Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 1.8T - 2000 - Siim89 (Vastuseid: 163 | Vaatamisi: 34251)
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 13.09.10 17:24 Tsiteeri


Kena liikur ja hea mootori kooslus ka. Dunlopi lamell pidi üsna ruttu kuluma ja pidamisomaduste kohta väga ei tea. Ise olen samuti lamellide otsingul ja ootan pingsalt TM talverehvide testi, mis peaks oktoobris ilmuma. Valikus Continental või Nokian, Michelin ka võibolla (on juba kallim neist), kuid eelmisel aastal võitis nii lamell kui ka naastrehvide testi.
Kuna mul endal ka sama probleem kõrvalistujapoolse aknaga, et ei tule üles enam ning leidsin mingi katkise plastikjulla ukse seest, siis ehk oskad rääkida, kus see julla täpsemalt asus seal süsteemis ja kui keeruline seda süsteemi korda teha on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 13.09.10 20:18 Tsiteeri


Seda plastikjullat taga ajades võid juba hulluks minna. Mul joppas, et ühes lammaris oli katkise trossiga üks ja sain 200ga vidina. Muidu küsitakse tuim 1000 (esindus uue eest 1500, et mõtle ise kui ülehinnatud kraam lammarite poolt). Vahetamine ise on ukse lahtivõtmise vaev ja ka selle plastikjulla siini maha võtmine ja ümbervahetamine, tagasi siinile, uks kokku ja ongi olemas. Voila, käib nagu uus jälle.
Otsi kõigepealt see vidin ülesse. Mul oli ta siuke erkrohelist värvi ristkülik u 4x7 cm. On sul kindlasti see sama asi puru?
Aken läheb alla ilusti, aga üles enam ei tule mingilt maalt. Mul oli nii näiteks.

Ega vist tuleb ise ka need rehvitestid ära oodata ja siis tellimise kallale minna.
Saan ma õigesti aru, et Saksast ostes/tellides tuleb rehvid lasta ise ära naelutada Eestis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 13.09.10 20:29 Tsiteeri


Mingi julla oli jah selline erkroheline. Aga ma vaatan, et sul asukoht ka Tartu osaliselt, et ehk viitsid kunagi kokku saada ja lähemalt rääkida sellest akna värgist. Mul on jah sama teema, et alla läheb ilusti aga üles enam ei tule. Mingi 3/4 peale tuleb ära ja siis poob kinni ja klaas jookseb mingi maa alla tagasi.

Rehvide naelutamisesega ei ole kursis, pigem juba kas lamell või naast, mingit naelutamisteemat väga ei pooldaks. Reifendirektist oli endalgi plaan tellida rehvid, kuid kursavend ütles kohe, et mõttetu teema, kui tahad ikka jäisel teel ka teepeal püsida. Nimelt sealsed rehvid on enamus T või suurema kiirusindeksiga (190+ km/h) ja seega kõvema seguga ja mõeldud Kesk- Euroopa talve jaoks. Meil siiski talvel vähe teised tingimused ja peab vist kallimate Eesti rehvifirmade pakkumistega leppima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 14.09.10 10:32 Tsiteeri


Seda mõtlen minagi, et vist tuleb siiski leppida Eesti või mingisuguste Poola jukude käest saadud kraamiga.

Kui tahad aknast rääkida, siis miks mitte, nädala sees olen ma Tartus ja võid muga u2u ühendust võtta. Kas või täna juba kuna enam plaane pole kuni poole 9ni.
See erkroheline jubin on seal jah kehvakene ja habras. See tross kinnitub seal vahel ja kui läbi on, siis veabki lihtsalt tühja see mootor ühel pool ja midagi ei juhtu, sest teine pool veab enda osa üles ära ja aken jääb kõveralt ning kiilub.

