inimlikum suhtumine võiks olla liikmete suhtes, mitte kustutame külma kõhuga, varsti ei kuuluta siin enam keegi midagi ja ei ole ka kustutajatel enam midagi kustutada.

Lugupidamisega, Ahti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.11.11 18:42 Tsiteeri
Split Harry_R autoteemast



Tsitaat:
Algselt postitas: ahti221
Sorry, aga ei suuda lihtsalt vaikida, millegi pärast jääb mulje, et vahepeal lausa jonni pärast kustutatakse kellegi kuulutus mingi rumalavõittu eeskirja pärast. See hind peaks olema see kõige väiksem mure mille pärast üldse midagi kustutama hakata!!! Kui nüüd neid igasuguseid kuulutusi lugeda siis on märgata, et kohati ei ole antud esemel mida müüakse või osta tahetakse nimegi juures (eelkõige pealkirjades). Pandud pealkirja mingi umbmäärabe kirjeldus nagu näiteks: müüa klapp või mingisugused peeglid jne. Hoopis sellised asjad võtavad inimesel aja varuosasid otsides. Ja kui on olemas see nii öelda "loll" kes pakubki näiteks ulme hinna müüjale siis jumal temag, järelikult oli ka temal kodutöö tegemata kui hiljem kuuleb et kallilt ostis, nii et mingi inimlikum suhtumine võiks olla liikmete suhtes, mitte kustutame külma kõhuga, varsti ei kuuluta siin enam keegi midagi ja ei ole ka kustutajatel enam midagi kustutada.

Lugupidamisega, Ahti!

Proovi vahelduseks kasutaja vaatenurgale ka foorumi ülevalhoidjate pilgu läbi vaadata. Keeruline muidugi, kui seda kogemust pole...

Aga tundub, et selgitused, miks üks või teine asi on nii, nagu on, pole teretulnud. Ei viitsigi siis edaspidi enam. Mul on palju lihtsam kellelegi mingit parandusvõimalust pakkumata need klikid tuimalt ja anonüümselt ära teha. Nii kui end personaalsemalt näitad, on kohe pask kaelas.

Tõstan need postid Harry autoteema reostamise asemel hiljem siia teemasse (kus on ka tegelikult kõik see juba varem ilusti ära selgitatud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.12 21:20 Tsiteeri


Peale ühe kuulutuse tegemist, mis läks ka läbi, hakkasin järgmist tegema ja siis selgus, et 5 kuulutuse limiit on täis. Palusin Makul 2 vanemat ära kustutada varuosade alt, mida ta ka tegi, kuid uut ma siiski lisada ei saa, jaurab ikka oma viie limiiti.
Milles küssa?

Edit by priitpoiss: korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.12 21:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Peale ühe kuulutuse tegemist, mis läks ka läbi, hakkasin järgmist tegema ja siis selgus, et 5 kuulutuse limiit on täis. Palusin Makul 2 vanemat ära kustutada varuosade alt, mida ta ka tegi, kuid uut ma siiski lisada ei saa, jaurab ikka oma viie limiiti.
Milles küssa?

Edit by priitpoiss: korras.


Kas ise oma kuulutust likvideerida ei saa?
Varuosade rubriigis ma olen seda teinud, kui olen oma kauba ära soetanud.
Muidugi kohe pole kustuitanud, kuid nädalajagu ikka lasen seista SOETATUD sildiga .


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 03.01.12 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas ise oma kuulutust likvideerida ei saa?
Varuosade rubriigis ma olen seda teinud, kui olen oma kauba ära soetanud.
Muidugi kohe pole kustuitanud, kuid nädalajagu ikka lasen seista SOETATUD sildiga .

Kui muuta kuulutuse staatust Müüdud / Ostetud siis ei ole probleemi.
Harry puhul oli olemas 5 aktiivset kuulutust. Tegelikult piisas sellest, et muuta staatus.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.12 22:46 Tsiteeri


... "no miks ma peaks LUGEMA seda juttu, mis enne kuulutuse sisestamist tükk aega ekraanil on?"...

95% foorumiga seotud muredest lahendab LUGEMINE!
Reeglid - see nupp on kogu aeg päises.
Erinevad "Loe enne postitamist" teemad alafoorumites.
Tekst enne uue teema tegemist ekraanil.

Ahjaa, see hinna ja muude andmete puudumine kuulutustes - need kelle kuulutusi kustutatakse, need nimed kipuvad millegipärast korduma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.12 23:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
... "no miks ma peaks LUGEMA seda juttu, mis enne kuulutuse sisestamist tükk aega ekraanil on?"...

