Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi S4 2.2T - 1992 - Birdman (Vastuseid: 74 | Vaatamisi: 16106)
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 02.11.09 15:49 Tsiteeri


Liigne kola pagasnikus? Väsinud tagumised amordid? Otsi tulede alla liistud ja vaheta see hirmus stange välja/ tee korda. Siis ei ole nagu suurt vigagi;).
Edu putitamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 16:08 Tsiteeri


Ei ole nagu märkimisväärset kola pagassis. Aga välimuse kallale lähen pärast talve, enne vaja veel tehnilist poolt teha. Talvel nagunii erilist vahet pole milline auto välja näeb ja talvel on teed libedad, võib igasugu asju juhtuda;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 02.11.09 16:42 Tsiteeri


Kui tohib küsida mis hinnaga sa selle ostsid ?
Edu ehitamisel muidu !


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 02.11.09 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Kui tohib küsida mis hinnaga sa selle ostsid ?
Edu ehitamisel muidu !

Teema esimeses postituses kirjas ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 02.11.09 18:12 Tsiteeri


Nohh... pole väga viga. Viimase pildi järgi on juba välimus enam- vähem (tuledealused liistud ja stange tahavad jah veel kohendamist). Kas poleerimine ei teeks kere värvkatet veidi paremaks, või on selliseid tõsisemaid vigu ka? Tee jah 1 kena ess juurde, enamused on kahjuks külapoiste poolt juba niipalju vatti saanud ja nii ära hooratud, et sealt pole miskit taastada, sellepuhul on lootust ;) Edu ja paksu kukrut!


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Kui tohib küsida mis hinnaga sa selle ostsid ?
Edu ehitamisel muidu !

Teema esimeses postituses kirjas ju.


Jepp, esimeses postituses kõik kirjas;)

Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Nohh... pole väga viga. Viimase pildi järgi on juba välimus enam- vähem (tuledealused liistud ja stange tahavad jah veel kohendamist). Kas poleerimine ei teeks kere värvkatet veidi paremaks, või on selliseid tõsisemaid vigu ka? Tee jah 1 kena ess juurde, enamused on kahjuks külapoiste poolt juba niipalju vatti saanud ja nii ära hooratud, et sealt pole miskit taastada, sellepuhul on lootust ;) Edu ja paksu kukrut!


Poleerimine väga ei aita, sest tegelikult on kahel uksel lakk peaaegu täiesti maas ja juhipoolne tagumine tiib ka peaaegu lakist puhas, nii et suvel peaks probleemsed detailid nagunii üle värvima. Enne suve ei hakka välimusega tegelema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 19:48 Tsiteeri


Kas need tulealused liistud pole mitte samad kui tavalisel Audi C4-l 100-l ? Sel juhul on neid uuena B varuosana poolmuidu saada.

Uuri näiteks http://www.almelo.ee/ või http://www.veng.ee/idx.html
Kindlasti on ka Tartus kohti, kes neid müüb. Tegelikult võid nad kasvõi romulast ju peaaegu sama värvitooni leida. Ilma liistudete on küll "paras peletis"... ära väga isiklikult võta : )

Stange korda tegemine nõuab ilmselt kordades rohkem raha (been there done that), aga see tuleks ka kindlasti ette võtta.


Tsitaat:
Algselt postitas: Birdman
Täna said siis vedrud ka ära vahetatud, aga esiosa jäi palju kõrgem kui taguosa. Millest see tingitud võib olla?


Mid vedrud alla läksid? Uued, kasutatud, ikka UrS4/S6 jaoks mõeldud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Kas need tulealused liistud pole mitte samad kui tavalisel Audi C4-l 100-l ? Sel juhul on neid uuena B varuosana poolmuidu saada.

Uuri näiteks http://www.almelo.ee/ või http://www.veng.ee/idx.html
Kindlasti on ka Tartus kohti, kes neid müüb. Tegelikult võid nad kasvõi romulast ju peaaegu sama värvitooni leida. Ilma liistudete on küll "paras peletis"... ära väga isiklikult võta : )

Stange korda tegemine nõuab ilmselt kordades rohkem raha (been there done that), aga see tuleks ka kindlasti ette võtta.


