Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: linnas benakulu 20l 100le (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1814)
ollu1
huviline



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mazda 626

postitati 21.03.03 12:20 Tsiteeri
linnas benakulu 20l 100le



auto on siis 100 84 aasta 2.2i. Võtab teine juba pikemat aega linnas 20l 100le vahet ei ole kas sooja või külma mootoriga. Peale posti panemis sai pritse ära vahetatud ja ikka täpselt sama palju võtab. Käisin siis seal hipodroomil selle Hannese juures ja tema näitas mulle mingit juppi ja ütles et viga võib selles olla (ma ei ole päris kindel mis asi see ongi aga ma sain aru et mingi regulaator on. asub ta igatahes radika pool mootori küljes.) Sai siis see ka ära vahetatud küll mitte uue vastu aga ikka täpsel sama palju võtab kütet. enam ei oska kuskilt viga otsida kui keegi oskab midagi soovitada siis olen tänulik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 23.03.03 15:09 Tsiteeri


Ise olen käinud oma audide kütuse kulu muredega Kostiveres Aava juures ja mõlemad korrad peale nokitsemist on kütusekulu ka vähenenud.
Kuna kulu on normist palju üle, peaks vea ka lhtsamalt ülese leidma, kui läheksid jutuga, et võtab 0.5l rohkem oleks asi raskem.

Helista
Arupo OÜ

Urke 1 Kostivere Jõelähtme vald 74202 Harju maakond
Tel. (0) 608 1547

Äriregistri kood: 10100725


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
GYN
huviline



Registreerunud 01.05.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant 2,8.

postitati 21.05.03 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ollu1
auto on siis 100 84 aasta 2.2i. Võtab teine juba pikemat aega linnas 20l 100le vahet ei ole kas sooja või külma mootoriga. Peale posti panemis sai pritse ära vahetatud ja ikka täpselt sama palju võtab. Käisin siis seal hipodroomil selle Hannese juures ja tema näitas mulle mingit juppi ja ütles et viga võib selles olla (ma ei ole päris kindel mis asi see ongi aga ma sain aru et mingi regulaator on. asub ta igatahes radika pool mootori küljes.) Sai siis see ka ära vahetatud küll mitte uue vastu aga ikka täpsel sama palju võtab kütet. enam ei oska kuskilt viga otsida kui keegi oskab midagi soovitada siis olen tänulik.

Mul oli ka kütuse kulu 20l 100-le.Lõpuks avastasin,et kütuse toru oli katki ja alles siis,kui auto enam ei käivitunud,kuna auk oli juba nii suur,et survet pihustiteni ei jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 22.05.03 07:19 Tsiteeri


Endal sai vahetatud just Juhtregulaator,kui sul see läbi oleks ,siis külmast peast ei jääks mootor tööle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.05.03 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ollu1
auto on siis 100 84 aasta 2.2i. Võtab teine juba pikemat aega linnas 20l 100le vahet ei ole kas sooja või külma mootoriga. Peale posti panemis sai pritse ära vahetatud ja ikka täpselt sama palju võtab. Käisin siis seal hipodroomil selle Hannese juures ja tema näitas mulle mingit juppi ja ütles et viga võib selles olla (ma ei ole päris kindel mis asi see ongi aga ma sain aru et mingi regulaator on. asub ta igatahes radika pool mootori küljes.) Sai siis see ka ära vahetatud küll mitte uue vastu aga ikka täpsel sama palju võtab kütet. enam ei oska kuskilt viga otsida kui keegi oskab midagi soovitada siis olen tänulik.

Teemasse küll mittepuutuv, kuid kas see vana juhtregulaator jäi Sul alles? Oled Sa nõus seda mulle ütleme päevaks laenama? Mul käivitusprobleemid ja lahendust ei leia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 23.05.03 10:08 Tsiteeri
tre



tere sama lugu ka minul ja viga ei ole leidunud siiani kui siis lõpuks teada saad milles asi siis räägi mulle ka!minule soovitati diagnostikasse minna.
kuid minul on 2,0 ja automaat


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]