Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pisike jama A6 armatuuriga. (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 5278)
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 03.02.03 19:50 Tsiteeri
Pisike jama A6 armatuuriga.



Nimelt temp. näidiku taga pirn läbi ja armatuuri ei saa mitte kätte.Ei julge jõuga sikutada,läheb veel midad puruks ka.Paar cm tuleb välja siis jääb kinni.Kuidas lahti saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 03.02.03 21:46 Tsiteeri


selle külmaga ei soovita üldse plastmass asju sikutama hakata...asjatundjad rääkisid:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 03.02.03 22:03 Tsiteeri


Eks tal kuskil nurga taga peidus paar kruvi ole, mis muud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.02.03 23:21 Tsiteeri


ma arvan ka et meski kruvi äkki


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 04.02.03 06:10 Tsiteeri


Mina endal vahetasin seda sama pirni, need näidikud ei tahtnud sealt jah hästi välja tulla. Rakenda vähe rohkem jõudu ja küll ta välja tuleb, ole ainlt ettevaatlik et plastmassist kinnitus "kõrvad" ära ei murduks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 04.02.03 06:55 Tsiteeri


Kas Sul, Kiil, on pikkad kellad (7näidikut, sh. kolm keskkonsooli kohal) või lühikesed (keskkonsooli kohal laegas)? Mul on pikad kellad ja ma üritasin ka kätte saada seda näidikuteplokki ja oli sama pull, et paar senti tuleb ja siis on kööga.
Sul, fox, on lühikesed kellad - need võib-olla käivad niisama välja, kuid mina rakendasin ikka päris kõva jõudu, aga midagi ei juhtunud. Ma arvan, et kuskil on mingi nipp. Et kui keegi teab, siis oleks kah huviline...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 04.02.03 07:11 Tsiteeri


Pikkadst kelladest ei tohiks palju oleneda, ühest äärest on lihtsalt paksem. Pidin algul ka ise äärepealt pirni vahetusest loobuma kuna ei saanud asja lihtsalt kätte. Proovi seda parempoolset otsa välja tõmmata ja siis ülemist otsa alla keerata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 04.02.03 07:38 Tsiteeri


http://www.hot.ee/aavikud/3.jpg

Kruvid peaksid olema nendes kolmes kohas liistu all(liist käib ära tõmmates). Et kätte saada, tuleb jah paremapoolsest otsast tõmmata, mitte alt siis ta kiilub kinni sinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 04.02.03 07:59 Tsiteeri


Liist tuleb kergesti ära ja need kruvid paistavad kaugele välja. Aga seda ma ei teadnud küll, et paremast otsast tuleb kiskuda, ma ikka otse ette tirisin. No aitüma, eks siis proovib uuesti...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 04.02.03 08:17 Tsiteeri


Noh vähemalt mina sain isa A6 selle niimoodi kätte:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 04.02.03 14:11 Tsiteeri


armatuur peab kergelt ja kiirelt eest käima.
Mul ei suudetud peale 120k hooldust arvutit nullida, läksin Taufi, seal nikerdati veidi aega(30 min), ja muu seas öeldi, et võtsime armatuuri nullimiseks maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 04.02.03 14:25 Tsiteeri


Pikk armatuur on jah A6'l.Eks ma proovin uuesti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 17.02.03 06:48 Tsiteeri


Paremast nurgast sikutades tulevad kellad välja küll. Seal võivad mõned juhtmed taga veidi sassis olla, mis takistavad, kuid kui natuke aega nugistada, siis saab kätte küll...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 18.02.03 17:06 Tsiteeri


Ma sain korda juba ja vahetasin muidki pirne seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.9% - SQL: 43.1%]