Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Audi C4 S4 Avant 4.2 - 1993 - str (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 1077150)
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 21.10.09 21:54 Tsiteeri


Nii, täna hommikul sain siis auto kätte kasutaja Blacki käest kellele siinkohal suur suur tänu.
Vahetatud said siis tema poolt kõik salongi valgustid (va. spidomeeter) ning paigaldas ka xenonid = lähituled 4300k ja kaugtuled 6000k. Tulemusega vägagi rahul! Hoopis teine asi...
Lisaks sai ostetud ka xenon look pirnid kasutaja Jyrisoo käest.
Parktuled ning numbrituled. Veel lisaks sai soetatud ka salongi led valgusti pirn, mida ma kahjuks küll täna paigaldatud ei saanud, aga loodetavasti homme. Järgmine kuu äkki saab veel LEDI tuuningut teha :D, et teistest vähekenegi erineda millegiga. Ütleks kokkuvõtteks nii palju, et auto välimusele andis kõik kokku küll palju juurde :). Black pakkus paar ideed veel välja mis arvatavasti lähevad teostamisele mingi aeg lähitulevikus.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.10.09 06:45 Tsiteeri


Vahetatud sai 14 lambikest-dioodi. :)

http://pildid.audiclub.ee/liikmete_autod/str/S4_4.2_inside_01.jpg

Käetoe võiksid tegelikult sirgeks tagasi väänata. Endale jäi alles nüüd pildilt silma. Lihtsalt võtad kõrvalistujapoolsest otsast kinni ja tõmbad jõuga ülespoole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.10.09 18:27 Tsiteeri


Väga ilus salong! Tösiselt.

Kui kaua see sirgsus püsida vöiks?
Mingi aja möödudes vajub arvatavasti uuesti ära ja siis tagasi väänamisel vöib üldse ära murduda.
Kindlasti kannataks ühendusi kuidagi toekamaks/tugevamaks muuta.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.10.09 19:05 Tsiteeri


Paksudel ei tasu seal otsas magada. Kui istuda istmes otse, ilma keskele nõjatumata, ei juhtu käetoega midagi. Manuaalkastiga linnasõidul tegelikult see käetugi pigem segab ja mina tõstaks ta sel juhul üldse üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 22.10.09 19:23 Tsiteeri


Tahaks juba väljast uut velgedega pilti näha !:) Edu putitamisel!Kena näeb seest ka välja !


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 22.10.09 19:59 Tsiteeri


See käetugi segab käigukangimängu vaid rinkal. Ja vabalt seisab ta ilusti sirgena.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 22.10.09 21:48 Tsiteeri


Tänud Black VÄGA ilusa pildi eest :). Salongist üks VÄGA ILUS (kordan :)) pilt nüüd olemas.
Tänud ka teistele heade sõnade eest. Mind see käetugi kusjuures pole veel seganud, välja arvatud siis kui ise näinud ,et ta viltu, see riivab silma. Ebamugav ta kindlasti pole ning minul ta vähemalt käiguvahetust ei sega.
Lisaks veel, et algus ei olnud just kõige meeldivam, aga nüüdseks on nii, et mida rohkem selle autoga sõidan, seda rohkem ta mulle ka meeldima hakkab... ja see on ju ainult hea :). Paar plaani on tulevikuks veel ning üritan korras hoida ja täiustada paremuse ning ilusama välimuse poole. Nii palju, aga ütlen ära, et originaaliks jääb välimus, lihtsalt lisavidinaid väheke, aga mingeid spoilereid ja muud sellist ei tule. Iluvead likvideerida, poleerida (värvil on potentsiaali küll ja küll) ning siis oleks juba päris hea välimuse koha pealt, tagumistele klaasidele on siiski toonklaas ka plaanis lasta paigaldada.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 22.10.09 22:01 Tsiteeri


Keskkonsoolis oleks nagu roosad LED´id aga arvatavasti pildi viga.
Miks erinevad xenonid läksid @ kaug-lähi?

Jätka samas vaimus!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 23.10.09 06:13 Tsiteeri


Ei ole roosad, pildi viga. Istmesoojendused (esimesed) ja ukse polstris olev juhi klaasilüliti põlevad vähe teistsuguse valgusega.
Ma ei teadnudgi, et diffri luku nupu üleval olev veermiku "skeem" peab ka põlema, see ka nüüd särab :).
Xenonid läksid sellepärast erinevad, et raha pole üle päris kõiki neid remonte ning enda E36-e pealt sai ajutiselt 6000k ära võetud lähituledest ning paigaldatud need Audi kaugtuledesse, algne plaan oligi, et mõlemal autol oleks kaugtuledes xenonid, aga mõtlesin ümber ja sai ka lähituledesse pandud ning siis mõtlesin, et prooviks seda "valget" värvust, milleks siis 4300k ja seda ta on ka. Ise olen rahul, ka kaugtuledega.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.09 08:43 Tsiteeri


Kuidas xenonid valgustavad ka ?
Olen palju jutte kuulnud et tavalised 50%+ pirnid pidid u. sama head olema.
Tahaks endale ka panna aga ei ole veel kindel kas tasub või ei.
Karly.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 23.10.09 09:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
tavalised 50%+ pirnid pidid u. sama head olema.


