Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro - 1996 - KalevK (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 7613)
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 18:47 Tsiteeri
A8 4.2 Quattro - 1996 - KalevK



Niisiis, mõtlesin, et teen päeviku laadse teema, kuhu siis hea kirja panna, mis autol tegemist vajab ja mis tehtud saab. Eks üritan seda päevikut siis usinalt täiendada :)

Sai oma A4 maha müüdud ja suhteliselt selge oli asjaolu, et asemele vaja suuremat autot, oluliselt suuremat. Kuna sõbral 750iLA, saigi veidike ka BMW märgi poole piilutud, kuid see tagumiku tunne roolis polnud see. A8'sse istudes tundsin end kui kodus. Kõik oli mugav, täpne ja mõnus.
Mis muidugi antud A8 kasuks aitas otsustada oli auto tehniline seisukord. leidub vigu, aga sellised nipet-näpet, mis sõitmist ei sega.

Varustusest:

Xenon lähituled
Recaro must sisu 4x istmesoojendusega
El. reguleeritav S'i rool.
Bose sound 10x kõlariga + woofer+ 6x CD-box (peakski uurima, mis täpsemalt sinna installeeritud on)
2x airbag
Facelift käetoed ( see mulle meeldib, kõvasti etemad kui vanad)
Autotelefon
Topelt solarklaasid tehase tooniga.
Ei tule nagu hetkel rohkem midagi meelde.

Kirjutaks siis tegemist ja tähelepanu vajavad asjad ülesse:
# Kliima paak vaja täita, kuna on vahetatud.
#Istme mälud ei toimeta - peab uurima, kusagilt suuremast Audi foorumist alustuseks.
#Peeglid ei klapi kokku - sattusin AC teemas lugema, et arvatavasti vajavad teod vahetust.
#Olenemata sellest, kas klaasipesu paak on täis või tühi, viskab veateate, et vesi otsas - andur surnud.
#Kerel leidub kriimustusi ja loomulikku ajaga tulenevat kulumist - mõned suuremad kriimu kohad plaanis vast lasta üle värvida ja üldse auto lasta poleerida.

Mainiks ära ka, siis palju kõneainet tekitava bensiinikulu - hetkel on minul keskmine 10.6L/100KM :cool: olen läbinud ca 600-700km 4 päevaga, mis ta minu kasutuses on olnud. Võrdluses eelmise 1.8TQ'ga millel keskmine oli mul 9,9L/100KM, mina ei kurda. Maanteel minu jaoks väga öko masin, võtab mingisuguse 1-1,5L rohkem.

Kuna autol, midagi koheselt tegemist ei vaja siis "Tehtud" listi alla saab panna ainult kojameeste vahetuse, kuna need olid tõesti läbi.

Mõned mõtted, mis siis autol teha/lisada võiks:
*Kuigi sõidumugavus 17" veljega on neil Eestimaa teedel kindlasti parem, siis silm puhkaks RS4 18" 9 kodaraga veljel rohkem :)
* Käis korraks ka mõte peast, et laseks terve auto üle värvida. Kuna reaalne värv on tume-tume lilla aga passis must, siis ei teagi. Kui äkki värvimiseks läheb, värviks mustaks.

Lisan mõned pildid ka. (kuna ilm oli päris jahe, siis peale pesu vahatada ei jõudnud, tuleb mingi päev ette võtta).
http://img263.imageshack.us/img263/9548/a8010.th.jpg http://img401.imageshack.us/img401/1008/a8001.th.jpg http://img23.imageshack.us/img23/8056/a8004.th.jpg http://img696.imageshack.us/img696/1373/a8003.th.jpg
Väike võrdlus ka vana kerega, veidike ikka on laiem :P
http://img441.imageshack.us/img441/6528/a8025.th.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.04.10 18:55 Tsiteeri


Tere, tulemast. Väga mõnus kui A8 D2 mehi siin avatud teemas rohkem. Hea silma peal hoida.
Laiad käetoed on ilmselt ilusad. Ise olen ka piilunud.
Igal juhul paksu rahakotti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Tere, tulemast. Väga mõnus kui A8 D2 mehi siin avatud teemas rohkem. Hea silma peal hoida.
Laiad käetoed on ilmselt ilusad. Ise olen ka piilunud.
Igal juhul paksu rahakotti


Tänud, ilusad on need käetoed tõesti, nüü ma veidike olen mõelnud, kuidas selle telefoni sinna sisse ära saaks peita, hetkel ta kangi kõrval. Eks vaatab, ei ole primaarne asi millega tegeleda :)
Ja eks see rahakott võiks alati paksem olla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 21.04.10 19:19 Tsiteeri


