Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: RS6 4.2 biturbo ostuabi, informatsioon ja edasiarendus (Vastuseid: 64 | Vaatamisi: 36152)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.11 21:13 Tsiteeri


Okei, kui valikus on ainult need kaks autot, siis ka minu valik oleks RS6, kuid seda mõne inimlikuma vedrustusega. Samas, kui rääkida 20-25k euristest autodest, siis minu eelistus langeks Porsche Carrera 4S automaadi peale.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.08.11 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Tänud õnnitluste eest.

Kuna ma olen igasuguste liisingute/laenude jms. täielik vihkaja, siis D3 S8 jääb hetkel paraku natuke paljuks, ca 20-25k saaksin kohe välja käia.



23,999 EUR (Gross) on Mobilest alumine ots D3 S8.
24,000 EUR (Gross) on Mobilest alumine ots C6 S6.
Mitte lootusetu, ma arvan.

Edit:
Siia jutulõime tuleb postitusi nii palju ja kiiresti, et mul jäi see S8 välistamine lugemata enne postitamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 21.08.11 21:19 Tsiteeri


Mulle kohutavalt meeldib see praktilisuse (suur auto ikkagi) + kiiruse kombinatsioon. Lisaks on muidugi ilu vaataja silmades ning mulle pole 911 kunagi liiga palju meeldinud.

LINK: AUTO24

Seisukorra kohta ei oska öelda, pole uurinud lähemalt aga hind on küll vägagi normaalne.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 21.08.11 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Tänud õnnitluste eest.

Kuna ma olen igasuguste liisingute/laenude jms. täielik vihkaja, siis D3 S8 jääb hetkel paraku natuke paljuks, ca 20-25k saaksin kohe välja käia.



23,999 EUR (Gross) on Mobilest alumine ots D3 S8.
24,000 EUR (Gross) on Mobilest alumine ots C6 S6.
Mitte lootusetu, ma arvan.

Edit:
Siia jutulõime tuleb postitusi nii palju ja kiiresti, et mul jäi see S8 välistamine lugemata enne postitamist.



Tänud, sul on õigus aga ise suhtun nende alumiste otsa kuulutustesse alati skeptiliselt, vbolla asjatult. Tundub, et üldiselt on hinnanumber siiski natuke kõrgem ning hakata nüüd auto pärast üle enda varju hüppama on ka natuke tobe.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.11 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
23,999 EUR (Gross) on Mobilest alumine ots D3 S8.
24,000 EUR (Gross) on Mobilest alumine ots C6 S6.

Lisan siia juurde seda, et need on juba täiesti teise generatsiooni autod. Võiks öelda, et hüpe d2-st d3-le oli isegi liialt suur. C6-te ma ei kommenteeri, sest ei arva sellest autost suurt midagi.

Muideks, väidetavalt on ka nendel v10-el sama sisselaske probleem nagu b7 RS4-el.

S6 ecu remap


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.11 21:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
LINK: AUTO24
Läbisõit 108 tuhat? Uuri Audi esindusest auto ajaloo kohta. Vaadates selle auto kõrget tagumikku, oletan, et vedrustus on originaal. Hele salong on ilus, kere värv meeldib ka. Veljed pole RS6-e originaalid.

Ja noh, see on juba nii kallis auto omada, et kindlasti tuleb enne ostu pädevas kohas üle vaadata.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 22.08.11 05:43 Tsiteeri


Kui peamine on mugavus, siis RS6, kuid, kui peamine on "laud selga" ning ise just Autojuht olema, seda just suure algustähega, siis kindlasti RS4/B5 :)
Jõuvanker @ endine RS4/B5 omanik.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 22.08.11 08:35 Tsiteeri


Tohib küsida, et miks endine?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 22.08.11 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Tohib küsida, et miks endine?


Üksi asi ei ole igavane, eriti kui selleks on sõiduauto:)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 22.08.11 08:51 Tsiteeri


Mainiks ka selle ära, et **4 on saadaval ainult universaalina ja ta jääb aastatesse 2000-2001.
**6 on siiski aastatest 2002-2004 ehk pisut värskem ja saab ka sedaani.