95% foorumiga seotud muredest lahendab LUGEMINE!
Reeglid - see nupp on kogu aeg päises.
Erinevad "Loe enne postitamist" teemad alafoorumites.
Tekst enne uue teema tegemist ekraanil.

Ahjaa, see hinna ja muude andmete puudumine kuulutustes - need kelle kuulutusi kustutatakse, need nimed kipuvad millegipärast korduma.


Kui sa siin midagi mulle jälle vihjasid, siis teen sulle asja selgeks ja ehk LOEKSID ise ka.

Täna panin rehvide kuulutuse üles, toimis. Hakkasin järgmist sisestama, kõik - kööga. 5 aktiivset kuulutust. Palusin Makul 2 aktiivset ära kustutada, mis pole mulle hetkel nii olulised, seda ta ka tegi. Lihtne matemaatika ütleb, et mul oleks pidanud vabanema 2 uut võimalust. Uuesti teemat aktiveerida proovides sama jutt - 5 aktiivset kuulutust.
Kas sa nüüd said aru, milles küsimus?
Ma kordan veel igaksjuhuks, et ma lasin aktiivseid kuulutusi eest ära kustutada peale seda, kui esimest korda mulle viie aktiivse teema piirang ette lõi. 2 teemat lasin ära kustutada, järelikult oleks ma pidanud saama peale seda ka 2 uut müügiteemat teha, aga ei saanud ühtegi teha.
Kui ikka mõttest aru ei saanud, ma teen punaseks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.12 23:21 Tsiteeri


Pidurda hoogu, kõik ei keerle ainult sinu ümber.
Ja siiski, kui sa lugenud oleks, siis sa oleks näinud, et kui kuulutus aktuaalsuse kaotab, siis ei tule mitte meeskonna poole pöörduda, vaid kuulutuse staatust muuta ning olekski probleem lahendatud olnud.
Miks kahe kuulutuse kustutamise peale ikka konflikt tekkis, ei oska mina öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.12 23:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Pidurda hoogu, kõik ei keerle ainult sinu ümber.
Ja siiski, kui sa lugenud oleks, siis sa oleks näinud, et kui kuulutus aktuaalsuse kaotab, siis ei tule mitte meeskonna poole pöörduda, vaid kuulutuse staatust muuta ning olekski probleem lahendatud olnud.
Miks kahe kuulutuse kustutamise peale ikka konflikt tekkis, ei oska mina öelda.


No anna andeks, eeldasin et ikka keerleb minu ümber, sest peale minu postitust sa sõna võtsid vahvasti. Surun ego maha siis natuke. :)
Aga järelikult on teil siin mingi süsteemi viga.

Nii ja loeme koos rahulikult selle 30 sekundilise jutu läbi. Ma lugesin enne ja ka praegu 3 korda ja ma siiani ei ole lugenud välja, et staatuse muutmine annab mulle automaatselt võimaluse uue teema jaoks. Selgeltnägija ma ei ole ja sellepärast ma moderaatori poole pöördusingi palvega teemad kustutada.

Peace man!

Ja nüüd lugema.

1. Uuele kasutajale on kehtestatud 30 päevane müügiteemade postitamise piirang.
2. Igal kasutajal on lubatud maksimaalselt 5 müügiteemat kokku erinevate turu osade (v.a Ostuabi ja Firmade sooduspakkumised) all.
3. Uut kuulutust sisestades tuleb kõigepealt valida pealkirja ees olevast rippmenüüst kuulutuse tüüp.
Valikuteks on Ost, Müük, Vahetus ja Müük/Vahetus. Pealkirja muutmise teel kuulutuse tüüpi muuta ei saa. Kui oled loonud O: kuulutuse, siis M: kuulutuseks seda ümber nimetada ei saa.
4. Pealkirja välja tuleb võimalikult täpselt sisestada, mida ostetakse/müüakse.

5. Postituse sisuks EI TOHI olla vaid link Auto24-s asetsevale kuulutusele. Postitus PEAB sisaldama punktis 6 nõutud andmeid.

6. Kuulutus PEAB sisaldama alljärgnevaid andmeid.

1. Auto mark (siin müüme/ostame ainult AUDIDE varuosi!) ja mudel.
2. Varuosa nimetus
3. Hind
4. Muu info (võimalusel ka pilt!)
5. Kontaktandmed (müügi puhul kindlasti telefoninumber, ostu puhul telefoninumber või e-posti aadress.)


Kui varuosa saab ostetud või müüdud, tuleb see ka pealkirjas kajastada. Selleks tuleb varem mainitud pealkirja ees asetsevast rippmenüüst valida vastavalt vajadusele Ostetud/Müüdud/Vahetatud.

