Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Sisselase (cooler, kollektor..) (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 21807)
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 14.11.05 15:24 Tsiteeri
Sisselase (cooler, kollektor..)



Kas 2,7 biturbole võiks vahele panna bow off klappi?

Nimelt plaan seda panna. Kuulnud et turbole mõjub hästi et ei koorma seda tagasi survega. Mida teadjamad meged julgevad öelda kas tasub panna või mitte?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.05 15:41 Tsiteeri


2,7 biturbol on originaalis by-pass klapid ja neid võib vajadusel tiba paremate vastu vahetada. Blow-off klapp sinna ei sobi kuna süsteem kasutab õhulugejat...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.05 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cretzky
Nimelt plaan seda panna. Kuulnud et turbole mõjub hästi et ei koorma seda tagasi survega. Mida teadjamad meged julgevad öelda kas tasub panna või mitte?

Hr cretzky, ma pole veel päris hästi aru saanud, mis sinu eesmärk antud masinaga on. Ole hea ja seleta oma ideed natuke, visiooni nö. Siis oskab ka nõu anda. On sul mingi kindel hp/nm eesmärk, tahad võistelda, või vaatad poest huvitavaid asju, mida autole külge riputada?

Ära pane pahaks minu postitust aga niisama ei ole mõtet igast tila-lila külge riputada..

EDIT: Silweri mõttetera peab paika.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 14.11.05 15:57 Tsiteeri


Ütleme ausalt ei taha sellest ehitada võistlus looma. Pigem rahuliku vastuidavat pereautot, et pühapäeviti seenel käija:)
Tegelikult ütleme nii viled on minu jaoks väga uus teema kõik autod olnud vabalthingavad. Lihtsalt üritan aru saada mis võimalused on mida teha ja mida sellise isendi puhul üldse teha saab. Et siis äkki tulevikus hakata ajsaga tõsisemalt tegelema. Miks uurisin blow offi , sest erinevatest teemadest lugesin välja et see on turbole kauslik, et pikema sõidi mõnu huvides äkki on mõistlik investeering. Teine asi miks see mind huvitaks on puht tavaline turno mootorile omane suss suss hääl käikude vahetamisel. MIs ei ole omaette eesmärk saavutada aga, siiski oleks päris hea kõrvaga kuulda. On soovitatud koonust peale panna aga erinevaid teooriaid ka selle kohta kuulnud et keerab lugejad piiksu jne jne. Loodan et lõin sulle veidi pilti nüüd silme ette maku. Päris kindel olen et võistlus looma ma sellest ei tee aga tenekord võibolla suvel võiks ju lihtsalt proovida et kuidas läheb:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 14.11.05 16:05 Tsiteeri


Kõige lihtsam ja kasuandvam, kasuta APEXi õlivaba paneelfiltrit või koonust (see variant on parem sellisel juhul kui ehitad korraliku CAI) saad kaks kärbest ühe korraga, oma erutava pahh tsahh hääle ja ka natuke lisavõimsust.
Õlivaba filter on kuumtraat õhulugejale täiesti ohutu!
edit: Mitte üks VAG kontserin auto ei kannata nn. atmosfääri klappi.
Siiski, kui vägasuur soov paigaldada blow-off siis paigalda progetav aju, mis ei vaja õhulugejat.


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 14.11.05 17:12 Tsiteeri


Ja Apexi õlivaba saab siis minult :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SS4
huviline



Registreerunud 28.10.05
Asukoht: Lääne-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 20vt

postitati 14.11.05 17:17 Tsiteeri


Palju sul ICE apexi filter maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 15.11.05 22:04 Tsiteeri


See, et õhulugejaga autole bov ei sobi, ei pruugi olla absoluutne tõde. Nimelt ca 2 kuud on minu 2,2 20v kasutanud bov teenuseid. Põhjuseks oli nn "chattering", käiguvahetusel lajatas osa rõhku läbi filtrikorpuse õue tagasi.
Bov-iga oli ainuke probleem alguses, et vedru oli liiga nõrk ja tühikäigul tiris vaakum klapi lahti, sealt imes lisaõhku ning tühikäik oli kõikuv. Tugevama vedruga seda probleemi enam pole. Mingist segu ülerikastamisest tekkivat probleemi küll ei ole. Hetkel mulle isegi meeldib gaasi maha lastes või käiku vahetades tekkiv psshhh- tshh- tshh- tshh - viib hommikul tööle minnes une pealt!