Mudu kõik ilus ja tore aga kas sul istmetel nahast lipiku moodi asju pole nagu ukse poolsetes äärtes, sest minu teada need s-sisud peaks kõik 4*bagiga olema nii et sul peaks olema 6 bagiga auto siiski.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 19:23 Tsiteeri


Vot vot, hea küsimus, peaks homme piiluma, silma nii ei hakanud, aga ei ole eriliselt uurinud ka. Kuna S'i sisu ise asendatud, siis võimalik, et vanal sisul polnud airbage ja isegi kui istmetes bagid sees, siis juhtmeid ja pistikuid võimalik et ei ole veetud. Peab uurima seda asja.

Oskab mõni teadja mees rääkida, mis originaal makk sinna kõige paremini sisse sobiks uutest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.10 19:25 Tsiteeri


Ja ma kraaksun ka siin teemas, et mul täitsa olemas ja üle need S8 veljed...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja ma kraaksun ka siin teemas, et mul täitsa olemas ja üle need S8 veljed...


Kindluse mõttes küsin üle, kas variant

A? http://www.getallparts.com/images_all/ALY58742U.jpg
või
B? http://www.ewlink.net/Ebay/Alloys/18%20audi%201.jpg

Isiklikult otsin just neid B velgesid.

Tegelikult on silma jäänud ka selline "kaevukaane" velg nagu ühes teemas vist Hr. Black mainis. Olid mingi langi all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.04.10 19:37 Tsiteeri


Faderi funktisoon on makil olemas, "bassi" nupp vaja natuke välja tõmmata.
Istmesoojendused minu mälu järgi toimivad.
Aga värvi osas - äkki teed matt-musta ära siiski? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 19:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Faderi funktisoon on makil olemas, "bassi" nupp vaja natuke välja tõmmata.
Istmesoojendused minu mälu järgi toimivad.
Aga värvi osas - äkki teed matt-musta ära siiski? :P


Vot vot, ma jebisin selle bassiga aga ei julenud liialt tõmmata, siis mu aistingud olid õiged :D
Ma arvan, et ma lasin liiga vähe soojendusel peal olla ja suht soe enivei, võimalik et ei saanud aru.
Ma arvan, et ma peaks oma silmaga seda matt-musta värki nägema, siis oskaks sellest ka rohkem arvata :)
Mingeid pilte mida ma näinud olen, need on ilusad. Oskad Sa öelda mälude kohta ja eelnevalt jutuks olnud airbagide kohta? On istmetele airbagid ja kas istmete mälu ühendused ei ole istnud või on seal mingi muu asi, muidu toimivad istmed ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.04.10 19:50 Tsiteeri


Ot nagu seitsmese eelmine auto?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 19:52 Tsiteeri


Just nii =) Õnnestus maasikas leida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.04.10 19:54 Tsiteeri


Ojaa. Olen selle autoga Reval2 kohtunud. Seda mõnusam nüüd ajalugu jälgida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ojaa. Olen selle autoga Reval2 kohtunud. Seda mõnusam nüüd ajalugu jälgida.


Saab päris raske mul olema, sest Hr. seitsmene on ikka väga väga hästi auto tehnilist poolt korras hoidnud. Näitavad seda ka vanad arved :D

Ja kui plaanidest rääkida, sai jutu käigus ka seitsmesega paar sõna sel teemal vahetatud, et kattide asemele otse torud panna. See mõte on hakanud rohkem meeldima, peab mingi bolt-on lahenduse tegema, et ÜV ajaks katid külge kruvida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.10 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Mudu kõik ilus ja tore aga kas sul istmetel nahast lipiku moodi asju pole nagu ukse poolsetes äärtes, sest minu teada need s-sisud peaks kõik 4*bagiga olema nii et sul peaks olema 6 bagiga auto siiski.


Minu A4'jal on need nahast lipikud ainult esiistmetel ja kaardilugeja istme pistiku tõttu läks põlema ka airbagi tuli, kuna ei saanud kontakti korralikult. Kuskohast nad välja üldse hüppavad, kui vajadus peaks tekkima?
Ilus A8, aga siiani kadestan su vana Audi salongi. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.04.10 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Mudu kõik ilus ja tore aga kas sul istmetel nahast lipiku moodi asju pole nagu ukse poolsetes äärtes, sest minu teada need s-sisud peaks kõik 4*bagiga olema nii et sul peaks olema 6 bagiga auto siiski.


