Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Autoteenindused, hea ja halb (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 22137)
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.04 17:36 Tsiteeri


Siit sa kindlasti ühest vastust, mida teha, ei saa. Sestap pead ikka kohale minema ja asjad selgeks rääkima. Kuigi jah, kui seal endiselt töötab Villu nimeline töökoja juhataja, siis pole sel tasandil midagi vaielda, vaid pöördu ülemuste poole.
Kahjuks on jah nii, et audi mainet selline teenindus Eestis alla tõmbab, sest halba kuuleb rohkem, kui head.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.04 17:45 Tsiteeri


Mõtlesin, et vaikin ühest vanast seigast, kuid pean siiski vajalikuks meenutada seda nalja.
Kolm aastat tagasi ostsin sõbralt naisele diisel a4. Viisin selle siis revalisse tavaremonti ja kui järgmisel päeval järele läksin, anti mulle kaks arvet- üks 1800 midagi ja teine üle 10000 krooni. Küsisin, et mis see peaks tähendama. Tuli see sama suurt kasvu Villu ja segitas mulle, et suurem arve on eelmisest remondist mis sellele autole tehti. Ei suutnud mina selgeks teha, et pole minu asi eelmise omaniku asju klaarida. Siiski oli jõud nende poolt ja autot mulle kätte ei antud.
Reede õhtul võtsin naise kaasa ja läksin revali juurde. Naine võttis tagavara võtmed ja läks revali õuepeale parklasse. Pani auto käima ja sõitis sealt välja. Ja nagu oligi kõik.
Hommikul, helistas mulle Toonane Revali direktor, Aivar Toompere, ja ütles et peab kahetsusega teatama, et minu auto on ärandatud. Ma ei ütelnud midagi ja asi anti menti. Õhtul helistasin Toomperele tagsi ja teatasin " mul tuli meelde, et viisin auto ise minema".
Kisa oli palju, kuid asade selgitamisel sai Toompere aru ja Villu sai sellise peapesu, et mäletab siiani.
Kahjuks pole enam minul sinna töökotta asja, sest vana vimm ei unune.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.09.04 18:08 Tsiteeri


Kusjuures Revaliga on mul siiani hästi läinud, pole probleeme olnud. Suurim töö seal oli mul keskluku/orig. signa probleemi tuvastamine, mille tulemusel selgus, et vastav seade on pees. Originaal maksis 5000.- kuid elektrik lubas mulle hõlmaall 2500 eest selle õhtul ära tuua :D Saingi :P (Pole uhke selleüle, aga siis olid asjad teist moodi :P)
Peale seda, kui mul hea sõber sinna tööle läks, olen ma alati soodsalt ka abi saand.
Minu negatiivsed kokkupuuted on siiani olnud Saksa Autos.

[Toimetatud 16.09.04 Postitaja ICE]


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 16.09.04 18:49 Tsiteeri


njah , eks see revali peale kirumine ole ka nagu on (mersumees laitis silberautot kui vahetati paar sarniiri ja arve oli 50 tonni, noh teate küll seda mersumehe lugu mis siitki läbi käis), aga ma ei tea ühtegi autoteenidust kus kõik kliendid rahul oleks. Aga pannes ennast Revali olukorda , egas siis ise ka ei nuputaks paljusid asju välja et milles võiks asi olla. Ning audisid suht palju erinevaid ka suht võimatu kõigile töölistele asjad selgeks teha. Tööline on ka inimene mitte masin. Aga jah eks see ole eestlase mõtlemine, eh näet nii väike viga aind oligi, et miski andur, juhe, tihend, or smth- aga seda kindlaks teha peab paras hiromant olema. Ja et igas asjas kohe autoteenidust süüdistada ka nagu ei oleks õige, et a la käisin pidurikoltse vahetamas ja nagu näet 2 päeva pärast enam kliima ei tööta. Aga ok eks see on aind minu arvamus :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.09.04 18:57 Tsiteeri


mhhh...
iga auto esindus peab seisma hea selle eest, et saaks nende poolt müüdava kindla margi remonditud ja varuosadega varustatud. Selle eest vastustab auto tootja st viib läbi vastavaid koolitusi ja täiendusi. Krt, kui mul on miski "x" automark ja ma lähen selle automargi esindusse siis peaksid nad olema pädevad lahendama konkreetse "x" automargi probleemid nii varuosade koha pealt kui ka remondi koha pealt.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.09.04 18:58 Tsiteeri


Teoorias see nii peaks olema. Praktika on kindlasti tiba teine.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 16.09.04 19:00 Tsiteeri