Küsiks ka ühe asja: Mis asja auto tahab, kui 1 ja 2 käik lähevad sisse väga puiselt kuidagi, nagu peaks kuskilt metallplaatide vahelt läbi suruma. Mis seal peetis võivad olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 14.09.10 14:07 Tsiteeri


Kui üks pool on puruks klaasitõstukil, siis ühega akent viltu kiskudes läheb kohe varsti ka teine pool ning aken kukub alla. Seega ei tasu seda vigast akent avada enne, kui katkine plastjulla uus on pandud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 14.09.10 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Seda plastikjullat taga ajades võid juba hulluks minna. Mul joppas, et ühes lammaris oli katkise trossiga üks ja sain 200ga vidina. Muidu küsitakse tuim 1000 (esindus uue eest 1500, et mõtle ise kui ülehinnatud kraam lammarite poolt). Vahetamine ise on ukse lahtivõtmise vaev ja ka selle plastikjulla siini maha võtmine ja ümbervahetamine, tagasi siinile, uks kokku ja ongi olemas. Voila, käib nagu uus jälle.
Otsi kõigepealt see vidin ülesse. Mul oli ta siuke erkrohelist värvi ristkülik u 4x7 cm. On sul kindlasti see sama asi puru?
Aken läheb alla ilusti, aga üles enam ei tule mingilt maalt. Mul oli nii näiteks.

Ega vist tuleb ise ka need rehvitestid ära oodata ja siis tellimise kallale minna.
Saan ma õigesti aru, et Saksast ostes/tellides tuleb rehvid lasta ise ära naelutada Eestis?


Ei ole hulluks vaja minna midagi. Omale ostsin Taufist ~5a tagasi need plastjullad. Kaks tükki on komplektis, kood on 4B0 837 463. Maksid midagi 80 eequ koos käibega. Vahetuseks pole vaja isegi ukseraami uksest välja võtta, nikerdades saab niisama hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 14.09.10 19:29 Tsiteeri


Esimene kord oled loll ja maksad siis, nagu ma seda tegin just. Audi esindus Pärnus vähemalt ütles küll, et eraldi ei müüda neid ja kõik. Võta nüüd siis kinni, kas pean nüüd valetajaks sõimama neid või nad on lihtsalt ebakompetentsed?

E: 1500 küsiti AudiPärnus siis terve süsteemi eest, mitte ainult plastjubinate.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.09.10 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89


E: 1500 küsiti AudiPärnus siis terve süsteemi eest, mitte ainult plastjubinate.


Aasta 2 tagasi sai uuritud Forsist ja vastus oli, et originaal 1400-1500 ja B-osa 7-800 eek.
Tellimisega.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 14.09.10 20:34 Tsiteeri


Tõsi, aga just, et neid plastjublakaid ka eraldi saab, seda ei maininud mulle küll mitte keegi sealt! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.09.10 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Tõsi, aga just, et neid plastjublakaid ka eraldi saab, seda ei maininud mulle küll mitte keegi sealt! :)


Mäletamist mööda neid eraldi ei pakutud, kuid küsitud sai koos näitamisega.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 17.09.10 19:17 Tsiteeri


Täna sai ära parandatud Tartus Dialab-s ABS juhtmoodul. Nüüd siis jälle pinina ja hoiatustule vaba sõit garanteeritud mõneks ajaks (ehk on pikaks ajaks).
Nüüd vaja 1. ja 2. käigu sünkronisaatorid ja lõppudelõpuks ka need parkandurid külge panna, kaua võib :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 17.09.10 20:15 Tsiteeri


Mul oli aknaga sama jama.
Audihoolduses paigaldati uus aknatõstuk hinnaga 515eek, paigaldus 370eek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 17.09.10 21:51 Tsiteeri


See on ka täitsa mõistlik hind uue tõstuki eest. Pärnu lammaritesse ei soovita sisse astuda ja Pärnu Revalist pole ka mõtet küsida, väänatakse kogu täiega :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 18.09.10 20:20 Tsiteeri


Kas mõni teine C5 omanik võiks öelda, kas see rool on neil ka sama raske, et näiteks aeglase kiiruse peal (10-20) keerates, ei tõmbagi otseks rooli ise? Autol veateateid pole ja vedelikud normis.
Kõige parem oleks, kui nädala sees Tartus kokku saada isegi ja proovida saaks mõnda C5. Kui leidub selliseid, siis u2u ootan teie sõnumit. :)

Täna kusepeatust tehes teel Tartusse kuulsin mingit ilget lurinat auto parema esiratta juurest. Mitte midagi ei piiksu ja kõik toimib. Kas tegemist võib olla mingi kliimaga seotud anomaaliaga (kondents tilgub millegi kuuma peale) või tuleks vägagi muretseda? Oskab keegi juhtlõnga jagada või öelda konkreetselt millest probleem?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 26.09.10 23:32 Tsiteeri