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.08 00:43 Tsiteeri
Sisselase (cooler, kollektor..)



http://www.mrctuning.com/img/prods/fmic/s4fmickit.jpg
Front Mounted Intercooler Kit for S4/RS4
£850 inc vat plus fitting
kit includes, pipes, silicon hoses, intercooler and clips. requires brackets made, modification to power steering cooler and removal of air con fan.

Bumper will require modification to fit and lower grilles are removed.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
basssoundman
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.07
Asukoht: Pirita ringrada
Kasutaja on eemal

Auto: 3x RS4

postitati 06.01.08 19:56 Tsiteeri
sisselase



Sihin endalegi ilmselt kevadeks sellise vahele :)

+ veel nipetnäpet


www.bsm.ee Innovatiivsed helilahendused
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.09 09:00 Tsiteeri
sisselase



Nagu olen ennegi öelnud, siis originaal B4 vilepillidel küündib sisselaske temp kuni 60 kraadi. Sedagi olen öelnud, et minu masinal on see olenevalt ilmast ca 25 kraadi. Miinuskraadidega on temp veel madalam. Selle pildi kohaselt on RS4 vahejahutitega sisselaske temp kuni 80 kraadi. Kui see vastab tõele, siis on ikka väga julm. Kui Pets tahab, siis tal on ka kaks sõna selle kohta öelda.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 02.04.09 10:18 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Nagu olen ennegi öelnud, siis originaal B4 vilepillidel küündib sisselaske temp kuni 60 kraadi. Sedagi olen öelnud, et minu masinal on see olenevalt ilmast ca 25 kraadi. Miinuskraadidega on temp veel madalam. Selle pildi kohaselt on RS4 vahejahutitega sisselaske temp kuni 80 kraadi. Kui see vastab tõele, siis on ikka väga julm. Kui Pets tahab, siis tal on ka kaks sõna selle kohta öelda.


Antud olukorras on ju õhutemp 30 kraadi, kasutusel RS6 viled ja ülerõhk ca 1,8 bar. Ühesõnaga, mitte stock.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.04.09 10:21 Tsiteeri
sisselase



Vahe on siiski olemas antud kompoti puhul, kasutades erinevaid vahejahuteid. Biturbo puhul on üks igavene jura nende vahejahutitega - ruumi vähe, õhupealejooks mitte nii hea. Loobuda kliimaventikast, mahub radikate ette horisontaalselt kahekambriline vahejahuti, efektiivsus veelgi suurem ehk, kuid eeldab esistange lammutamist ja numbrimärgi kolimist küljele.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.09 11:14 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Antud olukorras on ju õhutemp 30 kraadi, kasutusel RS6 viled ja ülerõhk ca 1,8 bar. Ühesõnaga, mitte stock.
Eks ma nägin neid seadeid isegi, kuid ma ei usu, et see väga määrav on. Võrdluseks tõingi enda auto, kus pole ka originaal turbo ja soojal suvepäeval mõõdetud ca 25 kraadi. Rõhk võis isegi 30psi-d lüüa see päev. Fakt on see, et ka 2.7 biturbol on originaal jahutitega sisselaske temperatuuris palju arenemisruumi.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 02.04.09 12:27 Tsiteeri
sisselase



Mõistan-mõistan. Mul tekkis kohe küsimus, et 80 kraadi on ikka jube küll. Tea, kas S4 stock raua puhul see ka nii kõrgele küündib? Ning kui jah, siis millise eelise suuremad coolerid annaksid, peale selle, et mul on teadmine et s.l temp on madalam? Minekus ka mingit eristatavat vahet tekiks? Mootorile on külm õhk parem, see on selge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.04.09 13:40 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Mõistan-mõistan. Mul tekkis kohe küsimus, et 80 kraadi on ikka jube küll. Tea, kas S4 stock raua puhul see ka nii kõrgele küündib? Ning kui jah, siis millise eelise suuremad coolerid annaksid, peale selle, et mul on teadmine et s.l temp on madalam? Minekus ka mingit eristatavat vahet tekiks? Mootorile on külm õhk parem, see on selge.