Vaidleks natuke :cool:
Enamus siit läbikäinud teemasid ei ole ju midagi mõistusevastast.
Auto esindusel on aga olemas otseühendused tehaseplatformidega,neil on olemas kõik vajalik kirjandus remonditööde kvaliteetseks teostamiseksja ka tööriistad.Kui tööriistu ei ole ja töölisele ei anta võimalust ennast antud töö eripäradega kurssi viia,sis on suuresti süüdi ikkagi firma juhatus ja meistrid(mida ma siit teemast olen rohkem kui ühekorra välja lugenud)
Ise töötan ka autoservises ja kui on probleem siis lähed arvutissse ja võtad tehase leheküljelt juhendi,kuidas üks või teine töö käib,või küsid mõnelt vanemalt olijalt.Umbes ei hakka ma kunagi miskit tegema võõra inimese autole.Ja seda ma tean ammu,et suhtumise ja klienditeeninduse poole pealt on Reval minu arvates üks sitemaid eestis.Kogemusi mul nendega on päris paljudega ja niimoodi ei ole mulle kuskil kunagi näkku kinni hüpatud nagu seal majas.Vähemalt see osa,kus on autode müügisalong ja tööde vastuvõtt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.09.04 19:28 Tsiteeri


mhhh
Revalist teed päringu miski detailsema asja pihta, seepeale öeldakse " tehas ei väljasta sellist infot" no, krt. Kas nukkvõllide andmed on siis nii salastatud vms?:o


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresS
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: E53 & E46 & E36 & E30

postitati 16.09.04 19:33 Tsiteeri


Mina ütleks siinkohal avalikud tänusõnad ühele selle foorumi kasutajale ja Revali töötajale, kelle abil olen alati operatiivselt ja võimaluse korral ka pisikese sõbrahinnaga Revalist oma Audile juppe saanud. Küll ta ise ära tuneb, kui temast jutt:)

Minul pole negatiivseid kogemusi Revaliga. Kui keegi peaks +/- kokku arvutama. Aga mu auto on seal umbes 5 korda vaid ka käinud.

[Toimetatud 16.09.2004 Postitaja AndresS]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 16.09.04 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
Vaidleks natuke :cool:
Enamus siit läbikäinud teemasid ei ole ju midagi mõistusevastast.
Auto esindusel on aga olemas otseühendused tehaseplatformidega,neil on olemas kõik vajalik kirjandus remonditööde kvaliteetseks teostamiseksja ka tööriistad.Kui tööriistu ei ole ja töölisele ei anta võimalust ennast antud töö eripäradega kurssi viia,sis on suuresti süüdi ikkagi firma juhatus ja meistrid(mida ma siit teemast olen rohkem kui ühekorra välja lugenud)
Ise töötan ka autoservises ja kui on probleem siis lähed arvutissse ja võtad tehase leheküljelt juhendi,kuidas üks või teine töö käib,või küsid mõnelt vanemalt olijalt.Umbes ei hakka ma kunagi miskit tegema võõra inimese autole.Ja seda ma tean ammu,et suhtumise ja klienditeeninduse poole pealt on Reval minu arvates üks sitemaid eestis.Kogemusi mul nendega on päris paljudega ja niimoodi ei ole mulle kuskil kunagi näkku kinni hüpatud nagu seal majas.Vähemalt see osa,kus on autode müügisalong ja tööde vastuvõtt.


njah. Revalil on tõesti see ülbiku suhtumine ,et kui ei meeldi mine mujale, eks siis vist miski turuliidri(omaarust) kompleks, aga nagu sa ise ütlesid et lähed arvuti taha ja vaatad ja uurid -vot sellest tulebki see et ajakulu on lubadust(loodetust) suurem ja reeglina siis ka arve. Ntx kui Lõuna eestisse satute siis siin selline koht et nagu Kagu SellLINK Ka nagu kohalik "reval". Tüüpidel ei olnud audi co reguleerimiseks kuuskant võtitki, siis leiutati - miski 5 cm kuuskandi jupp, klemmliistu (see elektrikute värk 2 kruviga) ja väikese kruvikeeraja vahele. No krt seal samas 100 m kaugusel maksab poes see võti 7 eeku, aga mina maksin tunnihindega 245 eeku tund selle leiutamise kinni :( Sõber käis samas kohas Corollale taha Koni amorte alla panemas. Polnud nähtudki sellist asja. Pidi siis ise juures õpetama et kus rauasaega saagida ja mis puuriga puurida. Muidugi oli probleemiks ka see et 12 mm puur ei läinud padrunile otsa. Njah vaja oli veel amordikummi. Tööline ootas seal samas teeniduses olevas poes 15 min järjekorras et 320 eeku maksvat kummi kätte saada. Aga vähemalt nii palju oli inimestel mõistust et alguses lubati ka et kahe tagumise amordi vahetamine võtab aega 1 tund aga hoopis kulus 3,5 tundi ;) njah arve siis 920 eeku 600 tööraha + see kumm. Siit lihtsalt asja moraal et kui ei saada koni amortide allapanekuga hakkama , siis on miskid kliimaprobleemid suht väike asi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.09.04 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AndresS
Mina ütleks siinkohal avalikud tänusõnad ühele selle foorumi kasutajale ja Revali töötajale, kelle abil olen alati operatiivselt ja võimaluse korral ka pisikese sõbrahinnaga Revalist oma Audile juppe saanud. Küll ta ise ära tuneb, kui temast jutt:)