My 5 cents ;)


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi RS 2
huviline



Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C5, Ford F-150 5.0

postitati 15.09.11 17:21 Tsiteeri


Tere,

Küsisid kulude kohta, kui leiad korras auto ja kohe suuremal määral remontima ei pea hakkama, siis keskelt läbi 300 euri kuus võiks remondi fondiks arvestada, (just sellise ca. 10000km läbimiseks aastas). Kasko 1170euri aasta (see muidugi valikuline), liiklus kindlustus 125 euri aastas (koefitsendiga 0.6 ja sissekirjutus Tallinn). Bensiiniga lood nii kuidas vajutad, mina sõidan 80 liitriga 550km.

Kuna enda autol oli eelmise omaniku poolt vedrustus vahetatud, ei oska kommenteerida originaali. Eks see bilstein veits kardi tunde tekitab jah, kuid samas ei ole asi ka nii hull. No jah, kui ikka länkari roolist tuled siis võib tunduda küll, et sõidad vankriga. Asi on maitses ja oma postituses võin avaldada oma arvamust, ütlen ausalt, et minu arvates on tegu maailma parima autoga, kui võtta hinna piirmääraks 20000 euri. Kogu see kvaliteed, mugavus, asjade kooskõla ja harmoonia ning lisaks metsik minek, millel ei tundugi lõppu tulevat on ikkagi väga kõrge saavutus tolle aja kohta.

Kui autot otsisin, siis proovisin ka rs4-ja, kuid sisetunne, jõuvankri jutt rs4 kohta ja sedaani hullustus, matsid siiski ostu plaanid maha. Kuid arvan, et olulist rahalist vahet nende autode ülalpidamises ei ole.
Just pigem see sama tunne , milles jõuvanker siin mõned postitused tagasi kirjutas.

Fakt on see, kui hakad ostma, siis kontrolli ennem autot põhjalikult.

Jõudu otsuse langetamisel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 18.09.11 20:52 Tsiteeri


Viisin ühe antud foorumi läbi pakutud auto kontrolli. Remondieelarve ca 8k eur.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 19.09.11 05:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Viisin ühe antud foorumi läbi pakutud auto kontrolli. Remondieelarve ca 8k eur.


RS2, RS4, RS6?

Millal?


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.11 07:14 Tsiteeri


Ole jah hea ja valgusta vähe täpsemalt, mis auto ja mis vead ilmnesid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.09.11 11:50 Tsiteeri


Tsitaat:

Kui peamine on mugavus, siis RS6


Olles ühe sellisega (bilsu coil) siin korra sõita saanud, siis meie teedel on mugavusest asi VÄGA kaugel. Viimane nii jäik masin oli üks EVO6 põhjakeeratud coilidega :)

V-o on asi originaalvedrustusega teine teema aga kuna need anyway pe*se lähevad, oled lõpuks ikka coilide otsas.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.11 12:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Mulle kohutavalt meeldib see praktilisuse (suur auto ikkagi) + kiiruse kombinatsioon. Lisaks on muidugi ilu vaataja silmades ning mulle pole 911 kunagi liiga palju meeldinud.

LINK: AUTO24

Seisukorra kohta ei oska öelda, pole uurinud lähemalt aga hind on küll vägagi normaalne.



Selle auto kohta tean ühteist võta konktakti, kui huvi:)

Ka mina olen endine Rs4 ja omanik:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 19.09.11 17:57 Tsiteeri


Omanikuga leppisime kokku, et tema isik ja auto ei kuulu avalikustamisele . Jõudumööda vast likvideerib vead ise ning vähemalt mulle jäi mulje, et ta polnud ka ise neist teadlik. Mainiks ka veel niipalju, et autoga sõites olin vaimustuses ning ei suutnud ise ühtegi viga tuvastada. Sellise auto ostmine ilma kontrollita oleks seega täielik idiootsus ning annab see aimu RS-i hooldussummadest.