Panin nüüd esimest korda oma masinale 95-t sisse läks teda 67 liitrit, et seega peaks ju olema täispaak ainult 95.
Tähele panin, et auto oli sujuvam gaasi vajutusel ja lahti laskmisel. 98ga kuidagi kakkus ja tahtis vägisi jätta muljet mulle, et ma ei oska manuaaliga sõita. Samuti maanteel kütusekulu vähenes (5 inimest, pagass täis ja tuli u 7 sajale keskmise kiiruse 95 juures). Nüüd sõidan mõned päevad Tartu linnas ja vaatame, mis see bensukulu siis tuleb.
Siit ka soovitus, ärge Statika 98-t pange - saast :)

Vahetust vajavad 1. ja 2. käigu sünkronisaatorid. Tuleb leida lihtsalt vaba aega, millal autot vaja pole.

Varem kirjeldatud mõlk tagauksel, mis mingi idioodi poolt parklas tekitatud on nüüd soojade ilmade lõppedes märgatavalt väiksemaks jäänud. Kas tõesti paisutasid soojad ilmad mõlki ja ta hakkas iseenesest esialgset kuju tagasi võtma?

Samuti palun andeks ka mägralt, kes mu rataste all eile õhtul oma eluga hüvasti pidi jätma. Teinekord ära seisma jää ja mine samm edasi, jääd elama. Siit ka küsimus: Kas keegi teab mõnda efektiivset viisi, kuidas neid elukaid eemale peletada õhtuti? Ise kavatsen panna need 2 vile omale, mis peaksid siis tekitama alates mingist kiirusest ebameeldiva sagedusega heli loomade jaoks ja viimased siis peaks idee järgi tee pealt eemale hoidma. Äkki teab keegi veel mõnda efektiivset lahendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 03.10.10 16:00 Tsiteeri


Allaaetud mägra tõttu sai soetatud 46 krooniga 2 metslooma peletajat (Passati peal oli paar olukorda, kus loom tõesti keeras ümber ja pani metsa tagasi) ja paigaldatud need numbri alla võre külge.
Samuti sai soetatud ka kummist jalamatid, kuna pidid mingid elektrijupid olema istmete all, mis niiskust kohe mitte ei taha ja seetõttu ka vaibad vihmaperioodiks tuppa peitu pandud.
Ära sai tellitud ka kummimehest 4xGoodyear UG ICE+ lamelli, kuna TM testis suutsid särada ja 1750 krooniga pakutakse soodust neid seal hetkel 205/55R16 mõõdule. Ehk ei vea alt ja hoiavad kindlalt teel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 03.10.10 19:29 Tsiteeri


Tore, et rehvid ära tellitud said. Ise praegu valin Continental VikingContact 5 ja Goodyeari testivõitja vahel, kuid ilmselt võtan ka veidi kallima Goodyeari. 185/65 15" oli Gründer OÜ- s 1240.- rehv, niiet igati mõistlik hind. Mis ajaks sulle need rehvid kätte lubati toimetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 03.10.10 20:40 Tsiteeri


Öeldi, et teisipäevaks vast saab kätte. Nad olid ise ka üllatunud siin Pärnus, kui ütlesin et nad laoseisu omal vaataks. Nii värske kraam, et ei teadnudki omad mehed, et olemas :)
Kui laos olemas, saad päeva-kahega.
Usun, et peaks olema no-nonsense valik, kuna reaalselt jäi ainult jää peal naastudele alla, aga see eest kõrv kah puhkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 26.10.10 11:51 Tsiteeri


Polegi nagu midagi rääkida olnud vahepeal, sest auto liigub nagu kulda ja läheneb järgmine õlivahetus ja ka käigukasti väike remont, kuna käigud ei lähe ilusasti sisse (1. ja 2.).
Alla sai pandud GY UG ICE+ lamell, mis siiani positiivse mulje jätnud. Ootan muidugi lund juba, et ka seal proovida.
Värskelt sai ära tehtud sillastend esisillale, sest parem rehv oli võrreldes vasakuga 3mm rohkem kulunud ja see ei saa kohe mitte normaalne olla. Kokkujooks oligi 5 kraadi ja see on ikka liigpalju. Tänud Äxi Racingule, kes töö mõistliku hinnaga teostas!
Kohe-kohe saab ka 10k km sõidetud minu käe all ja siiani paari miinuse kõrvale nagu abs aju, on kõrvale kogunenud tohutul hulgal plusse ja kui nüüd perele ka uut autot vaja järgmine kevad, siis kindlasti on esimene koht kuhu piiluda just A6 C5.