Tsitaat:
Algselt postitas: Birdman
Täna said siis vedrud ka ära vahetatud, aga esiosa jäi palju kõrgem kui taguosa. Millest see tingitud võib olla?


Mid vedrud alla läksid? Uued, kasutatud, ikka UrS4/S6 jaoks mõeldud?


Originaalvedrud ikka ja kasutatud. Vedrud sain kasutaja ökomees käest ja esimesed pidid olema tutikad ja tagumised minimaalselt kasutatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 20:18 Tsiteeri


Võibolla pilt petab, aga mulle tundub, et originaalvedru peaks oluliselt kõrgem olema. Stock vedruga S4 on nagu jeep... tõsiselt.


Näiteks


Tsitaat:
Algselt postitas: Birdman
Vahetust vajavad pooltelje otsad+kummid, tagumised vedrud (ilmselt on pandud mingid valed vedrud taha, sest nii pehmed nad S4-jal kindlasti pole)


Samas, miks sa arvad, et su auto tagumised vedrud pehmed on (...nüüd juba vast olid)? Niisama autot õõtsutades kontrollid sa pigem amortide korrasolekut kui vedru jäikust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Võibolla pilt petab, aga mulle tundub, et originaalvedru peaks oluliselt kõrgem olema. Stock vedruga S4 on nagu jeep... tõsiselt.


Näiteks


Tsitaat:
Algselt postitas: Birdman
Vahetust vajavad pooltelje otsad+kummid, tagumised vedrud (ilmselt on pandud mingid valed vedrud taha, sest nii pehmed nad S4-jal kindlasti pole)


Samas, miks sa arvad, et su auto tagumised vedrud pehmed on (...nüüd juba vast olid)? Niisama autot õõtsutades kontrollid sa pigem amortide korrasolekut kui vedru jäikust.



See viimane pilt teemas on päev enne vedrude vahetust tehtud;) Ja teadjadmehed väitsid et vedrud on läbi. Nüüd on ees küll suhteliselt jäik, aga taga natuke pehme ikka, seega ma arvan, et tagumised amordid ongi läbi ja sellepärast ka auto taguosa palju madalamal kui esiosa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.11.09 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Birdman
seega ma arvan, et tagumised amordid ongi läbi ja sellepärast ka auto taguosa palju madalamal kui esiosa.


Mis nali see on, amort suurendab kliirensit?:D Mingi off-road heavy dyti amordist jutt? Tänavasõiduautol ei tõsta gaasi/õliamort auto kliirensit, võiks meelde jätta:)

Pigem on krt teab, mis C4 kere vedrud ja jutul lõpp. MaQQu pilt õige, see on tehase originaalvedru, mitte tehase sportvedru.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 02.11.09 20:53 Tsiteeri


Kusjuures minu c4 a6, tõusis peale amortide vahetust. Ei viitsi hakata pilte otsima aga silmaga oli vahe näha. All olid mingid autoasja õlikad ja alla sai pandud bilsteni gaasikad. Kui vaeva näha saab sellest s-ist päris ilusa asja.:) Edu!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: Birdman
seega ma arvan, et tagumised amordid ongi läbi ja sellepärast ka auto taguosa palju madalamal kui esiosa.

MaQQu pilt õige, see on tehase originaalvedru, mitte tehase sportvedru.


Ma räägingi, et nüüd on minu auto nina umbes sama kõrge kui MaQQu autol, ainult tagaosa on võrreldes esimesega allpool. Kuid võrreldes vanade vedrudega tõusis kogu auto silmnähtavalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 02.11.09 21:41 Tsiteeri


Ei ole tegu mingi naljaga, kui amort ikka läbi on vajub auto vähemalt 5cm. Kui ei usu siis tule ja vaata, mul auto praegu lääpas nii et nutt tuleb peale kohe(kül saab vahetatud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 04.11.09 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Ei ole tegu mingi naljaga, kui amort ikka läbi on vajub auto vähemalt 5cm. Kui ei usu siis tule ja vaata, mul auto praegu lääpas nii et nutt tuleb peale kohe(kül saab vahetatud).
Ei tea küll,ml oli tagumised piiksus ja perse küll maha ei vajunud,pigem vedru hoiab autot üleval,amort ei hoia seal midagi,pigem täidab seda ülesannet mis talle ette nähtud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 04.11.09 12:33 Tsiteeri