Minul pole negatiivseid kogemusi Revaliga. Kui keegi peaks +/- kokku arvutama. Aga mu auto on seal umbes 5 korda vaid ka käinud.

[Toimetatud 16.09.2004 Postitaja AndresS]

Varuosadega olen samuti rahul revali puhul+ allahindlus klubiliikmetele. Kuid lugedes teiste inimeste kommentaare, tekib küsimus, mis toimub? Siiani olen kaks korda seal teeninduses käinud ja need ilmselt on ka viimased, juhul muidugi, kui uut audid ei teki silmapiirile;) ( jälle vaja diagnosti minna vbl:P ) Varuosasid ostan ikka edaspidi sealt, kui mujalt ei saa, siis revalist ikka
:)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 16.09.04 20:09 Tsiteeri


Minu arusaama järgi peaks olema kõik tööd normaliseeritud ajaga,st iga töö jaoks on ettenähtud aeg ja selle maksab klient kinni.Kui asi viibib kuskil tööriista taga või ei tule mingi polt kohe lahti siis see ei ole ju kliendi süü.Ja kui juurde maksta mingi asja eest,siis peab see olema lisatööna arvel kirjas ja klient peab oplema sellest teavitatud vähemalttelefoni teel.
Vähemalt meie majas käivad asjad nii.Ja kui lukksepp jõuab asjaga kiiremini valmis kui ajalimiit ette näeb,siis see on veel omaette plussiks.Mees jõuab ise oma tehtud tööle pilgu peale visata ja ka meister läheb ja teeb peale teostatud töid proovisõidu ja annab ka oma hinnangu asjale juurde.Point oleks see et klient peab saama kätte terve ja normaalselt toimiva auto.(proovisõidu all ma ei mõelnud seda et keegi läheb kuskil 30 km kaugusele viinerit ja saia ostma,piisab täiesti enamatel juhtudel paarisajast meetrist ümber esinduse maja või parkimisplatsil.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mäks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9TDI

postitati 16.09.04 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja sileem11
Sellise suhtumise pärast ma ei käigi teeninduses. Teen ise või siis kasutan tutvusi. Kahjuks on igasugused teenindused orienteeritud kasumise teenimisele, ehk siis kui oled võhik ka veel siis tõmmatakse topelt kott pähe...


Täidsa nõus.. Ka mina pole veel siiamaani teenenduses käinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 16.09.04 21:43 Tsiteeri


to rulamees: no kle, kui sa räägid, et autosid on nii ja naa palju, et tööline ei saagi osata kõike. Sellisel juhul on tööl jobud, mitte spetsialistid. Reval on niivõrd kallis koht küll, et jõuaks endale korralikud spetsialistid koolitada ja neid siis keskmisest mehaanikupalgast kõrgema palgaga kinni hoida.

[Toimetatud 16.09.04 Postitaja teints]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 16.09.04 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja teints
to rulamees: no kle, kui sa räägid, et autosid on nii ja naa palju, et tööline ei saagi osata kõike. Sellisel juhul on tööl jobud, mitte spetsialistid. Reval on niivõrd kallis koht küll, et jõuaks endale korralikud spetsialistid koolitada ja neid siis keskmisest mehaanikupalgast kõrgema palgaga kinni hoida.

[Toimetatud 16.09.04 Postitaja teints]
nii ja naa eks see olegi kahe otsaga asi, et kui oskused käes siis ikka minnakse minema , tehakse oma äri or smth, aga eks probleem on ka see ju millest siin ennem ka juttu oli et miski elektrik hõlma all 2500 eest 5000 eeguse jupi toob ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 17.09.04 07:05 Tsiteeri


vähe OT aga loodan et keegi ei pahanda : sõber käis eila oma Renalutiga teeninduses, tarvis miski pirnike ära vahetada. Vahetatigi....ning pesti auto ka puhtaks. Raha võeti ainult pirni vahetamise ja pirni eest.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 17.09.04 07:44 Tsiteeri


Ma pole küll teenindustes käinud et kisada,aga nagu T.P mainis siis normaalsetes kohtades nii peaks tehtamagi, et mitte klientidest ilma jääda ja kes seal käinud siis need juba soovitavad edasi ja nii see läheb nagu kulutuli :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 17.09.04 11:25 Tsiteeri


Kõige lahjem on seal jah just servise pool.
Mis puudutab aga varuosade poolt, siis selle koha pealt on öelda ainult kiidusõnu. Ausalt öeldes kõige mõistvam suhtumine seal majas.