PS! Käetugi on ka saksast teel Eesti poole ja saab selle ka külge lähiajal ehk.

Akendega on ka üks igavene keberniit kogu aeg. Kord töötab üks, siis annab järgmine alla ja nii lõputult. Kas need rohelised junnid otsustasid siis tõesti kõik koos streikima hakata? Aru ma ei saa, mis nendega teha. Talvel aknaid mitte avada on ka raske, kuidas siis mäkist eine autosse saad jne. Probleem on väike ja minu jaoks vägagi häiriv. See sama kõrvalistuja aken streigib samamoodi, äkki siis on ikkagi mootorites asi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 26.10.10 12:34 Tsiteeri


Mismoodi nad streigivad? Kas üldse ei liiguta ennast ,või liiguvad kehvasti ja kukuvad alla?


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 26.10.10 12:39 Tsiteeri


Tulevad jube vaevaliselt üles, siis jäävad seisma, siis jälle kerib iseenesest u 5 cm allapoole ennast jälle, aga mitte kogu aeg. Liigub aeglaselt, nagu oleks millestki läbi vaja pressida ennast. Ei saa ma aru, mis elukas seal sees nendega jaurab. Peab vist need plastikud kõigil üle vaatama jälle? Mootoreid ma nagu kohe ei kahtlustaks, sest päris alla lasted tulevad mingile maale täitsa kenasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 14.11.10 18:43 Tsiteeri


Pole ammu midagi kirjutanud autost. Põhjus väga lihtne - pole midagi katastroofilist juhtunud ja auto sõidab nii nagu peab - kalla ja talla. Keskmine kulu on tal 9l/100 siiani minu arvutuste kohaselt. See siis üsna jämedalt võetud. Pole ka kerge jalaga, keskmisest ikka kukun rohkem vajutama.
Puhtaks sai tehtud ka aku alune ära vool ja ka kapoti hingede juurest sai igasugu sodist puhtaks tehtud. Nüüd vist ei peaks muret olema, et vesi salongi hakkaks voolama. Sealjuures sai ära tehtud ka salongifiltri puhastus suruõhuga.
Panin talle külge mingi replica käetoe, asi iseenesest tore ja vahva, aga ei lukusta paralleelselt konsooliga ennast ära, leidsin õnneks netist mingi õpetuse kuidas korda saada ja nädalavahetusel seisabki ees see väike töö.
Kui kellelgi sama probleem, siis õpetus on siin.
Külge on panemata ka need parkimisandurid, pole lihtsalt aega olnud ja lähiajal vist naljalt ei tulegi. Kui aega leidub siiski, siis teeb ka need lollid aknad korda - mäki drive-in-s on jube nigel asju vastu võtta katkise aknaga. :D

Mis mind siiski häirib - see loll klõbisemine/tiksumine. Käib see siis pöörete järgi. Kas sellel mootoril teeb seda tiksumishäält mõni hüdrotõukur või on seal midagi muud peidus? Palju sellise vidina hind võib olla ka? Äkki oskab keegi valgustada, sest no kohutavalt häirib. Nagu diisliga teeks sõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 28.11.10 21:08 Tsiteeri


Järgnev võib põhjustada vastikustunnet Audi austajates:
http://img440.imageshack.us/img440/6422/pilt0153.jpg

Telefoniga tehtud, kvaliteet pea olematu.

Juhtus siis nõndaviisi esimese lumega 24. novembri varajastel hommikutundidel ühel pisikesel Tartu ristmikul, õnneks süüdi ei olnud ja kahjustada sai ainult auto uks. Karbid ja muud kereosad peale väikese kriimu rattakoopal on täiesti korras. On siis auto juba korda tegemisel ja lähipäevil saab ta kätte, ehk ka samaväärsena, mis ta mu käes ennem seda väikest põksu oli.
Kahju suurust ma veel ei tea, aga eeldan, et eks ta sinna 5k kanti jääb.
Sai ka Motohoovis veermikukontrollis käidud ja ka 5 sillajuppi kogusummas 1500 vajavad vahetust. Seda siis vaatab ka lähiajal, mis teha annab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 28.12.10 12:52 Tsiteeri