Ma olen korduvalt näinud kuidas neid 50%+ pirne peab vähemalt 2x aastas vahetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 23.10.09 12:26 Tsiteeri


Mina näiteks eelistan 2x aastas tulepirni vahetada kitsele või jalakäijale maanteel otsasõitmise asemel.

. o O ( Ma lihtsalt ütlen... )


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.10.09 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Keskkonsoolis oleks nagu roosad LED´id aga arvatavasti pildi viga.

S*tt pilt jah. :) Sai kiiruga tehtud, ei viitsinud WB-ga mängida, tulistasin suht automaadiga. Need on tegelikult kõik pisikesed hõõglambid, kuid kuna istmesoojenduse nuppude värvus tuleb ainult pirnidest, teistel nuppudel on aga omal punane värvifilter ka vahel, siis jäid need vaatamata täpselt samale võimsusele pisut heledamad. Oleks vist mõistlik võimaluse korral seal 65 mA asemel 40 mA punaseid lambikesi kasutada. Paraku pole need enamasti isegi elektroonikapoodides letikaup...

Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Kuidas xenonid valgustavad ka ?
Olen palju jutte kuulnud et tavalised 50%+ pirnid pidid u. sama head olema.

Seda kipuvad tavaliselt rääkima need, kes ksenoonidega sõitnud pole. A'la sama teema, mis esivedu vs quattro. :P Bosch Xenon Blue vs ksenoon võrdluse järgi samas laternas ma ütlen, et esimene neist on teise hale vari. Edasine üldine ksenoonijutt võiks vast siia teemasse jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 23.10.09 19:30 Tsiteeri


Xenonid olid mul BMW-l nii lähi kui kaugtuledes ja uutes tuledes algselt olid halogeenid.
Vahe on väga suur halogeeniga, isegi kui õigesti reguleeritud, näitab xenon ikka paremini (kui ta ei pimesta).
Nüüd Audil ka ja vot see vahe on ikka tegelikult suur, lähituledega nähtavus paranes ning kaugtuledest ei hakka rääkimagi, halogeen oli tõesti niiöelda hale vari, halogeen võtame 10 puntki skaalal 2 ning xenon 10 kuna ei oskagi paremat tahta.
Soovitan seda. Kitsele või mõnele muule loomale sõidad ju siis sisse kui ei näe kuhu sõidad. Muudel juhtudel on see paratamatu niikuinii. Eeskirju tuleks nii palju minu arust muuta, et xenon on lubatud, teatud autodele ning ülevaatusel kontrollitakse kas nad näitavad õigesti ning kui näitavad on üv läbitud ja ikka olen kindel, et enamus ei tormaks neid kohe paigaldama, sest paljud veel ei tea mis see xenon ongi. Kahjuks, aga on reeglid sellised, et enamjaolt ei või ja andke andeks, aga oma nähtavuse parandamiseks, et näeksin kuhu sõidan ja , et vältida avariisid valisin siiski xenoni. Ütleks veel nii palju, et minu arvamus sama mis Blackil, võtke üks sama auto, näiteks mingi uuem, või vahet pole, istu sisse kui tuled korralikult reguleeritud, vaata nähtavust halogeeniga, siis mine istu kohe uuesti kui xenonid samal autol ning vaata siis ja usun, et keegi ei hakka vähemalt vaidlema, et läks halvemaks, pigem ikka paremaks, kas palju, see on juba omaette teema.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 23.10.09 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Ütleks veel nii palju, et minu arvamus sama mis Blackil, võtke üks sama auto, näiteks mingi uuem, või vahet pole, istu sisse kui tuled korralikult reguleeritud, vaata nähtavust halogeeniga, siis mine istu kohe uuesti kui xenonid samal autol ning vaata siis ja usun, et keegi ei hakka vähemalt vaidlema, et läks halvemaks, pigem ikka paremaks, kas palju, see on juba omaette teema.


Nii selle, kui ka tsiteerimata jutuga nöus.
Valgust ikka selleks vaja, et näha kuhu söita.
Lisaks veel, et alati ei peagi teise masinasse ronima, teinekord piisab sellestgi, kui xenon liikur taga söidab ja sulle teed valgustab, läbi "xenon vision" halogeenide.