Tuntav vahe sõidus on mäekõrgune, 80C vs ca 25C:D


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaaperdaja
klubiliige



Registreerunud 08.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2, S4

postitati 06.04.09 08:37 Tsiteeri
sisselase



Sellel biturbol on selle õhujahutusega probleeme tõesti. Võimalik ikkagi suuremad vahejahutid panna. Ise panin mingid hiinakad, mis suuremad kui RS4 omad. Käisin dynos ja dynograafikul kolm järjestikust tõmmet ei olnudki eriti erinevad. Stockis pidi olema umbes nii et teine tõmme on juba 10% vähem jõudu kui esimene ja kolmas juba 10% vähem hobuseid teisest tõmbest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.09 08:45 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: kaaperdaja
Ise panin mingid hiinakad, mis suuremad kui RS4 omad. Käisin dynos ja dynograafikul kolm järjestikust tõmmet ei olnudki eriti erinevad.
Reimo, mis numbreid düno näitas?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 06.04.09 10:15 Tsiteeri
sisselase



Ning samuti käi nüüd heaga välja info: mis hiinakad, kust kohast ja mis hinnaga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.09 17:32 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Ning samuti käi nüüd heaga välja info: mis hiinakad, kust kohast ja mis hinnaga :)
Näiteks midagi sellist!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 06.04.09 17:55 Tsiteeri
sisselase



Ühed parimad, mis turul saada on: Wagner


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 06.04.09 18:12 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Mõeldes upgrade peale- on see ju B5 S4'le järgmine väga mõistlik modifikatsioon, kui väljalase on vabam ja tsipp on olemas.
Nüüd tahaks teada kumb on efektiivsem, kas RS4 OEM coolerid paigaldada, või need hinnaga US $319.00 (tükk??).

Wagner võib olla 1 parimaid, aga hinnavahe on ka väga suur.


Noname ( saasta ) ei ole mõtet osta, kuisiis RS4 originaalid või Wagner, või lasta teha, ostes ise kärje.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 06.04.09 21:50 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Noname ( saasta ) ei ole mõtet osta, kuisiis RS4 originaalid või Wagner, või lasta teha, ostes ise kärje.


Mille poolest on "noname" (hiinakas näiteks) kehvem, kui osta kärg ja lasta see mingil kriimsilmal siinmail kokku keevitada? Ei ole mõtet hakata dubleerima sisselaske teemat, kuid minu meelest on üle tähtsustatud siinsed cooleri keevitajad, kui ikkagi võtta arvesse hinnavahet. Ja ei ole ka hiinakate kvaliteedil midagi viga. Mitmete autode peal tõestatud, et teeb see hiinakas ka oma töö korralikult ära.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.09 06:41 Tsiteeri
sisselase



Ei saa ka mina Kristjani märkusest aru. Minu teada on sõitnud ja sõidavad praegugi paljud vähe võimsamad masinad "hiina jahutitega" ja sisselaske temp on vähemalt 2x parem kui originaalis. Konkreetsel juhul viitasin "hiinakale", sest rääkisin Reimoga telefonis ja ta mainis midagi sellist.

Samas ma ei ütle, et Wagneri toodang kehva oleks, aga vaadake ise hinna vahet. Võimalik, et ülejäänud raha eest saab juba midagi muud auto juures tehtud.

Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
või need hinnaga US $319.00 (tükk??).
Seal on kirjas:
Brand New Two Intercoolers For Audi S4


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 07.04.09 10:21 Tsiteeri
sisselase



Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Ei saa ka mina Kristjani märkusest aru. Minu teada on sõitnud ja sõidavad praegugi paljud vähe võimsamad masinad "hiina jahutitega" ja sisselaske temp on vähemalt 2x parem kui originaalis. Konkreetsel juhul viitasin "hiinakale", sest rääkisin Reimoga telefonis ja ta mainis midagi sellist.

Samas ma ei ütle, et Wagneri toodang kehva oleks, aga vaadake ise hinna vahet. Võimalik, et ülejäänud raha eest saab juba midagi muud auto juures tehtud.


Mitte keegi ei ütle, mis kärjega siin tegu, seega "põrsas kotis", jah, vbl paljud sõidavad ja on rahul, mina neid ei kasutaks. Kärjel ja kärjel on vahe, tuntav lausa. Ostes kärje, lastes kokku keevitada siin, Eestis, on ok. Kärgede kohapelat olen jahunud foorumis üksjagu, kuskil on teema, ei viitsi otsida.

Kui Hiinaka kärg on parim, mis saada, siis tuld, senikaua, kui ei tea kärjestruktuuri, on see "noname" ja minu poolt mitte aktsepteeritav.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]