Pole ammu enam autost rääkinud. Kindlustus tegi mu väikese kõksu korda ja lasin ka ära teha tagumise tiiva, kus oli näotu roosteplekk (arvatavasti kivi saanud vms). Nüüd väga kena ja ei saa arugi, et oleks uks kõver olnud. Tänu sellele kadus ka see parklaajukääbiku tekitatud mõlk - võib rahule jääda, et õige uks valiti, kuhu sisse sõita. :D

Täna sai need akende kiilud ära vahetatud, ka need, mis korras olid. Panin tähele, et mõlemal uksel oli just tagumine puruks läinud, et ju sinna mõjub kordades suurem koormus. Akent on seal küll rohkem üles tõsta. Määrisin ka siinid üle, et vältida kinni kiilumist.

Parkimisandurid sai ka kenasti külge ja töötavad mõnusalt vaikselt. Ühe e39 originaal andur tegi küll kogu aeg vastikut heli ja kääksus ka siis kui midagi taga polnud. Need aga mõnusalt vaikselt piiksuvad ja ilmaasjata on üldse vait. Paigaldati nad sinna päris alla plastiku sisse, sealt sai päris lihtsalt neid vedada ka pagasnikusse ja sealt edasi.

Muidu veel nii palju, et ega auto sõidab ilusti ja loodan, et midagi suurt saba ei anna. Veermikukontrollis käies öeldi ka paar valupunkti, mis tuleks üle käia. Seda aga juba uuel aastal ja kui vahetatud, kirjutab samuti pikemalt.

Pilt anduritest siis:
http://img830.imageshack.us/i/imgp0825.jpg

Ja kas kellelgi on sellist plastdetaili pakkuda Pärnus või Tartus, mõistliku hinna eest :)?
http://img20.imageshack.us/i/imgp0826.jpg

Head vana lõppu ja uue algust kõigile audifanattidele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 19.05.11 15:14 Tsiteeri


Päris pikalt pole kirjutanud, sest olin natuke pahane auto peale ja eelkõige enda peale.
Juhtus siis nii, et talvel külmaga sõites viskas punase õlituli põlema ja otsustasin natuke edasi sõita kuni oligi kaputt. Uus mootor nüüd peal AEB koodiga, millele pandi mõningad asisemad jubinad vana mootori APU küljest. Karter tuleb veel ära vahetada, sest APU karteril on andur, mida AEB omal pole. See aga järgmine õlivahetus, mis tuleb teha nüüd siis juba 8k km pärast (pigem varem, just selle anduri pärast).
Tehtud sai ka miljon muud asja alustades turbost ja käigukastist. Õlitusprobleem sai siis alguse kas õlipumbast või turbo õlitusest, täpselt ei tea, aga mõlemad sai välja vahetatud igaks juhuks. Hammasrihm ja kaasnev sai samuti uuendatud.

Vahetamist vajab veel vasak veovõll, mille saab järgmine reede tehtud ja parem poritiib kobrutab (elagu insenerid). See lihtsalt paratamatu, sest saab nii rängalt kivi seal kogu aeg. Käetoe tegin ka korda, algusest peale see aftermarket ebay kraam ei töödanud, põhjuseks et laegas takistas lukusti tööd. Ma ei kujuta ette, kuidas siukest jura üldse tehasest välja saadeti ning müüdi, aga tagasi ka ei hakanud saatma mõttetute saatmiskulude tõttu.


Auto muidu on äge ja tore, kütust võtab ka mõistlikult jätkuvalt. Lihtsalt lahjaks hakkab jääma ja quattro isu järjest suureneb. Seda aga vaatab aasta pärast, kuna tuleb kaitseväekohustust täitma asuda.

Keegi oskab Pärnus või Tartus head värvitöökoda soovitada, et tiib korda teha?

Ja äkki keegi targem oskab öelda, et kas tal on 288 mm pidurikettad või 312 mm. Siis teaks Ebayst uued jupid ära tellida. Brembo pudinad seal hea hinnaga saada küll, aga kas on ka väga suur vahe võrreldes siinsete b varuosadega? Äkki on kellelgi kogemusi.

Edu ja terveid autosid teile! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.3% - SQL: 26.7%]