Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15
Autor:
Pealkiri: 2,5 TDi R5 103 kw- millised oleks vag-com.i õiged parameetrid/näitajad? (Vastuseid: 356 | Vaatamisi: 83759)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.15 00:03 Tsiteeri


Tembi andur võib olla põhjustatud sellest, et sel hetkel termostaat avanes.

Süüde on liiga varajane, kütusekogus on väike.

Kui pihustid korras, siis tühikäigu kõikumine ilmselt kulunud kõrgsurvepumbast.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 02.03.15 11:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tembi andur võib olla põhjustatud sellest, et sel hetkel termostaat avanes.

Süüde on liiga varajane, kütusekogus on väike.

Kui pihustid korras, siis tühikäigu kõikumine ilmselt kulunud kõrgsurvepumbast.


Sellest ma saan aru, et süüde veidi varane ja kütusekogus väike, sellepärast asja torkima hakkasingi.
Aga mida ma tegin valesti, et kütusekogus ei muutunud suuremaks? Missugused kütusekogused nendele väärtustele 123, 126 ja 128 vastavad? On neid väärtusi veel?

Auto on küll vana aga selle 2 kraadise süütenurgaga käivitub ta poolest pöördest. Arvestades, et paljudel siin nurgad ala 4-6 kraadi peal normaalseks käivituseks siis ma väga pumba suurde kulumisse ei tahaks uskuda. Tõsi, pihustid on kontrollimata.
Aga kas kusev pihusti siis mõjub ka näiteks kütusekoguse peale? Praegu arvutiga vaadates kõigub seal 5,3-6,3 vahel, tegelikult peaks olema stabiilne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 02.03.15 12:46 Tsiteeri


Kui arvutiga rohkem küttekogust ei saa muuta, pead pumbakaant liigutama koguse muutmiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.15 13:15 Tsiteeri


See tühikäik ei tõmble kütusekoguse pärast.
Pole mõtet mingeid kaani ega muid asju hakata liigutama, kui pump p-s on, sest selle töö saab kohe uuesti teha, kui pump vahetada.

Esialgu selgita välja, milles probleem on, mitte ära hakka tuksis autol kaant peale koputama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 02.03.15 17:37 Tsiteeri


Prj, kas kütusekoguse väärtus 5mg/str annab tegelikult väiksema kütusekoguse kui näiteks 4mg/str. Ise olen nii siiani aru saanud, kuid mille pärast see arv tagurpidi mõjub?


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.15 18:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
Prj, kas kütusekoguse väärtus 5mg/str annab tegelikult väiksema kütusekoguse kui näiteks 4mg/str. Ise olen nii siiani aru saanud, kuid mille pärast see arv tagurpidi mõjub?


Tühikäiku reguleeritakse kütusekoguse muutmisega.
Reaalne kütusekogus on kogu aeg sama, ehk siis sul on vaja mingi x mg kütet mingisuguse x pöörde hoidmiseks.

Kui sa nüüd kütust lisad kas arvutiga või kaane koputamisega, siis peab aju tühikäigu hoidmiseks kütust vähemaks võtma, seega läheb kuvatav kütusekogus väiksemaks.
Kui sa kütust vähemaks võtad, siis keerab aju kütust peale ning mg/str väärtus suureneb.

Ehk siis selle pärast ongi kütusekogus risti vastupidi tühikäigul.

Kui sa ajust keerad, siis näed, et pumba plunserit reguleeriv pinge reaalselt kasvab, kui sa paned sinna numbri suurema, kui 128 ning kahaneb, kui paned numbri, mis on väiksem kui 128. Aju mg/str väärtuses see aga ei kajastu, sest see kordaja korrutatakse otsa kõige lõpus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 02.03.15 18:55 Tsiteeri


Väga asjalik vastus, aitäh prj. Sain nüüd aru, millest see nö. pöördväärtus tuleb. :)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.03.15 08:59 Tsiteeri


Muide, võiks mainida ka seda, et kui sa pumpa peale koputad või VCDS-ga lisad kütust, siis rahulikul sõidul läheb kuvatav kütusekogus väiksemaks (kuigi reaalselt liigub pumba plunser ikka sama palju sama kiirenduse jaoks).
Sellest aga tuleneb mitu asjaolu:
1. Kütusekoguse näidik hakkab kütusekulu väiksemaks valetama, sest aju näeb nagu justkui läheks vähem kütust.
2. Süütenurk läheb hilisemaks, sest süüte kaardid on pööre x kütusekogus ning kuna aju näeb väiksemat kütusekogust rahulikul sõidul, siis loeb ta ka süütekaardist "eelmist" tulpa. Mida suurem kütusekogus, seda suuremad väärtused süütekaardis, seega läheb reaalne süüde kütusekoguse kohta kogu vahemikus hilisemaks. Mis ei mõju reaalsele kütusekulule eriti hästi, küll aga hakkab näidik valetama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 03.03.15 11:13 Tsiteeri