Problemaatilised olid: vedrustus, käigukast, turbod jms nipet näpet. Kõik kokku aga väääga korralik summa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.11 09:23 Tsiteeri


My story with H&R springs and DRC shocks

I decided to lower my car

Did factory recall on shocks.
Bought set of springs H&Rs Sport setup.

H&R developed their RS6 setup with old shocks, new ones as you know sit higher, tons of claims including two of our cars.

I installed H&R on stock DRC set up. Nice ride but rear looks ugly. Way too high. I could not understand why they had to make it 1.5 drop at a front and 1.0 rear when all prior a6 setups are 1.7/1.5 and 1.9/1.5

So, question was
1. will the 4.2 set up fit.
2. to figure the difference in weight between 4.2 a6 and RS6
3. Should it be Sport or Race setup they have for 4.2

RS6 vs 4.2 door stickers shows same front weight and 60lbs heavier in rear. Possibly because of battery and additional cooler.

So I bought H&R Race setup for A6 4.2 quattro. And got what I wanted. More stable and better looking ride.


____________________________

Do not do this mod! H&R Race springs from an A6 4.2 are too low when mounted in DRC shocks! DRC line interferes with axle in front and Hotchkis rear sway bar hits the rear axle. I clearly would have not done this mod if this had been reported by the one who started this thread. I guess I'm going back to stock springs. Lesson learned the hard way.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.12 17:35 Tsiteeri


I have an RS6 plus with H&R Coilovers and the ride is terrible! Drove one with KW Coilovers and they are much better.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.12 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
My story with H&R springs and DRC shocks

I decided to lower my car

Did factory recall on shocks.
Bought set of springs H&Rs Sport setup.

H&R developed their RS6 setup with old shocks, new ones as you know sit higher, tons of claims including two of our cars.

I installed H&R on stock DRC set up. Nice ride but rear looks ugly. Way too high. I could not understand why they had to make it 1.5 drop at a front and 1.0 rear when all prior a6 setups are 1.7/1.5 and 1.9/1.5

So, question was
1. will the 4.2 set up fit.
2. to figure the difference in weight between 4.2 a6 and RS6
3. Should it be Sport or Race setup they have for 4.2

RS6 vs 4.2 door stickers shows same front weight and 60lbs heavier in rear. Possibly because of battery and additional cooler.

So I bought H&R Race setup for A6 4.2 quattro. And got what I wanted. More stable and better looking ride.

Paigaldasin S6 C5 Avandile H&R punased madaldusvedrud koodiga 10-171 (karbil kood 29798-2) ja amordid jätsin originaal Sachs'i gaasikad (esimestel on kaks koodi, üks neist 4B3413031M). Tulemusega olen väga rahul, nina pole kindlasti tagumikust madalamal, pigem kõrgemal ning sõidumugavus pole jäik ja auto on stabiilne.

PILDID

Olen ka varasemalt öelnud, et RS6-le poleks paha mõte paigaldada S6-e originaal Sachi gaasikaid ning näiteks H&R vedrusid. Loodan, et keegi selle kombinatsiooni ükskord ka ära proovib.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.12 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
The unofficial RS6 buyers guide
Suspension

You will read a lot about the Dynamic Ride Control (DRC) but one thing is for certain it WILL fail! A growing majority will recommend that this be replaced by an aftermarket coil over. They are more firm than DRC and the three most common are listed below. The DRC springs are black but the coilovers can be identified by the colour of the spring but expect it to be covered in dirt!