Minu A4'jal on need nahast lipikud ainult esiistmetel ja kaardilugeja istme pistiku tõttu läks põlema ka airbagi tuli, kuna ei saanud kontakti korralikult. Kuskohast nad välja üldse hüppavad, kui vajadus peaks tekkima?
Ilus A8, aga siiani kadestan su vana Audi salongi. :D


Vana Audi rändas kahjuks Soome, ühele noorele Audientusiastile. Aga jah, nii palju kui ma neid A4'sid näinud olen, siis võisin uhkust tunda küll :)

Bagid hüppavad külje pealt välja ja siis katavad su roided külgkokkupõrke korral. Nii peaks olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.10 21:57 Tsiteeri


Ilus audi, mis su linna maantee suhe on ,et küttekulu nii väikseks saanud oled? Kas see on kompu järgi ?

Mul on kompu järgi trassil kõva 7.3, reaalne on 8 :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.10 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja ma kraaksun ka siin teemas, et mul täitsa olemas ja üle need S8 veljed...



:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 22.04.10 09:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raigo
Ilus audi, mis su linna maantee suhe on ,et küttekulu nii väikseks saanud oled? Kas see on kompu järgi ?

Mul on kompu järgi trassil kõva 7.3, reaalne on 8 :)


Eks see Su 7.3 ole tingitud 5sest kastist.

Aga suhe jääb sinna 80% maantee kanti vast. Vaatasin kulu ka km ja litraaži järgi, jäi ta siis ka sinna 11 liitri kanti.
Kuna mul on enamus sõite maantee sõidud, siis mina olen rahul, oluliselt mugavam kui oli seda A4 ja kui ma maksan 100km peale kütet mingi 30-50 eeku lisa. No see ei ole küll argument, et 4.2 võtab palju kütet :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 22.04.10 18:53 Tsiteeri


Küsimus targematele.

Kas faceliftitud D2 alumine lai kroomitud äärega iluvõre istub 1:1'le pre-faceliftile?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 22.04.10 19:21 Tsiteeri


Täitsa kena masin, ning need vead mis üles mainisid, need ju otseselt sõitmist ei sega Kuigi tuleb tunnistada, et talvel on istmesoojendus üks ülimalt mõnus asi, praegusel Audil paraku mul seda luksust pole, BMW-l mis enne Audit oli, sellel olid need asendamatud asjad :).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 22.04.10 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Täitsa kena masin, ning need vead mis üles mainisid, need ju otseselt sõitmist ei sega Kuigi tuleb tunnistada, et talvel on istmesoojendus üks ülimalt mõnus asi, praegusel Audil paraku mul seda luksust pole, BMW-l mis enne Audit oli, sellel olid need asendamatud asjad :).


Endalgi oli eelnev auto (A4) Itaaliast toodud ja istemsoojendus puudus. Eriti mind see ei sega, kui on olemas, see vaid lisa boonuseks :) Aga nagu eelmise omanikuga juttu oli, need peaks siiski töötama, lasin liiga vähe peal olla.
Auto iluga ise ka rahul, mõnus pikk ja lai :) Seda tunneb eriti hästi sees istudes. (Y)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 22.04.10 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KalevK
Küsimus targematele.

Kas faceliftitud D2 alumine lai kroomitud äärega iluvõre istub 1:1'le pre-faceliftile?


Kui ma õigesti aru saan, mida mõeldakse, siis ei sobi.
Esimesed istmesoojad toimivad küll, lase 6-das asendis vähe susiseda, ma oletan, et nii tuima kohta ihul pole, mis laseks suviselt seal istmel edasi lebaskleda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 22.04.10 20:20 Tsiteeri


Vastus iluvõre kohta käes, süda vähemalt rahul, kuigi oleks võinud sobida :)
Aga jah, eks peab pliidi põhja panema :D

http://audiwheels.kjella.net/ Selline huvitav lk siis kui kellegile pakuvad huvi uued veljed A8 all ja kuidas sobivad jne.
Isiklikult leidsin päris mitu põnevat varianti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 24.04.10 09:20 Tsiteeri


Mõned pildid siis matt mustast A8 D2'st.


http://audiwheels.kjella.net/images/image/Verde%2020%2001.JPG
http://audiwheels.kjella.net/images/image/Verde%2020%2003.JPG

Mis mul silma hakkas, oli alumine lai iluvõre kroomitud servaga ja post facelift nina.
Aga jah, matt must on päris kena :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 24.04.10 11:33 Tsiteeri


See matt-musta mõte on sinus ikka idanema hakanud :)
Pildid on päris head, aga no need veljed :D No offence, aga Kaaku omad on ka müüa...




http://www.ridelust.com/wp-content/uploads/Cheetos-Donk2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 67.1% - SQL: 32.9%]