See kõik on teooria, aga miks praktikas inimesed väidavad, et 4,4-4,7 on ökonoomsem kui näiteks 6mg/str?
Välismaa foorumeid googeldades väitsid mõned kodanikud ka tühikäigu ühtlustumist peale kütusekoguse suurendamist. Ei oska siin vaielda ega heaks kiita aga proovin ilmselt ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.03.15 13:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: teitur
See kõik on teooria

Kaugel sellest, see on see, kuidas aju reaalselt töötab. Sinu jaoks võib olla "teooria", minu jaoks on igapäevase töö praktika. A eks seda, millest aru ei saada kiputaksegi "teooriaks" kutsuma.
Tsitaat:
aga miks praktikas inimesed väidavad, et 4,4-4,7 on ökonoomsem kui näiteks 6mg/str?

Sest kellade näidik hakkab valetama. Väga lihtne.
Ülejäänud juhtudel sõidetakse lihtsalt suurema kütusekogusega madalama pöördega ning selle arvelt võib olla mingisugune kokkuhoid. Kuid siinkohal tuleb kokkuhoid sõidustiilist, mitte millestki muust. Sama tööpunkti juures on hilisema süütega kütusekulu suurem. See on ka põhjus miks EGR-i kinni panekuga auto ökonoomsemaks muutub.

Tegelikult "inimesed foorumites" väidavad väga palju asju. Tavaliselt käib mingi kodanik täislolluse välja ning seda hakatakse samsuguste ullikeste poolt kordama ja korrutama, kuniks tundub, et nii ongi, kuni keegi lõpuks reaalsust tutvustab, kes asjaga ka reaalselt kursis on. Nt. 3.0 TDI "suure trassisurve" libateema ja muu selline jura.

A mul on rõõm kuulda, et sa oma jõnksutamise korda tegemise asemel kütust peale keerad :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 03.03.15 15:24 Tsiteeri


Okei aga kui sa pumba rikkes niivõrd kindel oled, siis ehk ütled ka täpsemalt mis asi seal katki on?

Lihtsalt, kui ma saan kütusekogusetõstmisega tühikäigu ühtlaseks, siis ma ei näe põhjust miks ma peaks maksma paarsada euri pumba vea otsimiseks ja kui leitakse siis ka remondiks. KUI tulemus on mõlemil juhul enamvähem võrdne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.03.15 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: teitur
Okei aga kui sa pumba rikkes niivõrd kindel oled, siis ehk ütled ka täpsemalt mis asi seal katki on?

Lihtsalt, kui ma saan kütusekogusetõstmisega tühikäigu ühtlaseks, siis ma ei näe põhjust miks ma peaks maksma paarsada euri pumba vea otsimiseks ja kui leitakse siis ka remondiks. KUI tulemus on mõlemil juhul enamvähem võrdne.

Ei pruugi olla pumba viga, võib vabalt olla pihusti viga.
Kütusekoguse tõstmisega ei saavuta sa mitte midagi. Kui kõik korras on, siis käib ka 8 kütusekogusega nagu antsu viiul.
Mingit vahet ei ole, sest aju keerab lihtsalt plunseri samasse asendisse tagasi kogu aeg, et tühikäiku hoida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 19.03.15 10:16 Tsiteeri


Mis peaksid kolmanda kanali näidud korras masinal olema?
Duty cycle 74% on ka nagu palju?


PILT, minu näitudest.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.03.15 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
Mis peaksid kolmanda kanali näidud korras masinal olema?
Duty cycle 74% on ka nagu palju?


PILT, minu näitudest.


Mis su kolmandal viga on?
Mis seal vahet on, mis näidud EGR-i juhtimisel on, kui EGR pime? Nii kaua, kui see pime on, on sealt ainult õhulugeja hetkenäitu vaadata, mis on kolmas väärtus ning 450 ja 500 vahel tühikäigul pimeda EGR-ga on normaalne. Ülejäänute näidud ei mängi mitte mingit rolli - aga tavaliselt meie "diagnostikud" millegi pärast vahetavad nende põhjal täiesti korras olevaid õhulugejaid :D

Ma muretseks pigem selle pärast, et süüde 3 kraadi varajane on tühikäigul.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 19.03.15 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Mis su kolmandal viga on?
Mis seal vahet on, mis näidud EGR-i juhtimisel on, kui EGR pime?

Ma muretseks pigem selle pärast, et süüde 3 kraadi varajane on tühikäigul.