KW v3 – (yellow) v.firm, fully adjustable (but not on the car), won’t corrode
Bilstein PSS9 – (blue) firm, rebound adjustable, and some corrosion issues in the past
H&R – (red) lowest cost, less firm, not adjustable but may sag when fully laden
Hiljuti sõitsin kahe RS6-ga, ühel Bilstein'i coilid (amort on väidetavalt Bilstein B16), teisel originaal vedrud ja Bilstein'i B8 Audi S6-le mõeldud amordid. Vahe on tõesti suur. Kui coilidega sõitsin (amort kõige pehmemaks reguleeritud ja vedrud üleval asendis ja autol 18" veljed), siis ka tavateel on tunda, kuidas auto tunneb päris palju väikseid ebatasasusi. Kes on sõitnud jäiga autoga, see teab, mis tunne see on - auto oleks justkui kergelt närviline tavateel. Bilstein B8 amordiga sellist käitumist polnud. Lisaks katsetasin paari võikamat kohta - üks pikem üles-alla auk ja teine päris korralik nukiga ära vajunud ilmselt asfaldi jätkukoht vms. Kui ma enda Audi S6-e või E60 Bemmiga nendest kohtadest 70nega üle sõidan, siis käivad sellised tummised põmm-tõmm hääled - ei midagi hullu. Kui ma proovisin coilidega sõita sellest suuremast asfaldi lohust 50-60nega, siis käis terav juraki. Ma parem ei hakanud asfaldi jätkukohta selle autoga proovimagi. Küll aga proovisin Bilstein B8-ga (19" veljed) neid samu kohti 70nega läbi sõita ja minu esimene emotsioon oli "vau, nagu tavaauto". Pika jutu lühike mõte on see, et kui tulevikus on mõni RS6 omanik silmitsi vedrustuse probleemiga ning tahab autoga normaalselt Eesti teedel sõita, siis Bilstein'i coilid pole sulle.

Edit:
Bilstein B8 Shocks have the same quality and damping power as the Bilstein B6 Shocks but with shortened piston rods. Bilstein B8 Shocks are ideal when used with a lowering spring of more than 40mm. The gas pressure technology of the Bilstein B8 shocks range offers a marked improvement in safety and sportiness. An excellent choice to uprating your vehicles suspension.
http://www.europerformance.co.uk/blog/bilstein-b8-shocks/

Idee kohaselt peaks RS6-l saama kasutada nii B6-e, kui ka B8-t.

BILSTEIN B6 SPORTS SHOCK ABSORBERS (FRONT)
Bilstein B6 Shock Absorbers - if you expect more damping power from your shock absorber, but dont want to opt for an all out sports model, the Bilstein B6 Shock absorber is the ideal solution. The gas pressure technology of the Bilstein B6 range offers a marked improvement in safety and sportiness. These shock absorbers can be used in conjunction with your standard height springs or a lowering spring of upto 40mm. If you are planning on lowering more than 40mm we recommend to use a shortened shock absorber such as the Bilstein B8 Shock absorbers. An excellent choice to uprating your vehicles suspension.
The product benefits at a glance:
- Increased power reserves and service life, even when pulling transporters and trailers or during frequent journeys with loads.
- Optimum adhesion and enhanced lane change stability in both day-to-day and extreme situations.
- Marked improvement in safety and performance without additional spring changes (standard springs can be used).
- BILSTEIN gas pressure technology.
- BILSTEIN mono-tube/Upside-Down technology, made in Germany.
- Road and track tested by BILSTEIN for fine tuning.
- No German TUV registration required.
If you are going to be buying some lowering springs as well why not purchase a full suspension kit such as the Bilstein B12 Suspension kit

BILSTEIN B8 SHORTENED SHOCK ABSORBERS (FRONT)
Bilstein B8 Shock Absorbers dampers have the same quality and damping power as the Bilstein B6 Shock Absorbers but with shortened piston rods. These shock absorbers are ideal when used with a lowering spring of more than 40mm. The gas pressure technology of the Bilstein B8 range offers a marked improvement in safety and sportiness. An excellent choice to uprating your vehicles suspension.
PERFORMANCE YOU CAN FEEL AND SEE.
What lowering or sport springs are to aesthetics, BILSTEIN B8 is to performance!
The product benefits at a glance:
- Shortened high-performance shock absorbers for virtually every lowering spring set and series production sport vehicles.
-Sports settings with high level of comfort.
-Marked improvement in safety and performance with additional spring changes (lowering).
-Precision handling and optimised vehicle control.
-BILSTEIN gas pressure technology.
-BILSTEIN mono-tube/Upside-Down technology, made in Germany.
-Road-tested by BILSTEIN and fine-tuned.
If you are going to be buying some lowering springs as well why not purchase a full suspension kit such as the Bilstein B12 Suspension kit which is complete with the Bilstein B8 Shock Absorbers and a set of Eibach lowering springs.