MaQQu sul isegi madal minu omaga võrreldes:Dmis vedrud all on pole mitte aimu ka mitte.
Pilt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.09 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Ei ole tegu mingi naljaga, kui amort ikka läbi on vajub auto vähemalt 5cm. Kui ei usu siis tule ja vaata, mul auto praegu lääpas nii et nutt tuleb peale kohe(kül saab vahetatud).
Ei tea küll,ml oli tagumised piiksus ja perse küll maha ei vajunud,pigem vedru hoiab autot üleval,amort ei hoia seal midagi,pigem täidab seda ülesannet mis talle ette nähtud on.


Milles siis asi võib olla, et tagumik nii maas on?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 04.11.09 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Birdman
Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Ei ole tegu mingi naljaga, kui amort ikka läbi on vajub auto vähemalt 5cm. Kui ei usu siis tule ja vaata, mul auto praegu lääpas nii et nutt tuleb peale kohe(kül saab vahetatud).
Ei tea küll,ml oli tagumised piiksus ja perse küll maha ei vajunud,pigem vedru hoiab autot üleval,amort ei hoia seal midagi,pigem täidab seda ülesannet mis talle ette nähtud on.


Milles siis asi võib olla, et tagumik nii maas on?:P


Kindel, et tagant madalam on? Minul ntx on auto ühtlaselt kõrge aga vaatad koopaid siis on tunne, et eest on kõrgem kuna koopad on ees suuremad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.09 17:17 Tsiteeri


Ma teen pildi lähipäevil, siis näete;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.09 20:44 Tsiteeri


Mõtlesin pikalt, et kas ma hakkan siia kirjutama kui loll ma olen või mitte. Võib-olla oleks mõistlikum mingi vale välja mõelda, aga mis siin ikka, see mind vähem lollimaks ei tee:D Igatahes, sõber vahetas neid vedrusid ja jutt nagu oli, et vahetab vedrud ära S-il, aga kuidagimoodi kuulis tema, et esivedrud. Ja täna vaatasin pagassi alles ja tagumised vedrud olid pagassis, küsisin järele ja oligi nii, et ainult esivedrud vahetas ära:D Kokkuvõtteks, siis et nii loll on ka loll olla ja varsti lasen siis tagumised ka ära vahetada.

Autost veel niipalju, et täna vahetasin bensiinifiltri ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 05.11.09 22:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
MaQQu sul isegi madal minu omaga võrreldes:Dmis vedrud all on pole mitte aimu ka mitte.
Pilt
Vedru on originaal aga amort on tava quattro oma.S-i amordi vedrutaldrik on madalam ja teeb auto madalamaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vinkel
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: s4 avant, 100:101kw ja 200:134kw

postitati 07.11.09 15:40 Tsiteeri


Kuigi ma selle konkreetse auto hinge eluga kursis pole,jääb mul mulje ,et siinsed kaasfoorumlased kipuvad seda autot hindama välimuse järgi,kui te veel minu oma näeks siis välimuse järgi saadaksite selle (minu auto) kohe emexisse.
Esmatähtis on minu arust tehniline pool,mida sa sest autost pede...rid kui sildasid all pole.Öelda tahan seda et konkreetne s4, millest siin jutt,suht kobe veel välja näeb.Edu ehitusel ja paksu rahakotti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 07.11.09 17:03 Tsiteeri


Ega keretöid siis kommiraha eest tehta.
Ja üldjuhul käivad auto välimus ning tehniline seisukord käsikäes.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fantom
huviline



Registreerunud 13.11.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.9tdi 2003, Ford Mondeo 2.0tdci 2008,

postitati 22.11.09 22:24 Tsiteeri


Mihkel, kui uusi velgi, või rehve tahad soetada, anna teada ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audihauto
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.08
Asukoht: Tallinn,Paide
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2,5 tdi c4 a6 2,5 tdi quattro c4

postitati 26.11.09 00:26 Tsiteeri


Tõesti ei saa aru,mida siin siunata antud isendit,a la,et näinud jne,mees ju tegeleb asjaga,teeb korda ja siis näete(pole sõber ,ega tuttav mul,auto omanik)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 61.9% - SQL: 38.1%]