Ma ei teagi, kas on viga, lihtsalt huvipärast, sest 11a jooksul pole EGR-i näpitud. Ütled, et on pimedaks tehtud?
Süüde on pumbast kõige hilisemas astmes, eks tuleks nukaratast veits timmida, et pumbast annaks keerata, kuid kunagi kui proovisin tehaseseadesse panna, siis polnud masin üldse see, külmalt ei käivitunud ja minek polnud ka midagi erilist. Nüüd muidugi uued pihustiotsad ja võiks proovida, et mis teeb.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.03.15 14:12 Tsiteeri


Minekut see pumbast keeramine ei mõjuta nagunii, kuna siis on süüde varajasem, kui kõige hilisem punkt, mida sa seadistad.
Käimaminekuga on jah nii, et kui mootor ikka kohvi on, siis peab süüde varajane olema.

EGR on sellel autol pime või on klapp kinnisesse asendisse ära surnud. Ma ei taastaks seda ausalt öeldes...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
k.kask
huviline



Registreerunud 21.05.15
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.15 19:51 Tsiteeri


Tere, küsiks ka enda süütenurga kohta. Nimelt tegu AAT 85 kw mootoriga ning süüde on pumbast keeratud kõige hilisemaks, kuid vag-com näiteb et arvutuslik nurk on 2.0 btdc ning reaalne 10,4 seega väga varane. Kütusekogus 3,1. Kas nii varane nurk võib mõjutada minekut, käivitumist või midagi muud? Kui tõsta pumbast süüde 1 hammas hilisemaks ning seejärel pumbast reguleerida, kas võiks saada asja paika( arvan et kuskil 2-3 btdc võiks olla mõistlik) või läheb asi sellega juba liiga hiliseks ning tuleks ikkagi nukarattast reguleerida? Ning miks mul näitab arvutuslikku 2.0 btdc, kas ei peaks olema samuti 0,9 või läheb ka arvutuslik madalamaks süüte hilisemaks keeramisel? Muidu üldiselt auto käivitub praeguse ilmaga külmalt üpris hästi kuid soojalt natukene pikemalt, kuid siiski täitsa normaalselt, edasi läheb ka okeilt justkui ning ei lagise ka ülearu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 22.11.15 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k.kask
Tere, küsiks ka enda süütenurga kohta. Nimelt tegu AAT 85 kw mootoriga ning süüde on pumbast keeratud kõige hilisemaks, kuid vag-com näiteb et arvutuslik nurk on 2.0 btdc ning reaalne 10,4 seega väga varane. Kütusekogus 3,1. Kas nii varane nurk võib mõjutada minekut, käivitumist või midagi muud? Kui tõsta pumbast süüde 1 hammas hilisemaks ning seejärel pumbast reguleerida, kas võiks saada asja paika( arvan et kuskil 2-3 btdc võiks olla mõistlik) või läheb asi sellega juba liiga hiliseks ning tuleks ikkagi nukarattast reguleerida? Ning miks mul näitab arvutuslikku 2.0 btdc, kas ei peaks olema samuti 0,9 või läheb ka arvutuslik madalamaks süüte hilisemaks keeramisel? Muidu üldiselt auto käivitub praeguse ilmaga külmalt üpris hästi kuid soojalt natukene pikemalt, kuid siiski täitsa normaalselt, edasi läheb ka okeilt justkui ning ei lagise ka ülearu.


Kui andmeid vaatasid, oli mootor täiesti töösoe? Kui töötemperatuur pole saavutatud, siis ei näegi seda 0,9-t. Kahtlustan, et sul tuleks ikkagi nukkarattast keerata, sest üks hammas mõjutas vist päris palju. Ideaalis tasuks proovida numbrid täiesti üheks ajada.
Endal ka pumbast põhjas ja 2-3 kraadi varasem, et veel hilisemaks saada tuleks nukarattast juba keerata, kuid siiani pole seda viitsinud ette võtta, sest 2 kraadi varajasem süüde vast väga palju kurja ei tee.

PRJ, kas eelsüüte rakendumise temperatuuri kannataks ka arvutiga tõsta? Et auto ise annaks soojemate kraadidega kui +5 küünlaid?


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 22.11.15 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
PRJ, kas eelsüüte rakendumise temperatuuri kannataks ka arvutiga tõsta? Et auto ise annaks soojemate kraadidega kui +5 küünlaid?

Muidugi. Olen seda aastaid teinud. Softi muutmise teel.