Näide:
M: Audi R8 4.2 mootor (algselt)
Müüdud: Audi R8 4.2 mootor (peale müümist)

Eesti Audi Klubi foorumi Turu osas puudub võimalus kuulutustele vastata. Lisainfot saab hankida kuulutuses avaldatud kontaktide vahendusel. Nendeks võivad olla privaatteade, e-mail ja telefon.

KARISTUSED
1. Kõik nõuetele mittevastavad kuulutused kustutatakse!
2. Kõik korduvasisulised kuulutused kustutatakse! Kui kasutaja selle vastu korduvalt eksib, siis kasutajanimi blokeeritakse.

Lisaks: Kuidas lisada pilti kuulutusele?! (Õpetus!)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.12 00:04 Tsiteeri


2. Igal kasutajal on lubatud maksimaalselt 5 müügiteemat kokku erinevate turu osade (v.a Ostuabi ja Firmade sooduspakkumised) all.

Kui varuosa saab ostetud või müüdud, tuleb see ka pealkirjas kajastada. Selleks tuleb varem mainitud pealkirja ees asetsevast rippmenüüst valida vastavalt vajadusele Ostetud/Müüdud/Vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.12 00:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
2. Igal kasutajal on lubatud maksimaalselt 5 müügiteemat kokku erinevate turu osade (v.a Ostuabi ja Firmade sooduspakkumised) all.

Kui varuosa saab ostetud või müüdud, tuleb see ka pealkirjas kajastada. Selleks tuleb varem mainitud pealkirja ees asetsevast rippmenüüst valida vastavalt vajadusele Ostetud/Müüdud/Vahetatud.


Mhmhh. Ja mis see mulle ütleb?
Kuskil pole kirjas, kas see pealkirjas kajastamine teeb automaatselt mulle vaba tee uue kuulutuse jaoks või on see roheline tuli moderaatorile, et ta ükskord homme-ülehomme-aasta pärast näeks seda, teeks omad toimingud ja annaks mulle uue võimaluse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.01.12 11:19 Tsiteeri


Ma arvan, et asjalikud ettepanekud reeglite parandamisele on alati ka ära tehtud.

Kui keegi tahab pisut mõtiskleda teemadel "reeglid, juhendid, reglemendid", siis palun tavaliselt naljaga pooleks koostada mulle seadme kasutusjuhend nimega: "Mida ei tohi teha tavalise köögis kasutatava kahvliga." - piisab eestikeelsest juhendist :). PS! Ma ei lepi sellega, et "reglementeerime, mida tohib ja ülejäänu keelame."

PS! Head uut, nii kaua kui veel soovida saab :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 04.01.12 12:28 Tsiteeri


Minu arust oleks ka täiesti mõistlik, et müügikuulutusel PEAB olema müüdava kauba hind.
Krt, ma olen juba sada aastat S6-le esitiibasid otsinud. Ainukesed pakkumised mis tulevad, on paku oma hind. Iga kord on hinda vähe kui pakun.
Kino oleks samasugust asja näiteks Selveris vaadata. Lähed riiulite vahele, ühtegi hinda pole. Pärast kassas kaupled suu vahtus. Kes viitsib müüa, viitsigu ka hind välja mõelda.
Alati on võimalus panna mingi orienteeruv hind tingimisvõimalusega ja kui tingitakse, natuke alla lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.12 12:59 Tsiteeri


Üks asi veel, mis pole konkreetselt selle teemaga haakuv. Nimelt kallid klubiliikmed, kes te tunnete natukenegi vastutust ja vajadust klubi ning selle liikmete heaolu nimel midagi teha, kaaluge liitumist Audiklubi moderaatorite ja/või meeskonnaga! Päris tõsiselt. Kes arvab, et tal on mõtteid ja tahtmist midagi muuta ja/või lisaväärtust anda, kirjutage Indrole!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 09.01.12 21:08 Tsiteeri


Ma saan ka praegu tõrketeate, et lubatud on kuni 5 kuulutust. Mul ei ole nii mitut aktiivset kuulutust, sellele vaatamata ma uut lisada ei saa. Kustutasin ka veel ühe leitud kuulutuse ära - ilma muutusteta. Kuidas toimida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 09.01.12 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Ma saan ka praegu tõrketeate, et lubatud on kuni 5 kuulutust. Mul ei ole nii mitut aktiivset kuulutust, sellele vaatamata ma uut lisada ei saa. Kustutasin ka veel ühe leitud kuulutuse ära - ilma muutusteta. Kuidas toimida?