Eks probleeme esineb igas kohas, küsimus on aga selles, kuidas ollakse huvitatud nende lahendamisest.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.04 11:56 Tsiteeri


Mul oli kevadel väga meeldiv üllatus kui käisin õli vahetamas Tutermaal ühes töökojas (selline võiks olla service igalpool).
Õlivahetus tähendas nende jaoks siis sellised asju: 1. Õlivahetus (mis sisaldas ka õlifiltri vahetust!!! (edit Blacki kommenti peale), 2. Bensufiltri vahetus 3. Õhufiltri vahetus 4. Tulede kontroll.
Revaliga mul otseseid kogemusi pole küll aga ca samasuguse stiiliga kohaga on Tondi Autoteenindus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 17.09.04 12:35 Tsiteeri


Minul on Revaliga igasuguseid kogemusi. Kui keretöödes käis, siis oli tagasi tulles isegi seest auto ära koristatud. Kui väikese vahega tagarattalaagrid läksid, siis minu mainimise peale, et alles vahetasid ju, olid nad nõus garantiikorras arvest loobuma. Kahjuks oli teise poole laager. Samas nädal peale hammasrihma vahetust jooksis kinni ventika viskosidur ja mina ei usu, et see ei olnud põhjustatud nende tegevusest. Ja et seal normaalseid inimesi töötab, annab märku ka ühe teatud tegelase tegevus siin foorumis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.09.04 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja antsu
Õlivahetus tähendas nende jaoks siis sellised asju: 1. Õlivahetus, 2. Bensufiltri vahetus 3. Õhufiltri vahetus 4. Tulede kontroll.
Aga õlifilter? selle jätsid vahetamata? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 17.09.04 19:33 Tsiteeri


Absolut
ai, ai, ai see on ziguli teeninduse moodi !!!
Tegijal juhtub nii mõndagi aga nemad seda lubada ei võiks.
Ise olen kaks korda Revalis käinud, oma audid olen eluaeg väga heas tehnilises korras hoidnud. Seega käisin raamatu tarkust küsimas esimene kord ei olnud kõige targemat meest majas ja teine kord kulus 45min. ja selgus et küsimus tuleb edastada tehasele (pakuti et mis sa jamad osta tuttuus auto) Sõitsin läbi Rapla AAVE ja sain vastuse tehn. raamatust koos koopiaga.
Lisks Revalist ei saanud ei süüte/aju el. skeemi ega autom. skeemi,
ei saanud RS turbot (nende andmebaas näitas1998.a. sama mis on S-l )
Vänt võlli esimese otsa seibid on eri mootoritel silma järgi enamvähem samad ?
Rist sobivus vastust ei saanud, ja sama nukvõllide küsimus (õnneks selle vastust teavad rallimehaanikud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 17.09.04 19:42 Tsiteeri


Lisaks olen peaaegu iga aasta (see aasta veel ei ole) pidanud tööle panema või üle häälestama mõne Revalist tulnud keerulisema audi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pkuldsaar
huviline



Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo S80

postitati 20.09.04 19:19 Tsiteeri


käisin revalis kõrgsurvepumba rihma vahetamas. 2 päeva pärast ei saanud enam sõita kuna diisli hais tahtis ära tappa. diislikeskuses vahetati/keerati kinni puruks tehtud asjad ning leiti et revalis oli jahutusvedeliku toru sisse 4 noa auku tehtud. hea teenindus


Priit
priit@made.ee
5109332
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 20.09.04 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja pkuldsaar
käisin revalis kõrgsurvepumba rihma vahetamas. 2 päeva pärast ei saanud enam sõita kuna diisli hais tahtis ära tappa. diislikeskuses vahetati/keerati kinni puruks tehtud asjad ning leiti et revalis oli jahutusvedeliku toru sisse 4 noa auku tehtud. hea teenindus


Kui ei olda rahul tehtud-tegemata tööga, siis pöördutakse pretensiooniga ikka sinna tagasi, kus töö tehti, nagu seda tegi ka teema algataja:) mitte ei hakata oletama kes, kui palju ja millega auke tegi:D
Tänaseks peaks olema ka teema algatajal selgitus sellesse teemasse olemas, mida jääme siis ootama:cool:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.1% - SQL: 26.9%]