Küsiks veel seda, et kui suur värvuse vahe nendel kahel valgusallikal ka on ja kumb neist reaalselt ka paremini valgustaks?
Pean silmas 4300 K vs 6000 K.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 24.10.09 09:14 Tsiteeri


Valguse koha pealt ei oska öelda, aga lähitulede luupides need 4300k näevad kaugtulede kõrval välja kollased ütleme nii. Kui, aga võrrelda lähituld 4300k mingi "blue visioniga" või tavalise halogeeniga siis on ikka päris suur vahe sees, just värvuses ja nähtavuses. Soovitaks siiski 4300k, nii lähi kui ka kaugtuledes, aga kaugtuledes TEGELIKULT pole vahet, sest sa ju ise tegelikult ei näe neid kui pimedas sõidad ja mina olen rahul, et nad kaugtuledes on. Esiteks valgustavad väga hästi ning veel üks pluss on see, et terve tee ning postid ja märgid on kõik ilusad sinakad õhtuti :). Kokkuvõtteks, et vahe on silmnähtav 4300k ja 6000k vahel ning mina soovitaks teistele siiski mõlemasse 4300k.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.10.09 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Küsiks veel seda, et kui suur värvuse vahe nendel kahel valgusallikal ka on ja kumb neist reaalselt ka paremini valgustaks?
Pean silmas 4300 K vs 6000 K.

See konkreetne paigaldus oli maru hea näide inimese tajude otsesest sõltuvusest taustsüsteemist. Autot omanikule üle andes panin algul lähikad tööle, kommentaar oli, et ilus valge valgus on. Siis sai kauged kõrvale lisaks klõpsatud ja kohe olid lähikad maru kollased. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 24.10.09 18:20 Tsiteeri


Täpselt nii oligi, aga see ongi 4300k ja 6000k vahe, 4300k paistab 6000k kõrval "kollane" nagu tavaline halogeen, aga kui halogeen udukad näiteks ja xenonid põlema panna siis on vahest väga hästi aru saada ja siiski... xenon on xenon ning xenon on iga kell parem kui halogeen :). See on minu arvamus! Põhimõtteliselt, et läheb suht OT-ks kätte ära jah, et xenonite teemal võib minuga PS-s rääkida kui soovi kellegil :).


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikkc
huviline



Registreerunud 25.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: 9-3 Aero, 80 2.3q

postitati 25.10.09 21:17 Tsiteeri


Auto on väga ilus , seest samuti, kuid natuke häirivaks pean ma seda vana kooli rooli. Selle asemele võiks S6 oma keerata küll , peaks vist 1:1le istuma ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.10.09 22:02 Tsiteeri


Sportrool oleks kena jah. Paraku S4 oma ei saa turvapatja säilitada soovides kasutada ja S6 oma 1:1 ei istu. Siis tuleks rooli taga olev osa ka A6/S6 osadest komplekteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 26.10.09 17:17 Tsiteeri


Seda, aga ei taha teha kuna need asjad erinevad 100-ga ja uus tuledelüliti sai just külge keeratud ja varsti ostan kuskilt selle kojameeste lüliti ka ma loodan. Saab panna küll C4 kerele ka kindlasti kuidagi, küll see aeg ka äkki kunagi tuleb. Korraga kõike ei jõua, teised projektid ja asjad ka... , aga sellegipoolest aitäh soovituste eest!


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 28.10.09 20:52 Tsiteeri


Nii, pildid siis...
PS! Pilte tehes vaatasin ise, et olen ikka päris rahul auto välimusega ning ajapikku päris meeldima auto hakanud (poleks uskunud, et nii läheb), muidugi on iluvigu, aga need saavad likvideeritud ma usun ning siis on ta veel parem ja juhiks tähelepanu sellele, et kindlasti on vaja tegelikult auto ära poleerida (kriipse kraapse värvil ning värv tuhm), vaimusilmas siis võib ette kujutada mis see värv endast tegelikult kujutab.

http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/1.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/2.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/3.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/4.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/5.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/6.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/7.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/8.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/9.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/10.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/11.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/12.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/13.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/24102009/14.JPG


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 28.10.09 21:10 Tsiteeri


Neid pilte vaadates hakkab jube kahju et oma 4.2 S4 sai ära müüdud kunagi...

Ilus masin! Rool on aint kiviajast.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 28.10.09 22:30 Tsiteeri


Miks essi märke kuskil küljes pole? Ei peaks küll selline asi olema, mida häbeneda tuleks:P
Igati viisakas masin tundub piltidelt olema:)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 28.10.09 23:35 Tsiteeri


Hunt lambanahas ongi põnevam. :P


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.6% - SQL: 30.4%]