Kui on, siis kustuta 2...minul näiteks see aitas kord. Ühe kustutamisest ei piisanud, kustutasin teise veel ja hakkas asi uuesti toimima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.12 21:46 Tsiteeri


Praeguseks paistab probleem lahendatud olevat, kas kuskil pesitses lisaks üks vanem müügiteema mis alguses märkamata jäi?
Koos uue, kell 22.14 loodud kuulutusega on hetkel viis aktiivset müügiteemat, kolm varuosade ja kaks rehvid & veljed all.

Mingit anomaaliat, et kord töötab ja kord mitte siin väga tekkida ei saa. Uut teemat luues tehakse baasi päring mitu aktiivset müügiteemat on ja thats it.
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Ma saan ka praegu tõrketeate, et lubatud on kuni 5 kuulutust. Mul ei ole nii mitut aktiivset kuulutust, sellele vaatamata ma uut lisada ei saa. Kustutasin ka veel ühe leitud kuulutuse ära - ilma muutusteta. Kuidas toimida?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 09.01.12 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Praeguseks paistab probleem lahendatud olevat, kas kuskil pesitses lisaks üks vanem müügiteema mis alguses märkamata jäi?
Koos uue, kell 22.14 loodud kuulutusega on hetkel viis aktiivset müügiteemat, kolm varuosade ja kaks rehvid & veljed all.

Mingit anomaaliat, et kord töötab ja kord mitte siin väga tekkida ei saa. Uut teemat luues tehakse baasi päring mitu aktiivset müügiteemat on ja thats it.


Probleem lahenes. Mulle näib siiski, et mingil momendil on mul siis olnud rohkem, kui 5 aktiivset. Võta nüüd kinni. Mingit põhjapanevat analüüsi mul siiski esitada ei ole, võibolla on tegemist ka lihtsalt inimliku hajameelsusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Veiko66
huviline



Registreerunud 26.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.12 19:47 Tsiteeri
jama



Terv.

Lihtsa kustutades miks ei võiks olla mingisugune viide miks kustutati ?
Kuna vana kustutatakse ära ja ma ei näe seda enam, siis ma ka ei tea mida valesti tegin !
Miks "tel" on kohutuslik kuulutuses ?! mul ei ole äkki telefoni ?!?! vaene olen müün autot et saaks osta !!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.03.12 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Veiko66
Terv.

Lihtsa kustutades miks ei võiks olla mingisugune viide miks kustutati ?
Kuna vana kustutatakse ära ja ma ei näe seda enam, siis ma ka ei tea mida valesti tegin !
Miks "tel" on kohutuslik kuulutuses ?! mul ei ole äkki telefoni ?!?! vaene olen müün autot et saaks osta !!

Kui eksimusi on üks, siis tulebki reeglina teavitus koos eksimusega. Kui eksimusi on mitu, siis pole isik järelikult viitsinud üldse nõuetega tutvuda.

Miks "tel", tsiteerin sellest samast teemast!
Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: kultz
Ma arvan et kui profiilis on tel. nr. olemas, siis pole ka kohustust seda kirjutada kuulutuses.


Samas number peaks ikkagi olema kirjutatud kuulutuses.
Kuna kuulutusi saavad lugeda ka mitte sisse loginud kodanikud, aga profiili näevad ju ainult registreeritud kasutajad.


Kokkuvõte: Kui tingimused ei sobi, siis soov.ee abiks. Seda viitsimatust natukenegi reeglitele silma peale visata on kuulutamisel piisavalt palju, et ei ole enam kellelgi mingit viitsimist kõigile nende vigasid kuldkandikul ette nämmutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
musclehedz
huviline



Registreerunud 21.05.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.12 19:20 Tsiteeri
Uuel kasutajal on müügikuulutuse tegemine 30 päeva jooksul keelatud



Uuel kasutajal on müügikuulutuse tegemine 30 päeva jooksul keelatud

minumeelest see on absurd!
minul on müüa väga head veljed audile, mõni tahaks osta siit äkki...aga millegipärast ei saa!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 21.05.12 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: musclehedz
Uuel kasutajal on müügikuulutuse tegemine 30 päeva jooksul keelatud

minumeelest see on absurd!
minul on müüa väga head veljed audile, mõni tahaks osta siit äkki...aga millegipärast ei saa!?



Müüd veljed ära ja siis foorum unustatud, milleks see hea peaks olema.

101+ kohta on olemas kus saad kohe kuulutada, ilma et peaksid kiunuma, kuidas sind kiusatakse.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 12.07.12 21:24 Tsiteeri


Avastasin nüüd õhtul kuulutusi sirvides, et näitab vastuste koha peal varasema nulli asemel "-2". Kas mingi uuendus teoksil või mingi muu teema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]