Täiendavalt veel nii palju, et B8 amorti päris tavaamordiga võrrelda ei saa. Tegemist on ikkagi üpris jäiga amordiga, just tavaamordiga kõrvutades. Positiivne on B8 puhul see, et mitmetes olematutes teekonarustes ei käi teravat pauku, erinevalt B16-ga. Samas istudes B8 pealt mõnda tavaautosse, näiteks X5-e või C6-e, on kohe tunda tavaauto sujuvust ja pehmust.

H&R SPORT SPRINGS
29298-1 Audi RS6 type 4B, sedan+Avant
color black, lowering [mm] rear axle 25 front axle 35, year: from 09.2002 | Notes: 12
29797-2 Audi A6 sedan Quattro inkl. S6, type 4B, from 1116kg front axle weight
color H&R Blau, lowering [mm] 35-40, year: from 12.1997 | Notes: 12

Vehicles fitted with BMW M-Technic, MB-Sportsline, Audi Sportsuspension etc. will show less lowering as they are already factory lowered.



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.13 08:42 Tsiteeri


Your Car : AUDI > RS6 > 450bhp

500bhp Modified MTM Motronic ECU without speed limiter and improved torque over entire rev range (690 Nm). Including gearbox program. 0-60 4.4seconds Max 180mph. £850.00
508bhp As for 500bhp with Milltek cat back stainless steel exhaust. 700Nm £1870.00
508bhp As for 500bhp with additional rear and middle MTM 4 tail pipe exhaust system in stainless steel. 700Nm £3900.00
535bhp As for 508bhp with Milltek stainless steel down pipes and metal cats, uprated fuel system & gearbox program 730Nm £4745.00
535bhp As for 508bhp version with stainless steel down pipes and metal cats, uprated fuel system & gearbox program 730Nm. £6530.00
568bhp As for 535bhp with Milltek exhaust MTM turbos, head gaskets, silicone turbo hoses & air filters. 770Nm £10065.00
568bhp As for 535bhp upgrade with MTM exhaust and additional MTM turbos, head gaskets, silicone turbo hoses & air filters. 770Nm £12500.00



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.13 10:47 Tsiteeri
My 2003 MTM 575HP RS6



My 2003 MTM 575HP RS6

MTM Performance Engine Management Software
MTM Performance Tiptronic Management Software
MTM Sport Cylinder Head Gaskets
MTM Quad Tipped Sport Exhaust System
Bosch 5 Bar Fuel Pressure Regulator
Bosch Motorsport High Volume Fuel Pump
MTM/KKK-M568 Sport Turbochargers
Reworked Intake Runners
Venair High Pressure Intake Hose Set
K&N High Flow Air Filters
NGK Platinum Spark Plugs
MTM Louvered Hood Vents



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.13 10:48 Tsiteeri
Kütusesüsteem



DIY - Bosch 044 Fuel Pump / 5 bar fuel pressure regulator


Dahlbäck Racing - Fuel system Audi RS6

DBR.BR50.01 5,0 bar


Bosch FPR parts numbers: 3 4 5 Bar Fuel Pressure Regulators follow:

The Bosch part numbers for the various FPRs are:
3 Bar 280 160 507,
4 Bar 280 160 575,
5 Bar 280 550 113



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.13 11:41 Tsiteeri


Finally Photos of my RS6 Manual

MTM 568 bhp Upgrade
Hybrid Turbo's
MTM Engine Program
Full Milltek Exhaust With 100 Cell Cats
Low compression Head Gaskets
Uprated fuel Pump
5 Bar pressure regulator
Bilstein PSS 9 Suspension upgrade
Powerflex Suspension Bushes
Movit 396mm 6 Pot Front Brakes
Movit 342mm Rear Brakes
ABT 20" Wheels
Manual Gearbox From RS 4 B7 with RS 4 B7 drive shafts
Custom Made Flywheel with AP Racing Dual Clutch Plates



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 79.7% - SQL: 20.3%]