Kui sa mõtlesid VCDS-ga, siis ei.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indrek1000
huviline



Registreerunud 20.06.10
Asukoht: Mõisaküla / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 Avant 2,5TDIQ, vaz 21013, passat

postitati 01.12.15 15:45 Tsiteeri


Tere

Võtsin aega ja lugesin kogu teema läbi. Seda oleks võinud varem teha juba :D, oleks palju küsimusi ära jäänud.
Panen ka klõpsu:
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/438/18/010950928311c1e.jpg

Loen välja, et kütte võiks sinna 4,7 juurde keerata(Pendeldab 5,3-5-6). Süüde ok(2,9-3,2).

Teen lähiajal kolmandaga logi ka ära, vaatan mis küttenumbrid ja rõhk näitavad, saab sotti kui stock asi on.

Indrek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 01.12.15 15:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrek1000
Loen välja, et kütte võiks sinna 4,7 juurde keerata(Pendeldab 5,3-5-6). Süüde ok(2,9-3,2).
Indrek


Ideaalis peaks tegelikult süüde antud hetkel olema 0.9, ehk need väärtused vasakus ja paremas kastis võiks võrdsed olla.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrek1000
huviline



Registreerunud 20.06.10
Asukoht: Mõisaküla / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 Avant 2,5TDIQ, vaz 21013, passat

postitati 01.12.15 15:49 Tsiteeri


Nii ma olen aru saanud jah, aga ma tahan et pill käima ka läheb. :D Moto pole esimeses nooruses ka enam.

PS. Kuskohas on see maagiline küttekogus kus kompuuter kõige vähem valetaks küttekulu suhtes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.12.15 00:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrek1000
Nii ma olen aru saanud jah, aga ma tahan et pill käima ka läheb. :D Moto pole esimeses nooruses ka enam.

PS. Kuskohas on see maagiline küttekogus kus kompuuter kõige vähem valetaks küttekulu suhtes?


Kui sul normaalse süütega käima ei lähe ja vaja on mingisugust 3 kraadi peal olevat vibratootjat, et see töötaks oleks aeg mootorit või pumpa remontida.
Kütusekogus kuumalt 4.7 peale.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 04.12.15 20:46 Tsiteeri


Küsin siinsamas teemas natuke abi. Äkki tuleb kellelgi tuttav ette?
Nimelt siis sõidan täna oma AEL 2,5 tdi ga koju kõik oli ok liikus ilusti nagu ikka. Läksin poodi ja tagasitulles oli käivitus kahtlane, pöörded tõusid korra peale käivitust umbes 1200 pööret ja tagasi või midagi sellist no vaatasin, et ok imelik. Kõik tundus norm mootor käis nagu ikka. Hakkan siis sõitma ja no jõudu pole rõhkku ainult kuskil 0,5 bari. Samas musta tagant ei tule seega tundub, et rõhuleket pole tekkinud. Tulin koju ära ja proovisin uuesti käivitada ja iga käivitus nüüd sihuke, et läheb laksust käima viskab pöörde kiiresti 1200 siis kukub tühikäigule siis korra teeb sama nagu kerge varase süüte laginaga ja siis natuke lainetab ja jääb ilusti tühikäigule käima. Kohapeal tuuritades tundub kõik ok ja käib ka nii nagu peab ja miskit suitsu ka ei paista tagant.
Jama selles, et olen vag kaabli ülemineku ära kaodanud ja ei saa vaadata kas miski vigu on ja mis toimub vähe tõbine ka ja torm väljas kuid uudishimu on teda saada mis kuradi jama sel toimub. Ehk AEL mehed oskavad miskit kosta enne kui lähemalt uurima hakkan.
Kahtlustan, et misipärast kütust ei tule peale või pumbaga mingi jama samas sõitsin nii mingi 40 kilti ja miski ei muutunud. Kütuse filtrit pole jõudnud enne talve veel vahetada kuid ei usu, et see nii järsku kinni tõmbas ja pöörete jama on ka imelik?


Läks teema meelest kuid viga oli suretusklapis. Lahti võttes oli näha, et klapp oli mähise sees kulunud ja kinni kiilunud lihvisin karukeelega pinnad siledaks ja rohkem pole probleemi olnud. Uus on miski 70 euri ei raatsinud kohe osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrek1000
huviline



Registreerunud 20.06.10
Asukoht: Mõisaküla / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 Avant 2,5TDIQ, vaz 21013, passat

postitati 07.12.15 18:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Kui sul normaalse süütega käima ei lähe ja vaja on mingisugust 3 kraadi peal olevat vibratootjat, et see töötaks oleks aeg mootorit või pumpa remontida.
Kütusekogus kuumalt 4.7 peale.


Panin süüte hilisemaks, 1.1 jäi ja küte 4.7 - moment läks käima küll ilusti, eks edaspidi näis. Kohapeal tühikäik läks väga mõnusalt vaikseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.8% - SQL: 53.2%]